Hoşgeldiniz!

Reza Zarrab

Ebru Gündeş Alyansını Çıkardı 01:35
Ebru Gündeş Alyansını Çıkardı 9.920 izlenme - 4 ay önce Reza Zarrab'dan boşanacağı konuşulan Ebru Gündeş, eşinin taktığı 150 bin dolarlık alyansı çıkardı. Gündeş, geçtiğimiz günlerde de Zarrab'ın evlilik hediyesi olan yalıdan da taşınmıştı.
Reza Yakalanınca Fetullah Gülen'in Halleri 01:34
Reza Yakalanınca Fetullah Gülen'in Halleri 4.695 izlenme - 2 yıl önce Reza'nın yakalanması ile Feto'nun öne geçmesini izliyoruz efendim
Reza'nın Akp ile Alakası 01:21
Reza'nın Akp ile Alakası 7.849 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Hayırsever iş adamı’ dediği, Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş’un ödül verdiği, 17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonunun bir numaralı şüphelisi Reza Zarrab'ın Akp ile alakası var mı?
Reza Zarrab'ı Türkiye'de Tutuklayan Başkomser 00:20
Reza Zarrab'ı Türkiye'de Tutuklayan Başkomser 5.637 izlenme - 2 yıl önce 17 Aralık Operasyonları içersinde yer alan Reza Zarrab 17 Aralık 2013 Tarihinde Gözlatına alınmasına ilişkin operasyon yapan Başkomser , Kendisinin Operasyon başlattığını vurguluyor. Reza Zarrab Gözlatından sonra hiçbir ceza almayarak Türkiye'de Serbest Bırakılmıştı.Şuanki yargılandığı suçtan darbe yemesine rağmen.
Zarrab'ı Tutuklatan Başsavcı Bharara - Türkiye ile İlgili Konuşması 01:55
Zarrab'ı Tutuklatan Başsavcı Bharara - Türkiye ile İlgili Konuşması 7.324 izlenme - 2 yıl önce İran asıllı işadamı Reza Zarrab’ı ABD’de tutuklatarak bir anda dikkatleri üstüne çeken New York Güney Bölgesi Başsavcısı Preet Bharara, Türkiye hakkında ilk kez konuştu.
Gezi'de Amerikalı Savcı Preet Bharara'nın Parmağı Var 03:47
Gezi'de Amerikalı Savcı Preet Bharara'nın Parmağı Var 5.365 izlenme - 2 yıl önce Kabataşcı Hilal Kaplan'ın tespiti.Anlaşılan gelen haberler kötü Amerikalı savcı Reza Zarrab'ı tutuklayınca "bizimle alakası yok, bize ne reza'dan" diyenler şimdiden çıkabilecek bağlantılar sonrası yaftalama çalışmalarına başlamışlar.
Ebru Gündeş Nerede? 00:31
Ebru Gündeş Nerede? 6.356 izlenme - 4 yıl önce Yolsuzluk ve rüşvet davasıyla eşi Reza Zarrab'ın gözaltına alınmasıyla zor günler geçiren Ebru Gündeş bir süredir ortalıkta görünmüyor. Yakın sanatçı arkadaşları da Ebru Gündeş'ten haber alamadıklarını söylüyorlar.
