Hoşgeldiniz!

Rezidans Videoları İzle

Ataşehir'de Lüks Rezidansa Operasyon 03:43
Ataşehir'de Lüks Rezidansa Operasyon 178 izlenme - 4 hafta önce Ataşehir'de lüks rezidansa operasyonİSTANBUL (İHA)- Ataşehir'de lüks rezidans önünde hareketli dakikalar.
susesi termal rezidans odalar 00:43
susesi termal rezidans odalar 4.046 izlenme - 7 yıl önce oda içi video
Kentsel Dönüşüm Nedir? 03:15
Kentsel Dönüşüm Nedir? 2.259 izlenme - 2 yıl önce Her şeyi özelleştiriyoruz. Şehirleri niye özelleştirmeyelim? Köylünün toprak ağası oluyor. Yok mu bizde hiç ağa oğlu, müteahhit kızı falan?
susesi termal rezidans kapalı termal havuz 00:44
susesi termal rezidans kapalı termal havuz 2.963 izlenme - 7 yıl önce susesi termal rezidans kapalı termal havuz
Eve Gelen Temizlikçinin Tatilini Yapıp Gitmesi 03:11
Eve Gelen Temizlikçinin Tatilini Yapıp Gitmesi 848 izlenme - 2 yıl önce Olay Fığansa'da geçiyor. habere göre; adam şirketten bi tane temizlikçi çağırıyor rezidansına. İş bittikten sonra döndüğünde bazı şeylerden şüpheleniyor, kamera kayıtlarını inceliyor ve bu görüntülere ulaşıyor. Bildiğin otel gibi kullanıp gitmiş kız görüntülere göre. Neyin virali olabilir diye çözmeye çalışıyorum şu an.
Susesi Termal Rezidans Daireler 00:43
Susesi Termal Rezidans Daireler 2.244 izlenme - 7 yıl önce susesi aydın termal rezidans mursallı
kiralik27.com - elit rezidans 1 1 tanıtım videosu 01:14
kiralik27.com - elit rezidans 1 1 tanıtım videosu 695 izlenme - 6 yıl önce detaylı bilgi için tıklayın...http//www.kiralik27.com/details-456-kiralik-studyo-daire-gaziantep-universite-civari.html
kiralik27.com - elit rezidans 2   1 tanıtım videosu 01:14
kiralik27.com - elit rezidans 2 1 tanıtım videosu 563 izlenme - 6 yıl önce detaylı bilgi için tıklayın...http//www.kiralik27.com/details-457-kiralik-studyo-daire-gaziantep-universite-civari.html
Allah Diyen Rezidans 10:13
Allah Diyen Rezidans 129 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medya Gaziantep’te yapılacak bir rezidans projesinin şeklinin Arapça Allah yazısına benzeyip benzemediğini konuşuyor. ICONOVA isimli rezidans projesini Gaziantep’te Şirkeci Grup ve Acarsan Holding yapacak. Şirket yetkilileri ise geometrik şeklinden dolayı mimari olarak bu projeyi seçtiklerini belirtiyorlar. Konuyla ilgili hurriyet.com.tr’nin ulaştığı şirket yetkilileri projenin geometrik şeklinin hoşlarına gittiğini bu yüzden bu yapıda karar kıldıklarını belirttiler. Yetkililer İstanbul’da bir mimarlık şirketinin projeyi çizdiğini projede Allah yazısı olmuş olsa bile bunun kendileri için bir mahsuru olmadığını ifade etti. İstanbul’daki mimarlık şirketinin ise adı belirtilmedi. 162 metrelik kulesiyle Gaziantep'in en yüksek binasını içinde barındıracak olan projenin inşa edildiği 51 bin 916 metrekarelik arsa, öncesinde TOKİ'den Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'ne devredilmiş, düzenlenen ihaleyle de 98 milyon liraya Şireci Grup'a satılmıştı.
Mamak’da ilk Rezidans/Özmen İnşaat 04:36
Mamak’da ilk Rezidans/Özmen İnşaat 977 izlenme - 7 yıl önce Mamak’da Ege kentsel dönüşümde ilk Rezidans.Kapalı yüzme havuzu,spor salonları,toplantı salonları..bir rezidansta ne varsa..daha fazlası.Artık hayal kurmayın.200 bin TL den başlayan fiyatlarla..Egit inşaat/emlak 0541 206 47 10 Salon 27.40 m2 Duş 2.8 m2 Mutvak balkonu 10 m2 Misafir odası 13.50 m2 Mutvak 12.93 m2 Antre 5.30 m2 Yatak odası 15.31 m2 Wc 1.75 m2 Banyo 6.0 m2 Hol 7.36 m2 Çocuk odası 11.17 m2 Salon balkonu 13.41 m2 Oda balkonu
Asrın Projesi - Kaçkar Megadağ 2023 01:57
Asrın Projesi - Kaçkar Megadağ 2023 318 izlenme - 2 yıl önce Bir el değmemiş Kaçkar Dağlarımız kalmıştı onu da katlettiler para hırsları yüzünden. Yazıklar olsun. Şaka lan şaka, Orman katliamı yapan ünlü müteahhit Aly A...oglou'na(ismini tam yazmayayım dava falan açar şimdi yüzsüz adam) selam çakıp yerin dibine sokan güzel bir tanıtım filmi olmuş. Videodaki malum şahsı oynayan uzun burunlu, soyadı manidar adamın adı Ali Baltaoğlu'dur. Bu tanıtım reklamı da Ali Baltaoğlu'nun oynadığı Oflu Hocayı Aramak adlı film için yapılmış. 01:23'deki Haşmetli Yar.ak Gökdeleni subliminali de güzel olmuş.
