Hoşgeldiniz!

restore

400 Yıllık Tablonun Restore Görüntüleri 01:31
400 Yıllık Tablonun Restore Görüntüleri 1.977 izlenme - 7 ay önce Philip Mould isimli sunucu eski tabloların restore edilmesine dair görüntüleri sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış. 1603-1625 yılları arasında yapılan eserin üzerinde bulunan vernik ise 200 yıllıkmış. Jocabean döneminden olan eserin restore görüntüleri ise insanı adeta hipnotize ediyormuş.
Yıllardır Yatan Dodge AS600 Kamyonu Çalıştırmak 11:11
Yıllardır Yatan Dodge AS600 Kamyonu Çalıştırmak 3.726 izlenme - 2 yıl önce Eski toprak nede olsa o bitti demeden bitmez.
Dünyayı Kurtaran Adam Restore Ediliyor! 02:28
Dünyayı Kurtaran Adam Restore Ediliyor! 3.147 izlenme - 1 yıl önce 1982 yapımı başrollerinde Cüneyt Arkın'ın oynadığı Türkiye'nin Star Wars'u olarak bilinen Dünyayı Kurtaran Adam filmi, bir film tarihçisi olan Ed Glaser tarafından restore edilecek. Dünyayı Kurtaran Adam yeni görsel efektleri ve HD çözünürlüğünde bizlerle tekrar buluşacak! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
17. Yüzyıldan Kalma Ağır Hasar Alıp Restore Edilen Harita 04:18
17. Yüzyıldan Kalma Ağır Hasar Alıp Restore Edilen Harita 1.480 izlenme - 2 yıl önce İskoçya'daki bir bacada bulunan 17. yüzyıldan kalma bir harita İskoçya Milli Kütüphanesine plastik bir torba içerisinde getirildi. Kırılgan olan haritayı çözmek imkansız gibi görünüyordu. Fakat Milli Kütüphane çalışanları onu yeniden kurtarmak için büyük vakit ve çaba harcadı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yeşilçam'dan Unutulmaz Bakışlar 00:56
Yeşilçam'dan Unutulmaz Bakışlar 4.599 izlenme - 5 yıl önce Yeşilçam'ın unutulmaz bakışlarından bir kolaj. Bu kolaj türkmax'ın restore edilmiş Yeşilçam filmlerinin reklamı için hazırlanmış. Ticari kaygılarla da olsa bu değerlerin tekrar restore edilmesi de bir şeydir...
Selvi Boylum Al Yazmalım - Final Sahnesi (Restorasyonlu) 03:11
Selvi Boylum Al Yazmalım - Final Sahnesi (Restorasyonlu) 1.255 izlenme - 3 yıl önce Türk sinemasının başyapıtlarından olan Selvi Boylum Al Yazmalım filminin restore edilmiş final sahnesi. İyi seyirler... Yönetmen: Atıf Yılmaz Eser: Cengiz Aytmatov Senaryo: Ali Özgentürk Görüntü Yönetmeni: Çetin Tunca Müzik: Cahit Berkay Oyuncular: Türkan Şoray, Kadir İnanır, Ahmet Mekin, Hülya Tuğlu, Cengiz Sezici, Nurhan Nur, Elif İnci
Kapıcılar Kralı - HD Fragman 03:28
Kapıcılar Kralı - HD Fragman 526 izlenme - 3 yıl önce Olayın komedisi bir yana(sol tarafa); Türk Sinemasının dost sitesi Alkışlarla Yaşıyorum bunu da görsün. Söz konusu Vipsaş adlı firma eski Türk filmelerini restore ederek HD mertebesine ulaştırıyor, aha; fragmanın orjinali için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6494/kapicilar-krali-trailer konu hakkında bilgi için: http://www.gulsahfilm.com/highdefinition.php?hdfilm=cicek_abbas_1
Edirne Sinagogu Yenilendi 01:20
Edirne Sinagogu Yenilendi 368 izlenme - 5 yıl önce Avrupa'nın En Büyük 3'üncü Sinagogu Yıllar Sonra Kapılarını Edirne'de Açacak. Yapımından 100 Yıl Sonra Restore Edilen Sinagogda Çalışmalar Büyük Oranda Tamamlandı. Edirne Valisi Hasan Duruer, Mayısta Hizmete Girmesi Beklenen Sinagogda Yahudi Cemaatinin Düğün Talebini De Olumlu Karşıladı.
