Hoşgeldiniz!

resim sergisi

On Sanat Resim Sergisi 11:48
On Sanat Resim Sergisi 34.869 izlenme - 4 yıl önce Sanat İçin Yola Çıkan Ve Daha Önce İzmir’de İki Kez Sanatseverlerle Buluşan 10 Sanatçı, Üçüncü Resim Ve Heykel Sergilerini Açtı. Bilter Anı, Aytül Güler, Maksut Kesici, Çetin Davran, Eda Anı, Mehmet Akkaya, Yeşim Gülseven, Mustafa Ali Kasap, Sevinç Şimşek Ve Zeynep Salman’dan Oluşan 10's Grubu, Aydın’daki Sergilerinin Ardından Kuşadası, Dikili, Çeşme, Çanakkale, Antalya Ve İstanbul Sergileriyle Sanatseverlerle Buluşmaya Devam Edecek.
Taskopru Anadolu Lisesi Resim Sergisi 02:17
Taskopru Anadolu Lisesi Resim Sergisi 3.388 izlenme - 11 yıl önce kastamonu taskopru sergi 9-C dokuz cee taskopru anadolu lisesi murat kenan irem hande müco kübra gökhan vb...
Elif Odasında Resim Sergisi Düzenliyor, Eğlenceli Çocuk Videosu 10:57
Elif Odasında Resim Sergisi Düzenliyor, Eğlenceli Çocuk Videosu 208 izlenme - 6 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com Arkadaşlar bu yeni videolarıda izleyin beğeneceksiniz https://www.youtube.com/watch?v=pfWAJkY-lrI&list=UULM1OpCXx90zzBLd9j6ihgQ Please check out this new video!!! https://www.youtube.com/watch?v=mDNiV7tUkRI&list=UUGrCLU68pcsO0P1GTRYCpTw
Rafet YILMAZ Resim sergisi 08:26
Rafet YILMAZ Resim sergisi 1.233 izlenme - 9 yıl önce karakalem resim sergisi kültür merkezi thailand
İnci Avcı Aldemir'in Resim Sergisi Ankara'da Açıldı 01:42
İnci Avcı Aldemir'in Resim Sergisi Ankara'da Açıldı 147 izlenme - 8 ay önce İnci Avcı Aldemir'in resim sergisi Ankara'da açıldıANKARA - Küratörlüğünü İnci Avcı Aldemir'in yaptığı Çankaya Halk Eğitim Merkezi Sanat Okulu Resim Sergisi, TBMM Mustafa Necati Kültür ve Sanat Evi'nde açıldı.
banu temizel 04:44
banu temizel 1.249 izlenme - 10 yıl önce resim sergisi
Uluğbey İlköğretim Okulu İş Eğitimi Sergisi 03:00
Uluğbey İlköğretim Okulu İş Eğitimi Sergisi 2.283 izlenme - 10 yıl önce okulumuzun iş eğitimi sergisi
aysen karateke resim sergisi açıldı 01:53
aysen karateke resim sergisi açıldı 849 izlenme - 8 yıl önce aysen karateke resim sergisi açıldı
Resim Sergisi 18:08
Resim Sergisi 250 izlenme - 6 yıl önce Resim Sergisi
Kuytu Sokağın Kahinleri 06:09
Kuytu Sokağın Kahinleri 515 izlenme - 9 yıl önce dargeçit misak-ı milli İlköğretim okulu resim sergisi
Küçük Ecrin'den Örnek Davranış - Balıkesir 02:40
Küçük Ecrin'den Örnek Davranış - Balıkesir 62 izlenme - 1 yıl önce Görüntü dökümü Minik Ecrin'in yaptığı resim sergisinden detaylar Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ile röportaj 10 yaşındaki ressam Ecrin Durko ile röportajKüçük Ecrin'den örnek davranışBalıkesir'in Ayvalık ilçesinde yaşayan 10 yaşındaki Ecrin Durko, açtığı ilk resim sergisinin gelirini...
