Hoşgeldiniz!

rezervuar

Rezervuar Köpekleri - Bahşiş Sahnesi 03:07
Rezervuar Köpekleri - Bahşiş Sahnesi 1.417 izlenme - 3 yıl önce Tarantinonun ilk filmidir. Merak edenler için film özeti; Bir grup suçlu, bir mücevher deposunu soyarlar. Polis o kadar çabuk peşlerine düşerki aralarında bir muhbir olduğundan şüphelenirler. Kendi içlerindeki hesaplaşma hiçte beklemedikleri bir süprizle sonlanır
Tuvalette Nasıl Su Tasarufu Yapılır? 01:43
Tuvalette Nasıl Su Tasarufu Yapılır? 1.278 izlenme - 7 yıl önce tuvalette nasıl su tasarufu yapılır?en cimri icad...
Reservoir Dogs - Açılış Sahnesi 08:58
Reservoir Dogs - Açılış Sahnesi 540 izlenme - 2 yıl önce Quentin Tarantino'nun 1992 yapımı ilk uzun metraj filmi. Diyalog, kanlı sahneleriyle dikkat geçen filmin hemen başındaki like a virgin ve bahşiş muhabbeti.
Reservoir Dogs (Rezervuar Köpekleri) Short Version 11:14
Reservoir Dogs (Rezervuar Köpekleri) Short Version 1.807 izlenme - 9 yıl önce reservoİr dogs Türkiye'nin küçük yetenekleri lütfen izleyin ve yorum yaparsanız ne kadar başaralı olduğumuz anlarız.
Ustalara Saygı Kuşağı (1) Quentin Tarantino Filmleri 07:57
Ustalara Saygı Kuşağı (1) Quentin Tarantino Filmleri 316 izlenme - 3 yıl önce Sinema literatürüne "tarantinovari" deyimini kazandıracak kadar özgün filmlerin ve senaryoların yaratıcısı. Hep göz ardı edilen, kaybetmeye mahkum marjinal kişileri Shakespeare oyunlarındaki kahramanlar edasıyla işleyen ve onlara muhteşem replikler eşliğinde hayat veren ve ön plana çıkartan usta bir kalem.En kanlı ve vahşi olanların da bile ince bir mizah duygusuyla seyircileri gülümsetebilen sahnelerin sahibi. Amerikan bağımsız sinemasının yetiştirdiği en büyük yönetmenlerden biri. Filmleri: My Best Friend's Birthday (1987) Rezervuar Köpekleri (Reservoir Dogs) (1992) Ucuz Roman (Pulp Fiction) (1994) Dört Oda (Four Rooms) (1995) Jackie Brown (1997) Kill Bill (Vol. 1 (2003) ve Vol. 2 (2004) Death Proof(2007) Soysuzlar Çetesi (Inglorious Basterds) (2009)
Rezervuar Köpekleri - Hooked On A Feeling 02:53
Rezervuar Köpekleri - Hooked On A Feeling 262 izlenme - 2 yıl önce Tarantinonun her filminin soundtrack'ında tuhaf şarkılar vardır. İlk başta ne salak şey len bu deriz ama sonra sevmeye başlarız. Çünkü o film için daha doğrusu o sahne için başka bir şarkının daha iyi olmayacağını düşünürüz sonraları. İşte bu da öyle bişey. Başlangıç biraz değişik o yüzden meraklısına diyelim. Buyursunlar efenim karşınızda; hook on a feeling.
