Hoşgeldiniz!

resepsiyon

Kibariye'nin Erdoğan'dan Makas Alması 00:30
Kibariye'nin Erdoğan'dan Makas Alması 48.383 izlenme - 1 yıl önce Şarkıcı Kibariye 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebeti ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde verim resepsiyonda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanağını sıkarak makas aldı.
Annesini Çıplak Bırakan Velet 00:29
Annesini Çıplak Bırakan Velet 2.469 izlenme - 3 yıl önce Justin Bieber konserine bilet almayan annesini neden böyle cezalandırma gereği duyduğunu anlayabilmiş değiliz. İzleyenlerin bir kısmı gülerken, diğer kısmı büyük ihtimalle kürekleri kucaklayıp ekrana vurmaya başlayacaktır.
Kamer Genç Resepsiyonda Aşırı Alkollüydü 01:00
Kamer Genç Resepsiyonda Aşırı Alkollüydü 498 izlenme - 4 yıl önce Enerji Bakanı Taner Yılmaz, Chp Tunceli Milletvekili Kamer Genç'in Resepsiyonda Aşırı Alkollü Olduğunu İddia Etti.
Erdoğan, Öğretmenler Günü Dolayısıyla Resepsiyon Verdi 07:26
Erdoğan, Öğretmenler Günü Dolayısıyla Resepsiyon Verdi 424 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Öğretmenler Günü dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda resepsiyon verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Resepsiyonda Özel Sürpriz 01:14
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Resepsiyonda Özel Sürpriz 281 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhuriyetin kuruluşunun 92. yıl dönümü dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde devlet erkanına resepsiyon verdi. Resepsiyonda Erdoğan'ın kürsüde konuşmasını tamamlamasının ardından bir sürpriz yaşandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kürsüde konuşmasını tamamlamasının ardından bir anda fonda, "Uzun İnce bir yoldayım, gidiyorum gündüz gece" adlı türkü çalınmaya başladı. Davetlilerin arasında bulunan bazı isimlerin ayrı ayrı mikrofonlardan türküyü seslendirmeye başlaması şaşkınlığa neden oldu. Bu isimlerin kim olduğu öğrenilince sürpriz ortaya çıktı. Cumhurbaşkanlığı bünyesinde çalışan iki garson, iki koruma, bir idari işler personeli ve üç sanatçıyla birlikte Klarnet Sanatçısı Serkan Çağrı'nın eşlik ettiği sürpriz, davetlilerden yoğun alkış aldı. Sürprizin Cumhurbaşkanı Erdoğan için günün anlam ve önemine ilişkin hazırlandığı öğrenildi. Resepsiyon Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden uçan fenerler havaya bırakılmasıyla sona erdi.
Yunan Bakan'ın 02:08
Yunan Bakan'ın "Dekoltesi" Resepsiyona Damga Vurdu 383 izlenme - 4 yıl önce Yunanistan Turizm Bakanı Olga Kefalogianni, Yunanistan İstanbul Turizm Ofisi'nin açılışı onuruna özel bir resepsiyon düzenledi. Yunan Turizm bakanı Ola Kefalogianni'nin düzenlendiği resepsiyona Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış ile birlikte Yunan ve Türk cemiyet hayatının önemli isimleri buluştu. DOSTLUK MESAJI Karaköy'deki Salt Galata'da düzenlenen resepsiyona Yunanistan Turizm Bakanı Olga Kefalogianni'nin yanı sıra Fener Rum Partiği I. Bartholomeos ile Yunanistan belediye başkanları katıldı. Kefalogianni ve Yunanistan İstanbul Turizm Ofisi Başkanı Panos Leivados'un ev sahipliğinde düzenlenen resepsiyonda konuşan Egemen Bağış, dostluk mesajları verdi. YEMEKLER YUNAN ŞEFLERDEN Gecede Yunanistan'ın ünlü lezzetleri ülkenin en ünlü şefleri Lefter Lajarn ve Stelios Parliaros tarafından hazırlanarak davetlilere sunuldu. Davete, Ferit Şahenk, Başaran Ulusoy, Erdal Aksoy, Dilek Hanif ve Serdar Bilgili gibi birçok ünlü isim katıldı. DEKOLTESİ DİKKATLERDEN KAÇMADI Turizm Bakanı Kefalogianni düzenlediği resepsiyonda keyifli anlar yaşanırken Bağış ile Bakan'ın verdiği mesajlar dostluk, birlik, beraberlik be kardeşlik mesajları geceye damga vurdu. Öte yandan Bakan Olga'nın geniş göğüs dekolteli kıyafeti dikkatlerden kaçmadı
Harry Potter Resepsiyonist Olursa 03:57
Harry Potter Resepsiyonist Olursa 153 izlenme - 2 yıl önce Daniel Radcliffe, bir kaç hafta önce bir saatliğine resepsiyonist oldu. Onun panik halleri ve insanların tepkilerini keyifle izliyoruz..
