Hoşgeldiniz!

Reto Ziegler

Reto Ziegler Kadıköy'de 06:06
Reto Ziegler Kadıköy'de 378 izlenme - 2 yıl önce 2011-2012'nin tamamında ve 2012-2013 sezonunun ikinci yarısında Fenerbahçe forması giyen İsviçreli futbolcu Reto Ziegler de karşılaşmayı tribünden izledi. Ziegler maç öncesi FB TV'ye de açıklamalarda bulundu.
Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler'den müthiş frikik golü 00:38
Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler'den müthiş frikik golü 164 izlenme - 1 yıl önce Sion forması giyen Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler'in Luzern'e attığı müthiş frikik golü.
Eski F.bahçeli'den Muhteşem Frikik! -Sporx 00:15
Eski F.bahçeli'den Muhteşem Frikik! -Sporx 160 izlenme - 2 yıl önce İsviçre Süper Ligi Sion ve Young Boys arasında oynanan maçta eski F.Bahçeli Reto Ziegler müthiş bir frikik ile takımını öne geçirdi! Maçı Sion 2-1 kazandı!
Reto Ziegler'i Poğaça ile Karşılamak 00:25
Reto Ziegler'i Poğaça ile Karşılamak 254 izlenme - 3 yıl önce Tolga Onur Davakoğlu ve Alper Varlıklı isimli 2 Fenerbahçeli öğrenci kardeşimiz, Ziegler’i karşılamaya gitmişler havaalanına. 2 Arkadaş adam yoldan geliyor birşeyler alak da karnı doysun açtır diye düşünmüş ve de 2 poğaça ile bir de meyve suyu alıp, adamın eline tutuşturmuşlar. Allahtan o an yanlarındaki uyanık olayı çakıp poşeti gençlere geri uzatmış. Haa bu arada bu olaya sallama felan diyenler olursa diye söylüyorum, değildir. Hürriyet'e adamlar bir de röportaj vermiş. >> http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/22516306.asp
Reto Ziegler Gollerine Devam Ediyor 02:04
Reto Ziegler Gollerine Devam Ediyor 81 izlenme - 1 yıl önce İsviçre Süper Ligi'nde Lausanne Sports'a konuk olan Sion maçı 2-0 kazandı. Sion'un 2 golünü de eski F.Bahçeli Reto Ziegler attı. Reto Ziegler bu sezon Sion takımıyla 9. golünü kaydetti...
Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler'den Müthiş Frikik Golü! 00:47
Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler'den Müthiş Frikik Golü! 118 izlenme - 2 yıl önce İsviçre Süper Ligi Sion ve Young Boys arasında oynanan maçta eski F.Bahçeli Reto Ziegler müthiş bir frikik ile takımını öne geçirdi! Maçı Sion 2-1 kazandı!
Eski Fenerbahçe'li Reto Ziegler'den harika frikik golü 00:38
Eski Fenerbahçe'li Reto Ziegler'den harika frikik golü 81 izlenme - 2 yıl önce İsviçre Süper Ligi Sion ve Young Boys arasında oynanan maçta eski Fenerbahçeli Reto Ziegler müthiş bir frikik ile takımını öne geçirdi.
Fenerbahçe Kale Direği Yarışması 03:45
Fenerbahçe Kale Direği Yarışması 171 izlenme - 5 yıl önce Gökhan Gönül, Özer Hurmacı, Reto Ziegler, Gökay Iravul, Volkan Demirel, Mert Günok yarışıyor. Bilyoner.com'un gerçekleştirdiği yarışmada kale direğine en çok...
Reto Ziegler, Frikik Golüyle Geceye Damga Vurdu 01:04
Reto Ziegler, Frikik Golüyle Geceye Damga Vurdu 16 izlenme - 1 yıl önce İsviçre Ligi'nde oynanan Luzern - Sion karşılaşmasında, bir dönem Fenerbahçe forması giyen Reto Ziegler attığı frikik golüyle dikkatleri üzerine çekti.
Reto Ziegler'i Poğaça ile Karşılamak 00:25
Reto Ziegler'i Poğaça ile Karşılamak 69 izlenme - 5 yıl önce Tolga Onur Davakoğlu ve Alper Varlıklı isimli 2 Fenerbahçeli öğrenci kardeşimiz, Ziegler’i karşılamaya gitmişler havaalanına. 2 Arkadaş adam yoldan geliyor birşeyler alak da karnı doysun açtır diye düşünmüş ve de 2 poğaça ile bir de meyve suyu alıp, adamın eline tutuşturmuşlar. Allahtan o an yanlarındaki uyanık olayı çakıp poşeti gençlere geri uzatmış. Haa bu arada bu olaya sallama felan diyenler olursa diye söylüyorum, değildir. Hürriyet'e adamlar bir de röportaj vermiş. >>
Reto Ziegler, Frikik Golüyle Dİkkatleri Üzerine Çekti 01:24
Reto Ziegler, Frikik Golüyle Dİkkatleri Üzerine Çekti 12 izlenme - 1 yıl önce İsviçre Ligi'nde Sion forması giyen Reto Ziegler, frikik golüyle 10. maçında 6. golüne imzasını attı.
Reto Ziegler Gollere Devam Ediyor 01:24
Reto Ziegler Gollere Devam Ediyor 11 izlenme - 1 yıl önce İsviçre Süper Ligi'nde Sion ve Grasshoppers arasında oynanan maçı Sion 4-2 kazandı. Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler 90 dakika forma giyerken takımı adına 2 gol attı ve maçın yıldızı oldu... Ziegler'in bu performansı İsviçre basınında geniş yankı buldu...
Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler'den Müthiş Frikik Golü 00:15
Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler'den Müthiş Frikik Golü 8 izlenme - 1 yıl önce İsviçre Süper Ligi'nde Lausanne Sports'a konuk olan Sion maçı 2-0 kazandı. Sion'un 2 golünü de eski F.Bahçeli Reto Ziegler attı. Reto Ziegler bu sezon Sion takımıyla 9. golünü kaydetti.
Reto Ziegler Golleriyle İsviçre'yi Sallıyor 02:33
Reto Ziegler Golleriyle İsviçre'yi Sallıyor 8 izlenme - 1 yıl önce İsviçre Süper Ligi'nde Sion ve Grasshoppers arasında oynanan maçı Sion 4-2 kazandı. Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler 90 dakika forma giyerken takımı adına 2 gol attı ve maçın yıldızı oldu. Ziegler'in bu performansı İsviçre basınında geniş yankı buldu.
Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler Kulüpsüz Kaldı 01:07
Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler Kulüpsüz Kaldı 31 izlenme - 3 yıl önce Juventus, bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen İsviçreli Reto Ziegler ile anlaşarak sözleşmesini feshetti.
Reto Ziegler, İsviçre'de Gol Krallığına Yürüyor 00:15
Reto Ziegler, İsviçre'de Gol Krallığına Yürüyor 6 izlenme - 1 yıl önce İsviçre ekiplerinden Sion'da forma giyen sol bek oyuncusu Reto Ziegler, 11 maçta attığı 9 golle forvet oyuncularına kafa tutuyor.
Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Reto Ziegler, Kaleciyi Frikikten Avladı 00:41
Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Reto Ziegler, Kaleciyi Frikikten Avladı 2 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Reto Ziegler, Young Boys maçında attığı frikik golüyle maça karşılaşmaya damgasını vurdu.