Hoşgeldiniz!

renklerin içinde

Renklerin İçinde-Tsunami İçin 05:23
Renklerin İçinde-Tsunami İçin 2.411 izlenme - 10 yıl önce
Renklerin İçinde - Kargo 03:01
Renklerin İçinde - Kargo 272 izlenme - 2 yıl önce Şarkı sözünden müziğine, klibinden armonisine yani A'dan Z'ye ergenlik dönemime damgasını vurmuş bir şarkı. Haa sadece ergenliğe damga vurmamıştır tam aksine yaş geçtikçe klibi ve şarkı daha bir anlamlı gelmekte, Alkışlar Kargo'ya bu ölümsüz parça ve klip için.
Koray Candemir - Sade (2001 - 38 Dk) 38:14
Koray Candemir - Sade (2001 - 38 Dk) 296 izlenme - 2 yıl önce 90'lardan bu yana bir çok efsane şarkılara imza atmış,yakışıklılığı,fizği ve sesiyle genç kızların sevgilisi olması gereken nedense pek değeri bilinememiş ama müzik sektöründe yaptığı işler ve şarkılarla büyük bir yer edinmiş sevgili Koray Candemir'in 2001 baharında çıkardığı efsane Sade kasetidir. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir : 1- Nefesini Tut 2- İçini Dök 3- Eskisi Gibi Olmaz 4- Sade 5- Aşk 6- Gerçek Acıtır 7- Herşey Yalan 8- Seni Sevmesem 9- Kuyunun Dibinde 10- Ailemin Yanında Dururken İyi nostaljiler.
Kargo - Renklerin İçinde (JoyTurk Akustik) 03:13
Kargo - Renklerin İçinde (JoyTurk Akustik) 143 izlenme - 2 yıl önce Çekimleri Bilgi Üniversitesi'nde ve Bilgi Üniversitesi öğrencileri tarafından gerçekleşen JoyTurk Akustik programının konuğu Kargo'dan "Renklerin İçinde" performansı... İfadende karasızsın Işıkların altında Seni tutan bir şeyler var Korkuların yanında Renklerin içinde düşlerin içinde Doğmak sessizce Renklerin içinde cennetin içinde Ölmek sessizce Anlaşılmaz bir yanın var Öldürmeye hevesli Kupkuru çiçek gibisin Biraz suya özlemli Renklerin içinde düşlerin içinde Doğmak sessizce Renklerin içinde cennetin içinde Ölmek sessizce Söz & Müzik: Mehmet Şenol Şişli & Koray Candemir Bizi takip edin: http://www.youtube.com/joyturkakustik http://www.karnaval.com http://karnaval.com/tv Facebook: https://www.facebook.com/Joyturk https://www.facebook.com/karnavalcom Twitter: https://twitter.com/joyturk https://twitter.com/karnaval Instagram: http://instagram.com/karnavalcom
Kargo - Renklerin İçinde Joyturk Akustik 03:13
Kargo - Renklerin İçinde Joyturk Akustik 193 izlenme - 4 yıl önce Çekimleri Bilgi Üniversitesi'nde Ve Bilgi Üniversitesi Öğrencileri Tarafından Gerçekleşen Joyturk Akustik Programının Konuğu Kargo'dan "renklerin İçinde" Per...
Renklerin İçinde - Kargo 02:05
Renklerin İçinde - Kargo 442 izlenme - 7 yıl önce Buradaki video ; gitar öğrencilerinden " Gamze " nindir. Lütfen eleştirileri yaparken amatör bir gitar öğrencisi olduğunu unutmayınız.
Şahin & Şahin Renklerin İçinde Kargo 02:41
Şahin & Şahin Renklerin İçinde Kargo 194 izlenme - 7 yıl önce şahin & şahin renklerin içinde kargo
Kargo - Renklerin İçinde (Akustik Canlı Performans) 03:38
Kargo - Renklerin İçinde (Akustik Canlı Performans) 27 izlenme - 1 yıl önce Kargo - Renklerin İçinde (Akustik Canlı Performans) Kargo'nun TRT FM'de yayınlanan Michael Kuyucu'nun programında seslendirdiği "Renklerin İçinde" şarkısının akustik versiyonu.
Tütün - Renklerin İçinde 07:24
Tütün - Renklerin İçinde 195 izlenme - 9 yıl önce tütün - renklerin İçinde dağılmış bir gruptan eğlencelik video :)
Kargo - Renklerin İçinde / #akustikhane #sesiniac 03:18
Kargo - Renklerin İçinde / #akustikhane #sesiniac 25 izlenme - 2 yıl önce Kargo- Renklerin İçinde Şarkı Sözü: İfadende kararsızsın Işıkların altında Seni tutan bir şeyler var Korkuların yanında Renklerin içinde, düşlerin içinde Doğmak sessizce Renklerin içinde, cennetin içinde Ölmek sessizce Anlaşılmaz bir yanın var Öldürmeye hevesli Kupkuru çiçek gibisin Biraz suya özlemli Renklerin içinde, düşlerin içinde Doğmak sessizce Renklerin içinde, cennetin içinde Ölmek sessizce Söz: Mehmet Şenol Şişli Müzik: Orçun Koray Candemir akustikhane.com twitter.com/akustikhane facebook.com/akustikhaneperformansevi
Kargo - Renklerin İçinde - Joyturk Akustik 03:13
Kargo - Renklerin İçinde - Joyturk Akustik 65 izlenme - 4 yıl önce Çekimleri Bilgi Üniversitesi'nde ve Bilgi Üniversitesi öğrencileri tarafından gerçekleşen JoyTurk Akustik programının konuğu Kargo'dan "Renklerin İçinde" performansı..