Hoşgeldiniz!

reza

Ebru Gündeş Alyansını Çıkardı 01:35
Ebru Gündeş Alyansını Çıkardı 9.701 izlenme - 2 ay önce Reza Zarrab'dan boşanacağı konuşulan Ebru Gündeş, eşinin taktığı 150 bin dolarlık alyansı çıkardı. Gündeş, geçtiğimiz günlerde de Zarrab'ın evlilik hediyesi olan yalıdan da taşınmıştı.
Reza Yakalanınca Fetullah Gülen'in Halleri 01:34
Reza Yakalanınca Fetullah Gülen'in Halleri 4.695 izlenme - 2 yıl önce Reza'nın yakalanması ile Feto'nun öne geçmesini izliyoruz efendim
Reza'nın Akp ile Alakası 01:21
Reza'nın Akp ile Alakası 7.843 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Hayırsever iş adamı’ dediği, Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş’un ödül verdiği, 17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonunun bir numaralı şüphelisi Reza Zarrab'ın Akp ile alakası var mı?
İslam'da Şiddet Tartışması - CNN 06:33
İslam'da Şiddet Tartışması - CNN 5.013 izlenme - 2 yıl önce Cnn'de son günlerin popüler konusu İslam dininde şiddet üzerene bir tartışma.Sorulara Reza Aslan isimli Müslüman akademisyenin cevaplarını izliyoruz.
Zarrab'ı Tutuklatan Başsavcı Bharara - Türkiye ile İlgili Konuşması 01:55
Zarrab'ı Tutuklatan Başsavcı Bharara - Türkiye ile İlgili Konuşması 7.322 izlenme - 2 yıl önce İran asıllı işadamı Reza Zarrab’ı ABD’de tutuklatarak bir anda dikkatleri üstüne çeken New York Güney Bölgesi Başsavcısı Preet Bharara, Türkiye hakkında ilk kez konuştu.
Reza Zarrab'ı Türkiye'de Tutuklayan Başkomser 00:20
Reza Zarrab'ı Türkiye'de Tutuklayan Başkomser 5.628 izlenme - 2 yıl önce 17 Aralık Operasyonları içersinde yer alan Reza Zarrab 17 Aralık 2013 Tarihinde Gözlatına alınmasına ilişkin operasyon yapan Başkomser , Kendisinin Operasyon başlattığını vurguluyor. Reza Zarrab Gözlatından sonra hiçbir ceza almayarak Türkiye'de Serbest Bırakılmıştı.Şuanki yargılandığı suçtan darbe yemesine rağmen.
Gezi'de Amerikalı Savcı Preet Bharara'nın Parmağı Var 03:47
Gezi'de Amerikalı Savcı Preet Bharara'nın Parmağı Var 5.363 izlenme - 2 yıl önce Kabataşcı Hilal Kaplan'ın tespiti.Anlaşılan gelen haberler kötü Amerikalı savcı Reza Zarrab'ı tutuklayınca "bizimle alakası yok, bize ne reza'dan" diyenler şimdiden çıkabilecek bağlantılar sonrası yaftalama çalışmalarına başlamışlar.
Canlı Yayında Sunucuyu Taciz Etmek 02:14
Canlı Yayında Sunucuyu Taciz Etmek 5.161 izlenme - 2 yıl önce İspanya'da canlı yayınlanan bir televizyon programında erkek sunucu Enrique Tovar'ın, kadın sunucu Tania Reza'yı taciz etmesi büyük tepki topladı. Program sonrası olayla ilgili yapılan açıklamalarda izleyenleri tatmin etmedi.
İranlı Messi, Casillas ile buluştu! 01:02
İranlı Messi, Casillas ile buluştu! 1.202 izlenme - 7 ay önce İranlı Messi olarak tanınan Reza Pasartesh, Casillas ile bir araya geldi. Yıldız kaleci 'Messi'yi görünce çok şaşırdı.
Ebru Gündeş Nerede? 00:31
Ebru Gündeş Nerede? 6.355 izlenme - 4 yıl önce Yolsuzluk ve rüşvet davasıyla eşi Reza Zarrab'ın gözaltına alınmasıyla zor günler geçiren Ebru Gündeş bir süredir ortalıkta görünmüyor. Yakın sanatçı arkadaşları da Ebru Gündeş'ten haber alamadıklarını söylüyorlar.