Duygularımın Ve Hayallerimin Atölyesi 01:50
Duygularımın Ve Hayallerimin Atölyesi 378 izlenme - 9 yıl önce dargeçit misak-ı milli İlköğretim okulu'nda açılan resim sergisi.
Kadın Ressam 15 Yıllık Emeğini Sergiledi 03:32
Kadın Ressam 15 Yıllık Emeğini Sergiledi 1 izlenme - 2 gün önce Kadın ressam 15 yıllık emeğini sergilediBALIKESİR - Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, emekli iktisatçı İnayet Çeltikçi'nin, 'Yer, gök, deniz' adlı kişisel resim sergisi, Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Bahadır tarafından sanatseverlerin beğenisine sunuldu.
hasan gürsoy resim sergisi açıldı 04:10
hasan gürsoy resim sergisi açıldı 266 izlenme - 8 yıl önce hasan gürsoy resim sergisi açıldı
resim sergisi 04:50
resim sergisi 154 izlenme - 7 yıl önce resim sergisi
Kuveyt'in Ankara Büyükelçiliğince Resim Sergisi 03:39
Kuveyt'in Ankara Büyükelçiliğince Resim Sergisi 4 izlenme - 1 ay önce Kuveyt'in Ankara Büyükelçiliğince, "İnsan Yaratılışı" resim sergisinin açılışı gerçekleştirildi.
Müzeyyen Karaçiftci 05:45
Müzeyyen Karaçiftci 196 izlenme - 9 yıl önce müzeyyen karaçİftcİ çİzgİlerİn rengİ resİm sergİsİ
Her Yer Mustafa Her Yer Kemal 01:45
Her Yer Mustafa Her Yer Kemal 104 izlenme - 3 yıl önce Ünlü İngiliz ressam Ned Pamphilon Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 76. Yılı için İstanbul'da bir sergi düzenledi. Ünlü ressam ayrıca 10 kasım için de Atatürk'ün bir portresini resmetti. İşte o resimler sizlerle alkışlarlayaşıyorum.com
resim sergisi 01:57
resim sergisi 83 izlenme - 7 yıl önce resim sergisi
Görme Ve İşitme Engelli Sanatçıların Sergisi 01:09
Görme Ve İşitme Engelli Sanatçıların Sergisi 22 izlenme - 1 yıl önce Görme Ve İşitme Engelli Sanatçıların Sergisi Avustralya’da görme ve işitme engelli sanatçıların sergisi engellilere yönelik algıyı değiştiriyor.
3333 Resim Sergisi Yusuf Sönmezler 03:43
3333 Resim Sergisi Yusuf Sönmezler 85 izlenme - 6 yıl önce
İsmet Kadıoğlu Resim Sergisi 2014 Okuma Bayramı Topkapı Doğa Koleji 02:52
İsmet Kadıoğlu Resim Sergisi 2014 Okuma Bayramı Topkapı Doğa Koleji 73 izlenme - 4 yıl önce Hem Öğren Hem Çocuğuna Öğret İsmet Kadıoğlu İsmet Öğretmen Resim Sergisi Resim Dersi Okuma Bayramı 2014 Sene Sonu Sergisi Resim Atölyesi hem Öğren Hem Çocuğuna Öğret ismet Kadıoğlu İsmet Öğretmen resim Sergisi Resim Dersi Okuma Bayramı 2014 Sene Sonu Sergisi Resim Atölyesi
Adıyaman 2006 24 Kasım 01:37
Adıyaman 2006 24 Kasım 71 izlenme - 6 yıl önce ressam mehmet kaplanın adıyaman resim sergisi.
