Hoşgeldiniz!

resmen aşığım

Nil Karaibrahimgil - Ben Ona Resmen Aşığım 03:52
Nil Karaibrahimgil - Ben Ona Resmen Aşığım 44.158 izlenme - 7 yıl önce
nil karaibrahimgil - resmen aşığım 03:15
nil karaibrahimgil - resmen aşığım 10.438 izlenme - 7 yıl önce
nil karaibrahimgil - resmen aşığım 03:41
nil karaibrahimgil - resmen aşığım 7.441 izlenme - 6 yıl önce nil karaibrahimgil - resmen aşığım
ben ona resmen aşığım 03:18
ben ona resmen aşığım 5.831 izlenme - 7 yıl önce
Nil Karaibrahimgil - Resmen Aşığım 03:18
Nil Karaibrahimgil - Resmen Aşığım 1.249 izlenme - 2 yıl önce Sanki o putmuş gibi Hayat sırf buymuş gibi Hem aç hem tokmuş gibi Hem var hem yokmuş gibi Ben ona resmen aşığım Onu benden almasınlar Bize bulaşmasınlar Arayıp sormasınlar Kıskandırıp durmasınlar Ben ona resmen aşığımHem ilk hem sonmuş gibi En güzeli oymuş gibi Bunca yıl beklemiş gibi Beklediğime değmiş gibi Ben ona resmen... Şeytanla bir olmuş gibi "Küt!" diye gidecek gibi Her yöne sapacak Ne yap desen yapacak gibi Ben ona resmen aşığım İyi ki yapmışım!
Nil Karaibrahimgil/Ben Ona Resmen Aşığım 03:18
Nil Karaibrahimgil/Ben Ona Resmen Aşığım 1.646 izlenme - 4 yıl önce
nil karaibrahimgil - resmen aşığım 03:41
nil karaibrahimgil - resmen aşığım 1.482 izlenme - 6 yıl önce
Nil Karaibrahimgil - Resmen Aşığım 03:15
Nil Karaibrahimgil - Resmen Aşığım 387 izlenme - 2 yıl önce Sanki o putmuş gibi Hayat sırf buymuş gibi Hem aç hem tokmuş gibi Hem var hem yokmuş gibi Ben ona resmen aşığım Onu benden almasınlar Bize bulaşmasınlar Arayıp sormasınlar Kıskandırıp durmasınlar Ben ona resmen aşığım Hem ilk hem sonmuş gibi En güzeli oymuş gibi Bunca yıl beklemiş gibi Beklediğime değmiş gibi Ben ona resmen... Şeytanla bir olmuş gibi Küt! diye gidecek gibi Her yöne sapacak Ne yap desen yapacak gibi Ben ona resmen aşığım İyi ki yapmışım!
resmen aşığım 03:18
resmen aşığım 688 izlenme - 7 yıl önce
Resmen Aşığım (Nil Karaibrahimgil) 03:42
Resmen Aşığım (Nil Karaibrahimgil) 324 izlenme - 4 yıl önce
Nil karaibrahingil - resmen aşığım 03:18
Nil karaibrahingil - resmen aşığım 288 izlenme - 5 yıl önce
Nil Karaibrahimgil - Resmen Aşığım 03:40
Nil Karaibrahimgil - Resmen Aşığım 174 izlenme - 2 yıl önce Nil Karaibrahimgil - Resmen Aşığım
Nil Karaibrahimgil - Resmen Aşığım (2002) 03:40
Nil Karaibrahimgil - Resmen Aşığım (2002) 48 izlenme - 1 yıl önce Namı-ı değer özgür kız gerçek ismi ile Nil Karaibrahimgil'in 2002 yılında çıkarmış olduğu ve Nil Dünyası isimli albümününe ait ve her duyduğumuzda bıkarak ve sıkılarak dinlediğimiz Resmen Aşığım isimli parçasının video klibini affınıza sığınaraktan paylaşıyorum arkadaşlar ve değerli site sakinleri. Yarı nostalji değeri taşıdığını düşünerekten beğeninize sunarım efendim. İyi seyirler.
Nil Karaibrahimgil-Resmen aşığım 03:41
Nil Karaibrahimgil-Resmen aşığım 23 izlenme - 1 yıl önce Nil Karaibrahimgil-Resmen aşığım Yükleyen-Mustafa Özdemir ŞARKI SÖZLERİ Sanki o putmuş gibi Hayat sırf buymuş gibi Hem aç hem tokmuş gibi Hem var hem yokmuş gibi Ben ona resmen aşığım Onu benden almasınlar Bize bulaşmasınlar Arayıp sormasınlar Kıskandırıp durmasınlar Ben ona resmen aşığım Hem ilk hem sonmuş gibi En güzeli oymuş gibi Bunca yıl beklemiş gibi Beklediğime değmiş gibi Ben ona resmen... Şeytanla bir olmuş gibi "Küt!" diye gidecek gibi Her yöne sapacak Ne yap desen yapacak gibi Ben ona resmen aşığım İyi ki yapmışım!