Hoşgeldiniz!

remarkable

Meetings With Remarkable Men Dans Sahnesi 02:15
Meetings With Remarkable Men Dans Sahnesi 801 izlenme - 2 yıl önce Meetings With Remarkable Men, 1979 İngiliz Yapımı filimdir. Bizi ilgilendiren kısmı Filmde geçen bazı karekterlerin Türk olması. Film arayış içinde olan adamın hikayesini anlatmaktadır. Film her şeyi sorgulatır niteliğinde olduğu için beyinlerde etki yapabilir.
 Gürciyev'in Mistik Dansı 02:15
Gürciyev'in Mistik Dansı 658 izlenme - 4 yıl önce Meetings With Remarkable Men filminin son sahnesinden bir kesit. Bu dans George Ivanovich Gurdjieff tarafından geliştirilmiştir. Gürciyev, 20 yıl süren araştırmaları esnâsında dervîşlerin “beden kontrolü”, râhiplerin “duygu kontrolü” ve yogilerin “düşünce kontrolü”nü temel alan öğretilerini kavrayıp özümleme imkânı bulmuştur. Yolculuğunun sonunda kendisi, bu üç yoldan farklı olarak “beden, duygu ve düşünce dengesi” kurmayı temel alan Dördüncü Yol adını verdiği günlük hayat içinde uygulanabilir yeni bir öğreti ortaya koymuştur. İşte bu dans o öğretidir. Hem filmini hem de bu mistik dansı canlı izleme şansına sahip biri olarak tavsiye ederim efendim.
Zafer1 00:19
Zafer1 303 izlenme - 6 yıl önce
Gürciyev'in Mistik Dansı 02:15
Gürciyev'in Mistik Dansı 298 izlenme - 3 yıl önce Meetings With Remarkable Men filminin son sahnesinden bir kesit. Bu dans George Ivanovich Gurdjieff tarafından geliştirilmiştir. Gürciyev, 20 yıl süren araştırmaları esnâsında dervîşlerin “beden kontrolü”, râhiplerin “duygu kontrolü” ve yogilerin “düşünce kontrolü”nü temel alan öğretilerini kavrayıp özümleme imkânı bulmuştur. Yolculuğunun sonunda kendisi, bu üç yoldan farklı olarak “beden, duygu ve düşünce dengesi” kurmayı temel alan Dördüncü Yol adını verdiği günlük hayat içinde uygulanabilir yeni bir öğreti ortaya koymuştur. İşte bu dans o öğretidir. Hem filmini hem de bu mistik dansı canlı izleme şansına sahip biri olarak tavsiye ederim efendim.
remarkable  aım 00:12
remarkable aım 238 izlenme - 7 yıl önce tk movieee
Segah Taksim - Kudsi Ergüner 01:13
Segah Taksim - Kudsi Ergüner 114 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır doğumlu olan ve geleneksel mevlevi sufi müziğinin ustası ve Ney enstrümanının bilinen icrâcılarından biri olan Kudsi Ergüner abimizin 1979 "Meetings With Remarkable Men" filminden Segah makamına göre icra etmiş olduğu bölüm.
remarkable 00:24
remarkable 137 izlenme - 7 yıl önce tk movie