Hoşgeldiniz!

Resmi Gazete

Resmi Gazeteye İnanmayan Ama Devlete İnanan Dayı 00:30
Resmi Gazeteye İnanmayan Ama Devlete İnanan Dayı 252.022 izlenme - 3 yıl önce Dayımız gazetelerden öyle soğumuş ki hiçbirine inanmıyor, buna resmi gazete de dahil, ama devletimize güveniyor, sahi resmi gazeteyi kim basıyordu?
Bilgisayar Korsanı Onur'a 334 Yıl Hapis Cezası 02:44
Bilgisayar Korsanı Onur'a 334 Yıl Hapis Cezası 7.071 izlenme - 1 yıl önce Sanal dünyada korsanlıklar yapıp yakalanınca 199 yıl hapis cezasına mahkum olan 26 yaşındaki Onur Kopçak, devam eden bir başka davada 135 yıl hapis cezası daha ceza aldı.
Resmi Gazeteye İnanmayıp Devlete İnanan Dayı 00:30
Resmi Gazeteye İnanmayıp Devlete İnanan Dayı 4.320 izlenme - 3 yıl önce Resmi Gazeteye inanan dayı ne hikmetse devlete inanıyor. Dayının kendiyle çeliştiği anlar fenomen olacak gibi.
Resmi Gazeteye İnanmayan Ama Devlete İnanan Dayı 00:30
Resmi Gazeteye İnanmayan Ama Devlete İnanan Dayı 1.426 izlenme - 3 yıl önce Dayımız gazetelerden öyle soğumuş ki hiçbirine inanmıyor, buna resmi gazete de dahil, ama devletimize güveniyor, sahi resmi gazeteyi kim basıyordu?
Barda Ölümle Sonuçlanan 'Yan Bakma Kavgası' Kamerada 04:56
Barda Ölümle Sonuçlanan 'Yan Bakma Kavgası' Kamerada 1.308 izlenme - 3 yıl önce Adana'da "yan bakma" meselesi yüzünden çıkan tartışma sonrası bir kişinin öldürüldüğü olayın güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.
Hakan Şükür: Kaçacaklarını Bilseler Serbest Bırakırlar 01:31
Hakan Şükür: Kaçacaklarını Bilseler Serbest Bırakırlar 549 izlenme - 3 yıl önce Yargıda tahliye kriziyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Hakan Şükür, "Hidayet abi de dahil eğer içerideki polislerin kaçacaklarını bilseler serbest bırakırlar" dedi.
Lezbiyen Sevgili Cinayetine Müebbet Hapis Cezası 00:30
Lezbiyen Sevgili Cinayetine Müebbet Hapis Cezası 325 izlenme - 3 yıl önce Esenyurt'ta lezbiyen ilişki yaşadığı 4 yıllık sevgilisi Seher D.'yi öldüren Hülya C. (26) "Kasten adam öldürme" suçundan müebbet hapis cezasına çarptırıldı.
Eski Dep Milletvekili Nizamettin Toğuç Batman'da 02:06
Eski Dep Milletvekili Nizamettin Toğuç Batman'da 301 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hava limanında karşılama- Nizamettin Toğuç ile röportaj- Kızının ağlaması ve konuşması - Toğuç yere eğilirken toprağı öpmesi- HDP seçim lokalinde karşılanması detaylar Eski DEP Miletvekili Nizamettin Toğuç Batman'da- Toğuç; - "Eğer bir kaç yıldır insanımız ölmüyorsa, Türkistan ve Kürdistan'a tabutlar gelmiyorsa güzel bir şeydir.
TRT Genel Müdürlüğüne İbrahim Eren'in Atanması 02:34
TRT Genel Müdürlüğüne İbrahim Eren'in Atanması 41 izlenme - 8 ay önce TRT Genel Müdürlüğüne, TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren atandı. Eren'in atama kararı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanarak, Resmi Gazete'de yayımlandı.TRT Genel Müdürlüğü için yapılan 56 başvuru arasından belirlenen 3 isimden biri olan Eren, Bakanlar Kurulunun seçimini yapmasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayıyla TRT'nin 17'nci genel müdürü oldu.
