Hoşgeldiniz!

Replikler Videoları İzle

Unutulmayan Film Replikleri 1. Sıra (1939) 00:26
Unutulmayan Film Replikleri 1. Sıra (1939) 484.757 izlenme - 2 yıl önce 1939 tarihli "gone with the wind" filminde geçmiş ve sinema tarihinin unutulmayan film replikleri sırasında ilk sıraya yerleşmiştir. Filmle beraber romanın da en meşhur cümlesiymiş. Hatta stüdyo bu repliği değiştirmek için çok uğraşmış ama sonuçta eserin ruhuna ihanet edileceği nedeniyle vazgeçilmiş ve karşılığında 5000$ ceza ödenmiş. Scarlett o hara: where shall i go? what should i do? Rhett butler: frankly my dear, i don't give a damn! Rhett Butler: Açıkcası hayatım, Umrumda bile değil!
Ankara'nın Dikmen'i - Evlilik Aşkı Öldürüyor - 03:14
Ankara'nın Dikmen'i - Evlilik Aşkı Öldürüyor - 54.015 izlenme - 3 yıl önce Evlilik Aşkı Öldürüyor Film Video
Banu Alkan Dan Vahşi Dans 02:14
Banu Alkan Dan Vahşi Dans 92.827 izlenme - 7 yıl önce
Alo! Ben Vahit (Efsane Replik) 00:26
Alo! Ben Vahit (Efsane Replik) 12.924 izlenme - 1 yıl önce Ünlü telefon şakasına konu olan replik Vala Önengüt'ün seslendirmesi ile sizlerle. Cafer Çocuk Hırsızı filminden alıntıdır.
90'lı Yılların Akıllara Kazınan Replikleri  8x8 03:01
90'lı Yılların Akıllara Kazınan Replikleri 8x8 3.323 izlenme - 7 ay önce 90'lı yılların akıllara kazınan replikleri.
Jim Carrey Filmlerinden Şarkı Derlemeleri 05:14
Jim Carrey Filmlerinden Şarkı Derlemeleri 1.210 izlenme - 3 ay önce Efendim ünlü komedi oyuncusu Jim Carrey, filmlerden ve programlardan derlenmiş şarkı söylemeleri ile karşımızda. Şarkı listesi de aşağıdaki gibidir. İzleyelim. 1. Jim Carrey Cuban Pete from The Mask 2. Cold Dead Hand with Jim Carrey from Funny or Die 3. Jim Carrey Somebody to Love (Cable Guy Karaoke Scene) 4. Jim Carrey Covers 'Creep' At Arlene's Grocery 5. From the movie Yes Man 2008 Can't Buy Me Love Written by John Lennon and Paul McCartney Performed by Jim Carrey and Zooey Deschanel 6. From the movie Yes Man 2008 Jumper Written by Stephan Jenkins Performed by Jim Carrey 7. From the movie: Peggy Sue Got Married, Performing 'I Wonder Why' 8. Fun with Dick and Jane 2005, Elevator scene (I believe I can fly) 9. Man On The Moon 1999 10. Jim Carrey sings 'I Started A Joke' at Arlene's Grocery with the Rock 'n' Roll Karaoke Band.
Ölmeden Önce Söylenmiş En İyi 100 Replik 12:55
Ölmeden Önce Söylenmiş En İyi 100 Replik 2.657 izlenme - 1 yıl önce Sinema filmlerinde katilin kurbanı öldürmeden evvel sarf ettiği kimi zaman klişe, kimi zaman ise kült sözleri bir araya getiren video, sinema alanındaki başarılı işleriyle kendisini bilinen Vimeo kanalı Burger Fiction’dan geliyor.
Yumruğumla Öldüreyim 01:58
Yumruğumla Öldüreyim 5.881 izlenme - 3 yıl önce 'Amirim izin ver yumruğumla öldüreyim' repliğiyle hafızalara kazınıcak bir gerçek kesit.
Kemal Sunal - Parka Gidecekmiş İki Gözümün Çiçeği 00:49
Kemal Sunal - Parka Gidecekmiş İki Gözümün Çiçeği 4.970 izlenme - 2 yıl önce Efsane çöpçüler kralı filminden efsane bir replik.Kemal sunal'ın bu lafı ettikten sonra el arabasıyla bir seyirtişi vardır ki adamı bitirir.
Köyden İndim Şehire - Altın Sayma 02:22
Köyden İndim Şehire - Altın Sayma 15.797 izlenme - 6 yıl önce hayat dediğiniz ne kadar içten gülebiliyorsanız okadar boşverin ötesini...