Reza Zarrab'ın Ortağı Babek Zencani'ye İdam Cezası Verilmesi 00:27
Reza Zarrab'ın Ortağı Babek Zencani'ye İdam Cezası Verilmesi 3.855 izlenme - 2 yıl önce Bazen deriz ya yanlış yerde doğmuşum diye babek zencaninin de şanssızlığı bu Türkiye'de olsa hayırsever diye plaket alırdı iran idam ediyo. İranlı milyarder iş adamı Babek Zencani ile iki suç ortağı idama mahkûm edildi. İran'a yönelik petrol yaptırımlarının aşılmasına aracılık ettiği için ABD ve AB tarafından kara listeye alınan Zencani, şirketleri aracılığıyla satılan petrolden elde ettiği geliri zimmetine geçirmekle suçlanıyordu. Zencani'nin bu yolla zimmetine 2.8 milyar dolar geçirdiği öne sürülmüştü. Uluslararası haber ajansılarının 'son dakika' gelişmesi olarak geçtiği haberlere göre; İslam Mahkemesi, Zencani ve iki suç ortağını "yeryüzünde yolsuzluğu yayma" suçlamasıyla ölüm cezasına çarptırdı ve zimmetlerine geçirdikleri paraların iade edilmesine karar verdi. Hakkındaki idam kararını temyize götürme hakkı bulunan Zencani, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin talimatıyla Aralık 2013'te tutuklanmıştı. Zencani, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve Malezya'daki şirketleri aracılığıyla İran devleti adına milyonlarca varil petrol sattığını kabul etmişti. 42 yaşındaki Tahran doğumlu işadamı Babek Zencani’nin ismi Türkiye ile de yakından anılıyor. Zencani’nin Türkiye’de kurulu şirketleri de bulunuyor. Beşiktaş’ta bulunan Kont Group Kozmetik bu şirketlerden biri. Yine, Zencani ismi Onur Air ile de sıklıkla gündeme geldi. Zencani’nin avukatları geçtiğimiz günlerde İstanbul’da açtıkları davada Onur Air’in kendilerine ait olduğunu belirmişti. Zencani’nin ismi Azeri asıllı iş adamı Rıza Saraf ile de sıklıkla anıldı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı müfettişlerinin hazırladığı bir raporda ikili arasında bir ilişkinin olduğu aktarıldı.
Mohsen Namjoo - Reza Khan 04:59
Mohsen Namjoo - Reza Khan 4.626 izlenme - 4 yıl önce Mohsen Namjoo - Reza Khan
Reza Zarrab'a İhracat Ödülü Verildi 00:43
Reza Zarrab'a İhracat Ödülü Verildi 3.727 izlenme - 3 yıl önce Reza Zarrab'a İhracat Ödülü Verildi 17-25 Aralık soruşturmalarının en çok tartışılan isimlerinden Reza Zarrab'a ihracat ödülü verildi. Zarrab'ın mücevher sektöründeki ihracat ödülünü Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un vermesi dikkat çekti.
Bakan Bozdağ: ABD'deki Dava Tamamen Hukuksuz Yargılanan Zarrab mı Erdoğan mı Belli Değil 06:41
Bakan Bozdağ: ABD'deki Dava Tamamen Hukuksuz Yargılanan Zarrab mı Erdoğan mı Belli Değil 1.461 izlenme - 1 yıl önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ABD'de tutuklu bulunan Reza Zarrab hakkındaki davanın "tamamen hukuksuz olduğunu" savundu. NTV canlı yayınında Funda Görey'in sorularını yanıtlayan Bozdağ, "Sanık Rıza Sarraf gibi gözüküyor. Yargılama metninde Sayın Cumhurbaşkanımız ve Emine Erdoğan hakkında ifadeler var. Yargılanan Rıza Sarraf mı, yoksa Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan mı, yoksa Emine Erdoğan mı belli değil" diye konuştu.
Akp Milletvekili Şamil Tayyar - Reza Zarrab Meselesi 01:30
Akp Milletvekili Şamil Tayyar - Reza Zarrab Meselesi 3.339 izlenme - 2 yıl önce Ne diyeceğimizi bilemiyoruz. Allah belasını versinmiş... Suçluysaymış, cezasını çeksinmiş. Ağlayacaksa karısı ağlasınmış. Bize neymiş, bizimle ne ilgisi varmış... Adalet yerini bulsunmuş. Eğer cemaat gibi bu da bizi kandırmıssaymış, Allah onun belasını versinmiş, biz hiç onun gerçek yüzünü görmemişmişiz, duymamışmışız. Biz görmemişmişiz ama ABD ve ABD'li savcı görmüşmüş... Burası neresiymiş, biz kimmişiz... Bunların bizimle ne ilgisi varmışmış... Ama ters takla olmadık değil; Faiz lobisi, dış güçlerin oyunu, CEHAPE zihniyeti gibi klasik cümleler duyamadık... İnsan alışınca bekliyor.
