Hoşgeldiniz!

Reza Videoları İzle

Reza Yakalanınca Fetullah Gülen'in Halleri 01:34
Reza Yakalanınca Fetullah Gülen'in Halleri 4.592 izlenme - 1 yıl önce Reza'nın yakalanması ile Feto'nun öne geçmesini izliyoruz efendim
Reza'nın Akp ile Alakası 01:21
Reza'nın Akp ile Alakası 7.775 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Hayırsever iş adamı’ dediği, Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş’un ödül verdiği, 17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonunun bir numaralı şüphelisi Reza Zarrab'ın Akp ile alakası var mı?
İslam'da Şiddet Tartışması - CNN 06:33
İslam'da Şiddet Tartışması - CNN 5.002 izlenme - 2 yıl önce Cnn'de son günlerin popüler konusu İslam dininde şiddet üzerene bir tartışma.Sorulara Reza Aslan isimli Müslüman akademisyenin cevaplarını izliyoruz.
Zarrab'ı Tutuklatan Başsavcı Bharara - Türkiye ile İlgili Konuşması 01:55
Zarrab'ı Tutuklatan Başsavcı Bharara - Türkiye ile İlgili Konuşması 7.266 izlenme - 1 yıl önce İran asıllı işadamı Reza Zarrab’ı ABD’de tutuklatarak bir anda dikkatleri üstüne çeken New York Güney Bölgesi Başsavcısı Preet Bharara, Türkiye hakkında ilk kez konuştu.
Gezi'de Amerikalı Savcı Preet Bharara'nın Parmağı Var 03:47
Gezi'de Amerikalı Savcı Preet Bharara'nın Parmağı Var 5.340 izlenme - 1 yıl önce Kabataşcı Hilal Kaplan'ın tespiti.Anlaşılan gelen haberler kötü Amerikalı savcı Reza Zarrab'ı tutuklayınca "bizimle alakası yok, bize ne reza'dan" diyenler şimdiden çıkabilecek bağlantılar sonrası yaftalama çalışmalarına başlamışlar.
Reza Zarrab'ı Türkiye'de Tutuklayan Başkomser 00:20
Reza Zarrab'ı Türkiye'de Tutuklayan Başkomser 5.536 izlenme - 1 yıl önce 17 Aralık Operasyonları içersinde yer alan Reza Zarrab 17 Aralık 2013 Tarihinde Gözlatına alınmasına ilişkin operasyon yapan Başkomser , Kendisinin Operasyon başlattığını vurguluyor. Reza Zarrab Gözlatından sonra hiçbir ceza almayarak Türkiye'de Serbest Bırakılmıştı.Şuanki yargılandığı suçtan darbe yemesine rağmen.
Canlı Yayında Sunucuyu Taciz Etmek 02:14
Canlı Yayında Sunucuyu Taciz Etmek 4.756 izlenme - 2 yıl önce İspanya'da canlı yayınlanan bir televizyon programında erkek sunucu Enrique Tovar'ın, kadın sunucu Tania Reza'yı taciz etmesi büyük tepki topladı. Program sonrası olayla ilgili yapılan açıklamalarda izleyenleri tatmin etmedi.
Bakan Bozdağ: ABD'deki Dava Tamamen Hukuksuz Yargılanan Zarrab mı Erdoğan mı Belli Değil 06:41
Bakan Bozdağ: ABD'deki Dava Tamamen Hukuksuz Yargılanan Zarrab mı Erdoğan mı Belli Değil 1.434 izlenme - 8 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ABD'de tutuklu bulunan Reza Zarrab hakkındaki davanın "tamamen hukuksuz olduğunu" savundu. NTV canlı yayınında Funda Görey'in sorularını yanıtlayan Bozdağ, "Sanık Rıza Sarraf gibi gözüküyor. Yargılama metninde Sayın Cumhurbaşkanımız ve Emine Erdoğan hakkında ifadeler var. Yargılanan Rıza Sarraf mı, yoksa Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan mı, yoksa Emine Erdoğan mı belli değil" diye konuştu.
