Hoşgeldiniz!

Reza Zarrab Videoları İzle

Reza Yakalanınca Fetullah Gülen'in Halleri 01:34
Reza Yakalanınca Fetullah Gülen'in Halleri 4.594 izlenme - 1 yıl önce Reza'nın yakalanması ile Feto'nun öne geçmesini izliyoruz efendim
Reza'nın Akp ile Alakası 01:21
Reza'nın Akp ile Alakası 7.777 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Hayırsever iş adamı’ dediği, Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş’un ödül verdiği, 17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonunun bir numaralı şüphelisi Reza Zarrab'ın Akp ile alakası var mı?
Zarrab'ı Tutuklatan Başsavcı Bharara - Türkiye ile İlgili Konuşması 01:55
Zarrab'ı Tutuklatan Başsavcı Bharara - Türkiye ile İlgili Konuşması 7.267 izlenme - 1 yıl önce İran asıllı işadamı Reza Zarrab’ı ABD’de tutuklatarak bir anda dikkatleri üstüne çeken New York Güney Bölgesi Başsavcısı Preet Bharara, Türkiye hakkında ilk kez konuştu.
Gezi'de Amerikalı Savcı Preet Bharara'nın Parmağı Var 03:47
Gezi'de Amerikalı Savcı Preet Bharara'nın Parmağı Var 5.342 izlenme - 1 yıl önce Kabataşcı Hilal Kaplan'ın tespiti.Anlaşılan gelen haberler kötü Amerikalı savcı Reza Zarrab'ı tutuklayınca "bizimle alakası yok, bize ne reza'dan" diyenler şimdiden çıkabilecek bağlantılar sonrası yaftalama çalışmalarına başlamışlar.
Reza Zarrab'ı Türkiye'de Tutuklayan Başkomser 00:20
Reza Zarrab'ı Türkiye'de Tutuklayan Başkomser 5.543 izlenme - 1 yıl önce 17 Aralık Operasyonları içersinde yer alan Reza Zarrab 17 Aralık 2013 Tarihinde Gözlatına alınmasına ilişkin operasyon yapan Başkomser , Kendisinin Operasyon başlattığını vurguluyor. Reza Zarrab Gözlatından sonra hiçbir ceza almayarak Türkiye'de Serbest Bırakılmıştı.Şuanki yargılandığı suçtan darbe yemesine rağmen.
Reza Zarrab'ın Ortağı Babek Zencani'ye İdam Cezası Verilmesi 00:27
Reza Zarrab'ın Ortağı Babek Zencani'ye İdam Cezası Verilmesi 3.793 izlenme - 1 yıl önce Bazen deriz ya yanlış yerde doğmuşum diye babek zencaninin de şanssızlığı bu Türkiye'de olsa hayırsever diye plaket alırdı iran idam ediyo. İranlı milyarder iş adamı Babek Zencani ile iki suç ortağı idama mahkûm edildi. İran'a yönelik petrol yaptırımlarının aşılmasına aracılık ettiği için ABD ve AB tarafından kara listeye alınan Zencani, şirketleri aracılığıyla satılan petrolden elde ettiği geliri zimmetine geçirmekle suçlanıyordu. Zencani'nin bu yolla zimmetine 2.8 milyar dolar geçirdiği öne sürülmüştü. Uluslararası haber ajansılarının 'son dakika' gelişmesi olarak geçtiği haberlere göre; İslam Mahkemesi, Zencani ve iki suç ortağını "yeryüzünde yolsuzluğu yayma" suçlamasıyla ölüm cezasına çarptırdı ve zimmetlerine geçirdikleri paraların iade edilmesine karar verdi. Hakkındaki idam kararını temyize götürme hakkı bulunan Zencani, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin talimatıyla Aralık 2013'te tutuklanmıştı. Zencani, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve Malezya'daki şirketleri aracılığıyla İran devleti adına milyonlarca varil petrol sattığını kabul etmişti. 42 yaşındaki Tahran doğumlu işadamı Babek Zencani’nin ismi Türkiye ile de yakından anılıyor. Zencani’nin Türkiye’de kurulu şirketleri de bulunuyor. Beşiktaş’ta bulunan Kont Group Kozmetik bu şirketlerden biri. Yine, Zencani ismi Onur Air ile de sıklıkla gündeme geldi. Zencani’nin avukatları geçtiğimiz günlerde İstanbul’da açtıkları davada Onur Air’in kendilerine ait olduğunu belirmişti. Zencani’nin ismi Azeri asıllı iş adamı Rıza Saraf ile de sıklıkla anıldı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı müfettişlerinin hazırladığı bir raporda ikili arasında bir ilişkinin olduğu aktarıldı.