Bursa'da Okuldan Uzaklaştırılan Liseli Dehşet Saçtı 07:54
Bursa'da Okuldan Uzaklaştırılan Liseli Dehşet Saçtı 203 izlenme - 3 yıl önce Bursa'da uyuşturucu kullandığı gerekçesiyle okuldan uzaklaştırılan lise öğrencisi okulu basıp iki müdür yardımcısını bıçakladı.
YSK, Seçim Rakamlarını Her Partiye Aynı Anda Verecek 01:08
YSK, Seçim Rakamlarını Her Partiye Aynı Anda Verecek 128 izlenme - 3 yıl önce YSK, 7 Haziran'da seçime girecek partilerin sonuçları eş zamanlı izleyebilmesine imkan veren Sandık Sonuçları Paylaşım Sistemi ile ilgili genelgeyi kabul etti.
Kılıçdaroğlu 00:49
Kılıçdaroğlu "Koalisyon Kurabiliriz" Dedi, Şartlarını Açıkladı 230 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Yargının mutlak bağımsızlığına ve medya özgürlüğüne inanması şartıyla bir partiyle koalisyon kurabiliriz." dedi.
CHP'nin Antalya Mitingi (2) 04:35
CHP'nin Antalya Mitingi (2) 214 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mitinge katılan vatandaşlardan detaylar- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun konuşması- Kılıçdaroğlu'nun milletvekili adaylarıyla tokalaşması- Deniz Baykal ile tokalaşması- Kılıçdaroğlu'nun milletvekili adaylarıyla birlikte vatandaşlara çiçek atması CHP'nin Antalya mitingi (2)- Genel Başkan Kılıçdaroğlu: - "Bizim projelerimizin maliyetini söyleyeyim, milli gelirin yüzde 2,9'u. Eğer ben, eğer Cumhuriyet Halk Partisi milli gelirin yüzde 2,9'unu bu ülkenin insanına refahı yaymak için veremiyorsa, beceremiyorsa niye iktidar olsun? Yapacağız, becereceğiz, halka vereceğiz ve iktidar olacağız" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bizim projelerimizin maliyetini söyleyeyim, milli gelirin yüzde 2,9'u. Eğer ben, eğer Cumhuriyet Halk Partisi milli gelirin yüzde 2,9'unu bu ülkenin insanına refahı yaymak için veremiyorsa, beceremiyorsa niye iktidar olsun? Yapacağız, becereceğiz, halka vereceğiz ve iktidar olacağız" dedi.
Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ 03:02
Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ 175 izlenme - 3 yıl önce HDP Erzurum 1. Olağan Kongresi- HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: "Kobani'de (Ayn el Arap) kazanılar zafer, bütün insanlığın zaferi olarak zulme karşı hepimizin zaferi olarak tarihe kazındı"- "Daha kısa bir süre öncesine kadar, bütün halkların ve ezilenlerin hapis edildiği katledildiği karanlık bir coğrafyaydı Ortadoğu ama bugün bakın nasıl bir güneş parlıyor" Erzurum'da, Halkların Demokratik Partisi (HDP) 1. Olağan Genel Kongresi yapıldı.
Seçim Takviminde Değişiklik 01:08
Seçim Takviminde Değişiklik 104 izlenme - 3 yıl önce 7 Haziran'daki 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde görev yapacak sandık kurulu başkanı ve kurul üyelerinin belirlenme tarihleri değişti.
İtalyan Modelden Çılgın Vaat: Parma'yı Kurtarırlarsa Soyunurum 00:29
İtalyan Modelden Çılgın Vaat: Parma'yı Kurtarırlarsa Soyunurum 55 izlenme - 3 yıl önce Parma taraftarı Rosy Maggiulli, yabancı yatırımcıların takıma yardım etmesi halinde statta soyunup striptiz yapacağını söyledi.
