Hoşgeldiniz!

Resurrection Videoları

Caddebostan'da System Of A Down'dan Mirkelam'a Uzanan Müzik Şöleni 01:45
Caddebostan'da System Of A Down'dan Mirkelam'a Uzanan Müzik Şöleni 3.142 izlenme - 11 ay önce Caddebostan'da gerçekleşen, System Of A Down'dan Mirkelam'a uzanan anırmalı bir müzik şöleni.. Şölenin ardından kendinden geçerek bayılma ve küllerinden doğabilme yeteneği.
Süper Baba'da İpek'in Resurrection Sahnesi  00:59
Süper Baba'da İpek'in Resurrection Sahnesi 824 izlenme - 11 ay önce Hastane odasına nasılsa girebilmiş 30 kişilik grubun, umutlar tükendiğinde el ele tutuşup resurrection halkası oluşturarak ipek'i hayata döndürdüğü sahnedir.İzlerken ağladım mı hatırlamıyorum ama o zaman duygulandırmıştı.
tupac resurrection 02:28
tupac resurrection 5.757 izlenme - 6 yıl önce oscar ödülleri töreninde en iyi belgesel dalında aday olan tupac resurrection türkiyede ilk kez exclusive olarak mtv türkiyede. hip-hop dünyasının en önemli isimlerinden tupac shakurun sansasyonel hayatını tüm açıklığıyla ortaya koyan en kapsamlı ve gerçek film tupac resurrection sinema ve müzik eleştirmenlerini aynı çizgide birleştiriyor. shakurun hayatını kendi sözleri ve müziği ile birlikte dramatik ve duygusal bir şekilde anlatan belgesel ayrıca çarpıcı görüntülerle de dikkat çe
alien resurrection / alien 4 00:32
alien resurrection / alien 4 3.744 izlenme - 6 yıl önce ölümünün üzerinden 200 yıl geçen lt. ripley bir grup bilimadamı tarafından klonlanarak tekrar yaratıklarla savaşması için meydana getirilmek istenir. fakat lt. ripley yeni yaratıklarla gelir. bir grup kaçakla birlikte çalışması gereken ripley dünyayı ele geçirmeye çalışan yaratıklara karşı koyacaktır.
Resurrection 2. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:19
Resurrection 2. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 1.146 izlenme - 2 yıl önce Resurrection 2. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Jason Mott‘un ”The Returned” adlı fantastik romanından televizyona uyarlanan dizi; Arcadia isimli bir kasabada, daha önce ölmüş insanların birdenbire hayata dönmelerini konu ediyor. Nasıl öldüler ise o şekilde yeniden canlanan insanalr, kasabaya ve sevdiklerine yıllar sonra tekrar dönüyorlar. Kasabada yaşayan ve eski bir polis memuru olan Martin, bundan 30 sene önce ölmüş 8 yaşındaki Martin ile tanışınca, durumu araştırmaya ve çözmeye karar veriyor.
Resurrection 2. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 00:14
Resurrection 2. Sezon 12. Bölüm Fragmanı 840 izlenme - 2 yıl önce Resurrection 2. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Steal Away Jason Mott‘un ”The Returned” adlı fantastik romanından televizyona uyarlanan dizi; Arcadia isimli bir kasabada, daha önce ölmüş insanların birdenbire hayata dönmelerini konu ediyor. Nasıl öldüler ise o şekilde yeniden canlanan insanlar, kasabaya ve sevdiklerine yıllar sonra tekrar dönüyorlar. Kasabada yaşayan ve eski bir polis memuru olan Martin, bundan 30 sene önce ölmüş 8 yaşındaki Martin ile tanışınca, durumu araştırmaya ve çözmeye karar veriyor.
