Hoşgeldiniz!

remi gaillard

Remi Gaillard Hayvan Katlini İnsan Avına Çıkarak Eleştirdi 02:14
Remi Gaillard Hayvan Katlini İnsan Avına Çıkarak Eleştirdi 7.839 izlenme - 3 ay önce Remi Gaillard hayvan katlini protesto etmek için hayvan kılığında insan avına çıktı. Safari aracıyla çıktığı avının görüntülerini paylaşan Remi videonun sonunda da gerçek hayvan katlinin görüntülerini yayınladı.
Remi Gaillard Bu Kez itfaiye Eri oldu 01:53
Remi Gaillard Bu Kez itfaiye Eri oldu 2.581 izlenme - 3 ay önce Remi Gaillard Bu Kez itfaiye Eri oldu Yaptığı şakalarla insanları çileden çıkaran Remi Gaillard yine kimsenin cesaret edemeyeceği bir şakaya imza attı.
Remi Gaillard Bu Defa Sağlık Sektöründe Kahkahaya Boğdu 04:32
Remi Gaillard Bu Defa Sağlık Sektöründe Kahkahaya Boğdu 6.452 izlenme - 6 ay önce Hayal gücü ile ortaya çıkardığı çalışmaları ile her defasında yarıla yarıla gülmemizi sağlayan efsane Fransız komedyen Remi Gaillard bu defa sağlık sektöründe kendini gösterdi. Yaptığı şakalarla insanları dumura uğratırken kaydettiği görüntülerle de izleyenleri yine eğlendirmesini bildi.
Remi Gaillard - Sokak Köpeği 04:16
Remi Gaillard - Sokak Köpeği 2.003 izlenme - 9 ay önce Remi Gaillard kalitesinde güzel bir video, bütün hafta somurtup oturanlara gelsin.
Rémi Gaillard Şampiyon Voleybol Takımının Seremonisini Trolllerse 00:55
Rémi Gaillard Şampiyon Voleybol Takımının Seremonisini Trolllerse 7.464 izlenme - 1 yıl önce Dübya şampiyonu olan voleybol takımının fotoğraf çekimi sırasında araya karışan Youtuber Rémi Gaillard fark edilmeyince ortaya bu anlar çıktı.
tam manyak... 03:11
tam manyak... 3.092 izlenme - 6 yıl önce çılgın adam remi gaillard sabah sporunu olmadık yerlerde olmadık şekillerde yapıyor.
remi gaillard şakaları 1999-2009 :)) 05:00
remi gaillard şakaları 1999-2009 :)) 2.274 izlenme - 7 yıl önce
remi gaillard yine iş başında :)) 01:06
remi gaillard yine iş başında :)) 1.651 izlenme - 7 yıl önce
remi gaillard - batman 02:39
remi gaillard - batman 1.210 izlenme - 7 yıl önce bu adam bir harika
remi gaillard yolu kapattı balık tutmaya başladı : 01:05
remi gaillard yolu kapattı balık tutmaya başladı : 1.433 izlenme - 7 yıl önce
Üzgün Palyaço Şakası - Rémi Gaillard 03:05
Üzgün Palyaço Şakası - Rémi Gaillard 302 izlenme - 2 yıl önce Daha önce korkunç şakalardan tanıdığımız Remi Gaillard bu kez de klasikleşmiş Üzgün Palyaço şakası ile insanları kızdırmayı başarıyor.
remi gaillard asansör şakası 01:11
remi gaillard asansör şakası 619 izlenme - 5 yıl önce
Remi Gaillard'dan Otel Görevlisinin Aklını Alan Seri Katil Şakası 01:35
Remi Gaillard'dan Otel Görevlisinin Aklını Alan Seri Katil Şakası 19 izlenme - 1 ay önce Troll'lemelere doyamayan ve bu işi en iyi yapanlardan birisi olan Remi Gaillard bu defa Cadılar Bayramı temalı bir korku şakasına imza attı. Bir otelde gerçekleştirdiği şakasında görevliye hayatının en kötü anını yaşatan Remi ve yaşananlar...
Sokakta Tetris Oynayarak İnsanları Troll'lemek 05:04
Sokakta Tetris Oynayarak İnsanları Troll'lemek 239 izlenme - 2 yıl önce Rémi Gaillard ve ekibi yine efsane bir troll videosuna imza attı. Sokakta, asansörde, garajda insanların önlerine çıkıp tetris oynayarak geçiş alanlarını kapatarak onlara şok etkisi yaratıyorlar.