Bakan Bozdağ: ABD'deki Dava Tamamen Hukuksuz Yargılanan Zarrab mı Erdoğan mı Belli Değil 06:41
Bakan Bozdağ: ABD'deki Dava Tamamen Hukuksuz Yargılanan Zarrab mı Erdoğan mı Belli Değil 1.437 izlenme - 9 ay önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ABD'de tutuklu bulunan Reza Zarrab hakkındaki davanın "tamamen hukuksuz olduğunu" savundu. NTV canlı yayınında Funda Görey'in sorularını yanıtlayan Bozdağ, "Sanık Rıza Sarraf gibi gözüküyor. Yargılama metninde Sayın Cumhurbaşkanımız ve Emine Erdoğan hakkında ifadeler var. Yargılanan Rıza Sarraf mı, yoksa Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan mı, yoksa Emine Erdoğan mı belli değil" diye konuştu.
Ebru Gündeş Nerede? 00:31
Ebru Gündeş Nerede? 6.345 izlenme - 3 yıl önce Yolsuzluk ve rüşvet davasıyla eşi Reza Zarrab'ın gözaltına alınmasıyla zor günler geçiren Ebru Gündeş bir süredir ortalıkta görünmüyor. Yakın sanatçı arkadaşları da Ebru Gündeş'ten haber alamadıklarını söylüyorlar.
Reza Zarrab'a İhracat Ödülü Verildi 00:43
Reza Zarrab'a İhracat Ödülü Verildi 3.681 izlenme - 2 yıl önce Reza Zarrab'a İhracat Ödülü Verildi 17-25 Aralık soruşturmalarının en çok tartışılan isimlerinden Reza Zarrab'a ihracat ödülü verildi. Zarrab'ın mücevher sektöründeki ihracat ödülünü Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un vermesi dikkat çekti.
İbrahim Tatlıses'in Ses İkizi Secced Mehmedi 07:02
İbrahim Tatlıses'in Ses İkizi Secced Mehmedi 6.910 izlenme - 4 yıl önce İbrahim Tatlıses'e benzerliği ile dikkat çeken İranlı şarkıcı Seccad Mehmedi, videolarıyla internette tıklanma rekorları kırıyor
Ebru Gündeş-Reza Zarrab Çifti İlk Kez Görüntüledi 03:35
Ebru Gündeş-Reza Zarrab Çifti İlk Kez Görüntüledi 5.694 izlenme - 7 yıl önce
Fikret Orman'dan Reza Zarrab açıklaması 04:37
Fikret Orman'dan Reza Zarrab açıklaması 922 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman önemli açıklamalar yaptı.
Fikret Orman'dan Reza Zarrab patlaması 10:10
Fikret Orman'dan Reza Zarrab patlaması 737 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı camiada tepki çeken Reza Zarrab buluşması hakkında önemli açıklamalar yaptı.