A Resurrection Fragman 01:33
A Resurrection Fragman 1.226 izlenme - 3 yıl önce Bir kasaba lisesinde Eli, palavracı Brandon ve arkadaşları tarafından zorbalığa uğrar. Psikolog Jesse’ nin konuyu soruşturmasıyla sonuçlanan gerçeğin ardından işler ister istemez dahada karışık bir hal alacaktır.
afro samurai resurrection 01:38
afro samurai resurrection 1.318 izlenme - 6 yıl önce
Resurrection 2. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 00:19
Resurrection 2. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 586 izlenme - 2 yıl önce Resurrection 2. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Aftermath Jason Mott‘un ”The Returned” adlı fantastik romanından televizyona uyarlanan dizi; Arcadia isimli bir kasabada, daha önce ölmüş insanların birdenbire hayata dönmelerini konu ediyor. Nasıl öldüler ise o şekilde yeniden canlanan insanalr, kasabaya ve sevdiklerine yıllar sonra tekrar dönüyorlar. Kasabada yaşayan ve eski bir polis memuru olan Martin, bundan 30 sene önce ölmüş 8 yaşındaki Martin ile tanışınca, durumu araştırmaya ve çözmeye karar veriyor.
Resurrection 2. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 00:13
Resurrection 2. Sezon 13. Bölüm Fragmanı 538 izlenme - 2 yıl önce Resurrection 2. Sezon 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Love in Return Jason Mott‘un ”The Returned” adlı fantastik romanından televizyona uyarlanan dizi; Arcadia isimli bir kasabada, daha önce ölmüş insanların birdenbire hayata dönmelerini konu ediyor. Nasıl öldüler ise o şekilde yeniden canlanan insanlar, kasabaya ve sevdiklerine yıllar sonra tekrar dönüyorlar. Kasabada yaşayan ve eski bir polis memuru olan Martin, bundan 30 sene önce ölmüş 8 yaşındaki Martin ile tanışınca, durumu araştırmaya ve çözmeye karar veriyor.
Michael Jackson Video Biography 2 (Turkish) 09:39
Michael Jackson Video Biography 2 (Turkish) 4.180 izlenme - 8 yıl önce Albums of Video Biography 2: Michael Jackson'ın Video Biyografisinin ikinci bölümü solo kariyerinden "dangerous", "history", "history in mix", "invincible", "ressurrection", "number ones" ve "visionary" alblümlerinden görüntüler ve bilgiler içermektedir. Türkçe altyazı ile türk hayranlarının da Video Biography izleyebilmesi için "turkish version*" sadece MJ World Fan grubunda... MJ World Fan:http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?gid=1084218106
Resurrection 2. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 00:14
Resurrection 2. Sezon 11. Bölüm Fragmanı 526 izlenme - 2 yıl önce Resurrection 2. Sezon 11. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: True Believer Jason Mott‘un ”The Returned” adlı fantastik romanından televizyona uyarlanan dizi; Arcadia isimli bir kasabada, daha önce ölmüş insanların birdenbire hayata dönmelerini konu ediyor. Nasıl öldüler ise o şekilde yeniden canlanan insanalr, kasabaya ve sevdiklerine yıllar sonra tekrar dönüyorlar. Kasabada yaşayan ve eski bir polis memuru olan Martin, bundan 30 sene önce ölmüş 8 yaşındaki Martin ile tanışınca, durumu araştırmaya ve çözmeye karar veriyor.
Painted Skin: The Resurrection Fragmanı 02:33
Painted Skin: The Resurrection Fragmanı 1.123 izlenme - 3 yıl önce 2012 Çin yapımı Painted Skin: The Resurrection filminin fragmanı.
halloween resurrection fragmanı 1 00:29
halloween resurrection fragmanı 1 1.208 izlenme - 6 yıl önce 2 kardeş arasında süren husumet sona ermiştir michael myers evine dönüstür. fakat evi reality show programı için katılan yarışmacılar tarafından işgal edilmistir yarışmacılarında bilmedikleri bir şey vardır michael myer evin içindedir ve yarışmacıları teker teker avlamak üzere harekete geçmiştir.