Donald Trump'tan Aldığı Klasik Otomobili Restore Eden Türk 03:11
Donald Trump'tan Aldığı Klasik Otomobili Restore Eden Türk 171 izlenme - 1 yıl önce 4 yıl önce Donald Trump'tan aldığı klasik otomobili restore eden Türk, Alman basınının da gündeminde. ABD Başkanı Donald Trump ve ailesin kullandığı 1987 model 560SL, 231 PS gücünde spor Mercedes'i Almanya’nın Karlsruhe kentinde klasik araba restorasyonu yapan ‘Dream Cars’ın sahibi İskenderun’lu Abdülkadir Fırat Baz (63) ve şirketin menajeri, satış uzmanı oğlu Barış Baz (41) restore ediyor. Almanya son bir haftadır ABD Başkanı Trump ailesin kullandığı bordo renginde spor Mercedes’in Almanya’ya nasıl geldiğini konuşuyor. Karlsruhe kentin Waghaeusel kasabasında klasik araba restorasyonu ve araba tamiri yapan baba-oğul Donald Trump’un arabasını 4 yıl önce New York’ta 40 bin Euro’ya satın aldığını ve bugüne kadar 20 bin Euro masraf ederek restore ettiklerini söyledi.  Avrupa piyasasında değeri 80 bin Euro’ya varan spor Mercedes’in fiyatının Trump’ın başkan seçilmesi ile yükseldiği belirtiliyor.  Baz ailesi alıcıların giderek çoğaldığını; dünyanın dört bir yanından arabaya sahip olmak isteyenlerin sayısının da giderek arttığını söyledi. 49 yıldır araba tamirciliği yapan Abdülkadir Fırat Baz 1983-2009 yılları arasında uluslararası nakliyat, 2009 yılından itibaren Almanya içi bölgesel nakliyat ve 2005 yılından buyana klasik araba restorasyon işiyle uğraşıyor.  Galeride 30 civarında klasik arabası bulunan Baz, ABD Başkanı Donald Trump’un Mercedesi’ne sahip olmasıyla Almanya’da daha da ünlendi. Alman basını son bir haftadır Türk restoratörden bahsediyor. Restoratör ve klasik araba tutkunu Abdülkadir Fırat Baz, ağırlıklı olarak Ivana Trump tarafından kullanılan Mercedes’in çok az yol katettiğini; motorun sadece 18 bin km'de olduğunu söyledi.  Şirketin sahibi Baz "Zannederim Trump ailesi bu spor Mercedes’le sadece yemeğe veya golf oynamaya gidiyordu. Motoru yeni sayılır" dedi.  Abdülkadir Fırat Baz restorasyon çalışmaları bitince Mercedes’in açık artırma veya internet üzerinden satışa çıkarılacağını duyurdu .
Hilal Cebeci - İpe İpe - 1999 (Restorasyonlu) 03:25
Hilal Cebeci - İpe İpe - 1999 (Restorasyonlu) 312 izlenme - 3 yıl önce İnternette gezinirken bir işsizin üşenmeyip bu şarkıyı restore ettiğini gördüm. Herhalde bu işi yapan arkadaşta bu kliple zamanında fazla içli dışlı olmuş ama yine de kopamamış, zamanın teknoloji meyvelerini kullanarak olaya yeni bir boyut kazandırmış. Şarkı Sözleri (lyrics): Benden iyi gizlemişsin, Karaktersiz olduğunu söz demedin mi evleneceğiz, Güzel günler düşleyeceğiz (x2) Sen var ya sen yalandan daha yalansın yalansın Kapıma bir gün ipe ipe geleceksin Söküklerini dike dike gideceksin. İhanetinin bedelini sende bir gün ödeyeceksin, Kapıma bir gün ipe ipe geleceksin Söküklerini dike dike gideceksin. İpe ipe ipe git İpe ipe ipe git gideceksin Ipe ipe ipe git Ipe ipe ipe git Ipe ipe ipe git gideceksin Benden iyi gizlemişsin, Karaktersiz olduğunu söz demedin mi evleneceğiz, Güzel günler düşleyeceğiz (x2) Sen var ya sen yalandan daha yalansın yalansın Kapıma bir gün ipe ipe geleceksin Söküklerini dike dike gideceksin. İhanetinin bedelini sende bir gün ödeyeceksin, Şu kapıma bir gün ipe ipe geleceksin Söküklerini dike dike gideceksin. Sen var ya sen yalandan daha yalansın yalansın Kapıma bir gün ipe ipe geleceksin Söküklerini dike dike gideceksin. İhanetinin bedelini sende bir gün ödeyeceksin, Kapıma bir gün ipe ipe geleceksin Söküklerini dike dike gideceksin. (x2)
Yeşilçam'dan Unutulmaz Bakışlar 00:56
Yeşilçam'dan Unutulmaz Bakışlar 381 izlenme - 3 yıl önce Yeşilçam'ın unutulmaz bakışlarından bir kolaj. Bu kolaj türkmax'ın restore edilmiş Yeşilçam filmlerinin reklamı için hazırlanmış. Ticari kaygılarla da olsa bu değerlerin tekrar restore edilmesi de bir şeydir...
