Hoşgeldiniz!

Renksiz Videoları

Singing in the Rain - Gene Kelly 04:35
Singing in the Rain - Gene Kelly 681 izlenme - 2 yıl önce Sinema tarihinin en tanınmış müzikallerinden birinde Gene Kelly'nin müthiş performansı. The Clockwork Orange'da ve birçok reklam filminde de kullanılan bu parça facebook grubunda gelen talep üzerine siteye eklenmiştir.
İki - Renksiz 02:33
İki - Renksiz 275 izlenme - 5 yıl önce
Renkli Renksiz Desing Error 04:26
Renkli Renksiz Desing Error 67 izlenme - 5 yıl önce İyi
Kripto-Bozack-Nickhell 03:18
Kripto-Bozack-Nickhell 73 izlenme - 6 yıl önce yeni klibimiz...yaza yeni kliplerimizle damga vurucaz...
Maça - Renksiz Kutu 01:11
Maça - Renksiz Kutu 32 izlenme - 3 yıl önce Maça - Renksiz Kutu Kayıt : Darphane Records Mix&Mastering : Maça
Rocka | Renksiz [official Audio] 05:04
Rocka | Renksiz [official Audio] 27 izlenme - 3 yıl önce Her hakkı saklıdır. / All rights reserved. © 2012, RockA.
Renksiz Dünya 02:16
Renksiz Dünya 15 izlenme - 2 yıl önce Renksiz dünya oyununda yapmanız gereken renk dolu kazanları araştırıp bularak bulunduğunuz alandaki yerlere renk vermeyi sağlamaktır. Kazanların dışında yıldızlarıda toplamlısınız. Yön tuşları ile maceracı minik oyunucumun kontrolünü yapabilir ve boşluk tuşu yardımı sayesinde ise zıplayabilirsiniz. Tuzaklara ve yapacağınız hamlelere dikkat etmeye çalışın. İyi eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/renksizdunya.htm, http://www.youtube.com/watch?v=amxljQnfs0E
Buro Renksiz Sahne 01:41
Buro Renksiz Sahne 65 izlenme - 7 yıl önce melankolik rap
Davut Savaş Çıtraz - Renksiz Yara 02:45
Davut Savaş Çıtraz - Renksiz Yara 25 izlenme - 3 yıl önce Bu şehirde ne zaman gök gürlese Ne zaman şimşek çaksa Ve yağmur başlasa Ey sevgili Yar Yağmur tanelerinin toprağa karışması gibi Bütün hücrelerinle sen karışırsın aklıma. Utangaçlığından muzdarip gözyaşlarım Dökülmek için sessiz bir liman aramaya başlar. Bilirim senin sesindir Yağmurun ağaçlara yüklediği tını Senin ellerindir Kuşların gagalarında yavrularına taşıdığı Senin gözlerindir Bulutların arkasındaki güneş Senin yüreğindir Hüznün kıvılcımını acıların bataklığına sürükleyen ateş Ve ben bu haziran sensizim Ama senin şiirini yazıyorum yine. Sonra ki haziranda yine yazacağım Sen istemesen bile Senin olmadığın bütün şiirlerimin canına okuyacağım Sen benim renksiz yaramsın ey sevgili yar.! Bu yüzden kan tutmaz sözlerimi. Yine yağmur yağsın bu kente bırak Gök gürlesin ve şimşek çaksın Sen hayatına bak Ben zillete tâbi olsam da bir ömür . Yağmur yağdıkça oturup ağlayacağım.
Rocka | Herkes Her Şey [official Audio] 04:37
Rocka | Herkes Her Şey [official Audio] 20 izlenme - 3 yıl önce Her hakkı saklıdır. / All rights reserved. © 2012, RockA.
Salo Dtx - Renksiz Herifler Feat. Lykomedos 02:37
Salo Dtx - Renksiz Herifler Feat. Lykomedos 12 izlenme - 5 yıl önce salo dtx - renksiz herifler feat. lykomedos