Reza Zarrab'ın Ortağı Babek Zencani'ye İdam Cezası Verilmesi 00:27
Reza Zarrab'ın Ortağı Babek Zencani'ye İdam Cezası Verilmesi 3.790 izlenme - 1 yıl önce Bazen deriz ya yanlış yerde doğmuşum diye babek zencaninin de şanssızlığı bu Türkiye'de olsa hayırsever diye plaket alırdı iran idam ediyo. İranlı milyarder iş adamı Babek Zencani ile iki suç ortağı idama mahkûm edildi. İran'a yönelik petrol yaptırımlarının aşılmasına aracılık ettiği için ABD ve AB tarafından kara listeye alınan Zencani, şirketleri aracılığıyla satılan petrolden elde ettiği geliri zimmetine geçirmekle suçlanıyordu. Zencani'nin bu yolla zimmetine 2.8 milyar dolar geçirdiği öne sürülmüştü. Uluslararası haber ajansılarının 'son dakika' gelişmesi olarak geçtiği haberlere göre; İslam Mahkemesi, Zencani ve iki suç ortağını "yeryüzünde yolsuzluğu yayma" suçlamasıyla ölüm cezasına çarptırdı ve zimmetlerine geçirdikleri paraların iade edilmesine karar verdi. Hakkındaki idam kararını temyize götürme hakkı bulunan Zencani, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin talimatıyla Aralık 2013'te tutuklanmıştı. Zencani, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve Malezya'daki şirketleri aracılığıyla İran devleti adına milyonlarca varil petrol sattığını kabul etmişti. 42 yaşındaki Tahran doğumlu işadamı Babek Zencani’nin ismi Türkiye ile de yakından anılıyor. Zencani’nin Türkiye’de kurulu şirketleri de bulunuyor. Beşiktaş’ta bulunan Kont Group Kozmetik bu şirketlerden biri. Yine, Zencani ismi Onur Air ile de sıklıkla gündeme geldi. Zencani’nin avukatları geçtiğimiz günlerde İstanbul’da açtıkları davada Onur Air’in kendilerine ait olduğunu belirmişti. Zencani’nin ismi Azeri asıllı iş adamı Rıza Saraf ile de sıklıkla anıldı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı müfettişlerinin hazırladığı bir raporda ikili arasında bir ilişkinin olduğu aktarıldı.
Ebru Gündeş Nerede? 00:31
Ebru Gündeş Nerede? 6.343 izlenme - 3 yıl önce Yolsuzluk ve rüşvet davasıyla eşi Reza Zarrab'ın gözaltına alınmasıyla zor günler geçiren Ebru Gündeş bir süredir ortalıkta görünmüyor. Yakın sanatçı arkadaşları da Ebru Gündeş'ten haber alamadıklarını söylüyorlar.
Akp Milletvekili Şamil Tayyar - Reza Zarrab Meselesi 01:30
Akp Milletvekili Şamil Tayyar - Reza Zarrab Meselesi 3.305 izlenme - 1 yıl önce Ne diyeceğimizi bilemiyoruz. Allah belasını versinmiş... Suçluysaymış, cezasını çeksinmiş. Ağlayacaksa karısı ağlasınmış. Bize neymiş, bizimle ne ilgisi varmış... Adalet yerini bulsunmuş. Eğer cemaat gibi bu da bizi kandırmıssaymış, Allah onun belasını versinmiş, biz hiç onun gerçek yüzünü görmemişmişiz, duymamışmışız. Biz görmemişmişiz ama ABD ve ABD'li savcı görmüşmüş... Burası neresiymiş, biz kimmişiz... Bunların bizimle ne ilgisi varmışmış... Ama ters takla olmadık değil; Faiz lobisi, dış güçlerin oyunu, CEHAPE zihniyeti gibi klasik cümleler duyamadık... İnsan alışınca bekliyor.
Reza Zarrab'a İhracat Ödülü Verildi 00:43
Reza Zarrab'a İhracat Ödülü Verildi 3.679 izlenme - 2 yıl önce Reza Zarrab'a İhracat Ödülü Verildi 17-25 Aralık soruşturmalarının en çok tartışılan isimlerinden Reza Zarrab'a ihracat ödülü verildi. Zarrab'ın mücevher sektöründeki ihracat ödülünü Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un vermesi dikkat çekti.
Önüne Yatmak Argo Bir Deyim midir? 00:53
Önüne Yatmak Argo Bir Deyim midir? 2.609 izlenme - 1 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu 27 Şubat 2014 tarihli "Aykırı Sorular" programında Enver Aysever'in "Önüne Yatmak Argo mudur" sorusuna verdiği cevapla Aile Bakanına aynı kelimeyle yaptığı eleştirinin ne anlama geldiğini açıklamış oluyor.
