Hoşgeldiniz!

report

Minecraft Crash Report Hatası Çözüm 04:25
Minecraft Crash Report Hatası Çözüm 38.979 izlenme - 4 yıl önce Ben Forumexeden Bygood Minecraft Crash Report Hatası Çözümünü Göstercem Arkadaslar minecraft crash report bildiğimiz gibi nerdeyse herkeste olusan bir hata bunu çözümü bu videoda :).
Minecraft Crash Report Hatası ve Çözümü 02:58
Minecraft Crash Report Hatası ve Çözümü 27.570 izlenme - 4 yıl önce Bi Yarım Saat Kadar Tükenir Yada 20 Dakika Sonra Açılır Minecraft.
Bruce Willis ile Aleni Dövüş Sahnesi Çekmek 04:21
Bruce Willis ile Aleni Dövüş Sahnesi Çekmek 8.920 izlenme - 2 yıl önce Adamlar süper babaağğğ, Böyle yabancı yayınları izledikten sonra bir de benzemeye çalışan yerli yapımları izlediğimde adeta easy mode'a geçmiş gibi oluyorum.
Minecraft Crash Report Hatası 02:07
Minecraft Crash Report Hatası 5.872 izlenme - 4 yıl önce Çözüm Arıyorum
Minority Report 1.Sezon Full HD 00:32
Minority Report 1.Sezon Full HD 3.048 izlenme - 3 yıl önce Minority Report 1.Sezonun tüm bölümlerini HD olarak izleyebilirsiniz. Sizlere Tüm Yerli ve yabancı dizlerin bütün bölümlerine ulaşabileceğiniz; timescape02 ve hdfilmevreni.com linkinden ulaşabilirsiniz... Minority Report 1.Sezon,Minority Report 1.Sezon izle,Minority Report 1.Sezon Full izle,Minority Report 1.Sezon Türkçe Dublaj izle,Minority Report 1.Sezon hd izle,Minority Report 1.Sezon 720p izle,Minority Report 1.Sezon Tüm Bölümleri izle,Minority Report Sezon 1 izle
Europa Report Fragmanı 02:14
Europa Report Fragmanı 7.908 izlenme - 4 yıl önce 2013 ABD yapımı bilim-kurgu filmi Europa Report 'un fragmanı. 6 astronot dünya dışı yaşam aramak için Jüpiter'in Europa uydusuna gider. Muhtemel teknik aksaklıklar ekibin peşini bırakmaz ve ekibin dünya ile iletişimi kesilir. Ekip araştırmaları sonucu Europa'nın buzlarla kaplı olan zemininin altında bir şeyler olduğunu tespit eder. Fakat bu bulacakları şey onlar için hiçte iyi bir şey olmayacaktır.
YILLARIN ESKİTMEDİĞİ OYUN ! 03:40
YILLARIN ESKİTMEDİĞİ OYUN ! 1.040 izlenme - 11 ay önce Çok ucuza Minecraft: https://filopi.com Selamlar Ozan kardeşim ile birlikte yılların eskitemediği o efsane oyunu oynuyoruz ! Çok eğlendiğimiz bu oyunu size yansıtmak istedik iyi seyirler :) Oyunu ücretsiz indir:https://goo.gl/T7FYFR Oyunu ücretsiz indir:https://goo.gl/T7FYFR ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Outro Şarkısı:https://goo.gl/EKK3RV Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@emrecanonal Bu videomuzda Legend Online Reborn oynuyoruz !