Ellie Goulding - High For This (Patrick Reza Dubstep Remix) 03:58
Ellie Goulding - High For This (Patrick Reza Dubstep Remix) 5.890 izlenme - 4 yıl önce Sometimes I hate YouTube xD Follow PatrickReza http://soundcloud.com/patrickreza http://www.facebook.com/patrickrezamusic Follow Majestic - Kingdom of Mu...
İbrahim Tatlıses'in Ses İkizi Secced Mehmedi 07:02
İbrahim Tatlıses'in Ses İkizi Secced Mehmedi 7.312 izlenme - 5 yıl önce İbrahim Tatlıses'e benzerliği ile dikkat çeken İranlı şarkıcı Seccad Mehmedi, videolarıyla internette tıklanma rekorları kırıyor
Önüne Yatmak Argo Bir Deyim midir? 00:53
Önüne Yatmak Argo Bir Deyim midir? 2.620 izlenme - 2 yıl önce Kemal Kılıçdaroğlu 27 Şubat 2014 tarihli "Aykırı Sorular" programında Enver Aysever'in "Önüne Yatmak Argo mudur" sorusuna verdiği cevapla Aile Bakanına aynı kelimeyle yaptığı eleştirinin ne anlama geldiğini açıklamış oluyor.
Cüneyt Özdemir: 27 Yıldır Gazeteciyim Burada Bir Numara Var 11:41
Cüneyt Özdemir: 27 Yıldır Gazeteciyim Burada Bir Numara Var 153 izlenme - 2 ay önce Gazeteci, sunucu ve yazar Cüneyt Özdemir, ABD'de Reza Sarraf davasını yerinde takip ediyor. Özdemir, davanın üçüncü gününde yayınladığı video ile adından söz ettirdi. "27 Yıllık gazeteciyim, burda bir numara var. Lafı evirip çevirip bankalarımıza ve Erdoğan'a getiriyorlar. İçini dolduramıyorlar, algı operasyonu yapıyorlar. Burada hedef ekonomi ve Erdoğan" ifadelerini kullandı.
Ebru Gündeş'ten Nasip Değilmiş Şarkısı 00:55
Ebru Gündeş'ten Nasip Değilmiş Şarkısı 62 izlenme - 2 hafta önce Eşi Reza Zarrab ABD'de tutuklu olan Ebru Gündeş, resmi sosyal medya hesabından "İçimizden Geldi" diyerek Niran Ünsal'ın Nasip Değilmiş şarkısını canlı söyleyerek paylaşmış efendim.
Ebru Gündeş-Reza Zarrab Çifti İlk Kez Görüntüledi 03:35
Ebru Gündeş-Reza Zarrab Çifti İlk Kez Görüntüledi 5.702 izlenme - 8 yıl önce
Reza Zarrab Ebru Gündeş'i Anlattı! 01:47
Reza Zarrab Ebru Gündeş'i Anlattı! 51 izlenme - 2 ay önce New York’ta başlayan Atilla’nın yargılandığı davada suçunu kabul eden ve tanık olan Zarrab, dün duruşma salonuna mahkûm kıyafetiyle ve ayakları kelepçeli getirildi. Zarrab, “Eşim Ebru Gündeş Türkiye’de ünlü bir sanatçı. Her zaman kamuoyu önünde olan bir insandım” dedi
Ebru Gündeş, Metris'ten Ayrıldı 00:59
Ebru Gündeş, Metris'ten Ayrıldı 1.240 izlenme - 4 yıl önce Ebru Gündeş, yolsuzluk ve rüşvet operasyonu kapsamında tutuklanarak cezaevine konan eşi Reza Zerrab için geldiği Metris Cezaevi'nden ayrıldı.
Reza Zarrab'ın A Haber Konuşması (Ulusa Seslenişi) 01:12
Reza Zarrab'ın A Haber Konuşması (Ulusa Seslenişi) 1.128 izlenme - 3 yıl önce Paralel yapının tuzaklarına maruz kalan alnı açık iş adamı Reza Zarrab'ın objektif ve tarafsız haberciliğin adresi a haberde yapmış olduğu açıklamalar!!!