 Reza Zarrab Bodrum’da Karakolluk Oldu 06:24
Reza Zarrab Bodrum’da Karakolluk Oldu 552 izlenme - 3 yıl önce Muğla’nın Bodrum İlçesi’ne tatil için gelen 25 kişilik İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileri bir koyda karşılaştıkları Rıza Sarraf’a “bu yatı hangi parayla aldın “ diye sorunca, aynı gün akşamüstü Belediye meydanında bekleyen bazı şahıslar tarafından darp edildiği ileri sürüldü. Olayın Bodrum Poyraz Koyuna günlük tekne ile tura giden İTÜ öğrencilerinin aynı koyda karşılaştıkları Rıza Sarraf’a laf atması üzerine başladığı iddia edildi. Öğrenciler Belediye Meydanında akşamüstü yaşanan darp olayı sonrasında başlarından geçenleri anlatarak; aynı koyda karşılaştıkları işadamı Sarraf’a “bu yatı hangi parayla aldın”, diye sorduklarını söyledi. Bazı öğrencilerinde Poyraz koyunda “hırsız var” şeklinde bağırdıkları iddia edildi. İTÜ lü öğrenciler, işadamı Rıza Sarraf’ında “ondan bundan şundan aldığım ödünç paralarla aldım” deyip teknesine yüzdüğünü iddia etti. Günlük tur teknesi akşam saatlerinde Bodrum Limanına geri döndü. Ancak bu sırada 5- 6 kişilik bir gurubun erkek öğrencilere saldırdığı ve darp ettiği öğrenildi. Olay sırasında Burak Belli adlı öğrenci burnundan ve vücudunun değişik yerlerinden darp edilerek yaralandı. Olay sırasında Y.C adlı bir kız öğrencinin de bir tokat darbesi alması sonucu büyük korku yaşadığı gözlendi. Olay sırasında Bodrum Belediye meydanında olduğunu ve olayı gördüğünü anlatan bazı görgü tanıkları saldıranların Rıza Sarraf’ ın adamları olduklarını ve daha sonra ellerini kollarını sallayarak arabalarına binip olay yerinden uzaklaştıklarını iddia etti. Olay yerine gelen polis ekipleri görgü tanıklarının ifadelerine başvurdu. Yaralanan İTÜ öğrencisi Bodrum Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Olaydan kısa bir süre sonra Rıza Sarraf ve korumalarının Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelerek ifade verdiği ifade edilirken, İTÜ öğrencileri de Emniyet Müdürlüğüne ifade vermek üzere geldi. Gece ilerleyen saatlerde alınan bilgilere göre Bodrum ilçe Emniyet Müdürlüğünde tarafların verdikleri ifadelerin ardından, İTÜ lü öğrencilerin şikayetçi olmadıkları ve olay sonrası gözaltına alınan kimsenin bulunmadığı bildirildi.
Reza Zarrab'ın A Haber Konuşması (Ulusa Seslenişi) 01:12
Reza Zarrab'ın A Haber Konuşması (Ulusa Seslenişi) 863 izlenme - 2 yıl önce Paralel yapının tuzaklarına maruz kalan alnı açık iş adamı Reza Zarrab'ın objektif ve tarafsız haberciliğin adresi a haberde yapmış olduğu açıklamalar!!!
 Reza Zarrab ve eşi Ebru Gündeş İftara Katılmışlardı 00:18
Reza Zarrab ve eşi Ebru Gündeş İftara Katılmışlardı 833 izlenme - 4 yıl önce Reza Zarrab ve eşi Ebru Gündeş, Bakan Egemen Bağış'ın verdiği iftar yemeğine katılmıştı.
Ebru Gündeş'e İkinci Şok - Renkli Sayfalar 22 Mart Salı 2016 04:50
Ebru Gündeş'e İkinci Şok - Renkli Sayfalar 22 Mart Salı 2016 256 izlenme - 1 yıl önce Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab, İran’a yönelik yaptırımları ihlal ederek ABD’yi dolandırmak, bankacılık sahtekârlığı ve karapara aklama suçlamalarından Miami’de tutuklandı!
Tolga Tanış: Zarrab Başına Gelecekleri Biliyordu (Tarafsız Bölge) 05:41
Tolga Tanış: Zarrab Başına Gelecekleri Biliyordu (Tarafsız Bölge) 235 izlenme - 1 yıl önce Reza Zarrab'ın ABD'nin Miami kentinde tutuklanması Tarafsız Bölge'de tartışıldı. Hürriyet Washington Temsilcisi Tolga Tanış Zarrab ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Tanış, Zarrab'ın ABD'ye giderken tutuklanacağını bildiğini iddia etti. İşte o açıklamalar...
Kont Babek Zencani Şirketi Kime Devretti - Showhaber 02:50
Kont Babek Zencani Şirketi Kime Devretti - Showhaber 574 izlenme - 3 yıl önce yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda tutuklanan reza zarrab’ın ‘reis’ diye hitap ettiği iranlı işadamı babek zencani’nin abd'nin kara listesine girmeden önce türkiye'deki şirketi kont group ve kozmetik’i devrettiği merve ırmak'a ulaştı.zencani, 2007'de adı kont group ve kozmetik'i kurdu. 200 bin liralık sermayenin 198 bin liraya denk hissesi zencani'ye, 2 bin lirası iranlı soraya asadi'ye aitti. 2 ocak 2013'te 200 bin liradan 6 milyona sermaye artırımı yapıldı. artırım ortaklar ve geçmiş yıllar kâr hesabından karşılandı. zencani'nin sermayedik payı 5 milyon 998 bin liraya çıktı. asadi'nin aynı kaldı. merve irmak, 1 şubat'ta zencani'ye ait olan sermayeye denk hisselerin tamamını devraldı. asadi yine küçük ortak kaldı.