Colbert Report - Gezi Parkı Eylemleri Yorumu (Altyazılı) 06:00
Colbert Report - Gezi Parkı Eylemleri Yorumu (Altyazılı) 2.422 izlenme - 5 yıl önce Amerika'nın en çok izlenen komedi/haber şovlerından Colbert Report , Gezi Parkı eylemlerini National War College Profesörü Ömer Taşpınar ile işledi. Colbert Report'un Tayyip Erdoğan hakkındaki "pro gay centipede ray" tespiti ise dikkat çekiciydi
Colbert Report - Gezi Parkı Eylemleri Yorumu (Altyazılı) 06:00
Colbert Report - Gezi Parkı Eylemleri Yorumu (Altyazılı) 991 izlenme - 3 yıl önce Amerika'nın en çok izlenen komedi/haber şovlerından Colbert Report , Gezi Parkı eylemlerini National War College Profesörü Ömer Taşpınar ile işledi. Colbert Report'un Tayyip Erdoğan hakkındaki "pro gay centipede ray" tespiti ise dikkat çekiciydi
minority report fragmanı 6 00:31
minority report fragmanı 6 1.042 izlenme - 7 yıl önce ünlü bilimkurgu yazarıphilip k. dick'in bir kısa öyküsünden yönetmensteven spielberg tarafından sinemaya uyarlanan film 2054'te washington dc'de geçiyor.dedektif john anderton psişik güçleresahipkahinler ve bazı teknolojik aygıtlar sayesinde cinayetleri daha işlenmeden önce farkedip suçluları yakalayanözelbir polis biriminin başındadır.anderton'ın kusursuz işlediğine inandığı sistem birdenbire tersine döner. anderton'ın şefi olduğu birim cinayet suçlamasıyla onun peşine düşer. avcı art
Trend Report 2011 A/W - H&M Fashion Video 02:20
Trend Report 2011 A/W - H&M Fashion Video 418 izlenme - 4 yıl önce Stay one step ahead on the fashion curve. View exclusive footage from catwalks all over the world and hear some of today's most influential fashion editors give their view on the autumn and winter fashion 2011. Don't miss this; you're in for a real treat! http://www.hm.com
observe and report 02:31
observe and report 627 izlenme - 7 yıl önce manyak bir güvenlik görevlisialışveriş merkezinde işini aşırı ciddiye alınca ortayakomedi ve aksiyon dolu bir film çıkıyor.
iPhone'da Bug Bulan Liseli 03:01
iPhone'da Bug Bulan Liseli 233 izlenme - 2 yıl önce Lise birinci sınıf öğrencisi Çayan Temel, açığı cep telefonuna ücretli oyun yüklerken keşfettiğini belirterek, “Ön ödemeli bir kartla ücretli bir uygulama almayı denedim. Ondan sonra bir uygulama satın aldım. Ve benden ücret kesmediler. Ücreti ister düşük, ister yüksek hiç fark etmiyor. 1 lira ile 210 lira arası, en yüksek program 210 lira, hiçbir ücret kesilmeden rahat bir şekilde indiriyorum” diye konuştu.
Minority Report 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 00:21
Minority Report 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 112 izlenme - 2 yıl önce Minority Report 1. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Everybody Runs" (HD) Series Finale Minority Report Dizi Özeti: Steven Spielberg'in aynı adlı filminden uyarlanan Minority Report, filmden 10 sene sonrasını anlatıyor. Geleceği görebilen üç mutanttan (Pre-Cogs) biri normal bir hayat sürdürmeye çalışır ancak gelecekle ilgili gördüğü henüz işlenmemiş suçlar yüzünden bir türlü huzur bulamamaktadır.
observe and report (2009) sinemadayiz.com / numan 02:24
observe and report (2009) sinemadayiz.com / numan 248 izlenme - 9 yıl önce observe and report film fragmani
Steven Spielberg Film Portföyü 03:40
Steven Spielberg Film Portföyü 211 izlenme - 3 yıl önce Sinemanın gelmiş geçmiş en iyi yönetmenlerinin başında gelen Steven Spielberg'in film portföyü.Yönetmenin neredeyse her çalışması birer başyapıt ve efsaneleşmiş ve tüm dünyada kitlesel beyeni kazanmıştır.Yönetmenin efsaneleri saymakla bitmez lakin benim en sevdiğim çalışmaları ; jaws, indiana jones, ET,Jurassic Park ,Er Ryan'ı Kurtarmak ve Sıkıysa Yakala filmleridir.