Onur Özbizerdik Yine Adam Vurduğu İddiasıyla Aranıyor 05:05
Onur Özbizerdik Yine Adam Vurduğu İddiasıyla Aranıyor 112 izlenme - 3 yıl önce Cezaevinden tahliye olduğu günün akşamı bir kişiyi vuran Özbizerdik, iddiaya göre Tarabya'da 17 yaşındaki Ahmet Ozan Özalp'i bacağından vurarak olay yerinden kaçtı.
Başbakan'a Arınç Yerine Ali Babacan Vekalet Edecek 00:45
Başbakan'a Arınç Yerine Ali Babacan Vekalet Edecek 135 izlenme - 4 yıl önce Avusturya ve Fransa seyahatine çıkan Erdoğan'a, yardımcısı Bülent Arınç yerine Ali Babacan'ın vekalet edecek olması, Ankara'da merak uyandırdı.
Galatasaray'dan İhraç Edilen Nihat Doğan Çıldırdı 00:27
Galatasaray'dan İhraç Edilen Nihat Doğan Çıldırdı 98 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Mali Genel Kurulu'nda yapılan oylama sonucunda kulüp üyeliğinden ihraç edilen Nihat Doğan, Aydemir Akbaş ve Adnan Öztürk'ü topa tuttu.
ABD'li Basketbolcudan Kore Milli Marşı'na Büyük Saygısızlık 00:21
ABD'li Basketbolcudan Kore Milli Marşı'na Büyük Saygısızlık 55 izlenme - 3 yıl önce Güney Kore'de, basketbol oyuncusu Davon Jefferson'un Kore Milli Marşı okunurken yaptığı hareket büyük tepki topladı.
Dört Yeni Khk Resmi Gazete'de 02:06
Dört Yeni Khk Resmi Gazete'de 17 izlenme - 1 yıl önce
Bülent Arınç: 02:09
Bülent Arınç: "(Başkanlık Sistemi) Alaturka Değil Alafranga Olması Lazım" 80 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, 124’üncü Bab-ı Ali toplantısında yaptığı konuşmada başkanlık sistemini anlatarak, “Yapacağımız işin Alaturka olmaması lazım, alafranga olması lazım, alafrangadan kastım batıyı motamot taklit etmek değil. Bu sistemler hangi ülkede başarıyla yürüyorsa sistemi birbirinden koparmamak lazım” dedi.
14 Rektörün Atama Kararı Resmi Gazete'de 01:16
14 Rektörün Atama Kararı Resmi Gazete'de 40 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın rektör atama kararları Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanarak, yürürlüğe girdi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba 02:01
CHP Genel Başkan Yardımcısı Ağbaba 44 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Bülent Arınç’a suikast davasında verilen takipsizlik kararının ardından, “Burada iftira atanlar mağduriyeti oynayanlar mutlaka yargılanmalılar. Başta Bülent Arınç yargılanmalıdır” dedi. Seçim gezileri kapsamında Malatya’da Haçovalılar Derneği’nde vatandaşlarla buluşan CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, geçtiğimiz günlerde Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a suikast davasında takipsizlik verildiğini hatırlatarak açıklamalarda bulundu. O dönem Bülent Arınç’a suikast düzenleniyor diye bir fırtına kopartıldığını savunan Ağbaba, “2 tane Albay Çukurambar’da yakalandı. Şimdi dün soruşturmaya takipsizlik kararı verildi. Ve kozmik oda ile ilgili bazı açıklamalarda bulunuldu. O gün hem bu davaları açanlar hem de yaygara kopararak mağduriyeti oynayanlar hemen seçim öncesinde boynunu büküp mağdur olma rolüne bürünenler maalesef iftira attılar. Sadece oy almak için sadece kendilerini mağdur göstermek için başta dönemin Başbakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç olmak üzere sanki Arınç’a suikast düzenleniyor gibi bir rüzgar estirdiler. Sanki böyle bir şey varmış gibi önce kamuoyunu inandırmaya çalıştılar ellerindeki basın ile medya ile. Ardından kozmik odaya girdiler. Kozmik odada da Genelkurmay’ın o gizli bilgilerine ulaştılar. Burada temel amaç Türk Silahlı Kuvvetleri’ni dağıtmaktı onu da başardılar” dedi.