Madonna - Like a Virgin 03:50
Madonna - Like a Virgin 207 izlenme - 3 yıl önce "Like a Virgin (Bakire Gibi) büyük penislerle ilgili. Tamam, size Like a Virgin'in ne hakkında olduğunu söyleyeyim: Hepsi tam bir seks makinesi olan bir kadın hakkında ve sözünü ettiğim sabah, öğle, gece, öğleden sonra. Penis, penis, penis, penis, penis... Penis! Penis! Ve bir gün şu John Holmes benzeriyle tanışıyor ve 'Vay bebeğim,' diyor yani bu adam The Great Escape (Büyük Kaçış)'taki Charles Bronson gibi tünel kazıyor. Tamam, artık ciddi penis hareketi görüyor. Uzun zamandır hiç hissetmediği bir şey hissediyor: Acı. Acı. Canı yanıyor. Canını yakıyor. Canını yakmaması gerek yani vajinası iyice esnekleşmiş olmalı ama bu adamla yattığında canı yanıyor. Sanki ilk seferinde olduğu gibi canı yanıyor. Anlayacağınız bu acı, bir seks makinesine bir zamanlar bakire olmanın ne demek olduğunu hatırlatıyor. Dolayısıyla 'Bakire Gibi'." - Q. Tarantino, Rezervuar Köpekleri Şarkı Sözleri (lyrics): i made it through the wilderness somehow i made it through didn't know how lost i was until i found you i was beat incomplete i'd been had, i was sad and blue but you made me feel yeah, you made me feel shiny and new chorus: like a virgin touched for the very first time like a virgin when your heart beats (after first time, "with your heartbeat") next to mine gonna give you all my love, boy my fear is fading fast been saving it all for you 'cause only love can last you're so fine and you're mine make me strong, yeah you make me bold oh your love thawed out yeah, your love thawed out what was scared and cold (chorus) oooh, oooh, oooh you're so fine and you're mine i'll be yours 'till the end of time 'cause you made me feel yeah, you made me feel i've nothing to hide (chorus) like a virgin, ooh, ooh like a virgin feels so good inside when you hold me, and your heart beats, and you love me oh, oh, oh, oh, oh, oh, oh, oh, oh ooh, baby can't you hear my heart beat for the very first time?
Drogba ve Rezervuar Köpekleri 02:54
Drogba ve Rezervuar Köpekleri 196 izlenme - 3 yıl önce İngiltere Premier ligi şampiyonu Chelsea'nin taraftarları takımın yıldız isimleri ile Quentin Tarantino'nun efsane filmi Rezervuar Köpekleri'ni bir araya getirdi.
Rezervuar Köpekleri (Stuck In The Middle With You) 03:24
Rezervuar Köpekleri (Stuck In The Middle With You) 143 izlenme - 2 yıl önce Rezervuar Köpekleri'nde mr. blond'un polisin kulağını kestiği sahnede çalan bob dylan imzalı hoş bir parça. en kral müziklerle sinema zevkini iki katına çıkaran tarantino'ya da burdan selamımı iletiyorum.
Mike Patrinos - Misirlou (Orijinal -1930) 04:14
Mike Patrinos - Misirlou (Orijinal -1930) 90 izlenme - 2 yıl önce Çoğumuzun Rezervuar köpekleri filmiyle tanıştığı daha sonra Black Eyed Peas remixi ile coştuğu şarkının 1930 yılından asıl sahibi Mike Patrinos'un şarkısı Misirlou'yu dinliyoruz efenim...
ömer alp can şov 'rezervuarı nasıl tamir ettiğini anlatıyor' 01:18
ömer alp can şov 'rezervuarı nasıl tamir ettiğini anlatıyor' 136 izlenme - 6 yıl önce maksat sohbet olsun...
Stealers Wheel - Stuck In The Middle With You  (Rezervuar Köpekleri Soundtrack) 03:29
Stealers Wheel - Stuck In The Middle With You (Rezervuar Köpekleri Soundtrack) 88 izlenme - 2 yıl önce İskoç grup Stealers Wheel'in 1972 yılında çıkarttığı grubun adını taşıyan albümün ikinci parçası olmakla beraber, 1992 yapımı bir Tarantino klasiği olan Rezervuar Köpekleri filminde, Mr.blonde'un meşhur kulak kesme sahnesine eşlik eden şarkıdır. Parçanın, en az film kadar orjinal, bir o kadar absürt, bir o kadar da saykodelik bu klibini alkışlarla yaşatalım efendim...
rezervuar köpekleri - özlemek 04:50
rezervuar köpekleri - özlemek 43 izlenme - 6 yıl önce yalnızca bir gitarist ve bir vokalistten oluşan grubun başarılı ve samimi şarkısı.
Drogba ve Rezervuar Köpekleri 02:54
Drogba ve Rezervuar Köpekleri 13 izlenme - 3 yıl önce İngiltere Premier ligi şampiyonu Chelsea'nin taraftarları takımın yıldız isimleri ile Quentin Tarantino'nun efsane filmi Rezervuar Köpekleri'ni bir araya getirdi.