Reza Zarrab'ın Ortağı Babek Zencani'ye İdam Cezası Verilmesi 00:27
Reza Zarrab'ın Ortağı Babek Zencani'ye İdam Cezası Verilmesi 3.859 izlenme - 2 yıl önce Bazen deriz ya yanlış yerde doğmuşum diye babek zencaninin de şanssızlığı bu Türkiye'de olsa hayırsever diye plaket alırdı iran idam ediyo. İranlı milyarder iş adamı Babek Zencani ile iki suç ortağı idama mahkûm edildi. İran'a yönelik petrol yaptırımlarının aşılmasına aracılık ettiği için ABD ve AB tarafından kara listeye alınan Zencani, şirketleri aracılığıyla satılan petrolden elde ettiği geliri zimmetine geçirmekle suçlanıyordu. Zencani'nin bu yolla zimmetine 2.8 milyar dolar geçirdiği öne sürülmüştü. Uluslararası haber ajansılarının 'son dakika' gelişmesi olarak geçtiği haberlere göre; İslam Mahkemesi, Zencani ve iki suç ortağını "yeryüzünde yolsuzluğu yayma" suçlamasıyla ölüm cezasına çarptırdı ve zimmetlerine geçirdikleri paraların iade edilmesine karar verdi. Hakkındaki idam kararını temyize götürme hakkı bulunan Zencani, İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'nin talimatıyla Aralık 2013'te tutuklanmıştı. Zencani, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve Malezya'daki şirketleri aracılığıyla İran devleti adına milyonlarca varil petrol sattığını kabul etmişti. 42 yaşındaki Tahran doğumlu işadamı Babek Zencani’nin ismi Türkiye ile de yakından anılıyor. Zencani’nin Türkiye’de kurulu şirketleri de bulunuyor. Beşiktaş’ta bulunan Kont Group Kozmetik bu şirketlerden biri. Yine, Zencani ismi Onur Air ile de sıklıkla gündeme geldi. Zencani’nin avukatları geçtiğimiz günlerde İstanbul’da açtıkları davada Onur Air’in kendilerine ait olduğunu belirmişti. Zencani’nin ismi Azeri asıllı iş adamı Rıza Saraf ile de sıklıkla anıldı. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı müfettişlerinin hazırladığı bir raporda ikili arasında bir ilişkinin olduğu aktarıldı.
Reza Zarrab'a İhracat Ödülü Verildi 00:43
Reza Zarrab'a İhracat Ödülü Verildi 3.731 izlenme - 3 yıl önce Reza Zarrab'a İhracat Ödülü Verildi 17-25 Aralık soruşturmalarının en çok tartışılan isimlerinden Reza Zarrab'a ihracat ödülü verildi. Zarrab'ın mücevher sektöründeki ihracat ödülünü Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un vermesi dikkat çekti.
İbrahim Tatlıses'in Ses İkizi Secced Mehmedi 07:02
İbrahim Tatlıses'in Ses İkizi Secced Mehmedi 7.379 izlenme - 5 yıl önce İbrahim Tatlıses'e benzerliği ile dikkat çeken İranlı şarkıcı Seccad Mehmedi, videolarıyla internette tıklanma rekorları kırıyor
Bakan Bozdağ: ABD'deki Dava Tamamen Hukuksuz Yargılanan Zarrab mı Erdoğan mı Belli Değil 06:41
Bakan Bozdağ: ABD'deki Dava Tamamen Hukuksuz Yargılanan Zarrab mı Erdoğan mı Belli Değil 1.464 izlenme - 1 yıl önce Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ABD'de tutuklu bulunan Reza Zarrab hakkındaki davanın "tamamen hukuksuz olduğunu" savundu. NTV canlı yayınında Funda Görey'in sorularını yanıtlayan Bozdağ, "Sanık Rıza Sarraf gibi gözüküyor. Yargılama metninde Sayın Cumhurbaşkanımız ve Emine Erdoğan hakkında ifadeler var. Yargılanan Rıza Sarraf mı, yoksa Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan mı, yoksa Emine Erdoğan mı belli değil" diye konuştu.
Ebru Gündeş-Reza Zarrab Çifti İlk Kez Görüntüledi 03:35
Ebru Gündeş-Reza Zarrab Çifti İlk Kez Görüntüledi 5.704 izlenme - 8 yıl önce
Ebru Gündeş'ten Nasip Değilmiş Şarkısı 00:55
Ebru Gündeş'ten Nasip Değilmiş Şarkısı 112 izlenme - 2 ay önce Eşi Reza Zarrab ABD'de tutuklu olan Ebru Gündeş, resmi sosyal medya hesabından "İçimizden Geldi" diyerek Niran Ünsal'ın Nasip Değilmiş şarkısını canlı söyleyerek paylaşmış efendim.