Mohsen Namjoo - Reza Khan 04:59
Mohsen Namjoo - Reza Khan 4.427 izlenme - 3 yıl önce Mohsen Namjoo - Reza Khan
Ellie Goulding - High For This (Patrick Reza Dubstep Remix) 03:58
Ellie Goulding - High For This (Patrick Reza Dubstep Remix) 5.882 izlenme - 3 yıl önce Sometimes I hate YouTube xD Follow PatrickReza http://soundcloud.com/patrickreza http://www.facebook.com/patrickrezamusic Follow Majestic - Kingdom of Mu...
İbrahim Tatlıses'in Ses İkizi Secced Mehmedi 07:02
İbrahim Tatlıses'in Ses İkizi Secced Mehmedi 6.861 izlenme - 4 yıl önce İbrahim Tatlıses'e benzerliği ile dikkat çeken İranlı şarkıcı Seccad Mehmedi, videolarıyla internette tıklanma rekorları kırıyor
İran'lı Ronaldo 00:39
İran'lı Ronaldo 54 izlenme - 1 hafta önce 12. dönem cumhurbaşkanlığı seçimleri için sandık başına giden İranlı vatandaşlardan Reza Alirezalu, Real Madrid'li futbolcu Cristiano Ronaldo'ya benzerliğiyle dikkat çekti.
Ebru Gündeş-Reza Zarrab Çifti İlk Kez Görüntüledi 03:35
Ebru Gündeş-Reza Zarrab Çifti İlk Kez Görüntüledi 5.694 izlenme - 7 yıl önce
Ebru Gündeş, Metris'ten Ayrıldı 00:59
Ebru Gündeş, Metris'ten Ayrıldı 1.239 izlenme - 3 yıl önce Ebru Gündeş, yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında tutuklanarak cezaevine konan eşi Reza Zerrab için geldiği Metris Cezaevi'nden ayrıldı.
Fikret Orman'dan Reza Zarrab açıklaması 04:37
Fikret Orman'dan Reza Zarrab açıklaması 920 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman önemli açıklamalar yaptı.
Fikret Orman'dan Reza Zarrab patlaması 10:10
Fikret Orman'dan Reza Zarrab patlaması 737 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı camiada tepki çeken Reza Zarrab buluşması hakkında önemli açıklamalar yaptı.
Rezalet 02:42
Rezalet 321 izlenme - 3 yıl önce Rezalet
 Reza Zarrab Bodrum’da Karakolluk Oldu 06:24
Reza Zarrab Bodrum’da Karakolluk Oldu 552 izlenme - 3 yıl önce Muğla’nın Bodrum İlçesi’ne tatil için gelen 25 kişilik İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileri bir koyda karşılaştıkları Rıza Sarraf’a “bu yatı hangi parayla aldın “ diye sorunca, aynı gün akşamüstü Belediye meydanında bekleyen bazı şahıslar tarafından darp edildiği ileri sürüldü. Olayın Bodrum Poyraz Koyuna günlük tekne ile tura giden İTÜ öğrencilerinin aynı koyda karşılaştıkları Rıza Sarraf’a laf atması üzerine başladığı iddia edildi. Öğrenciler Belediye Meydanında akşamüstü yaşanan darp olayı sonrasında başlarından geçenleri anlatarak; aynı koyda karşılaştıkları işadamı Sarraf’a “bu yatı hangi parayla aldın”, diye sorduklarını söyledi. Bazı öğrencilerinde Poyraz koyunda “hırsız var” şeklinde bağırdıkları iddia edildi. İTÜ lü öğrenciler, işadamı Rıza Sarraf’ında “ondan bundan şundan aldığım ödünç paralarla aldım” deyip teknesine yüzdüğünü iddia etti. Günlük tur teknesi akşam saatlerinde Bodrum Limanına geri döndü. Ancak bu sırada 5- 6 kişilik bir gurubun erkek öğrencilere saldırdığı ve darp ettiği öğrenildi. Olay sırasında Burak Belli adlı öğrenci burnundan ve vücudunun değişik yerlerinden darp edilerek yaralandı. Olay sırasında Y.C adlı bir kız öğrencinin de bir tokat darbesi alması sonucu büyük korku yaşadığı gözlendi. Olay sırasında Bodrum Belediye meydanında olduğunu ve olayı gördüğünü anlatan bazı görgü tanıkları saldıranların Rıza Sarraf’ ın adamları olduklarını ve daha sonra ellerini kollarını sallayarak arabalarına binip olay yerinden uzaklaştıklarını iddia etti. Olay yerine gelen polis ekipleri görgü tanıklarının ifadelerine başvurdu. Yaralanan İTÜ öğrencisi Bodrum Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Olaydan kısa bir süre sonra Rıza Sarraf ve korumalarının Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelerek ifade verdiği ifade edilirken, İTÜ öğrencileri de Emniyet Müdürlüğüne ifade vermek üzere geldi. Gece ilerleyen saatlerde alınan bilgilere göre Bodrum ilçe Emniyet Müdürlüğünde tarafların verdikleri ifadelerin ardından, İTÜ lü öğrencilerin şikayetçi olmadıkları ve olay sonrası gözaltına alınan kimsenin bulunmadığı bildirildi.
