Hoşgeldiniz!

restore

Yeşilçam'dan Unutulmaz Bakışlar 00:56
Yeşilçam'dan Unutulmaz Bakışlar 4.523 izlenme - 4 yıl önce Yeşilçam'ın unutulmaz bakışlarından bir kolaj. Bu kolaj türkmax'ın restore edilmiş Yeşilçam filmlerinin reklamı için hazırlanmış. Ticari kaygılarla da olsa bu değerlerin tekrar restore edilmesi de bir şeydir...
Selvi Boylum Al Yazmalım - Final Sahnesi (Restorasyonlu) 03:11
Selvi Boylum Al Yazmalım - Final Sahnesi (Restorasyonlu) 686 izlenme - 1 yıl önce Türk sinemasının başyapıtlarından olan Selvi Boylum Al Yazmalım filminin restore edilmiş final sahnesi. İyi seyirler... Yönetmen: Atıf Yılmaz Eser: Cengiz Aytmatov Senaryo: Ali Özgentürk Görüntü Yönetmeni: Çetin Tunca Müzik: Cahit Berkay Oyuncular: Türkan Şoray, Kadir İnanır, Ahmet Mekin, Hülya Tuğlu, Cengiz Sezici, Nurhan Nur, Elif İnci
Edirne Sinagogu Yenilendi 01:20
Edirne Sinagogu Yenilendi 349 izlenme - 3 yıl önce Avrupa'nın En Büyük 3'üncü Sinagogu Yıllar Sonra Kapılarını Edirne'de Açacak. Yapımından 100 Yıl Sonra Restore Edilen Sinagogda Çalışmalar Büyük Oranda Tamamlandı. Edirne Valisi Hasan Duruer, Mayısta Hizmete Girmesi Beklenen Sinagogda Yahudi Cemaatinin Düğün Talebini De Olumlu Karşıladı.
Yeşilçam'dan Unutulmaz Bakışlar 00:56
Yeşilçam'dan Unutulmaz Bakışlar 280 izlenme - 1 yıl önce Yeşilçam'ın unutulmaz bakışlarından bir kolaj. Bu kolaj türkmax'ın restore edilmiş Yeşilçam filmlerinin reklamı için hazırlanmış. Ticari kaygılarla da olsa bu değerlerin tekrar restore edilmesi de bir şeydir...
Kapıcılar Kralı - HD Fragman 03:28
Kapıcılar Kralı - HD Fragman 189 izlenme - 1 yıl önce Olayın komedisi bir yana(sol tarafa); Türk Sinemasının dost sitesi Alkışlarla Yaşıyorum bunu da görsün. Söz konusu Vipsaş adlı firma eski Türk filmelerini restore ederek HD mertebesine ulaştırıyor, aha; fragmanın orjinali için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6494/kapicilar-krali-trailer konu hakkında bilgi için: http://www.gulsahfilm.com/highdefinition.php?hdfilm=cicek_abbas_1
Hilal Cebeci - İpe İpe - 1999 (Restorasyonlu) 03:25
Hilal Cebeci - İpe İpe - 1999 (Restorasyonlu) 147 izlenme - 2 yıl önce İnternette gezinirken bir işsizin üşenmeyip bu şarkıyı restore ettiğini gördüm. Herhalde bu işi yapan arkadaşta bu kliple zamanında fazla içli dışlı olmuş ama yine de kopamamış, zamanın teknoloji meyvelerini kullanarak olaya yeni bir boyut kazandırmış. Şarkı Sözleri (lyrics): Benden iyi gizlemişsin, Karaktersiz olduğunu söz demedin mi evleneceğiz, Güzel günler düşleyeceğiz (x2) Sen var ya sen yalandan daha yalansın yalansın Kapıma bir gün ipe ipe geleceksin Söküklerini dike dike gideceksin. İhanetinin bedelini sende bir gün ödeyeceksin, Kapıma bir gün ipe ipe geleceksin Söküklerini dike dike gideceksin. İpe ipe ipe git İpe ipe ipe git gideceksin Ipe ipe ipe git Ipe ipe ipe git Ipe ipe ipe git gideceksin Benden iyi gizlemişsin, Karaktersiz olduğunu söz demedin mi evleneceğiz, Güzel günler düşleyeceğiz (x2) Sen var ya sen yalandan daha yalansın yalansın Kapıma bir gün ipe ipe geleceksin Söküklerini dike dike gideceksin. İhanetinin bedelini sende bir gün ödeyeceksin, Şu kapıma bir gün ipe ipe geleceksin Söküklerini dike dike gideceksin. Sen var ya sen yalandan daha yalansın yalansın Kapıma bir gün ipe ipe geleceksin Söküklerini dike dike gideceksin. İhanetinin bedelini sende bir gün ödeyeceksin, Kapıma bir gün ipe ipe geleceksin Söküklerini dike dike gideceksin. (x2)
Mansur Yavaş - Bir Belediye Başkanı Nasıl Olmalı 07:21
Mansur Yavaş - Bir Belediye Başkanı Nasıl Olmalı 93 izlenme - 1 yıl önce Bu video Mansur Yavaş'ın seçim öncesi hedef ve vaadleri, eski belediye başkanının karşı çıkmaları ve sonuçta yaşanan büyük değişimi anlatmaktadır.