Reza Zarrab'ın A Haber Konuşması (Ulusa Seslenişi) 01:12
Reza Zarrab'ın A Haber Konuşması (Ulusa Seslenişi) 1.136 izlenme - 3 yıl önce Paralel yapının tuzaklarına maruz kalan alnı açık iş adamı Reza Zarrab'ın objektif ve tarafsız haberciliğin adresi a haberde yapmış olduğu açıklamalar!!!
Fikret Orman'dan Reza Zarrab açıklaması 04:37
Fikret Orman'dan Reza Zarrab açıklaması 930 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman önemli açıklamalar yaptı.
Fikret Orman'dan Reza Zarrab patlaması 10:10
Fikret Orman'dan Reza Zarrab patlaması 740 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı camiada tepki çeken Reza Zarrab buluşması hakkında önemli açıklamalar yaptı.
 Reza Zarrab Bodrum’da Karakolluk Oldu 06:24
Reza Zarrab Bodrum’da Karakolluk Oldu 575 izlenme - 4 yıl önce Muğla’nın Bodrum İlçesi’ne tatil için gelen 25 kişilik İstanbul Teknik Üniversitesi öğrencileri bir koyda karşılaştıkları Rıza Sarraf’a “bu yatı hangi parayla aldın “ diye sorunca, aynı gün akşamüstü Belediye meydanında bekleyen bazı şahıslar tarafından darp edildiği ileri sürüldü. Olayın Bodrum Poyraz Koyuna günlük tekne ile tura giden İTÜ öğrencilerinin aynı koyda karşılaştıkları Rıza Sarraf’a laf atması üzerine başladığı iddia edildi. Öğrenciler Belediye Meydanında akşamüstü yaşanan darp olayı sonrasında başlarından geçenleri anlatarak; aynı koyda karşılaştıkları işadamı Sarraf’a “bu yatı hangi parayla aldın”, diye sorduklarını söyledi. Bazı öğrencilerinde Poyraz koyunda “hırsız var” şeklinde bağırdıkları iddia edildi. İTÜ lü öğrenciler, işadamı Rıza Sarraf’ında “ondan bundan şundan aldığım ödünç paralarla aldım” deyip teknesine yüzdüğünü iddia etti. Günlük tur teknesi akşam saatlerinde Bodrum Limanına geri döndü. Ancak bu sırada 5- 6 kişilik bir gurubun erkek öğrencilere saldırdığı ve darp ettiği öğrenildi. Olay sırasında Burak Belli adlı öğrenci burnundan ve vücudunun değişik yerlerinden darp edilerek yaralandı. Olay sırasında Y.C adlı bir kız öğrencinin de bir tokat darbesi alması sonucu büyük korku yaşadığı gözlendi. Olay sırasında Bodrum Belediye meydanında olduğunu ve olayı gördüğünü anlatan bazı görgü tanıkları saldıranların Rıza Sarraf’ ın adamları olduklarını ve daha sonra ellerini kollarını sallayarak arabalarına binip olay yerinden uzaklaştıklarını iddia etti. Olay yerine gelen polis ekipleri görgü tanıklarının ifadelerine başvurdu. Yaralanan İTÜ öğrencisi Bodrum Devlet Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. Olaydan kısa bir süre sonra Rıza Sarraf ve korumalarının Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğüne gelerek ifade verdiği ifade edilirken, İTÜ öğrencileri de Emniyet Müdürlüğüne ifade vermek üzere geldi. Gece ilerleyen saatlerde alınan bilgilere göre Bodrum ilçe Emniyet Müdürlüğünde tarafların verdikleri ifadelerin ardından, İTÜ lü öğrencilerin şikayetçi olmadıkları ve olay sonrası gözaltına alınan kimsenin bulunmadığı bildirildi.