Eskizlerden Tablolara Sultan Abdülaziz 03:30
Eskizlerden Tablolara Sultan Abdülaziz" Resim Sergisi - Hasan Göğüş 25 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin Viyana Büyükelçisi Hasan Göğüş sergi açılışı öncesi konuşma yapması -"Eskizlerden Tablolara Sultan Abdülaziz Resim Sergisi" açılış kurdelesinin kesilmesi -"Eskizlerden Tablolara Sultan Abdülaziz Resim Sergisi"ni gezen sanatseverler -Polonya Viyana Büyükelçisi Artur Lorkowski'nin AA muhabirine yaptığı açıklama. -UKSD Derneği Başkanı Mustafa Hilmi Baş'ın sergi hakkında bilgi vermesi Osmanlı Padişahı Sultan Abdülaziz'in resimlerinin yer aldığı "Eskizlerden Tablolara Sultan Abdülaziz Resim Sergisi", Uluslararası Kültür ve Sanat Derneği'nin (UKSD), Başbakanlık Tanıtma Fonu ve Yunus Emre Enstitüsü iş birliğiyle Avusturya'nın başkenti Viyana'da sanatseverlerle buluştu.
Resimler 03:48
Resimler 85 izlenme - 8 yıl önce jh
Lise Öğrencileri, Dünyaca Ünlü Sanatçıların Eserlerini Resmetti 04:58
Lise Öğrencileri, Dünyaca Ünlü Sanatçıların Eserlerini Resmetti 7 izlenme - 8 ay önce Lise öğrencileri, dünyaca ünlü sanatçıların eserlerini resmetti 45 öğrencinin çizdiği tablolar İzmit sokaklarında sergilendi KOCAELİ - Kocaeli'nin İzmit ilçesinde lise öğrencileri, dünya sanatına yön veren sanatçıların eserlerini kaleme alarak şehir merkezinde resim sergisi açtı.
Uluslararası Kemer Resim Sergisi 02:29
Uluslararası Kemer Resim Sergisi 23 izlenme - 3 yıl önce Uluslararası Kemer Resim Sergisi- Antalya'nın Kemer ilçesinde açılan sergide, 9 ülkden 22 sanatçısının 50 resmi sergileniyorANTALYA (AA) - Uluslararası Kemer Resim Sergisi, Kemer'de açıldı.
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, TBMM'de Resim Sergisi Açtı 05:06
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, TBMM'de Resim Sergisi Açtı 5 izlenme - 8 ay önce AK Parti Giresun milletvekili Sabri Öztürk, TBMM'de resim sergisi açtıANKARA - AK Parti Giresun milletvekili Sabri Öztürk TBMM'de resim sergisi açtı.
Resim Sergisi Haliç Kongre Merkezi Sadabad Salonu Fuaye Alanı Bölüm Başkanı Çiğdem Biçici 02:40
Resim Sergisi Haliç Kongre Merkezi Sadabad Salonu Fuaye Alanı Bölüm Başkanı Çiğdem Biçici 5 izlenme - 8 ay önce Resim Sergisi Haliç Kongre Merkezi Sadabad Salonu Fuaye Alanı Bölüm Başkanı Çiğdem Biçici resim sergisi,çiğdem biçici,haliç kongre merkezi,fuaye alanı,görsel sanatlar,mektebim okulları Kurumsal / Hakkımızda Adını Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu “Millet Mektepleri”nden alan Mektebim Okulları, yenilikçi vizyonunu ve eğitimde kalite anlayışını ülkenin her köşesine ulaştırabilmek için yola çıkmış bir kurumdur. VİZYONUMUZ Üretken ve yenilikçi nesilleri yetiştirmek amacıyla, tüm paydaşlarıyla işbirliği yaparak ülkenin ve dünyanın geleceğine değer katan, lider, yenilikçi ve vatansever bir eğitim kurumu olmak. MİSYONUMUZ Toplumsal ve küresel sorumluluk bilincine sahip, yaşadığı dünya ya değer katabilecek, yenilikçi, bilgiler arasında transfer yapabilen öğrenciler yetiştiren, ihtiyaçlara uygun çözümler