Reza Zarrab - Pusulada Tek Aday Gördüm Başka Aday Var mıydı? 01:45
Reza Zarrab - Pusulada Tek Aday Gördüm Başka Aday Var mıydı? 388 izlenme - 2 yıl önce Bugün seni Reza Zarrab'la aynı kişiye oy verecek kadar midesiz bir AKP'li olarak yaratmayan Allah için ne yaptın.
Fikret Orman'dan Reza Zarrab patlaması 06:58
Fikret Orman'dan Reza Zarrab patlaması 275 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı camiada tepki çeken Reza Zarrab buluşması hakkında önemli açıklamalar yaptı.
17 Aralık Erdoğan'ın En Uzun Günü - Can Dündar 37:03
17 Aralık Erdoğan'ın En Uzun Günü - Can Dündar 478 izlenme - 2 yıl önce 17 Aralık'ta başlayan yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarının perde arkasını anlatmayı hedefleyen Can Dündar imzalı bir belgesel. 17 Aralık gününe dair bugüne dek ortaya çıkan bilgiler, polis fezlekeleri, dinleme kayıtları, şüphelilerin tanıkları ve belgeler ilk kez bir belgeselde bir araya geliyor. Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun gerçekleştiği gün, Ankara, İstanbul, Konya, Hatay'da dakika dakika yaşananları son 3 ayda ortaya çıkan bulgularla derli toplu anlatmayı hedefleyen yapım, daha sonra yayınlanacak "Asıl belgesel"in öncüsü olarak büyük bir yapım olma iddiasını taşıyor.
Reza Zarrab'ın Yol Ortasında Para Dağıtması 04:46
Reza Zarrab'ın Yol Ortasında Para Dağıtması 243 izlenme - 2 yıl önce Neden oldugunu bilmediğim ama önce polise uğrayan sonra da sanırım cuma namazını kılan Reza Zarrab ya Rıza Sarraf, artık her neyse, vatandaslara para dağıtmış. Allah bereket versin ne diyelim...
Yeni Şafaktan Rüşvet İddiasına Ses Kayıtlı Yanıt 03:38
Yeni Şafaktan Rüşvet İddiasına Ses Kayıtlı Yanıt 374 izlenme - 3 yıl önce Sarraf'ın İfadesinde İfadesinde Haber Yazmamak Karşılığında '1 Milyon Dolar İstedinildiği' Yönünde Sözler Yer Almıştı.
Fox TV'de Ebru Gündeş Klibi İle Reza Zarrab'a Gönderme 01:35
Fox TV'de Ebru Gündeş Klibi İle Reza Zarrab'a Gönderme 147 izlenme - 1 yıl önce İsmail Küçükkaya'nın sunduğu 'Çalar Saat' programı açılışı böyle yaptı. Fox TV'de sabah haberlerini sunan İsmail Küçükkaya, 'Çalar Saat' programının açılışını Ebru Gündeş'in 'Gidiyor Gönlümün Efendisi' şarkısı ile ABD'de tutuklanan eşi Reza Zarrab'a göndermeyle yaptı. Türkiye’deki 17-25 Aralık yolsuzluk operasyonlarının kilit ismi olan ve tutuklandıktan 40 gün sonra tahliye edilen 33 yaşındaki İran asıllı iş adamı Reza Zarrab, Miami’de "İran yaptırımlarını baypas ederek ABD’yi dolandırmak, bankacılık sahtekârlığı ve karapara aklama suçlamaları"ndan tutuklandı. Savcılığın, 75 yıl hapis istediği Zarrab'ın, eşi Ebru Gündeş'in yanında gözaltına alındığı Gündeş'in avukatı aracılığıyla açıklanmıştı.
Kuşum Aydının Reza Zarraba Kefil Olması 05:27
Kuşum Aydının Reza Zarraba Kefil Olması 369 izlenme - 3 yıl önce Yüce Türk yargısının bu şahitlik sonucu Reza Zarrab'ı salıvermesini salık veriyorum. Kuşum Aydın'ın kefilliği sonuçta, boru değil...
