Hoşgeldiniz!

renkli görüntüler

Ünlülerden Güldüren Dublajlar 01:24
Ünlülerden Güldüren Dublajlar 3.264 izlenme - 3 yıl önce Ünlülerin sosyal medya hesaplarından paylaştıkları bu dublajlar izleyenleri güldürüyor. İşte birbirinden renkli görüntüler.
Hitler Almanyası'ndan Çok Özel Renkli Görüntüler! (Nazi İmparatorluğu) 04:06
Hitler Almanyası'ndan Çok Özel Renkli Görüntüler! (Nazi İmparatorluğu) 834 izlenme - 2 yıl önce Birinci Dünya Savaşı'ndan kolu kanadı kırılmış çıkan Almanya'da halk perişandı. İmparatorlukları dağılmış, orduları aşağılanmış, kendileriyse, ağır savaş tazminatları yüzünden açlığa mahkum edilmişti. Ülkedeki perişanlıkla birlikte kaos ve ümitsizlik de artıyordu. Halk, adeta mucizevi bir kurtarıcı bekliyordu. Onlara eski şaşalı günlerine götürecek, büyük utanca son verecek bir kurtarıcı. Bekledikleri çıka geldi. Adolf Hitler ismindeki asker eskisi, "Düşün peşime! Size bin yıl yaşayacak bir imparatorluk kuracağım!" dedi. Kurdu da: Yeni bir dünya savaşına ve 60 milyon insanın ölümüne neden olan Nazi İmparatorluğu'nu...
1941 Goebbels Ailesi Renkli Görüntüler 01:37
1941 Goebbels Ailesi Renkli Görüntüler 583 izlenme - 3 yıl önce Magda Goebbels Nazi Almanya'sı lideri Hitler'in propaganda bakanı Joseph Goebbles'in eşidir. 6 çocuklu birdir ve çocuklarının hepsinin adı "H" harfi ile başlar. Joseph Goebbles savaşın kaybedilmesi sonucu 6 çocuğunu ve eşini siyanür ile zehirledikten sonra intihar eder.
Bruce Lee'nin Renkli Müsabaka Görüntüleri 01:18
Bruce Lee'nin Renkli Müsabaka Görüntüleri 430 izlenme - 2 yıl önce 1941 yılında Lee ailesi Hong Kong’a geri döndü. 1946 yılından itibaren yirmi filmde çocuk oyuncu olarak yer aldı. Oyunculuk dışındaki zamanlarında dansla ilgilenen Lee, bu yıllarda birde cha-cha yarışması kazandı. Gençlik yıllarında Hong Kong sokak çetelerine dahil olan Lee, dövüş yeteneklerini geliştirmek için, 1953 yılında kung-fu dersleri almaya başladı. 1959 ‘da dövüşler yüzünden polisle sorunlar yaşadı ve annesi tarafından Amerika’ya, Seattle’daki aile dostlarının yanın yollandı. 20 Temmuz 1973 tarihinde, otuz iki yaşındayken hayatını kaybetti. Bruce Lee’nin ölümü beraberinde birçok iddayı da getirdi. Sağlığının gayet iyi olduğu biliniyordu. Baş ağrısı için Equogesic adlı bir ilaç aldı ve uzandı. Uyuya kalan Lee bir daha hiç uyanamadı. Hastaneye ulaştırıldığında çoktan ölmüştü. Ölüm sebebinin beynindeki tümör olabileceği düşünüldü ama sebep tümör olmasa bile bu şekilde çok fazla yaşaması da mümkün görünmüyordu. Bu da arşivlerden çıkarılan renkli görüntüleriymiş. İzleyelim.
Eyvah Eyvah 3'ün Gala Gecesinden Renkli Görüntüler - Pazar Sürprizi 11:00
Eyvah Eyvah 3'ün Gala Gecesinden Renkli Görüntüler - Pazar Sürprizi 366 izlenme - 4 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; eyvah eyvah 3 ün renkli gala görüntüleri ekranlara geliyor.
Two Steps from Hell - Heart of Courage (Hisar Harekatı Görüntüleri Müziği) 02:00
Two Steps from Hell - Heart of Courage (Hisar Harekatı Görüntüleri Müziği) 176 izlenme - 2 yıl önce Sitemizde Hisar Harekatı Alman Cephesi Renkli Görüntüler videosunun müziğidir. Bu müzikleri bilenler, siteye yüklemelidir. Ayrıca bu müzik ne hikmetse pek çok yerde kullanılır. Hepiniz en az bir kere dinlemişizdir bunu.
Renkli Görüntüler: Selahattin Demirtaş Ailesiyle 01:10
Renkli Görüntüler: Selahattin Demirtaş Ailesiyle 50 izlenme - 2 yıl önce Eş Genel Başkanımız Selahattin Demirtaş'ın, anne babasını ve bir dönem çırak olarak da çalıştığı babasının tesisatçı dükkanını ziyaretinden renkli görüntüler. HDP Sosyal Medya Platformları: Facebook https://www.facebook.com/HDPgenelmerkezi https://www.facebook.com/PDPturkey Twitter https://twitter.com/HDPgenelmerkezi https://twitter.com/HDPonline https://twitter.com/HDPkurdi https://twitter.com/HDPenglish YouTube www.youtube.com/HDPgenelmerkezi Instagram http://instagram.com/HDPgenelmerkezi Flickr https://www.flickr.com/photos/HDPgene... Blog https://hdpenglish.wordpress.com/ Web sitesi: http://hdp.org.tr/
Renkli Görüntüler 00:33
Renkli Görüntüler 84 izlenme - 5 yıl önce Renkli Görüntüler