Hoşgeldiniz!

remi gail90lard

Dünyanın En Gereksiz Adamı - Çakma Remi Gaillard 01:34
Dünyanın En Gereksiz Adamı - Çakma Remi Gaillard 631 izlenme - 3 yıl önce Fransız bir adam vardı, özellikle gazete yakma sahnesi direk oradan araklanmış. Genel olarak kurgulandığı epeyce belli. Adı üstünde gereksiz bir adam izleyeceksiniz.
Remi Gaillard - Fütursuz İnsan 05:01
Remi Gaillard - Fütursuz İnsan 558 izlenme - 3 yıl önce Efenim Remi adında Fransız abimizin şehirde, bilumum spor salonu, mağaza ve apartmanlarda yaptığı fütursuzlukların olduğu bir video. Kendisi anarşik olup gerçek bir gönül insanı. Hani bazen "ulan şeytan diyo" deriz ya, Remi abimize şeytan ne dediyse hepsini hakkıyla yapmış. Bu olayların daha geniş versiyonları video sitelerinde fazlasıyla mevcut. Gönül isterdi ki hepsini koyalım eğlenelim fakat bu içerik de Remi abimizi fazlasıyla anlatmakta. Alkışlarlayaşıyorum fütursuzluklarla yaşayan site... mesut bahtiyar'ın notu: best of youtube olmadığımızı haykırırken ''bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu'' diyenler haklı olmakla birlikte, bazı içeriklerin formatı delebilecek yönleri olduğunu düşünüyorum. en azından remi gaillard gibi bir ruh hastasını tanıyacaksınız, burada aynısını biz yapsak ne olurdu onu tartışacağız ve ucundan kıyısından da olsa bir şekilde formatın içine dahil edeceğiz. isteyen eleştirebilir. kapılar açılsın, çatışmalar başlasın. resmi kanal: http://www.youtube.com/user/nqtv
Sokakta Amerikan Futbolu Oynamak - Remi Gaillard 02:04
Sokakta Amerikan Futbolu Oynamak - Remi Gaillard 667 izlenme - 4 yıl önce Fransa nın anarşiği remi gaillard,televizyonda amerikan futbolu seyrederken ''neden sokakta oynanmaz bu spor'' demiş ve işe koyulmuş. Sokakta bulduğu bilumum zerzavat ile fransanın dar ve toz kokulu sokaklarında amerikan futbolu nası oynanır bize göstermiş.tabi oranın çöpçüsü ''Oğlum bak git'' falan demiyo anlayışlı...
Amatör Maçı Karnavala Çevirmek - Remi Gaillard 02:56
Amatör Maçı Karnavala Çevirmek - Remi Gaillard 608 izlenme - 4 yıl önce Şüphesiz ki hepinizin bir videosunu ucundan kıyısından izlediği Remi Gaillard abimiz bu sefer de bir amatör müsakabayı kendine seçmiş. Ortalama 10 kişinin izlediği maçı avrupa şampiyonası kalitesi katmış bariz. Videoyu izlerken ''Remi abi sen ne değişik adamsın'' diyeceğinizi duyar gibiyim.
Sokakta Trollük - Top 10 Spor - Remi Gaillard 03:14
Sokakta Trollük - Top 10 Spor - Remi Gaillard 424 izlenme - 3 yıl önce Sitemizde başka vidyoları da bulunan, cesur trollük vidyolarıyla bilinen Remi Gaillard'ın 10 farklı sporu kendine has yöntemlerle icra ettiği gülme garantili bir vidyo. Şahsen ben 9 ve 5 te koptum. İyi seyirler dilerim. Not: Papalık vidyosundan önce ekledim, tamamen tesadüfidir.
Amerikan Futbolunun Remi Gaillard'ı - Havard Rugland 04:01
Amerikan Futbolunun Remi Gaillard'ı - Havard Rugland 69 izlenme - 3 yıl önce Yok artık kobe bryant dedirtecek kadar iyi olup youtube'ye video yükleyip profesyonel lig olan NFL takımlarından Detroit Lions ile sözleşme imzalayabilecek kadar ballı olan Norveçli 27 yaşındaki Havard Rugland bal deresi reklamların yeni yüzü olarak göreceğimizide açıklamaktan onur duyarım saygılar.