Resurrection 2. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:19
Resurrection 2. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 384 izlenme - 2 yıl önce Resurrection 2. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Miracles Jason Mott‘un ”The Returned” adlı fantastik romanından televizyona uyarlanan dizi; Arcadia isimli bir kasabada, daha önce ölmüş insanların birdenbire hayata dönmelerini konu ediyor. Nasıl öldüler ise o şekilde yeniden canlanan insanalr, kasabaya ve sevdiklerine yıllar sonra tekrar dönüyorlar. Kasabada yaşayan ve eski bir polis memuru olan Martin, bundan 30 sene önce ölmüş 8 yaşındaki Martin ile tanışınca, durumu araştırmaya ve çözmeye karar veriyor.
Alien Adam Öldürme Sahneleri 07:25
Alien Adam Öldürme Sahneleri 359 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Ridley Scott'ın yaptığı baş rollerini Sigourney Weaver ın oynadığı ilki 1979 da,sonuncusu 1997 de çekilen şimdilik 4 serilik olan Alien(Yabancı,yaratık) adlı filmin en iyi öldürme sahneleri 4 filmden de sahneler vardır Yaratık filmi gişelerde büyük başarı yakalayınca, günümüze dek toplam 4 devam film daha çekildi. 5. film ile ilgili çalışmalar halen sürmekte
The Stone Roses - I Am The Resurrection 08:13
The Stone Roses - I Am The Resurrection 98 izlenme - 7 ay önce The Stone Roses - I Am The Resurrection Şarkı Sözleri: Down down you bring me down I hear you knocking down my Door and I can't sleep at night Your face it has no place No room for you inside my House I need to be alone Don't waste your words I don't need Anything from you I don't care where you've been or What you plan to do Turn turn I wish you'd learn There's a time and place for everything I've got to get it through Cut loose 'cause you're no use I couldn't stand another Second in your company Don't waste your words I don't need Anything from you I don't care where you've been or What you plan to do Stone me why can't you see You're a no one nowhere washed up baby Who'd look better dead Your tongue is far too long I don't like the way it sucks and Slurs upon my every word Don't waste your words I don't need Anything from you I don't care where you've been or What you plan to do I am the resurrection and I am the life I couldn't ever bring myself To hate you as I'd Like I am the resurrection and I am the life I couldn't ever bring myself To hate you as I'd Like
Night Of The Living Dead: Resurrection (ıı) Fragman 01:09
Night Of The Living Dead: Resurrection (ıı) Fragman 256 izlenme - 3 yıl önce 2012 Yılında Yaşayan Ölüler Beslenme İçgüdüsü İle Mezarlarından Kalkıp Şehri Yeniden Kabusa Çevireceklerdir,vahiy Kitaplarının Kehanetine Göre Bilim Adamlarının Yapmış Olduğu Yanlış Bir Deney Sonucunda Şehire Yayılan Virüs Nedeni İle Bu Korkunç Yaratıkların Bir Kez Daha Canlanmalarını Sağlar.
Resurrection Ws Friendship 10:02
Resurrection Ws Friendship 221 izlenme - 5 yıl önce
 Resurrection 2. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:29
Resurrection 2. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 123 izlenme - 3 yıl önce Resurrection 2. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: Afflictions Jason Mott‘un ”The Returned” adlı fantastik romanından televizyona uyarlanan dizi; Arcadia isimli bir kasabada, daha önce ölmüş insanların birdenbire hayata dönmelerini konu ediyor. Nasıl öldüler ise o şekilde yeniden canlanan insanalr, kasabaya ve sevdiklerine yıllar sonra tekrar dönüyorlar. Kasabada yaşayan ve eski bir polis memuru olan Martin, bundan 30 sene önce ölmüş 8 yaşındaki Martin ile tanışınca, durumu araştırmaya ve çözmeye karar veriyor.
Alayına Kapak Çok Konuşuosn Smiyeg0...resurrection 01:10
Alayına Kapak Çok Konuşuosn Smiyeg0...resurrection 300 izlenme - 9 yıl önce resurrection.