50 bin Avroluk Kabe Manzaralı Rezidans 01:32
50 bin Avroluk Kabe Manzaralı Rezidans 339 izlenme - 3 yıl önce Hac farizası için kutsal topraklara gelen hacı adaylarının bir kısmı, Kabe manzaralı rezidanslarda kalıyor. Hac farizası için kutsal topraklarda bulunan bazı hacı adayları, Kabe manzaralı rezidanslarda 15 bin ila 50 bin avro ödeyerek konaklıyor. Hac farizası için kutsal topraklara gelen hacı adaylarının bir kısmı, Kabe manzaralı rezidanslarda kalıyor. 10-15 gün süren turlara Türkiye'den aralarında sporcu, siyasetçi ve iş adamlarının da bulunduğu hacı adayları katılabiliyor. Konakladıkları otel ve sunulan imkanlara göre 15 bin ile 50 bin avro arasında ödeme yapıyor. Merkezi İstanbul'da bulunan bir tur şirketi umre için yılda 10 bin, hac için ise sadece 80 kontenjan ayırıyor. Hac seminerlerini Sait Halim Paşa Yalısı'nda yapan tur şirketi, hacı adaylarının Suudi Arabistan'a ulaşımını hava yoluyla sağlıyor. Bazıları ise özel uçaklarıyla geliyor. Havaalanından karşılanıp, Kabe yakınlarındaki lüks otellere ulaştırılan hacı adayları, görevliler eşliğinde umre tavafı ve sa'y yapıyor. Arafat vakfesi için klimalı özel çadırlar kuran şirket, her bir hacı adayı için Suudili yetkililere 2 bin avro ödüyor. Bazı aileler, rezidanslarda bayram sonrasına kadar kalabiliyor.
park rezidans 00:37
park rezidans 30 izlenme - 8 ay önce Erzurum Park Rezidans Sitesi
Rezidansta İşçi Ölümü 01:03
Rezidansta İşçi Ölümü 163 izlenme - 3 yıl önce Kadıköy Kozyatağı'nda bir rezidans inşaatında 14. kattaki iskelenin çökmesi sonucu demir ve kalasların üzerine düşen 22 yaşındaki işçi Sezer Karakaş'ın hayatını kaybetti. Ölüm haberi üzerine işçinin arkadaşları gözyaşlarına boğuldu. Olay, Kozyatağı Değirmen Sokakta’ki Genç Yapı Ltd şti ve Oran İnşaat Konsorsiyum’unun rezidans inşaatında saat 09.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre işçiler işe başladıktan kısa bir süre sonra yüksek bir gürültü duyuldu. Sesler üzerine inşaattan çıkan işçiler inşaatın 14’üncü katındaki iskeleden çelik direklerin ve kalas denilen tahta parçalarının düştüğünü gördü. Parçaların düştüğü yere giden işçiler bir arkadaşlarının malzemelerin altında kaldığını gördü. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık görevlileri, işçinin öldüğünü belirledi. Ölüm haberi işçileri yasa boğdu. İşçiler şantiye bahçesinde ağlamaya başladı. Bazılarının kendinden geçtiği görüldü. Polis ölümle sonuçlanan olayla ilgili çalışma başlattı. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasından sonra işçinin cenazesi tabuta kondu. Talihsiz işçinin cenazesini arkadaşları, cenaze aracına kadar taşıdı. Cenaze Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma hastanesinin morguna kaldırıldı. Polisin olayla ilglili soruşturması devam ediyor.
Ataşehir'de Lüks Rezidansa Operasyon 01:27
Ataşehir'de Lüks Rezidansa Operasyon 5 izlenme - 4 hafta önce Ataşehir'de lüks rezidansa operasyonİSTANBUL (İHA)- Ataşehir'de lüks rezidans önünde hareketli dakikalar.
Dünyanın En Pahalı 20 Evi 02:13
Dünyanın En Pahalı 20 Evi 66 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın En Pahalı 20 Evi Ev demenin bile suç sayılabileceği içinde oturmaya kıyamayacağınız en pahalı 20 ev.
AK Sarayın Yanına 250 Odalı Rezidans 01:30
AK Sarayın Yanına 250 Odalı Rezidans 158 izlenme - 3 yıl önce 1000 odalı olarak inşa edilen Cumhurbaşkanlığı Sarayı'yla ilgili tartışmalara şimdi de 'Cumhurbaşkanlığı konutu' eklendi. Sarayın hemen yanında inşaatı devam eden rezidansın 250 odalı olması bekleniyor. İnşaat tamamlanınca Erdoğan ve ailesi bu konuta taşınacak.