Recep Tayyip Erdoğan - Resepsiyonda Türkü Söylemek 01:30
Recep Tayyip Erdoğan - Resepsiyonda Türkü Söylemek 231 izlenme - 3 yıl önce Recep Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda “Yemen Türküsü”nü söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından Çankaya Köşkü’nde verilen 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda renkli görüntüler yaşandı. Erdogan türkü vasıtasıyla da olsa İLK DEFA ''Acep ne iştir '' diyerek bilmedigi bir konu olduguna açıklık getirdi.
Byaaotml 07:00
Byaaotml 295 izlenme - 9 yıl önce 2006- 2009 -1
Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'den Mesaj 01:26
Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'den Mesaj 257 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan, Eşi Emine Erdoğan İle Tbmm Başkanı Cemil Çiçek'in 24. Dönem 4. Yasama Yılı'nın Başlaması Dolayısıyla Verdiği Resepsiyona Katıldı.
1 RESEPSİYON 07:07
1 RESEPSİYON 68 izlenme - 5 yıl önce 1 RESEPSİYON
Byaaotml 03:49
Byaaotml 220 izlenme - 9 yıl önce 2006-2009 - 2
30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu 04:44
30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu 15 izlenme - 5 ay önce 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu ANKARA - 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi bahçesinde düzenlenen resepsiyon Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başladı.
Çankaya Köşkünde Bir İlk 01:03
Çankaya Köşkünde Bir İlk 108 izlenme - 4 yıl önce Çankayada Bir İlk genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel Yerine Başkomutan Sıfatıyla Cumhurbaşkanı Gül'ün Ev Sahipliğinde Çankaya Köşkü'nde Resepsiyon Verilecek cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Başkomutan Sıfatıyla İlk Kez Geçen Sene Vereceği Ancak Kulak Rahatsızlığı Sebebiyle İptal Edilen 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonu, Bu Yıl Gerçekleştirilecek. Çankaya Köşkü'nde Verilecek Olan 30 Ağustos Zafer Bayramı Resepsiyonuna Komuta Kademesi Eşleriyle Tam Kadro Katılacak.çankaya Köşkü Bu Yıl Bir İlke Hazırlanıyor. Geçen Yıl Çankaya Köşkü'nde İlk Kez Başkomutan Sıfatıyla Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Vereceği 30 Ağustos Resepsiyonu, Kulak Rahatsızlığı Nedeniyle İptal Edilmişti. Her Yıl Genelkurmay Başkanı Tarafından Verilen 30 Ağustos Resepsiyonu Bu Yıl İlk Kez Çankaya Köşkü'nde Başkomutan Sıfatıyla Cumhurbaşkanı Gül'ün Ev Sahipliğinde Gerçekleştirilecek. Komuta Kademesi, 2007 Yılından Bu Yana İkinci Kez Cumhurbaşkanlığı'nda Verilen Eşli Resepsiyona Katılacak. Türban Hassasiyeti Nedeniyle Geçmiş Yıllarda Köşk Tarafından Verilen Resepsiyonlara Asker Katılmıyordu. Ancak Bu Geleneğe, Geçtiğimiz 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Son Verilmiş; Komuta Kademesi, 6 Yıl Aradan Sonra Köşk Tarafından Verilen 29 Ekim Resepsiyonuna Eşleriyle Birlikte Katılmıştı. Askerin İkinci Kez Köşk'e Çıkacağı Resepsiyona Başbakan Tayyip Erdoğan'ın Da Eşiyle Birlikte Katılımı Bekleniyor. 30 Ağustos Zafer Bayramı Tebriklerini Bu Yıl Yine Cumhurbaşkanı Gül Kabul Edecek, Ancak Tebrikat Adresi Değişecek. 2011'de İlk Kez Başkomutan Olarak Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Genelkurmay Karargahı'nda Tebrikleri Kabul Etti. Bu Yılki Tebrikleri De Yine Başkomutan Sıfatıyla Cumhurbaşkanı Gül Kabul Edecek. Ancak Tebrikler Bu Kez Genelkurmay Karargahı'nda Değil, Çankaya Köşkü'nde Alınacak.