 Reza Zarrab ve eşi Ebru Gündeş İftara Katılmışlardı 00:18
Reza Zarrab ve eşi Ebru Gündeş İftara Katılmışlardı 849 izlenme - 4 yıl önce Reza Zarrab ve eşi Ebru Gündeş, Bakan Egemen Bağış'ın verdiği iftar yemeğine katılmıştı.
Vatandaşın Reza Zarrab Davası Yorumu 07:28
Vatandaşın Reza Zarrab Davası Yorumu 32 izlenme - 4 ay önce Rıza Sarraf (Reza Zarrab) dosyası son dakika yorumları geldi. Reza Zarrab kimdir, Rıza Sarraf ifadesi ve neden tutuklandı gibi sorulara cevap arandı. Halkın Rıza Sarraf olayının son durumu hakkındaki ve Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili yorumları..
5n1k, Reza Zarrab ve Hakan Atilla’nın Yargılandığı Davayı Araştırdı - 25.11.2017 Cumartesi 43:06
5n1k, Reza Zarrab ve Hakan Atilla’nın Yargılandığı Davayı Araştırdı - 25.11.2017 Cumartesi 70 izlenme - 4 ay önce Cüneyt Özdemir ile 5N1K, New York’taki Reza Zarrab ve Hakan Atilla’nın yargılandığı davayı masaya yatırdı. 52 sayfalık iddianamede 105 iddiada neler anlatılıyor? Dava nasıl ilerleyecek? Jüri nasıl seçilecek? Kararlar nasıl alınacak? Reza Zarrab sanık sandalyesinde mi oturacak, tanık sandalyesine mi geçecek? Zarrab'ın ifadeleri davanın seyrinde neler değiştirecek? Hepsi, Cüneyt Özdemir ile 5N1K'da yanıt buldu.
Kont Babek Zencani Şirketi Kime Devretti - Showhaber 02:50
Kont Babek Zencani Şirketi Kime Devretti - Showhaber 596 izlenme - 4 yıl önce yolsuzluk ve rüşvet operasyonunda tutuklanan reza zarrab’ın ‘reis’ diye hitap ettiği iranlı işadamı babek zencani’nin abd'nin kara listesine girmeden önce türkiye'deki şirketi kont group ve kozmetik’i devrettiği merve ırmak'a ulaştı.zencani, 2007'de adı kont group ve kozmetik'i kurdu. 200 bin liralık sermayenin 198 bin liraya denk hissesi zencani'ye, 2 bin lirası iranlı soraya asadi'ye aitti. 2 ocak 2013'te 200 bin liradan 6 milyona sermaye artırımı yapıldı. artırım ortaklar ve geçmiş yıllar kâr hesabından karşılandı. zencani'nin sermayedik payı 5 milyon 998 bin liraya çıktı. asadi'nin aynı kaldı. merve irmak, 1 şubat'ta zencani'ye ait olan sermayeye denk hisselerin tamamını devraldı. asadi yine küçük ortak kaldı.
Reza Zarrab - Pusulada Tek Aday Gördüm Başka Aday Var mıydı? 01:45
Reza Zarrab - Pusulada Tek Aday Gördüm Başka Aday Var mıydı? 442 izlenme - 3 yıl önce Bugün seni Reza Zarrab'la aynı kişiye oy verecek kadar midesiz bir AKP'li olarak yaratmayan Allah için ne yaptın.
Ebru Gündeş'e İkinci Şok - Renkli Sayfalar 22 Mart Salı 2016 04:50
Ebru Gündeş'e İkinci Şok - Renkli Sayfalar 22 Mart Salı 2016 263 izlenme - 2 yıl önce Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab, İran’a yönelik yaptırımları ihlal ederek ABD’yi dolandırmak, bankacılık sahtekârlığı ve karapara aklama suçlamalarından Miami’de tutuklandı!