Tezcan: 01:55
Tezcan: "Ysk Başkanıyla ve Heyetiyle Görüşmeye Gideceğiz" 41 izlenme - 3 yıl önce CHP Genel Başkan Yardımcısı Tezcan: - "İstifa eden bakanlar yerine atanan müsteşarlar tarafsız olmadığı ve seçimlerde AK Parti'ye çalışacağı için YSK'ya başvuracağız" CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, seçim öncesi istifa eden 3 bakan yerine göreve başlayan müsteşarların tarafsız olamayacağı gerekçesiyle, Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) itiraz edeceklerini bildirdi.
Mahkemenin Kapısında Kayınpederinin Boğazını Kesti 01:28
Mahkemenin Kapısında Kayınpederinin Boğazını Kesti 46 izlenme - 3 yıl önce Konya'da 21 yaşındaki Yunus Emre K., 'tehdit' suçlamasıyla yargılandığı dava için gittiği adliyede davacı olan kayınpederi Hasan Güneş'i boğazından bıçakladı!
Galibiyete Sevinen Galatasaray Taraftarlarına Bıçaklı Saldırı 01:06
Galibiyete Sevinen Galatasaray Taraftarlarına Bıçaklı Saldırı 34 izlenme - 3 yıl önce Akhisarspor Belediyespor - Galatasaray maçından sonra yaşanan bıçaklı kavganın görüntüleri kameralara yansıdı. Biri ağır iki taraftar yaralandı.
Murat Özçelik - Selina Doğan'ın Açıklamaları 04:22
Murat Özçelik - Selina Doğan'ın Açıklamaları 45 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -CHP Genel Başkan Yardımcısı Murat Özçelik'in açıklamaları AP'nin 1915 olaylarına ilişkin kararı- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: - "Papa Franciscus'in açıklamaları ve AP'nin, 'Ermeni soykırımı'nı AB üyesi ülkelerin tanımasına ilişkin tavsiye kararı, iki toplumun barışmasına hizmet etmeyen siyasi tavırlar olması itibarıyla kabul edilemez" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Avrupa Parlamentosu'nun (AP) 1915 olaylarıyla ilgili kararına ilişkin, "Papa Franciscus'in açıklamaları ve AP'nin, 'Ermeni soykırımı'nı AB üyesi ülkelerin tanımasına ilişkin tavsiye kararı, iki toplumun barışmasına hizmet etmeyen siyasi tavırlar olması itibarıyla kabul edilemez" değerlendirmesinde bulundu.
CHP İstanbul Milletvekili Adayı Dursun Çiçek 02:51
CHP İstanbul Milletvekili Adayı Dursun Çiçek 40 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dursun Çiçek'in CHP Tokat İl Başkanlığına gelişi- Partililerle tokalaşması- CHP Tokat Milletvekili Orhan Düzgün'ün konuşması- Dursun Çiçek'in konuşması- Dursun Çiçek'in İl Başkanlığından çıkışı ve vedalaşması Genel seçime doğru- CHP İstanbul milletvekili adayı Dursun Çiçek: "Mustafa Kemal'in askeri olarak tabii ki bu partide siyaset yapmam gerekiyordu" Ergenekon ve Balyoz davalarında yargılanan, CHP'nin İstanbul 2. bölge 4. sıra milletvekili adayı Dursun Çiçek, "Mustafa Kemal'in askeri olarak tabii ki bu partide siyaset yapmam gerekiyordu" dedi.
CHP İstanbul Milletvekili Oran'dan 01:42
CHP İstanbul Milletvekili Oran'dan "Fuatavni" Açıklaması 31 izlenme - 3 yıl önce Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Umut Oran, Twitter’dan yazdığı iddia edilen sözlerin doğru olmadığını belirterek, “Bu yazışmaların içinde bu malum sanal şahsiyetle ve türevleri ile tek bir yazışmam, tek bir satır, tek bir harf yok” dedi.