Calbert Report Atatürk'ü Övdü Başbakan İle Dalga Geçti 06:00
Calbert Report Atatürk'ü Övdü Başbakan İle Dalga Geçti 242 izlenme - 5 yıl önce Amerika'nın en ünlü komedyeni Calbert Report canlı yayında Mustafa Kemal ATATÜRK'ü överken başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile dalga geçti...
Minority Report 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 00:21
Minority Report 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 79 izlenme - 2 yıl önce Minority Report 1. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Memento Mori" Minority Report Dizi Özeti: Steven Spielberg'in aynı adlı filminden uyarlanan Minority Report, filmden 10 sene sonrasını anlatıyor. Geleceği görebilen üç mutanttan (Pre-Cogs) biri normal bir hayat sürdürmeye çalışır ancak gelecekle ilgili gördüğü henüz işlenmemiş suçlar yüzünden bir türlü huzur bulamamaktadır.
minority report(with its subtitle) 08:33
minority report(with its subtitle) 213 izlenme - 8 yıl önce
Minority Report 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:20
Minority Report 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 77 izlenme - 2 yıl önce Minority Report 1. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Fiddler's Neck" Minority Report Dizi Özeti: Steven Spielberg'in aynı adlı filminden uyarlanan Minority Report, filmden 10 sene sonrasını anlatıyor. Geleceği görebilen üç mutanttan (Pre-Cogs) biri normal bir hayat sürdürmeye çalışır ancak gelecekle ilgili gördüğü henüz işlenmemiş suçlar yüzünden bir türlü huzur bulamamaktadır.
Minority Report 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:29
Minority Report 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 77 izlenme - 2 yıl önce Minority Report 1. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Fredi" Minority Report Dizi Özeti: Steven Spielberg'in aynı adlı filminden uyarlanan Minority Report, filmden 10 sene sonrasını anlatıyor. Geleceği görebilen üç mutanttan (Pre-Cogs) biri normal bir hayat sürdürmeye çalışır ancak gelecekle ilgili gördüğü henüz işlenmemiş suçlar yüzünden bir türlü huzur bulamamaktadır.
Weather Report - Birdland 05:59
Weather Report - Birdland 37 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: 5000 light years from Birdland But I'm still preachin' the rythym Long gone uptight years from Birdland And I'm still teachin' it with 'em Years from the land of the Bird And I am still feelin' the spirit 5000 light years from Birdland But I know people can hear it Bird named it, Bird made it Bird heard it, then played it Well stated Birdland It happened down in Birdland In the middle of that hub I remember one jazz club Where we went to pat feet Down on 52nd Street Everybody heard that word That they named it after Bird Where the rythym swooped and swirled The jazz corner of the world And the cats they gigged in there Were beyond compare Birdland, I'm singing Birdland Birdland, old swingin' Birdland Hey man, the music really turns you on Really? Ya turn me around and turn me on Down them stairs, lose them cares Where? Down in Birdland Total swing, Bop was king there Down in Birdland Bird would cook, Max would look Where? Down in Birdland Miles came through, trane came too there Down in Birdland Basie blew, Blakie too Where? Down in Birdland Cannonball played that hall there Down in Birdland, yeah There will never be nothin' such as that No more, skoo be wah, no more Down in Birdland, that's where it was at I know, ah ah ah ah ah, I know Back in them days Bop was ridin' high Hello, heh heh heh heh heh, goodbye! How well those cats remember their first Birdland gig To play in Birdland is an honor we still dig Yeah, that club was like in another world Sure enough, yeah baby All those cats were