Üç Asırlık Hamama 03:48
Üç Asırlık Hamama "Tarihi Dokunuş" 4 izlenme - 1 ay önce Adana'da atıl durumdaki üç asırlık Yeni Hamam, aslına uygun şekilde yeniden restore edilerek turizme kazandırıldı.
Vespa 04:05
Vespa 177 izlenme - 7 yıl önce ugur.senmenekse@hotmail.com
Selvi Boylum Al Yazmalım - 14 Mayıs'ta Sinemalarda [HD] 02:38
Selvi Boylum Al Yazmalım - 14 Mayıs'ta Sinemalarda [HD] 194 izlenme - 3 yıl önce Duygu ve dokusunu kaybetmeden 32 yıl sonra yenilenmiş haliyle 14 Mayıs 2010'da sinemalarda! Güncellemeler ve yeşilçam'a destek için aşağıdaki resmi facebook sayfasına üye olabilirsiniz. Yönetmen: Atıf Yılmaz Eser: Cengiz Aytmatov Senaryo: Ali Özgentürk Görüntü Yönetmeni: Çetin Tunca Müzik: Cahit Berkay Oyuncular: Türkan Şoray, Kadir İnanır, Ahmet Mekin, Hülya Tuğlu, Cengiz Sezici, Nurhan Nur, Elif İnci Gerçek HD Kalitesi İçin: http://www.youtube.com/watch?v=1axfE61BCMU 1080 P yi Seçmeyi Unutmayın
Mansur Yavaş - Bir Belediye Başkanı Nasıl Olmalı 07:21
Mansur Yavaş - Bir Belediye Başkanı Nasıl Olmalı 115 izlenme - 3 yıl önce Bu video Mansur Yavaş'ın seçim öncesi hedef ve vaadleri, eski belediye başkanının karşı çıkmaları ve sonuçta yaşanan büyük değişimi anlatmaktadır.
Tarihi Arpaz Kalesi Restore Edilecek 07:21
Tarihi Arpaz Kalesi Restore Edilecek 16 izlenme - 12 ay önce Tarihi Arpaz Kalesi restore edilecekAYDIN - Nazilli'ye bağlı Esenköy Mahallesi'ndeki 400 yıllık Arpaz Kalesi, Nazilli Belediyesinin girişimleri ile Kültür ve Turizm Bakanlığınca restore edilerek turizme kazandırılacak.
Macaristan'daki İdris Baba Çeşmesi Restore Edildi 01:43
Macaristan'daki İdris Baba Çeşmesi Restore Edildi 45 izlenme - 4 yıl önce BUDAPEŞTE (AA) - Macaristan'ın Pecs şehrindeki Osmanlı eserlerinden İdris Baba çeşmesi, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) ve Pecs Belediyesi'nin işbirliğiyle restore edilerek hizmete açıldı.
4500 Yıl Önce Ölmüş Adamın Yüzü Yeniden Restore Edildi 01:13
4500 Yıl Önce Ölmüş Adamın Yüzü Yeniden Restore Edildi 8 izlenme - 11 ay önce Bilim insanları 4500 yıl önce İngiltere'de yaşadığı düşünülen bir adamın kalıntılarından yola çıkarak yüzünü yeniden restore etti.
Ortaköy Camii İbadete Açıldı... 07:00
Ortaköy Camii İbadete Açıldı... 25 izlenme - 4 yıl önce Ortaköy Camii ibadete açıldı... Vakıflar Genel Müdürlüğü tarafından Kuveyt Türk Katılım Bankası'nın sponsorluğunda restore edilen Ortaköy'deki Büyük Mecidiye...
Doğu'daki Tek Osmanlı Kalesi Restore Ediliyor 03:50
Doğu'daki Tek Osmanlı Kalesi Restore Ediliyor 6 izlenme - 9 ay önce Doğu'daki tek Osmanlı kalesi restore ediliyor Ahlat Belediye Başkanı A. Mümtaz Çoban: "Doğu Anadolu'daki tek Osmanlı kalesi, geçmişte çok önemli tarihi vakalara ev sahipliği yapmıştır"BİTLİS - Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan tek Osmanlı kalesi olan Ahlat Sahil Kalesi'nde restorasyon...