çılgın adam ortalığı bir birine katıyor 02:04
çılgın adam ortalığı bir birine katıyor 2.016 izlenme - 8 yıl önce amerikan futbolu oynayanların giydiği kıyafetle ansızın çıkıp yakaladığını yere atıyor ve basıyor çığlığı çılgınlık mı desem serserilik mi yoksa delilik mi adrenalin fazla gelmiş
Üzgün Palyaço Şakası - Remi Gaillard 03:05
Üzgün Palyaço Şakası - Remi Gaillard 310 izlenme - 2 yıl önce Fenomen Remi Gaillard'dan muhteşem şaka! Palyaço kılığına girip hüznüyle insanların yine kızdırmayı başardı.
Dal Daşak Gayda Çalmak 00:23
Dal Daşak Gayda Çalmak 199 izlenme - 2 yıl önce Kendisini severek takip ettiğim Rémi Gaillard kardeşimiz, İskoç halkının bağımsızlığını oylamasına kısa bir süre kala bağımsızlıktan yana oy kullanacaklara destek vermek için sere serpe bağımsız bir şekilde gayda çalmış...
Remi Gaillard 05:39
Remi Gaillard 665 izlenme - 7 yıl önce futbol şov, bu adam sıyırmış
ODTÜ'deki Bugs Bunny 03:05
ODTÜ'deki Bugs Bunny 250 izlenme - 2 yıl önce Koç Üniversitesi'ndeki Pikachu'dan sonra ODTÜ'deki Bugs Bunny türedi şimdi de. Bu akım alır başını gider bizden söylemesi.
Star Wars Temalı Kamera Şakası 02:55
Star Wars Temalı Kamera Şakası 266 izlenme - 2 yıl önce Ünlü şakacı Remi Gaillard'ın yaptığı Star Wars temalı kamera şakası. Şakada sevilen film serisinin neredeyse bütün karakterleri yer alıyor.
Fransızca Konuşarak Kız Kaldırmak 03:54
Fransızca Konuşarak Kız Kaldırmak 222 izlenme - 1 yıl önce Voulez-vous coucher avec moi ce soir? Fransızca'nın aşkın dili olduğunu söylüyorlar. Öyleyse Test edelim!
Kuş Kostümüyle Polise Pis Şaka 01:15
Kuş Kostümüyle Polise Pis Şaka 225 izlenme - 2 yıl önce Ünlü şakacı Remi Gaillard, baykuş kostümü giyip aşağıdan geçen bir polis arabasının üstüne bir kova pislik döktü.
Fransız komedyenden Dünya Kupası şovu 08:00
Fransız komedyenden Dünya Kupası şovu 340 izlenme - 2 yıl önce Fransız komedyen Rémi Gaillard, Dünya Kupası öncesinde muhteşem bir şova imza attı...
Manyak Adam 01:41
Manyak Adam 438 izlenme - 7 yıl önce
İnsanlar Dünyası (Rémi Gaillard) 02:22
İnsanlar Dünyası (Rémi Gaillard) 170 izlenme - 1 yıl önce remi abey insanların deniz canlılarına yaptıklarını,hayvan kostümü giyerek aynısını insanlara(hayvanlara) yapmışlar.tabi mizah ve komedi olmazsa olmaz zaten :D buda ormandaki versiyonu :D eşek s.kenlere özzelikle tavsiyemdir: https://www.youtube.com/watch?v=_yb1W-0L8YQ youtube kanalı:https://www.youtube.com/user/nqtv
Remi Gaillard'in Sağlık Sektörünü Trollemesi! 04:32
Remi Gaillard'in Sağlık Sektörünü Trollemesi! 42 izlenme - 6 ay önce Hayal gücü ile ortaya çıkardığı çalışmaları ile her defasında yarıla yarıla gülmemizi sağlayan efsane Fransız komedyen Remi Gaillard bu defa sağlık sektöründe kendini gösterdi. Yaptığı şakalarla insanları dumura uğratırken kaydettiği görüntülerle de izleyenleri yine eğlendirmesini bildi.
seyirci kupayı kaldırıyor 02:36
seyirci kupayı kaldırıyor 400 izlenme - 7 yıl önce takıma sızan seyirci
rekor kıran video..ronaldo vs rmi gaillard 02:51
rekor kıran video..ronaldo vs rmi gaillard 328 izlenme - 6 yıl önce ronaldo vs rmi gaillard bir araya glirse bakın neler oldu
Remi Gaiilard yine bombaladı! 00:36
Remi Gaiilard yine bombaladı! 106 izlenme - 1 yıl önce Ünlü Fransız komedyen Remi Gaillard, bu kez de Fransa Erkek Voleybol Takımı'nın arasına daldı...
Gülme krizine sokan Nadal taklidi! 01:12
Gülme krizine sokan Nadal taklidi! 293 izlenme - 3 yıl önce Yaptığı taklitlerle ünlü olan Remi Gaillard bu kez de İspanyol tenisçi Rafael Nadal'ın yerine geçti ve bakın neler yaptı...