5n1k, Reza Zarrab ve Hakan Atilla’nın Yargılandığı Davayı Araştırdı - 25.11.2017 Cumartesi 43:06
5n1k, Reza Zarrab ve Hakan Atilla’nın Yargılandığı Davayı Araştırdı - 25.11.2017 Cumartesi 70 izlenme - 2 ay önce Cüneyt Özdemir ile 5N1K, New York’taki Reza Zarrab ve Hakan Atilla’nın yargılandığı davayı masaya yatırdı. 52 sayfalık iddianamede 105 iddiada neler anlatılıyor? Dava nasıl ilerleyecek? Jüri nasıl seçilecek? Kararlar nasıl alınacak? Reza Zarrab sanık sandalyesinde mi oturacak, tanık sandalyesine mi geçecek? Zarrab'ın ifadeleri davanın seyrinde neler değiştirecek? Hepsi, Cüneyt Özdemir ile 5N1K'da yanıt buldu.
Fikret Orman'dan Reza Zarrab açıklaması 04:37
Fikret Orman'dan Reza Zarrab açıklaması 930 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman önemli açıklamalar yaptı.
Vatandaşın Reza Zarrab Davası Yorumu 07:28
Vatandaşın Reza Zarrab Davası Yorumu 28 izlenme - 2 ay önce Rıza Sarraf (Reza Zarrab) dosyası son dakika yorumları geldi. Reza Zarrab kimdir, Rıza Sarraf ifadesi ve neden tutuklandı gibi sorulara cevap arandı. Halkın Rıza Sarraf olayının son durumu hakkındaki ve Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili yorumları..
Fikret Orman'dan Reza Zarrab patlaması 10:10
Fikret Orman'dan Reza Zarrab patlaması 740 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı camiada tepki çeken Reza Zarrab buluşması hakkında önemli açıklamalar yaptı.
 Reza Zarrab Bodrum’da Karakolluk Oldu 06:24
Reza Zarrab Bodrum’da Karakolluk Oldu 572 izlenme - 4 yıl önce Muğla’nın Bodrum İlçesi’ne tatil için gelen 25 kişilik İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileri bir koyda karşılaştıkları Rıza Sarraf’a “bu yatı hangi parayla aldın “ diye sorunca, aynı gün akşamüstü Belediye meydanında bekleyen bazı şahıslar tarafından darp edildiği ileri sürüldü. Olayın Bodrum Poyraz Koyuna günlük tekne ile tura giden İTÜ öğrencilerinin aynı koyda karşılaştıkları Rıza Sarraf’a laf atması üzerine başladığı iddia edildi. Öğrenciler Belediye Meydanında akşamüstü yaşanan darp olayı sonrasında başlarından geçenleri anlatarak; aynı koyda karşılaştıkları işadamı Sarraf’a “bu yatı hangi parayla aldın”, diye sorduklarını söyledi. Bazı öğrencilerinde Poyraz koyunda “hırsız var” şeklinde bağırdıkları iddia edildi. İTÜ lü öğrenciler, işadamı Rıza Sarraf’ında “ondan bundan şundan aldığım ödünç paralarla aldım” deyip teknesine yüzdüğünü iddia etti. Günlük tur teknesi akşam saatlerinde Bodrum Limanına geri döndü. Ancak bu sırada 5- 6 kişilik bir gurubun erkek öğrencilere saldırdığı ve darp ettiği öğrenildi. Olay sırasında Burak Belli adlı öğrenci burnundan ve vücudunun değişik yerlerinden darp edilerek yaralandı. Olay sırasında Y.C adlı bir kız öğrencinin de bir tokat darbesi alması sonucu büyük korku yaşadığı gözlendi. Olay sırasında Bodrum Belediye meydanında olduğunu ve olayı gördüğünü anlatan bazı görgü tanıkları saldıranların Rıza Sarraf’ ın adamları olduklarını ve daha sonra ellerini kollarını sallayarak arabalarına binip olay yerinden uzaklaştıklarını iddia etti. Olay yerine gelen polis ekipleri görgü tanıklarının ifadelerine başvurdu. Yaralanan İTÜ öğrencisi Bodrum Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Olaydan kısa bir süre sonra Rıza Sarraf ve korumalarının Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelerek ifade verdiği ifade edilirken, İTÜ öğrencileri de Emniyet Müdürlüğüne ifade vermek üzere geldi. Gece ilerleyen saatlerde alınan bilgilere göre Bodrum ilçe Emniyet Müdürlüğünde tarafların verdikleri ifadelerin ardından, İTÜ lü öğrencilerin şikayetçi olmadıkları ve olay sonrası gözaltına alınan kimsenin bulunmadığı bildirildi.
Rezalet 02:42
Rezalet 322 izlenme - 4 yıl önce Rezalet