üreten, proaktif, tüm paydaşlarıyla uyumlu ve işbirliğine dayalı ilişkiler geliştiren, ulaşılabilir bir eğitim kurumu olmak. Mektebim'de okul öncesi ve ilkokul eğitimi birbirini tamamlayan ve birbirinin devamı niteliğindeki bütünsel kademelerdir. Eğitim sürecinin ilk bölümünü oluşturan okul öncesi eğitimi, Mektebim'de 3, 4 ve 5 yaş gruplarını kapsar. Okul kavramıyla ve yaşantısıyla ilk kez tanışan öğrencilerin okulu, yaşam ve öğrenme alanı olarak benimsemeleri, sevmeleri öncelikli amaçlar arasında yer alır. Çocuklar, bağımsız ve eleştirel düşünme becerileri kazanırken, iş birlikçi bir ortama uyum sağlamayı da okul öncesinde öğrenmeye başlar. Bu becerileri ilkokul süresince de pekiştirip tamamlarlar. OKUL ÖNCESİ EGİTİM NEDEN ÖNEMLİ? 0-6 yaş aralığındaki dönem, çocuğun gelişim hızının en yüksek seviyede olduğu dönemdir. Okul öncesi eğitimi alan çocuklarda okula devam oranlarının ve okul başarısının, okul öncesi eğitimi almamış olan çocuklara oranla daha yüksek olduğu bilinen bir gerçek. Okul öncesi eğitim, sosyal ve duygusal gelişimi destekler ve çocukların var olan potansiyellerini açığa çıkartır. BÜTÜNSEL EGİTİM YAKLAŞIMI Mektebim öğrencileri, okul öncesinden üniversiteye kadar "Bütünsel Eğitim Yaklaşımı" ile kendilerini keşfeder ve başarılı bir geleceğe adım adım yürürler. Çocuğun bulunduğu yaş dönemi esas alınarak tasarlanmış "Bütünsel Eğitim Yaklaşımı", öğrencilerin yetenekleri ve öğrenme şekilleriyle bütünleşerek kalıcı bir eğitime zemin hazırlar. OKUL ÖNCESİNDE YABANCI DİL EĞİTİMİ Çocukluk çağları, dil öğrenmenin en aktif ve en kalıcı olduğu dönemdir. Dolayısıyla tüm yeni bilgilerde olduğu gibi, İngilizceye de ne kadar erken yaşta başlanırsa öğrenme de o ölçüde hızlı gerçekleşir. Mektebim'in çağın ve geleceğin ihtiyaçları göz önüne alınarak oluşturulmuş çok dilli ve çok kültürlü eğitim programlarında yabancı dil eğitimi, sistemin omurgası niteliği taşır. Çocukların İngilizceyi günlük hayatlarıyla özdeşleştirebileceği biçimde kurgulanmış olan sistemle çocuklar, yabancı dilde öğrendikleri kavramları hafızalarında kolaylıkla tutabilirler. Yabancı dil eğitimi ana dili Türkçe olan öğretmenler, yabancı öğretmenler, yabancı dil öğretimini yurt dışında eğitim almış ve o kültürü bilen, yurt dışı deneyimine sahip öğretmenler tarafından verilir. MEKTEBİM OKUL ÖNCESİ YABANCI DİL PROGRAMI İÇERİĞİNDEKİ; • Gösteri (Demonstration) • Soru-cevap (Ouestion and answer) • Drama ve rol yapma (Drama and role play) • Benzetim (Simulation) • İkili çalışmalar ve grup çalışmaları (Pair-work and group work) • Pandomim (Miming) • Dilsel yöntem (Audiolingual method) • Görsel yöntem (Audio- visual method) • Storytelling • Acting out • İş birlikli öğrenme yöntemi (Communicative language teaching method) gibi etkinlikler, yabancı dil edinimini hızlandırır.
24 Sanatçıdan Karma Resim Sergisi 00:47
24 Sanatçıdan Karma Resim Sergisi 18 izlenme - 3 yıl önce Kütahya'da 24 sanatçıdan karma resim sergisi- Maliye Bakan Yardımcısı Cantimur: "Sanatçılardan çok şey öğreniyoruz ve öğreneceğiz.