Vespa 04:05
Vespa 177 izlenme - 5 yıl önce ugur.senmenekse@hotmail.com
Selvi Boylum Al Yazmalım - 14 Mayıs'ta Sinemalarda [HD] 02:38
Selvi Boylum Al Yazmalım - 14 Mayıs'ta Sinemalarda [HD] 111 izlenme - 1 yıl önce Duygu ve dokusunu kaybetmeden 32 yıl sonra yenilenmiş haliyle 14 Mayıs 2010'da sinemalarda! Güncellemeler ve yeşilçam'a destek için aşağıdaki resmi facebook sayfasına üye olabilirsiniz. Yönetmen: Atıf Yılmaz Eser: Cengiz Aytmatov Senaryo: Ali Özgentürk Görüntü Yönetmeni: Çetin Tunca Müzik: Cahit Berkay Oyuncular: Türkan Şoray, Kadir İnanır, Ahmet Mekin, Hülya Tuğlu, Cengiz Sezici, Nurhan Nur, Elif İnci Gerçek HD Kalitesi İçin: http://www.youtube.com/watch?v=1axfE61BCMU 1080 P yi Seçmeyi Unutmayın
Macaristan'daki İdris Baba Çeşmesi Restore Edildi 01:43
Macaristan'daki İdris Baba Çeşmesi Restore Edildi 43 izlenme - 2 yıl önce BUDAPEŞTE (AA) - Macaristan'ın Pecs şehrindeki Osmanlı eserlerinden İdris Baba çeşmesi, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) ve Pecs Belediyesi'nin işbirliğiyle restore edilerek hizmete açıldı.
Filmlerle Tarihi Yolculuk 00:39
Filmlerle Tarihi Yolculuk 13 izlenme - 2 yıl önce Manaki Kardeşlerin tüm filmleri restore edildi.
Ortaköy Camii İbadete Açıldı... 07:00
Ortaköy Camii İbadete Açıldı... 23 izlenme - 2 yıl önce Ortaköy Camii ibadete açıldı... Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından Kuveyt Türk Katılım Bankası'nın sponsorluğunda restore edilen Ortaköy'deki Büyük Mecidiye...
Manaki Kardeşlerin Filmleri Restore Edildi 00:54
Manaki Kardeşlerin Filmleri Restore Edildi 10 izlenme - 2 yıl önce Manaki Kardeşlerin Filmleri Restore Edildi
Şirince'deki Kilise, Restore Edilecek 01:18
Şirince'deki Kilise, Restore Edilecek 10 izlenme - 2 yıl önce Şirince'deki kilise, restore edilecek- Turistlerin uğrak yeri Şirince'de bulunan St. John Kilisesi'nin restorasyonuyla ilgili 24 Şubat'ta ihaleye çıkılacak Selçuk ilçesine bağlı, turistlerin uğrak yeri Şirince Mahallesi'ndeki St. John Kilisesi'nin restorasyonuyla ilgili 24 Şubat'ta ihaleye çıkılacağı bildirildi.
Kanuninin 5 Asırlık Mirası Restore Ediliyor 00:52
Kanuninin 5 Asırlık Mirası Restore Ediliyor 13 izlenme - 2 yıl önce Kanuni'nin 5 asırlık mirası restore ediliyor- Kanuni Sultan Süleyman'ın Rodos seferi sırasında Yatağan ilçesine bağlı Bozüyük Mahallesi'nde yaptırdığı, ve birkaç yıl önce defineciler tarafından talan edilen mescit, han ve köprünün restorasyon çalışmalarına başlandı Yatağan ilçesindeki Kanun Sultan Süleyman tarafından yaptırılan mescit, han ve köprü restore ediliyor.
Şemdinlideki Tarihi Kayme Sarayı Restore Edilecek 00:46
Şemdinlideki Tarihi Kayme Sarayı Restore Edilecek 13 izlenme - 2 yıl önce Şemdinli'deki tarihi Kayme Sarayı restore edilecek Şemdinli ilçesindeki tarihi Kayme Sarayının restore edilmesi için yapılan girişimler olumlu sonuç verdi.
 Pompei'de restore edilen 6 evin açılışı yapıldı 00:20
Pompei'de restore edilen 6 evin açılışı yapıldı 3 izlenme - 10 ay önce İtalya Başbakanı Matteo Renzi, Pompei'de restore edilen 6 Roma İmparatorluğu döneminden kalma evin açılışını yaptı.
 Şehide vefa! O ev restore edilecek 03:54
Şehide vefa! O ev restore edilecek 3 izlenme - 9 ay önce Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şırnak'ın Cizre ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit olan üsteğmen Uğur Taşcı’nın ailesine sahip çıktı.
Saraybosna'da ''Osmanlı Konağı'' Restore Edildi 02:20
Saraybosna'da ''Osmanlı Konağı'' Restore Edildi 8 izlenme - 2 yıl önce Osmanlı dönemine ait birçok cami, köprü, han, hamam, kütüphane ve medrese gibi eserlerin günümüze ulaştığı Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'ya bir Osmanlı eseri daha kazandırıldı.