Reza Zarrab'ın A Haber Konuşması (Ulusa Seslenişi) 01:12
Reza Zarrab'ın A Haber Konuşması (Ulusa Seslenişi) 859 izlenme - 2 yıl önce Paralel yapının tuzaklarına maruz kalan alnı açık iş adamı Reza Zarrab'ın objektif ve tarafsız haberciliğin adresi a haberde yapmış olduğu açıklamalar!!!
CNN Sunucusu Reza Aslan Belgeselde insan Beyni Yedi 01:34
CNN Sunucusu Reza Aslan Belgeselde insan Beyni Yedi 59 izlenme - 3 ay önce CNN sunucusu araştırmacı yazar Reza Aslan, Hindistan'da çekilen bir belgesel sırasında insan beyni yedi. İran asıllı ABD'li televizyoncunun zor anları saniye saniye kameralara yansıdı. Reza Aslan, CNN televizyonu için Hindistan'da hayatlarını incelediği Aghori topluluğunun insan beyni yeme törenine katılarak bir parça insan beyni yedi.
 Reza Zarrab ve eşi Ebru Gündeş İftara Katılmışlardı 00:18
Reza Zarrab ve eşi Ebru Gündeş İftara Katılmışlardı 833 izlenme - 3 yıl önce Reza Zarrab ve eşi Ebru Gündeş, Bakan Egemen Bağış'ın verdiği iftar yemeğine katılmıştı.
Ebru Gündeş'e İkinci Şok - Renkli Sayfalar 22 Mart Salı 2016 04:50
Ebru Gündeş'e İkinci Şok - Renkli Sayfalar 22 Mart Salı 2016 255 izlenme - 1 yıl önce Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab, İran’a yönelik yaptırımları ihlal ederek ABD’yi dolandırmak, bankacılık sahtekârlığı ve karapara aklama suçlamalarından Miami’de tutuklandı!
Tolga Tanış: Zarrab Başına Gelecekleri Biliyordu (Tarafsız Bölge) 05:41
Tolga Tanış: Zarrab Başına Gelecekleri Biliyordu (Tarafsız Bölge) 235 izlenme - 1 yıl önce Reza Zarrab'ın ABD'nin Miami kentinde tutuklanması Tarafsız Bölge'de tartışıldı. Hürriyet Washington Temsilcisi Tolga Tanış Zarrab ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Tanış, Zarrab'ın ABD'ye giderken tutuklanacağını bildiğini iddia etti. İşte o açıklamalar...
Kont Babek Zencani Şirketi Kime Devretti - Showhaber 02:50
Kont Babek Zencani Şirketi Kime Devretti - Showhaber 573 izlenme - 3 yıl önce yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda tutuklanan reza zarrab’ın ‘reis’ diye hitap ettiği iranlı işadamı babek zencani’nin abd'nin kara listesine girmeden önce türkiye'deki şirketi kont group ve kozmetik’i devrettiği merve ırmak'a ulaştı.zencani, 2007'de adı kont group ve kozmetik'i kurdu. 200 bin liralık sermayenin 198 bin liraya denk hissesi zencani'ye, 2 bin lirası iranlı soraya asadi'ye aitti. 2 ocak 2013'te 200 bin liradan 6 milyona sermaye artırımı yapıldı. artırım ortaklar ve geçmiş yıllar kâr hesabından karşılandı. zencani'nin sermayedik payı 5 milyon 998 bin liraya çıktı. asadi'nin aynı kaldı. merve irmak, 1 şubat'ta zencani'ye ait olan sermayeye denk hisselerin tamamını devraldı. asadi yine küçük ortak kaldı.
Reza Zarrab - Pusulada Tek Aday Gördüm Başka Aday Var mıydı? 01:45
Reza Zarrab - Pusulada Tek Aday Gördüm Başka Aday Var mıydı? 379 izlenme - 2 yıl önce Bugün seni Reza Zarrab'la aynı kişiye oy verecek kadar midesiz bir AKP'li olarak yaratmayan Allah için ne yaptın.