cookin' on People just sat and they were steady lookin' on Then Bird, he came and spread the word Birdland Yes indeed he did Yes indeed he did Yes indeed he did Yes he did Parker played in Birdland Yes he really did Yes indeed he really did told the truth way down in Birdland Yes indeed he did, Yard bird Parker played in Birdland Yes indeed he really did, Charlie Parker played in Birdland Bird named it, Bird made it Bird heard it, then played it Well stated Birdland It happened down in Birdland Everybody dug that beat Everybody stomped their feet Everybody digs be bop And they'll never stop Down them stairs, lose them cares Yeah, down in Birdland Total swing, Bop was king Yeah, down in Birdland Bird would cook, Max would look Yeah, down in Birdland Miles came through, trane came too Yeah, down in Birdland Basie blew, Blakie too Yeah, down in Birdland Cannonball played that hall Yeah, down in Birdland Down them stairs, lose them cares Yeah, down in Birdland Total swing, Bop was king Yeah, down in Birdland Bird would cook, Max would look Yeah, down in Birdland Miles came through, trane came too Yeah, down in Birdland Basie blew, Blakie too Yeah, down in Birdland Cannonball played that hall Yeah, down in Birdland Down them stairs, lose them cares Yeah, down in Birdland Total swing, Bop was king Yeah, down in Birdland Bird would cook, Max would look Yeah, down in Birdland
Sweet Brown - Original Report And Autotune Remix. 02:37
Sweet Brown - Original Report And Autotune Remix. 217 izlenme - 5 yıl önce Allow Me To Make This Clear, I Take No Credit For Any Of The Artistic Work Of This Video, I Simply Brought The Original News Footage And The "autotune Remix"...
Minority Report 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:20
Minority Report 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 64 izlenme - 2 yıl önce Minority Report 1. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Honor Among Thieves" Minority Report Dizi Özeti: Steven Spielberg'in aynı adlı filminden uyarlanan Minority Report, filmden 10 sene sonrasını anlatıyor. Geleceği görebilen üç mutanttan (Pre-Cogs) biri normal bir hayat sürdürmeye çalışır ancak gelecekle ilgili gördüğü henüz işlenmemiş suçlar yüzünden bir türlü huzur bulamamaktadır.
Weather 02:35
Weather 106 izlenme - 5 yıl önce Weather
Europa Report Türkçe Altyazılı Fragman 02:14
Europa Report Türkçe Altyazılı Fragman 98 izlenme - 5 yıl önce Film, dünya dışında hayatlar aramak için Jüpiter'in Europa uydusuna giden 6 astronotun başına gelenleri anlatıyor. Elbette teknik aksaklıklar ekibin yakasını bırakmıyor ve Dünya'yla bağlantıları kopuyor. Dahası, malesef aradıklarını da buluyorlar: Europa'nın buzlarla kaplı zemininin altında "bir şeyler" olduğu ortaya çıkıyor ama müjdeli bir haber değil bu. Europa Report'un uzay keşifleri konusunda 2001 ve Moon gibi gerçekçi bir yaklaşım sergilediği söyleniyor. Film artık klişeleşmeye başlayan "bulunmuş görüntü" tarzını benimsemiyor ama her şey bir belgesel gibi, açık form tekniğiyle çekilmiş.
çürük - the pink report - official trailer 02:07
çürük - the pink report - official trailer 100 izlenme - 6 yıl önce
Jax Report 00:21
Jax Report 80 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin oyun, oyun ürünleri ve oyuncu donanımları satışı yapan en hızlı, en gelişmiş ve en güvenilir alışveriş sitesi
Kıvanç Tatlıtuğ's Accident - Super Starlife Exclusıve Report 08:20
Kıvanç Tatlıtuğ's Accident - Super Starlife Exclusıve Report 65 izlenme - 4 yıl önce Kıvanç Tatlıtuğ Fan Club
Weekend Box Office - June 13 - 15, 2014 - Studio Earnings Report Hd 01:35
Weekend Box Office - June 13 - 15, 2014 - Studio Earnings Report Hd 83 izlenme - 4 yıl önce Weekend Box Office - June 13 - 15, 2014 - Studio Earnings Report Hd