Cumhurbaşkanı Erdoğan İlklerin Gerçekleştiği Resepsiyonda Türkü Söyledi 01:30
Cumhurbaşkanı Erdoğan İlklerin Gerçekleştiği Resepsiyonda Türkü Söyledi 96 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda “Yemen Türküsü”nü söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından Çankaya Köşkü’nde verilen 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda renkli görüntüler yaşandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, resepsiyonda çalınan “Yemen Türküsü’nün nakarat kısmına eşlik etti. Davetliler uzun süre Erdoğan’ı alkışladı.
2006 Mezunlari 03:34
2006 Mezunlari 110 izlenme - 8 yıl önce cİde otelcİlİk
Chp Resepsiyonunda Yumruk Yumruğa Kavga 00:46
Chp Resepsiyonunda Yumruk Yumruğa Kavga 18 izlenme - 1 yıl önce CHP Erzurum İl Başkanlığı Dilaver Otel’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen resepsiyonda, CHP’li gençlerle, CHP Erzurum İl Başkanı arasında arbede yaşandı...31 Ekim 2016 Pazartesi 09:04CHP Erzurum İl Başkanlığı Dilaver Otel’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir resepsiyon düzenledi. Resepsiyona CHP Parti Meclisi Üyesi Yaşar Seyman da katıldı. Resepsiyonda bazı CHP’li gençlerle, CHP Erzurum İl Başkanı arasında arbede yaşandı.Yumrukların konuştuğu olaya dair görüşlerini sorduğumuz CHP Erzurum İl Başkanı Tacettin Kızıloğlu şunları söyledi: “CHP Erzurum’da bir ivme kazandı. FETÖ olaylarıyla anılan Erzurum’da, bir ilki gerçekleştirmek istedik. Böyle bir provokasyon olmasını bekliyorduk. Davetli olmamalarına ragmen geldiler. Aralarında CHP’lilerin yanısıra MHP’liler de vardı. Konuşmam sırasında provokasyon başladı. Misafirleri yolcu ederken yumruklar yedik. Partide ihanet çetesi olduğu biliniyor. Diğer CHP’li çocuklar da rahatsızdı onlardan. Emniyet’te de daha önceki provokasyon kayıtları var.” “KIZILOĞLU'NUN OĞLU SOL GÖZÜME YUMRUK ATTI”Olayda darp edilenlerden Onur Şahin isimli öğrenci ise kendisinin CHP üyesi olduğunu belirterek şu açıklamayı yaptı:"ADD Erzurum Gençlik Kolları Başkanı ve CHP Erzurum üyesiyim. CHP Erzurum şubesinden SMS olarak gelen davet üzerine ben ve 15 arkadaşım bu davete gittik. Bu 15 kişi arasında CHP'li olan, ADD'li olan arkadaşlar var. Resepsiyon yaklaşık iki saat sorunsuz devam etti. Daha sonra bizi Yaşar Hanım’la tanıştırdılar. Biz de Yaşar Hanım’ı diğer gün için ADD şube ofisine davet ettik. Ancak CHP Erzurum İl başkanı buna izin vermeyeceğini belirtip, sert bir dille ve fiziksel temasta bulunarak bize müdahale etti. Daha sonra bir gerginlik oldu. Yaşar Hanım ‘Bu akşam böyle bitmesin bir konuşalım’ diyerek beni salonun dışına çıkarırken Tacettin Kızıloğlu önümüzü keserek emniyeti çağırdığını söyledi. Biz de beklerken Tacettin Kızıloğlu'nun oğlu sol gözüme yumruk attı. Daha sonra Tacettin Kızıloğlu ve il yöneticileri bana yumruk attılar. Yere düştüm. Emniyet bizi otelden çıkarttı. Darp raporu aldık. Şikayetçi olduk. CHP gibi bir partide bir gencin darp edilmesi kabul edilemez."
