Hoşgeldiniz!

Reto Ziegler Videoları İzle

Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler'den müthiş frikik golü 00:38
Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler'den müthiş frikik golü 161 izlenme - 6 ay önce Sion forması giyen Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler'in Luzern'e attığı müthiş frikik golü.
Reto Ziegler Kadıköy'de 06:06
Reto Ziegler Kadıköy'de 376 izlenme - 1 yıl önce 2011-2012'nin tamamında ve 2012-2013 sezonunun ikinci yarısında Fenerbahçe forması giyen İsviçreli futbolcu Reto Ziegler de karşılaşmayı tribünden izledi. Ziegler maç öncesi FB TV'ye de açıklamalarda bulundu.
Eski F.bahçeli'den Muhteşem Frikik! -Sporx 00:15
Eski F.bahçeli'den Muhteşem Frikik! -Sporx 160 izlenme - 10 ay önce İsviçre Süper Ligi Sion ve Young Boys arasında oynanan maçta eski F.Bahçeli Reto Ziegler müthiş bir frikik ile takımını öne geçirdi! Maçı Sion 2-1 kazandı!
Reto Ziegler Gollerine Devam Ediyor 02:04
Reto Ziegler Gollerine Devam Ediyor 76 izlenme - 5 ay önce İsviçre Süper Ligi'nde Lausanne Sports'a konuk olan Sion maçı 2-0 kazandı. Sion'un 2 golünü de eski F.Bahçeli Reto Ziegler attı. Reto Ziegler bu sezon Sion takımıyla 9. golünü kaydetti...
Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler'den Müthiş Frikik Golü! 00:47
Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler'den Müthiş Frikik Golü! 102 izlenme - 10 ay önce İsviçre Süper Ligi Sion ve Young Boys arasında oynanan maçta eski F.Bahçeli Reto Ziegler müthiş bir frikik ile takımını öne geçirdi! Maçı Sion 2-1 kazandı!
Reto Ziegler'i Poğaça ile Karşılamak 00:25
Reto Ziegler'i Poğaça ile Karşılamak 220 izlenme - 2 yıl önce Tolga Onur Davakoğlu ve Alper Varlıklı isimli 2 Fenerbahçeli öğrenci kardeşimiz, Ziegler’i karşılamaya gitmişler havaalanına. 2 Arkadaş adam yoldan geliyor birşeyler alak da karnı doysun açtır diye düşünmüş ve de 2 poğaça ile bir de meyve suyu alıp, adamın eline tutuşturmuşlar. Allahtan o an yanlarındaki uyanık olayı çakıp poşeti gençlere geri uzatmış. Haa bu arada bu olaya sallama felan diyenler olursa diye söylüyorum, değildir. Hürriyet'e adamlar bir de röportaj vermiş. >> http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/22516306.asp
Eski Fenerbahçe'li Reto Ziegler'den harika frikik golü 00:38
Eski Fenerbahçe'li Reto Ziegler'den harika frikik golü 80 izlenme - 10 ay önce İsviçre Süper Ligi Sion ve Young Boys arasında oynanan maçta eski Fenerbahçeli Reto Ziegler müthiş bir frikik ile takımını öne geçirdi.
Reto Ziegler, Frikik Golüyle Dİkkatleri Üzerine Çekti 01:24
Reto Ziegler, Frikik Golüyle Dİkkatleri Üzerine Çekti 11 izlenme - 5 ay önce İsviçre Ligi'nde Sion forması giyen Reto Ziegler, frikik golüyle 10. maçında 6. golüne imzasını attı.
Reto Ziegler, Frikik Golüyle Geceye Damga Vurdu 01:04
Reto Ziegler, Frikik Golüyle Geceye Damga Vurdu 13 izlenme - 6 ay önce İsviçre Ligi'nde oynanan Luzern - Sion karşılaşmasında, bir dönem Fenerbahçe forması giyen Reto Ziegler attığı frikik golüyle dikkatleri üzerine çekti.
Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler'den Müthiş Frikik Golü 00:15
Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler'den Müthiş Frikik Golü 8 izlenme - 5 ay önce İsviçre Süper Ligi'nde Lausanne Sports'a konuk olan Sion maçı 2-0 kazandı. Sion'un 2 golünü de eski F.Bahçeli Reto Ziegler attı. Reto Ziegler bu sezon Sion takımıyla 9. golünü kaydetti.
Fenerbahçe Kale Direği Yarışması 03:45
Fenerbahçe Kale Direği Yarışması 163 izlenme - 4 yıl önce Gökhan Gönül, Özer Hurmacı, Reto Ziegler, Gökay Iravul, Volkan Demirel, Mert Günok yarışıyor. Bilyoner.com'un gerçekleştirdiği yarışmada kale direğine en çok...
Reto Ziegler Gollere Devam Ediyor 01:24
Reto Ziegler Gollere Devam Ediyor 10 izlenme - 5 ay önce İsviçre Süper Ligi'nde Sion ve Grasshoppers arasında oynanan maçı Sion 4-2 kazandı. Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler 90 dakika forma giyerken takımı adına 2 gol attı ve maçın yıldızı oldu... Ziegler'in bu performansı İsviçre basınında geniş yankı buldu...
Reto Ziegler'i Poğaça ile Karşılamak 00:25
Reto Ziegler'i Poğaça ile Karşılamak 69 izlenme - 4 yıl önce Tolga Onur Davakoğlu ve Alper Varlıklı isimli 2 Fenerbahçeli öğrenci kardeşimiz, Ziegler’i karşılamaya gitmişler havaalanına. 2 Arkadaş adam yoldan geliyor birşeyler alak da karnı doysun açtır diye düşünmüş ve de 2 poğaça ile bir de meyve suyu alıp, adamın eline tutuşturmuşlar. Allahtan o an yanlarındaki uyanık olayı çakıp poşeti gençlere geri uzatmış. Haa bu arada bu olaya sallama felan diyenler olursa diye söylüyorum, değildir. Hürriyet'e adamlar bir de röportaj vermiş. >>
Reto Ziegler Golleriyle İsviçre'yi Sallıyor 02:33
Reto Ziegler Golleriyle İsviçre'yi Sallıyor 6 izlenme - 5 ay önce İsviçre Süper Ligi'nde Sion ve Grasshoppers arasında oynanan maçı Sion 4-2 kazandı. Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler 90 dakika forma giyerken takımı adına 2 gol attı ve maçın yıldızı oldu. Ziegler'in bu performansı İsviçre basınında geniş yankı buldu.
Reto Ziegler, İsviçre'de Gol Krallığına Yürüyor 00:15
Reto Ziegler, İsviçre'de Gol Krallığına Yürüyor 4 izlenme - 5 ay önce İsviçre ekiplerinden Sion'da forma giyen sol bek oyuncusu Reto Ziegler, 11 maçta attığı 9 golle forvet oyuncularına kafa tutuyor.
Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler Kulüpsüz Kaldı 01:07
Eski Fenerbahçeli Reto Ziegler Kulüpsüz Kaldı 31 izlenme - 3 yıl önce Juventus, bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen İsviçreli Reto Ziegler ile anlaşarak sözleşmesini feshetti.
Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Reto Ziegler, Kaleciyi Frikikten Avladı 00:41
Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Reto Ziegler, Kaleciyi Frikikten Avladı 1 izlenme - 10 ay önce Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Reto Ziegler, Young Boys maçında attığı frikik golüyle maça karşılaşmaya damgasını vurdu.