Ebru Gündeş'ten Manidar Paylaşım: Söyleyin 00:34
Ebru Gündeş'ten Manidar Paylaşım: Söyleyin 104 izlenme - 1 yıl önce Ebru Gündeş'in Instagram'dan paylaştığı şarkı, akıllara Amerika'da tutuklu bulunan eşi Reza Zarrab'ı getirdi. Şarkı Sözleri: Bu aralar çok yorgunum Hep isyankar hep mutsuzum Alnımda ki kara yazı Ecel gibi silinmiyor İçimde ki kurşun değil Aşk yarası kapanmıyor Söyleyin bi daha anmasın benim adımı Söyleyin daha unutmadım yalanlarını Söyleyin mahsere sakladım günahlarını Söyleyin bilsin söyleyin bilsin...
Christophe Claret X-TREM-1 Saat 03:20
Christophe Claret X-TREM-1 Saat 194 izlenme - 2 yıl önce cristophe claret in bundan iki sene önce üretmiş olduğu yine bir mekanik mühendislik harikası elle kurmalı mekanik düzeneğin manyetik ufak topları oynatarak zamanı ölçen extrem bir saat tasarımını sizlere sunarım işin ilginç tarafı bu alet ve parçaların bütün mühendislik matematik ve işçliğin ufacık bir kol saatine sığması..yine hatırlatmakta fayda var bunları alacak gücümüz ve lüksümüz yok sadece burdaki insanoğlunun mühendislik ve matematikte gelmiş olduğu noktayı sizlerle paylaşıyorum viral felan değil amk.
Günay Musayeva: ''reza Zarrab Dostlarımı Da Dolandırdı'' 02:08
Günay Musayeva: ''reza Zarrab Dostlarımı Da Dolandırdı'' 262 izlenme - 3 yıl önce "Söylemezsem Olmaz" programına konuk olan Günay Musayeva, yolsuzluk operasyonunda tutuklanan Reza Zarrab için, "Dostlarımı da dolandırdı." dedi. Reza Zarrab'ın eski sevgilisi Günel ile yakın arkadaş olduğu bilinen Musayeva, Ebru Gündeş ve Reza Zarrab hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. "REZA GÜNEL'E BİR ÇİÇEK ALSAYDI KEŞKE" Şarkıcı Günel ile iki gün önce konuştuğunu söyleyen Musayeva "Günel'e Reza Zarrab tarafından büyük bir haksızlık yapıldı, Günel Reza Zarrab'dan hiçbir şey almadı... Ebru Gündeş için yalılar konuşulurken, Reza, Günel'e bir çiçek alsaydı keşke!" dedi... "YAKIN DOSTLARIMI DA DOLANDIRDI" Reza Zarrab'ın Ebru Gündeş, İbrahim Tatlıses gibi isimlerle Günel sayesinde tanıştığını iddia eden Günay Musayeva, Reza Zarrab'ın ülkesi Azerbaycan'daki yakın dostlarını da dolandırdığını iddia etti... "GÜNEL DİMDİK AYAKTA" "Dolandırılan arkadaşlarımın da çocuğu vardı, Reza Zarrab onları da mağdur etti. Bunlar Azerbaycan'da bilinen şeyler." diyen Musayeva, Ebru Gündeş'in yaşanan olaylardan illaki haberdar olduğunu söyleyip, arkadaşı Günel'in her şeye rağmen dimdik ayakta olduğunu belirtti... "TOLGA'NIN CİHANGİR'LE ARASI ÇOK İYİ" Tolga Karel ile ayrılacağı iddialarını da cevaplayan Günay Musayeva "Tolga ile boşanmıyoruz...Evliliğimiz çok iyi gidiyor, Tolga çok iyi bir baba ve oğlumuz Cihangir ile çok iyi bir iletişimi var." dedi... "CİHANGİR ALLAH'IN HEDİYESİ" Tolga Karel ile vatandaşlık için evlendiği iddialarına da yalanlayan Musayeva, oğulları Cihangir'i plânlı yapmadıklarını, çocuklarının kendilerine Allah'tan bir hediye olduğunu söyledi... Günay Musayeva, geçmişte çıkan eşinin kendisini aldattığı haberlerinden sonra eşi Tolga Karel'den şüphelenip şüphelenmediği sorusunaysa "Son bir yıldır eşimden şüphelenmiyorum." cevabını verdi..
Yolsuzluk Operasyonunu Ortaya Çıkaran Kişi İlk Kez Konuştu 04:14
Yolsuzluk Operasyonunu Ortaya Çıkaran Kişi İlk Kez Konuştu 223 izlenme - 3 yıl önce Yolsuzluk Operasyonunu Ortaya Çıkaran Kişi İlk Kez Konuştu