Hoşgeldiniz!

Reuters Videoları İzle

Işid Kobani'ye Bayrak Dikmesi 02:44
Işid Kobani'ye Bayrak Dikmesi 113.318 izlenme - 3 yıl önce Reuters, Kobani'nin doğusunda Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) bayrağının dalgalandığını duyurdu. Ajans, bölgeden geçilen televizyon görüntüleri ve Türk bir askeri yetkiliye dayandırarak verdiği haberinde, son günlerde en şiddetli çatışmaların yaşandığı bölgedeki dört katlı bir binanın tepesinde, IŞİD'e ait olduğu anlaşılan siyah renkli bayrağın görüldüğünü söyledi. Ajans, ismini vermek istemeyen bir Türk yetkilinin de bayrağın IŞİD'e ait olduğunu söylediğini bildirdi. Söz konusu gelişme, Kobani'nin tam olarak düşmesi anlamına gelmese de çatışmaların iyice kızıştığını gösteriyor.
Taksim Gezi Parkı'nda Herkese Biber Gazı Sıkan Polis 00:13
Taksim Gezi Parkı'nda Herkese Biber Gazı Sıkan Polis 2.751 izlenme - 4 yıl önce Reuters'e konu olan fotoğraftaki meşhur polisin hızını alamayaşını izleyeceğiz. Görünen o ki kendisi biber gazı konusunda uzmanlaşmış.
Başbakan Erdoğan Reuters Muhabiri Birsen Altaylı'nın Sorusu 06:28
Başbakan Erdoğan Reuters Muhabiri Birsen Altaylı'nın Sorusu 1.716 izlenme - 4 yıl önce Reuters Muhabiri Birsen Altaylı - 03 Haziran 2013
Taksim Gezi Parkı'nda Herkese Biber Gazı Sıkan Polis 00:13
Taksim Gezi Parkı'nda Herkese Biber Gazı Sıkan Polis 896 izlenme - 2 yıl önce Reuters'e konu olan fotoğraftaki meşhur polisin hızını alamayaşını izleyeceğiz. Görünen o ki kendisi biber gazı konusunda uzmanlaşmış.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Reuters'a konuştu 25 4 2017 45:10
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Reuters'a konuştu 25 4 2017 10 izlenme - 2 ay önce
Ey CNN, Reuters, BBC bunu da gizle! 01:40
Ey CNN, Reuters, BBC bunu da gizle! 125 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan Kazlıçeşme'deki dev Ak Parti mitinginde yabancı basına sert çıktı.
Reuters Reina Saldırısını DEAŞ Üstlendi 01:00
Reuters Reina Saldırısını DEAŞ Üstlendi 11 izlenme - 6 ay önce Reuters- Reina Saldırısını DEAŞ Üstlendi
Muhabirin Başbakana Sorusu - Toplumu Proveke Ediyor musunuz? 06:28
Muhabirin Başbakana Sorusu - Toplumu Proveke Ediyor musunuz? 83 izlenme - 2 yıl önce Reuters Muhabiri Birsen Altaylı'nın başbakana sorusu cesürsaydı, fakat cevap yine değişmedi, neden değişmedi? neden? özür dilemek neden bu kadar zor, ne bu inatlaşma, ne?
Birsen Altaylı'nın Başbakan Erdoğan'a Sorusu 06:40
Birsen Altaylı'nın Başbakan Erdoğan'a Sorusu 115 izlenme - 4 yıl önce Cesur Gazeteci Reuters Muhabiri Birsen Altaylı Başbakan'a öyle soru sordu ve öyle cevap verdi ki ...
Reuters: Erdoğan Köşk'te Gölge Kabine Kuracak 00:40
Reuters: Erdoğan Köşk'te Gölge Kabine Kuracak 10 izlenme - 3 yıl önce Reuters, Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı olacağını ve ülkeyi gölge kabineyle yöneteceğini yazdı.