Saban 04:59
Saban 14.332 izlenme - 9 yıl önce saban izle cok komık
Çöpçüler Kralı - Anasını mı Öldürsek Baba? 00:37
Çöpçüler Kralı - Anasını mı Öldürsek Baba? 2.766 izlenme - 2 yıl önce Naçizane fikrim Kemal Sunal'ın en güzel filmi Çöpçüler Kralı'nın en güzel sahnelerinden biri. Ayşen Gruda'nın psikopat abilerinden içeride 6 ayı olandan sonraki en psikopatı Erdal Özyağcılar'dan müthiş bir replik. Baba İhsan Yüce'nin tepkisi de aynı ölçüde harika.
sakar sakir kamik kemal sumal 02:11
sakar sakir kamik kemal sumal 10.761 izlenme - 9 yıl önce kemal sunalin sakar sakir filminden
Kemal Sunal ,şener Şen Borazan Ritmi 01:55
Kemal Sunal ,şener Şen Borazan Ritmi 13.394 izlenme - 9 yıl önce kemal şunalın borazanı bi türlü çalamayışı çoooooooook komik:-)))))
Kırk Bakireye Tapmaya Bal Yanaktan Tatmaya Geldim 01:06
Kırk Bakireye Tapmaya Bal Yanaktan Tatmaya Geldim 2.342 izlenme - 2 yıl önce "Alkışlarlayaşıyorum'la içeriklere hazırlanıyorum" Cücü, sizce bu seferki macerasında gerçekte ne anlatmaya çalışmaktadır? a)kırk bakireye takmaya, bal yanaktan tatmaya geldim b)kırk bakireyle laklaka, bi arkadaşa bakmaya geldim c)kırk bakireyle taklaya, olimpiyatlara hazırlanmaya geldim d)kırk küp kırkının da kulpu kırık küp
cem yılmaz filmlerden kareler 00:58
cem yılmaz filmlerden kareler 7.495 izlenme - 7 yıl önce komik replikler cem yılmaz cem yılmaz filmleri fragmannette.com
En İyi Jilet Budur - Neşeli Günler 02:03
En İyi Jilet Budur - Neşeli Günler 97 izlenme - 3 hafta önce Mutlu bir aile.Turşuculukla geçiniyorlar.Bir gün, anne ile baba turşunun nasıl yapıldığı konusunda anlaşamazlar ve bu mutlu aile tablosu bir anda parçalanır.Anne ve baba üçer çocuğu yanlarında götürürler. Yıllar yılı birbirlerini arayıp sormazlar. Birbirlerinin hakkında herhangi bir şey duydukları zaman çıldırmaktadırlar. Aradan yıllar geçer. Çocuklar büyür ve bir gün tesadüfen karşılaşmanın ardından aileyi birçok sürpriz beklemektedir.
Ahu Tuğba & Adam Olamadım ama Vücut Kralı Oldum 01:25
Ahu Tuğba & Adam Olamadım ama Vücut Kralı Oldum 3.000 izlenme - 2 yıl önce 1 metrekarelik alanda voleybol oynayan, buna rağmen gelen topu görmeyen salak arkadaşlara sahiptir vücut kralı.Halinden memnundur.Adam olamamıştır ama vücut kralı olmuştur. Arkasında hep onu takip eden, haydii, evetttt, hoppaaa diye destek veren bir grubu vardır.Kadir Baba Pansiyon' a tatile gelen Sibel Dürrizade; Zamanında vücut kralının dötüne tekme koyan eski sevdiceğidir.Vakit bu vakittir... Kendini gösterme, kanıtlama anıdır.Vücut kralı öyle saf ve temizdir ki "gerzek" ne demek onu bile bilmez...
5 Dakikada Nihat Doğan 05:04
5 Dakikada Nihat Doğan 4.755 izlenme - 4 yıl önce 5 Dakikada Nihat Doğan replikleri
Ben Kemal Geliyorum - Cüneyt Arkın 01:32
Ben Kemal Geliyorum - Cüneyt Arkın 1.372 izlenme - 2 yıl önce Sitede filmin tamamını görünce aklıma o müthiş replik geldi ve aradım buldum, bu arada filmin adı ''Hınç'' imiş bilmiyordum. Ben filmi ''alo ben kemal geliyorum'' diye aratınca şakkadanak çıkıverdi karşıma. Yine Kemal abimizin başı derttedir başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmez cinstendir ama abimiz insaflıdır ki gideceği yeri arar ve geleceğini söyler ve oralara ulaştığında da kötü adamları malumunuz üzere tek tek..... Neyse filmden fazla bilgi vermek istemedim sonuçta izlemeyenler olabilir. Not: Şu Türk Sineması ne kafalar yaşamış arkadaş demeden edemeyeceğim.