Egitim Her Engeli AsarÇankaya Köskü - 20 Nisan 2010-Resepsiyon veSanatçıları Kabul 02:30
Egitim Her Engeli AsarÇankaya Köskü - 20 Nisan 2010-Resepsiyon veSanatçıları Kabul 48 izlenme - 4 yıl önce .
TBMM 24. Dönem 4. Yasama Yılı Açılış Resepsiyonu! 05:54
TBMM 24. Dönem 4. Yasama Yılı Açılış Resepsiyonu! 60 izlenme - 4 yıl önce TBMM 24. Dönem 4. Yasama Yılı Açılış Resepsiyonu!
Babanın Düşürdüğü Bebeği Havada Yakalayan Resepsiyonist 02:23
Babanın Düşürdüğü Bebeği Havada Yakalayan Resepsiyonist 12 izlenme - 1 yıl önce Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, resepsiyonda bekleyen bir kişinin, taşıma çantasındaki bebeği düşürdüğü görülüyor. Bu sırada işiyle ilgilenen resepsiyon görevlisiyse ani bir tepkiyle, minik bebeği havada yakalayarak yere düşmesini önlüyor. Şanslı bebek, tekrar çantasına konulurken, olay sonrası büyük şok yaşayan babanınsa sakinleşmek için su içmesi dikkatlerden kaçmıyor.
Cumhurbaşkanı Gül’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu 03:42
Cumhurbaşkanı Gül’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu 45 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cumhuriyetin kuruluşunun 90. yıl dönümü nedeniyle Çankaya Köşkü’nde bir resepsiyon verdi.
Resepsiyon - Kalfa Kandıran @ Hiphoplife.com.tr 03:29
Resepsiyon - Kalfa Kandıran @ Hiphoplife.com.tr 83 izlenme - 8 yıl önce resepsiyon - kalfa kandıran - nafile mixtape @ hiphoplife.com.tr
Egitim Her Engeli AsarÇankaya Köskü - 28 Nisan 2011-Plaket Töreni 04:12
Egitim Her Engeli AsarÇankaya Köskü - 28 Nisan 2011-Plaket Töreni 33 izlenme - 4 yıl önce .
Yeni Yasama Yılı Resepsiyonu (3) 03:51
Yeni Yasama Yılı Resepsiyonu (3) 28 izlenme - 3 yıl önce Ankara - Tbmm Başkanı Cemil Çiçek, Yasama Yılının Başlaması Dolayısıyla Tbmm'de Resepsiyon Verdi.
Erdoğan: 06:12
Erdoğan: 26 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Öğretmenler Günü dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda resepsiyon verdi.
Egitim Her Engeli AsarÇankaya Köskü - 28 Nisan 2011-Tören 01:12
Egitim Her Engeli AsarÇankaya Köskü - 28 Nisan 2011-Tören 28 izlenme - 4 yıl önce .
Kılıçdaroğlu, İzmir Resepsiyonunu Üniversiteli Gencin Ölümü Nedeniyle İptal Etti 03:12
Kılıçdaroğlu, İzmir Resepsiyonunu Üniversiteli Gencin Ölümü Nedeniyle İptal Etti 22 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün İzmir’de yapacağı resepsiyonu Ege Üniversitesi’nde çıkan olaylarda bir öğrencinin ölümü nedeniyle iptal etti.
Yeni Doğmuş Bebeği Havada Yakaladı 02:48
Yeni Doğmuş Bebeği Havada Yakaladı 7 izlenme - 1 yıl önce Brezilya'da bir hastanede resepsiyonda çalışan Leonardo Araujo isimli adam, yeni doğan bir bebeği yere düşecekken inanılmaz bir refleksle yakaladı. Bebeği havada yakalayan adam, kötü bir sonla neticelenecek olayı da önlemiş oldu. Olay anında anne ve baba büyük korku yaşarken, Leonardo Araujo'ya minnettar olduklarını belirttiler.
Yeni Yasama Yılı Resepsiyonu 02:05
Yeni Yasama Yılı Resepsiyonu 24 izlenme - 3 yıl önce Tbmm Başkanı Cemil Çiçek, Yasama Yılının Başlaması Dolayısıyla Tbmm'de Resepsiyon Verdi.
Cumhurbaşkanı Gül’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu 03:42
Cumhurbaşkanı Gül’den 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu 29 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cumhuriyetin kuruluşunun 90. yıl dönümü nedeniyle Çankaya Köşkü’nde bir resepsiyon verdi.