Hoşgeldiniz!

renkli dünya

Böceklerin Renkli Dünyası Belgesel 16:05
Böceklerin Renkli Dünyası Belgesel 679 izlenme - 4 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
Renkli Dünya - Ümmü Gülsüm Belgeseli 05:31
Renkli Dünya - Ümmü Gülsüm Belgeseli 310 izlenme - 3 yıl önce Renkli Dünya, Al Jazeera Türk'te yayınlanan dünyanın farklı kültürler, sanatlar ve gelenekekleri kısa kısa anlatan belgesel serisidir. Doğu'nun yıldızı olarak parlayan Mısırlı kadın sanatçı Ümmü Gülsüm'ün hayatından kesitleri aktarıyor.
Renkli Dünya: Geleneksel Sabun Yapımı 05:06
Renkli Dünya: Geleneksel Sabun Yapımı 150 izlenme - 3 yıl önce Renkli Dünya, dünyanın farklı kültürler, sanatlar ve gelenekleri kısa kısa anlatan belgesel serisidir. belgesel serisinin bu bölümünde, Lübnan'da, geleneksel bir yöntemle hazırlanan sabunların hangi aşamalardan geçerek ortaya çıktığı anlatılıyor.
 Renkli Dünya: Geleneksel Sabun Yapımı 05:06
Renkli Dünya: Geleneksel Sabun Yapımı 211 izlenme - 4 yıl önce Renkli Dünya, dünyanın farklı kültürler, sanatlar ve gelenekleri kısa kısa anlatan belgesel serisidir. belgesel serisinin bu bölümünde, Lübnan'da, geleneksel bir yöntemle hazırlanan sabunların hangi aşamalardan geçerek ortaya çıktığı anlatılıyor.
Renkli Dünya 00:58
Renkli Dünya 26 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/renklidunya.htm Renkli dünya oyununda doğru koliye uygun rengi vermeye çalışıyorsunuz. Mouse ile nişan alarak atış işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 1 ve 2 tuşları ile koliye uygun rengi seçmeniz mümkün. İyi eğlenceler dileriz..