Kabe Manzaralı Rezidans 50 Bin Avro 01:05
Kabe Manzaralı Rezidans 50 Bin Avro 81 izlenme - 3 yıl önce Hac farizası için kutsal topraklarda bulunan bazı hacı adayları, Kabe manzaralı rezidanslarda 15 bin ila 50 bin avro ödeyerek konaklıyor. MEKKE - Mehmet Güldaş Hac farizası için kutsal topraklara gelen hacı adaylarının bir kısmı, Kabe manzaralı rezidanslarda kalıyor. 10-15 gün süren turlara Türkiye’den aralarında sporcu, siyasetçi ve iş adamlarının da bulunduğu hacı adayları katılabiliyor. Konakladıkları otel ve sunulan imkanlara göre 15 bin ile 50 bin avro arasında ödeme yapıyor. Merkezi İstanbul’da bulunan bir tur şirketi umre için yılda 10 bin, hac için ise sadece 80 kontenjan ayırıyor. Hac seminerlerini Sait Halim Paşa Yalısı’nda yapan tur şirketi, hacı adaylarının Suudi Arabistan'a ulaşımını hava yoluyla sağlıyor. Bazıları ise özel uçaklarıyla geliyor. Havaalanından karşılanıp, Kabe yakınlarındaki lüks otellere ulaştırılan hacı adayları, görevliler eşliğinde umre tavafı ve sa'y yapıyor. Arafat vakfesi için klimalı özel çadırlar kuran şirket, her bir hacı adayı için Suudili yetkililere 2 bin avro ödüyor. Bazı aileler, rezidanslarda bayram sonrasına kadar kalabiliyor. "Hac ve umre döneminde dolup taşıyor" Mekke'deki Reyhan Otel Genel Müdürü Bessam Hanfar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2009 hac ve umre döneminde hizmete açılan otellerinde 480 yatak kapasitesi bulunduğunu, odaların bir kısmının Kabe-i Muazzama'yı gördüğünü bildirdi. Otelin konumu nedeniyle ilgi gördüğünü ifade eden Hanfar, "Otelimiz hac ve umre dönemlerinde daima dolup taşıyor. Özellikle Türkiye'den gelen hacılara daha fazla önem veriyoruz" diye konuştu. Tur şirketinin Genel Müdürü Erkan Aydın ise müşteri kitlelerinin biraz farklı olduğunu, üst sınıfa hitap ettiklerini söyledi. Bu şekilde yerine getirilmeye çalışılan ibadet "Lüks hac" denildiğini ancak haccın lüksünün takvada gizli olduğunu anlatan Aydın, konuklarını Kabe'nin karşısında yer alan Suudi Arabistan'ın en lüks otellerinde ağırladıklarını belirtti. Bütün odaların suit ve kabe manzaralı olduğunu ifade eden Aydın, şunları kaydetti: "Haccın ruhunu aşan lükse karşıyız ama en iyi koşulları sağlamaya çalışıyoruz. Hac, sembollerden oluşan bir ibadet olduğu için buraya kaç para verirseniz verin gelen insanlar sadece semboller görürler. Bizim yaptığımız şey sembollerin manalarını en bariz şekilde yaşatmak. Umre döneminde 10 bin, hacda sadece 80 kişilik kontenjan ayırıyoruz. Biz butik hac yaptırıyoruz."
Trend Barbaros 03:30
Trend Barbaros 72 izlenme - 4 yıl önce Göğüş Holding Tarafından Hayata Geçirilen Trend Barbaros Projesi www.gogus.com.tr
Kerem Göğüş'ün başarı hikayesi 04:00
Kerem Göğüş'ün başarı hikayesi 60 izlenme - 4 yıl önce Göğüş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Göğüş, hayata geçirdikleri Trend Rezidans projesiyle ilgili yakaladıkları başarıyı anlatıyor. www.gogus.com.tr
Kerem Göğüş Ekopazar Programında 05:31
Kerem Göğüş Ekopazar Programında 52 izlenme - 4 yıl önce Göğüş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Göğüş, Ekopazar Programında Soruları Yanıtlıyor. www.gogus.com.tr
Galatasaraylı Futbolcu Cavanda'nın Da Oturduğu Rezidansta Yangın! 01:35
Galatasaraylı Futbolcu Cavanda'nın Da Oturduğu Rezidansta Yangın! 3 izlenme - 7 ay önce Florya'da Galatasaraylı futbolcu Luis Pedro Cavanda ve Emre Belözoğlu'nun babası Mehmet Belözoğlu'nun oturduğu 3 katlı lüks rezidansın çatısı gece yarısı alev alev yandı.
Cavanda'nın Rezidansında Yangın 01:37
Cavanda'nın Rezidansında Yangın 2 izlenme - 7 ay önce Bakırköy’de ünlü futbolcu Emre Belözoğlu’nun babası ve Galatasaraylı futbolcu Luis Pedro Cavanda’nın da oturduğu 3 katlı bir binanın çatı katında henüz bilinmeyen nedenden dolayı yangın çıktı.