Tolga Tanış: Zarrab Başına Gelecekleri Biliyordu (Tarafsız Bölge) 05:41
Tolga Tanış: Zarrab Başına Gelecekleri Biliyordu (Tarafsız Bölge) 243 izlenme - 2 yıl önce Reza Zarrab'ın ABD'nin Miami kentinde tutuklanması Tarafsız Bölge'de tartışıldı. Hürriyet Washington Temsilcisi Tolga Tanış Zarrab ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Tanış, Zarrab'ın ABD'ye giderken tutuklanacağını bildiğini iddia etti. İşte o açıklamalar...
17 Aralık Erdoğan'ın En Uzun Günü - Can Dündar 37:03
17 Aralık Erdoğan'ın En Uzun Günü - Can Dündar 536 izlenme - 3 yıl önce 17 Aralık'ta başlayan yolsuzluk ve rüşvet operasyonlarının perde arkasını anlatmayı hedefleyen Can Dündar imzalı bir belgesel. 17 Aralık gününe dair bugüne dek ortaya çıkan bilgiler, polis fezlekeleri, dinleme kayıtları, şüphelilerin tanıkları ve belgeler ilk kez bir belgeselde bir araya geliyor. Yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun gerçekleştiği gün, Ankara, İstanbul, Konya, Hatay'da dakika dakika yaşananları son 3 ayda ortaya çıkan bulgularla derli toplu anlatmayı hedefleyen yapım, daha sonra yayınlanacak "Asıl belgesel"in öncüsü olarak büyük bir yapım olma iddiasını taşıyor.
Reza Zarrab'ın Yol Ortasında Para Dağıtması 04:46
Reza Zarrab'ın Yol Ortasında Para Dağıtması 304 izlenme - 3 yıl önce Neden oldugunu bilmediğim ama önce polise uğrayan sonra da sanırım cuma namazını kılan Reza Zarrab ya Rıza Sarraf, artık her neyse, vatandaslara para dağıtmış. Allah bereket versin ne diyelim...
Fikret Orman'dan Reza Zarrab patlaması 06:58
Fikret Orman'dan Reza Zarrab patlaması 276 izlenme - 3 yıl önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı camiada tepki çeken Reza Zarrab buluşması hakkında önemli açıklamalar yaptı.
Yeni Şafaktan Rüşvet İddiasına Ses Kayıtlı Yanıt 03:38
Yeni Şafaktan Rüşvet İddiasına Ses Kayıtlı Yanıt 380 izlenme - 4 yıl önce Sarraf'ın İfadesinde İfadesinde Haber Yazmamak Karşılığında '1 Milyon Dolar İstedinildiği' Yönünde Sözler Yer Almıştı.
Kuşum Aydının Reza Zarraba Kefil Olması 05:27
Kuşum Aydının Reza Zarraba Kefil Olması 391 izlenme - 3 yıl önce Yüce Türk yargısının bu şahitlik sonucu Reza Zarrab'ı salıvermesini salık veriyorum. Kuşum Aydın'ın kefilliği sonuçta, boru değil...
Abd'deki Zarrab Davasının Arka Planında Ne Var? - Tarafsız Bölge 27.11.2017 Pazartesi 02:31:45
Abd'deki Zarrab Davasının Arka Planında Ne Var? - Tarafsız Bölge 27.11.2017 Pazartesi 57 izlenme - 4 ay önce İç ve dış siyasette yaşanan tüm gelişmeler Tarafsız Bölge'de masaya yatırıldı. ABD ile ilişkilerde yaşanan gerilim, ABD'deki Reza Zarrab davası, Suriye'de çözüm için atılacak adımlar, siyasetteki ittifaklar ve partilerin 2019 stratejileri… Ahmet Hakan sordu, AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, Siyaset Stratejileri Uzmanı Elif Dördüncü Aydemir, Kamuoyu Araştırmacısı İbrahim Uslu, hukukçular Prof. Dr. Ersan Şen, Uğur Poyraz ve Alaaddin Varol yanıtladı.