Şirince'deki Kilise, Restore Edilecek 01:18
Şirince'deki Kilise, Restore Edilecek 13 izlenme - 3 yıl önce Şirince'deki kilise, restore edilecek- Turistlerin uğrak yeri Şirince'de bulunan St. John Kilisesi'nin restorasyonuyla ilgili 24 Şubat'ta ihaleye çıkılacak Selçuk ilçesine bağlı, turistlerin uğrak yeri Şirince Mahallesi'ndeki St. John Kilisesi'nin restorasyonuyla ilgili 24 Şubat'ta ihaleye çıkılacağı bildirildi.
Kanuninin 5 Asırlık Mirası Restore Ediliyor 00:52
Kanuninin 5 Asırlık Mirası Restore Ediliyor 16 izlenme - 3 yıl önce Kanuni'nin 5 asırlık mirası restore ediliyor- Kanuni Sultan Süleyman'ın Rodos seferi sırasında Yatağan ilçesine bağlı Bozüyük Mahallesi'nde yaptırdığı, ve birkaç yıl önce defineciler tarafından talan edilen mescit, han ve köprünün restorasyon çalışmalarına başlandı Yatağan ilçesindeki Kanun Sultan Süleyman tarafından yaptırılan mescit, han ve köprü restore ediliyor.
Şemdinlideki Tarihi Kayme Sarayı Restore Edilecek 00:46
Şemdinlideki Tarihi Kayme Sarayı Restore Edilecek 15 izlenme - 3 yıl önce Şemdinli'deki tarihi Kayme Sarayı restore edilecek Şemdinli ilçesindeki tarihi Kayme Sarayının restore edilmesi için yapılan girişimler olumlu sonuç verdi.
Gıdı Gıdı 04:11
Gıdı Gıdı"Nın Son Vagonu da Restore Edilecek 2 izlenme - 8 ay önce "Gıdı Gıdı"nın son vagonu da restore edilecekAYDIN - Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Sümerbanklılara verdiği sözü tutarak; "Atatürk'ün bize emaneti olan Sümerbank Basma Fabrikası'nın ve Nazilli'nin sembolü Gıdı Gıdı Treninin kalan son vagonu da belediyemizce restore edilecek" dedi.
 Pompei'de restore edilen 6 evin açılışı yapıldı 00:20
Pompei'de restore edilen 6 evin açılışı yapıldı 5 izlenme - 2 yıl önce İtalya Başbakanı Matteo Renzi, Pompei'de restore edilen 6 Roma İmparatorluğu döneminden kalma evin açılışını yaptı.
Perge'nin Helenistik Kuleleri Restore Ediliyor 05:07
Perge'nin Helenistik Kuleleri Restore Ediliyor 2 izlenme - 9 ay önce Perge'nin Helenistik Kuleleri Restore ediliyor -Antalya'da bulunan Perge Antik Kenti'ndeki Helenistik kulelerde konservasyon, restorasyon ve bütünleme çalışmaları başladıANTALYA - Antalya'nın Aksu ilçesinde bulunan Perge Antik Kenti'ndeki Helenistik kulelerde konservasyon, restorasyon ve...
Saraybosna'da ''Osmanlı Konağı'' Restore Edildi 02:20
Saraybosna'da ''Osmanlı Konağı'' Restore Edildi 8 izlenme - 4 yıl önce Osmanlı dönemine ait birçok cami, köprü, han, hamam, kütüphane ve medrese gibi eserlerin günümüze ulaştığı Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'ya bir Osmanlı eseri daha kazandırıldı.
 Şehide vefa! O ev restore edilecek 03:54
Şehide vefa! O ev restore edilecek 3 izlenme - 2 yıl önce Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şırnak'ın Cizre ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit olan üsteğmen Uğur Taşcı’nın ailesine sahip çıktı.
Sirkeci'de Restore Edilen Binada Yangın Çıktı 01:17
Sirkeci'de Restore Edilen Binada Yangın Çıktı 1 izlenme - 11 ay önce Sirkeci'de restore edilen binada yangın çıktıSirkeci'de restorasyon halindeki bir binada yangın çıktı.
Sirkeci'de Restore Edilen Binada Yangın Çıktı 05:00
Sirkeci'de Restore Edilen Binada Yangın Çıktı 1 izlenme - 11 ay önce Sirkeci'de restore edilen binada yangın çıktıSirkeci'de restorasyon halindeki bir binada yangın çıktı.