2pac - death around the corner 04:07
2pac - death around the corner 170 izlenme - 6 yıl önce death around the corner 2pac tupac resurrection [original soundtrack]
three kingdoms resurrection of the dragon fragmanı 1 02:20
three kingdoms resurrection of the dragon fragmanı 1 274 izlenme - 6 yıl önce çin'in dört büyük klasik romanından biri olan ldquo;romance of the three kingdomsrdquo;dan uyarlanan ve iç savaş yüzünden ülke karşıt güçlerce parçalanıp sonunda üç rakip krallık arasında bölüştürülen çin tarihinin en karanlık dönemi m.s. 190 ndash; 280 yılları arasında geçen ldquo;three kingdoms ndash; resurruction of the dragonrdquo; ülkesinin birliği ve barış için savaşan ve yiğitliği ve savaştaki üstün yeteneğiyle yükselip tüm çin'de tanınan bir kahraman olan sıradan bir adam zhao zıl
Alison Moyet - Love Resurrection 03:41
Alison Moyet - Love Resurrection 73 izlenme - 2 yıl önce Aplanın tepsi gibi suratına ya da gayet caydırıcı gövdesine bakıp hemen önyargı yapmayın lan, siz onu Yazoo grubundan tanıyorsunuz zaten. Sadece sesini satarak dünya genelinde milyonluk tirajı yakalayan Alison aplanın çöl, arap ve hurmalara yönelik bakış açısını fazlasıyla yaratıcı buldum, kadın saadeti yakalamış gibi görünüyor beyler. Kızgın kumlardan serin sulara dalma hissi yaratamayan parça 1984 yılından...
bone thugs-n-harmony resurrection paper paper 04:40
bone thugs-n-harmony resurrection paper paper 181 izlenme - 5 yıl önce bone thugs-n-harmony resurrection paper paper
Planet Perfecto Knights - Resurrection Remy Le Duc Vs Ec Twins Mix 03:38
Planet Perfecto Knights - Resurrection Remy Le Duc Vs Ec Twins Mix 117 izlenme - 5 yıl önce
Apocalyptica Resurrection 01:09
Apocalyptica Resurrection 93 izlenme - 5 yıl önce apocalyptica resurrection
Michael Calfan - Resurrection (Axwell's Recut Club Version) 04:08
Michael Calfan - Resurrection (Axwell's Recut Club Version) 144 izlenme - 4 yıl önce Michael Calfan - Resurrection (Axwell's Recut Club Version) - Anjelique - 6 - Dance
afro samurai resurrection fragmanı 2 01:29
afro samurai resurrection fragmanı 2 99 izlenme - 6 yıl önce gecenin bir vakti afro aniden jinno tarafından saldırıya uğrar fakat kendini koruyabilecek durumda değildir. jinno onu başında sio isimli bir bayanın beklediği babasının mezarına sürükler. sio babasının kafatasını almasının yanı sıra afronun elde ettiği 1 numaralı bandı da ele geçirmiştir. ayrılmadan önce babasının kemiklerini geri almak istiyorsa 2 numaralı kafa bandını aramasını ve ele geçirmesini söyler. böylece afro babasının huzur içinde yatmasını sağlamak için bir kez daha şiddetin yolu
Sergei Pimenov & Alexander Polyakov - Resurrection - PPK 08:06
Sergei Pimenov & Alexander Polyakov - Resurrection - PPK 50 izlenme - 2 yıl önce 90'ların sonunda yapılmış olan trance parçalarına en güzel örneklerden biridir, şarkının ortasında başlayan underground melodiyle akıllara kazınmıştır . Rus trance müziğin en bilinen şarkısının kozmonotların kendi aralarında konuşmalı versiyonları bolcadır özellikle Paul Oakenfold mixle geniş bir kitleye yayılmıştır. Parça 99'da bitirilmiş olmasına rağmen 1 yıl sonra piyasaya sürülmüş ve günümüze kadar bir çok edit versiyonu yapılmıştır ünlü djler tarafından.Kaynaklarda parçanın akıllardan çıkmayan melodisinin 1972 yılı Rus yapımı Siberiade adlı filmden alındığı söylenmekte.Melodisini unutamayıp ismini hatırlamayan 90'lar fenomenlerine gelsin. http://i.hizliresim.com/Kd3pNr.jpg