Hoşgeldiniz!

Resul Kumaş

Fatih Terim'den Destek isterken Yarı Çıplak Soyundu (Spor Kritik) 03:09
Fatih Terim'den Destek isterken Yarı Çıplak Soyundu (Spor Kritik) 3.293 izlenme - 2 yıl önce Zonguldak’ta yerel bir televizyonda Spor Kritik adlı programa yorumcu olarak katılan Resul Kumaş, canlı yayında Fatih Terim ile gençlik döneminde çektirdiği fotoğrafı göstererek Zonguldak’taki Karaelmas Kemal Köksal Şehir Stadyumu’nun tribünlerinin yapılabilmesi için destek istedi. Ardından program sunucusu Ender Yüksel’in yorumcu Resul Kumaş’ın ancak soyunursa gündeme gelerek sesini duyabileceği konusunda tartışmalar olduğunu söyledi.
 Soyunarak Fatih Terim'den destek istedi 01:33
Soyunarak Fatih Terim'den destek istedi 208 izlenme - 2 yıl önce Zonguldak'ta yerel televizyona çıkan eski futbolcu Resul Kumaş, stadyumun tribünlerinin yapılabilmesi için Fatih Terim'den destek istedi, canlı yayında soyundu.
Canlı Yayında Soyunarak Fathi Terim'den Destek İstedi 08:29
Canlı Yayında Soyunarak Fathi Terim'den Destek İstedi 69 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin köklü klüplerinden Zonguldakspor'un ve Zonguldaklıların stadyum talebini dile getiren spor adamı ve yorumcusu Resul Kumaş canlı yayında soyunarak Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'e çağrı yaptı. Zonguldak sehir stadyumunun futbolun beşiği olan kente yakışmadığını belirten kumaş soyunduğu anlarda programın sunucusu Ender Yüksel reklama gitti. Ender Yüksel ile Resul Kumaş arasındaki sözlü polemik reklamdan sonra da devam etti.Fatih Terim ile Gençlik ve Spor Bakani Akif Çağatay Kılıç'ın geçen haftaki programda benzer bir çağrı yapan Kumas'ın sesini duyup duymayacaği merak ediliyor...