Unutulmaz Muhammed Ali Replikleri 04:49
Unutulmaz Muhammed Ali Replikleri 1.920 izlenme - 2 yıl önce Onun kadar iyi olamaya bilirsiniz ama ondan çok şey kapabilirsiniz. O gerçek bir efsane. Bir sporcuysanız ondan motivasyon ve ruh adına çok şey alırsınız, onda kazanmanın anahtarını görürsünüz. O gerçek bir mücadele adamıydı aynı zamanda... Siyahilerin haklarını korumada bir Martin Luther King'de oydu. Yakın dostu Malcolm X ile de İslam'ı dünyanın gözü önünde yaşadı ve destekledi. Herkes onun kararlılığı ve bildiğini okuması karşısında şaşırmaktan başka şey yapmadı. O ne renginden dolayı geri adım attı ne de tercihlerinden dolayı utandı. Ringde olduğu kadar sosyal alanda da mücadele etti değerleri uğruna. Ben Muhammed Ali'de adam gibi adam deyiminin gerçekleşmesini görüyorum. Bildiklerini kıvırmaması dobralığı bile yeter bu konuda. Bu müthiş insanın akıldan çıkmayacak derece, bir film repliği havasında dudaklarından düşürmediği sözlerini derledim. Altyazı ile tadından yenmezdi de işte... * Kelebek gibi uçarım, arı gibi sokarım. * Ben en iyisiyim. bunu gözlerimle görmeden önce de söylüyordum. sakın bana şu işi yapamazsın demeyin, olanaksız olduğunu anlatmayın, en iyisi olmadığımı söylemeyin. Ben en iyinin de iyisiyim. * O kadar hızlıyım ki, odamda ışığı söndürmeye kalktığımda, ışık sönmeden oturduğum yere dönebiliyorum * Ben boksun Elvis'iyim. * Gencim, yakışıklıyım, hızlıyım, sevimliyim ve yenilmezim. bazıları...
11 Film 11 Replik 04:29
11 Film 11 Replik 2.029 izlenme - 4 yıl önce Müzik : John Williams - Schindlers's List Theme
Kibar Feyzo 00:31
Kibar Feyzo "Ben De Harranlıyam" 1.155 izlenme - 2 yıl önce Kibar Feyzo filminden unutulmaz bir replik - Benimki niye diğerlerinkinden eskik? - Onlar sendikalı - Ee ben de Harranlıyam!
Turist Ömer Uzay Yolunda - Tuz Canavarı 03:20
Turist Ömer Uzay Yolunda - Tuz Canavarı 2.125 izlenme - 2 yıl önce Türk sinemasının efsane karakteri olan Turist Ömer' in uzay macerasından keyifli bir kesit. Sadri Baba' yı unutmayan, unutturmayan site
Efsane Şener Şen Replikleri (Gülmek Garanti) 09:12
Efsane Şener Şen Replikleri (Gülmek Garanti) 1.338 izlenme - 2 yıl önce türk sinemasının ünlü isimlerinden olan şener şen'in komik replikleri gülmek garanti....
Kemal Sunal - Ben de Kaymak İstiyorum 00:23
Kemal Sunal - Ben de Kaymak İstiyorum 1.041 izlenme - 2 yıl önce Kemal Sunal'ın oynadığı abdi karakterinde, diğer filmlerinden salako ve köyden indim şehire'deki gibi absürt denebilecek derecedeki saflığı bize gösterdiği muhteşem yapım olan şaşkın damat filminden bir replik. Apti ile serpil, uludağ'a balayına gitmektedirler ve apti gerdek için sabırsızlanmaktadır.
Komutan Logar Bir Cisim Yaklaşıyor 01:19
Komutan Logar Bir Cisim Yaklaşıyor 1.197 izlenme - 2 yıl önce G.O.R.A dan hepimizin hatırladığı ve aklında kaldığı Replik .. Film boyunca her çıktığında gülmüştüm He Bu arada Bir Cisim yaklaşıyor Efendim
Kaygısızlar - Çatlatalım Karpuzunu 01:21
Kaygısızlar - Çatlatalım Karpuzunu 1.177 izlenme - 2 yıl önce Efsane dizi Kaygısızlar' dan "Değerli Bir Baş" kesit
unutulmaz replikler ben kadir! deli kadir ulen! 02:25
unutulmaz replikler ben kadir! deli kadir ulen! 1.920 izlenme - 6 yıl önce türk sinemasının en unutulmaz repliklerinden biri olan repliği evirdik çevirdik en sonunda içine ettik.sizde videomuzu izleyin sizde bu önemli olaya şahit olun!!!!
Bunda Malzaymır Başlangıcı Var - Vine Film Replik 00:47
Bunda Malzaymır Başlangıcı Var - Vine Film Replik 333 izlenme - 9 ay önce 20.08.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Bunda Malzaymır Başlangıcı Var - Vine Film Replik başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler