Hoşgeldiniz!

requiem

Mozart - Requiem 08:53
Mozart - Requiem 14.866 izlenme - 5 yıl önce Mozart - Requiem
Daha Fazla Bira Almak İsteyen Ağır Sarhoş 04:02
Daha Fazla Bira Almak İsteyen Ağır Sarhoş 6.765 izlenme - 3 yıl önce Zaten kafası başka bir alemde olan abimiz daha fazla bira için markete uğruyor ancak pek yol katedemiyor. abinin ne kafası yaşadığı hakikaten muamma. Fondaki requiem for a dream'in müziği de ayrı bir hava katmış videoya.
Silkroad Hunter Mekansız Fubar 04:04
Silkroad Hunter Mekansız Fubar 16.935 izlenme - 11 yıl önce DÜNYAYANIN OYNADIĞI OYUN
lotr requiem for a dream 06:34
lotr requiem for a dream 17.727 izlenme - 12 yıl önce muhteşem filme muhteşem şarkı
requiem for a dream fragmanı 2 01:20
requiem for a dream fragmanı 2 12.304 izlenme - 7 yıl önce sara goldfarb tv bağımlısı dul bir kadındır. oğlu harry ise kız arkadaşı güzel marion ve uyuşturucu dağıtıcısı tyrone'la takılan madde bağımlısı bir çocuktur. sara bir tv şovuna çıkmaya hak kazanır ve çok heyecanlıdır. ödül olan kırmızı elbiseye girebilmek için kilo vermeye çalışır ve diyet haplarından kullanmaya başlar. diğer yandan harry ve arkadaşları hiç durmadan eroin ve kokain kullanmaya devam etmektedirler. bu bağımlılıklar zamanla aileyi bir felakete sürükleyecektir.
Requiem For A Dream (Original Song) 06:36
Requiem For A Dream (Original Song) 4.939 izlenme - 5 yıl önce Requiem For A Dream İs The Title Of A Soundtrack Album Released İn 2000 To Accompany The Darren Aronofsky Film Requiem For A Dream. The Soundtrack Was Composed By Clint Mansell And Performed By The Kronos Quartet.
Wolfgang Amadeus Mozart Requiem 01:49
Wolfgang Amadeus Mozart Requiem 6.636 izlenme - 7 yıl önce wolfgang amadeus mozart requiem
requiem for a dream - bed scene 01:36
requiem for a dream - bed scene 2.928 izlenme - 7 yıl önce a beautiful scene from the movie requiem for a dream
Requiem for a Dream Film Müziği 01:54
Requiem for a Dream Film Müziği 683 izlenme - 3 yıl önce Requiem For A Dream filminin unutulmaz müziği Lux Aeterna. Biz bunu atv haber'in dramatik haberlerinde arka planda çalan müzik olarak da biliriz.
Alma - Requiem (Fransa 2017 Eurovision Şarkısı) 03:05
Alma - Requiem (Fransa 2017 Eurovision Şarkısı) 358 izlenme - 2 yıl önce Alma - Requiem (France) Eurovision 2017 Şarkı Sözleri (Lyrics) Des amours meurent, des amours naissent Les siècles passent et disparaissent Ce que tu crois être mort C’est une saison et rien de plus Un jour lassé de cette errance Tu t’en iras, quelle importance Car la terre tournera encore Même quand nous ne tournerons plus Embrasse-moi, dis-moi que tu m’aimes Fais-moi sourire au beau milieu d’un requiem Embrasse-moi, dis-moi que tu m’aimes Fais-moi danser jusqu’à ce que le temps nous reprenne Ce qu’il a donné Will you take me to paradise? With you nothing ever dies You take my smile and make it bright Before the night erases the light I won’t go below silver skies The only dark is in your eyes On pleure mais on survit quand même C’est la beauté du requiem Les étincelles deviennent des flammes Les petites filles deviennent des femmes Ce que tu crois être la mort C’est un brasier et rien de plus Nos déchirures, nos déchéances On pense qu’elles ont de l’importance Mais demain renaîtra le jour Comme si nous n’avions pas vécu Embrasse-moi, dis-moi que tu m’aimes Fais-moi sourire au beau milieu d’un requiem Embrasse-moi, dis-moi que tu m’aimes Fais-moi danser jusqu’à ce que le temps nous reprenne Ce qu’il a donné Will you take me to paradise? With you nothing ever dies You take my smile and make it bright Before the night erases the light I won’t go below silver skies The only dark is in your eyes On pleure mais on survit quand même C’est la beauté du requiem Des amours naissent, des amours meurent Ce soir enfin je n’ai plus peur Je sais que je t’aimerai encore Quand la terre ne tournera plus Des amours naissent, des amours meurent Ce soir enfin je n’ai plus peur Je sais que je t’aimerai encore Quand la terre ne tournera plus Embrasse-moi, dis-moi que tu m’aimes Fais-moi sourire au beau milieu d’un requiem Embrasse-moi, dis-moi que tu m’aimes Fais-moi danser jusqu’à ce que le temps nous reprenne Ce qu’il a donné Embrasse-moi, tell me that you love me Embrasse-moi Embrasse-moi, tell me that you love me Embrasse-moi
requiem pk 01:36
requiem pk 1.093 izlenme - 9 yıl önce
Requiem For A Dream - Yüzüklerin Efendisi 04:11
Requiem For A Dream - Yüzüklerin Efendisi 1.399 izlenme - 8 yıl önce
Requiem For A Dream 03:02
Requiem For A Dream 616 izlenme - 4 yıl önce Requiem For A Dream ....
Requiem For A Dream İstanbul 03:25
Requiem For A Dream İstanbul 673 izlenme - 6 yıl önce Video Animasyon Çalışmalarım -4 Unknown Error - Shadows (unicron Remix) Requiem For A Dream 'istanbul' Hd Emotional Music Sensual Touch Chill Out Land Of Bea...
Requiem For a Dream - Final Sahnesi 04:04
Requiem For a Dream - Final Sahnesi 360 izlenme - 4 yıl önce Ön bilgi izlemeyen arkadaşlar izlemesin ----spoiler---- uyuşturucu hakkında yapılabilecek en iyi film olan requiem for dream'in sonunun bu kadar yıkıcı -hatta aşırı derecede- olmasının nedeni belki de yönetmenin farklı hikayeleri tek bir hikaye içinde birleştirmesidir. neyse efendim laf ebeliğinin lüzumu yok buyrun
Undisputed.3 Requiem Final Battle Boyka Vs Dolor 10:07
Undisputed.3 Requiem Final Battle Boyka Vs Dolor 525 izlenme - 5 yıl önce The End Of A Very Good Movie...undisputed 3
Janet Jackson - Again (1993) 03:45
Janet Jackson - Again (1993) 789 izlenme - 7 yıl önce
Yuri Boyka - Requiem for a dream HD 09:36
Yuri Boyka - Requiem for a dream HD 731 izlenme - 5 yıl önce Hi guys thanks for watching my video, I simply had to make it.He who doesn't like it please do not bother commenting, just hit the dislike button.
Requiem For A Dream 01:12
Requiem For A Dream 507 izlenme - 7 yıl önce the quarrel of harry and marion
Elektro Gitarı Ağlatmak - Requiem For A Dream 02:42
Elektro Gitarı Ağlatmak - Requiem For A Dream 325 izlenme - 3 yıl önce Elektro gitarla Mozart'ın Lux Aeterna yani bizim bildiğimiz şekliyle Requem For A Dream filminin soundrack'ını dinliyoruz. Eargasm dedikleri şey işte budur.
requiem for a dream   iamx - simple girl 04:51
requiem for a dream iamx - simple girl 378 izlenme - 7 yıl önce
Requiem For A Dream 03:04
Requiem For A Dream 352 izlenme - 4 yıl önce Requiem For A Dream...
garo red requiem fragman 00:38
garo red requiem fragman 369 izlenme - 8 yıl önce
Requiem For A Dream 03:04
Requiem For A Dream 299 izlenme - 5 yıl önce Requiem For A Dream
Mozart - Requiem (Herbert von Karajan) 56:33
Mozart - Requiem (Herbert von Karajan) 322 izlenme - 3 yıl önce Requiem, Mozart'ın son eseridir. Sadece 2/3 ünü kendi yazabilmiş, eser sipariş üzerine yapıldığı için, geri kalanını Mozart'ın öğrencileri Joseph Eybler ve Franz Xaver Sussmayr tamamlamışlardır. Gerçekten bir ağıt havasında geçen senfoni, benim en çok etkilendiğim, insanın içini hüzün ile dolduran bir eser. Bu videoda Viyana Filarmoni Orkestrası'na, Herbert von Karajan şeflik etmektedir. 2:05 I. Introitus 7:34 II. Kyrie III. Sequentia 10:16 1. Dies irae 12:09 2. Tuba mirum 16:01 3. Rex tremendae 18:22 4. Recordare 23:32 5. Confutatis 25:54 6. Lacrimosa IV. Offertorium 29:29 1. Domine Jesu 33:22 2. Hostias 38:00 V. Sanctus 39:50 VI. Benedictus 45:30 VII. Agnus Dei 49:13 VIII. Communio
Requiem For A Dream Difficult Version -Clint Mansell Grand Piano With Sheet Music 06:05
Requiem For A Dream Difficult Version -Clint Mansell Grand Piano With Sheet Music 322 izlenme - 7 yıl önce
Cem Karaca - Bir Öğretmene Ağıt 03:51
Cem Karaca - Bir Öğretmene Ağıt 140 izlenme - 3 yıl önce Hayata okulda hazırlanılıyor. Kim ne derse desin. Hiç farkında olmadan öğretmenlerimizin bize söylediklerini çoğu kez yapmışızdır. Tavırlarımızda, görüşlerimizde mutlaka onlardan esinlenerek oluşturduğumuz bir taraf da vardır. Yaşamımızda önemli oranda yer alırlar. İyisiyle, kötüsüyle. Öğretmenler günü de ondan öyle dedim. Şarkının sözleri manidar, müziği ise tam anlamıyla ağıttır.
Gevende -  Requiem For A Dream (@Amsterdam Paradiso) 06:59
Gevende - Requiem For A Dream (@Amsterdam Paradiso) 181 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşlar bu video coverın kelime anlamını tam karşılıyor sanırım. Lux Aeterna olarak bilenleriniz vardır ya da işte malum filmden. Gevende kendi ruhunu katmış, çok da güzel olmuş. Gevende ile ilgili birkaç şey söylemek isterim . Mottoları "Müzik from Neverland" aslında ne yaptıklarını şahane özetleyen bir cümle. Sitedeki diğer Gevende paylaşımlarında gördüm ki bazı arkadaşlar şarkı sözlerinin tersten söylenmiş kelimeler olduğunu düşünüyorlar. Özellikle de "Nayu isimli şarkının misalen. Tamemen doğaçlıyorlar, çalarken de söylerken de... O yüzden arasından iki kelime anlamak için çabalamak yerine sizi alıp götürmesine izin vermenizi öneririm nacizene... İyi seyirler.
Requiem For A Dream - Fall Scene 01:08
Requiem For A Dream - Fall Scene 191 izlenme - 7 yıl önce great scene where this story takes a big change. ı mean it's not a coincidence that fall has two meanings downfall and autumn.
requiem fragmanı 1 01:30
requiem fragmanı 1 236 izlenme - 7 yıl önce