Hoşgeldiniz!

rezil olmak

Webcam karşısında rezil olmak 00:23
Webcam karşısında rezil olmak 36.650 izlenme - 6 yıl önce Webcam karşısında rezil olmak
Rezil Olmak Bu Olsa Gerek)))) 00:16
Rezil Olmak Bu Olsa Gerek)))) 22.093 izlenme - 6 yıl önce
Boka Püsüre Bata Çıka Kavga Etmek ( 18) 03:54
Boka Püsüre Bata Çıka Kavga Etmek ( 18) 11.094 izlenme - 2 yıl önce Biri derenin içinde bir diğeri derenin yukarısında iki genç saçma bir şekilde kavga etmektedir. Aşağıda olan kafasına aldığı yumruklara maruz kalsa da intikamını en iyi şekilde alacaktır.
Çite Takılan Gencin Talihsiz Anları 00:53
Çite Takılan Gencin Talihsiz Anları 56 izlenme - 6 gün önce Kız arkadaşı tarafından kurtarılmaya çalışılan genç etraftaki insanlarca alaya alındı. Gencin oraya nasıl girdiği ise muamma.
Kaleci Karşısında Rezil Oldu! 00:06
Kaleci Karşısında Rezil Oldu! 2.183 izlenme - 3 yıl önce Sıra dışı bir pozisyon... Kaleci karşısında rezil olan futbolcu... Daha fazlası www.izlesene.com/futbolarena kanalında...
Metroda Yalnız Olduğunu Sanan Kadının Komik Sonu 01:11
Metroda Yalnız Olduğunu Sanan Kadının Komik Sonu 95 izlenme - 1 ay önce Metroda herkesin indiğinden emin olduktan sonra kendince şarkı söylemeye ve metroda gezmeye başlayan kadın bir kişiyi gözden kaçırınca ortaya böylesine komik görüntüler çıkmış.
Sahnede Rezil Oldu 00:51
Sahnede Rezil Oldu 5.428 izlenme - 9 yıl önce önüne baksana
Rezil Olmak Bu Olsa Gerek 00:16
Rezil Olmak Bu Olsa Gerek 2.270 izlenme - 6 yıl önce
Seksi Olmak İsterken Rezil Olan Hatun 00:23
Seksi Olmak İsterken Rezil Olan Hatun 456 izlenme - 1 yıl önce Genç kadın, kamera önünde güzel bir şov sergilemek isterken ayağı kayınca yere düşmekten kurtulamadı.
Klasik Hasan Cihat Örter Seviyesizliği - Çalgıcı Müzisyen Sanatçı 00:14
Klasik Hasan Cihat Örter Seviyesizliği - Çalgıcı Müzisyen Sanatçı 779 izlenme - 3 yıl önce Hesapta çalgıcı, müzisyen ve sanatçı arasindaki farktan bahsederken, altta "Hasan Cihat Örter - müzisyen" ibaresi görülüyor. En hızlı atılan gol kategorisinde kendine yer bulabilecek bir çalışma olmuş.
Çılgın Motorcunun Hazin Sonu 00:51
Çılgın Motorcunun Hazin Sonu 1.076 izlenme - 5 yıl önce Hava atmak isterken rezil olmak bu olsa gerek :))
Türkiye'de Alışveriş Merkezinde Şaka Yapmaya Çalışan Gençler 02:19
Türkiye'de Alışveriş Merkezinde Şaka Yapmaya Çalışan Gençler 563 izlenme - 3 yıl önce kendilerine vivox ismini veren bir kaç ergen arkadaşımız alışveriş merkezinde sözde insalara şaka yapıyorlar . grubun bunun gibi birsürü video su var
Partnerini Hayattan Soğutan Dansçı 00:45
Partnerini Hayattan Soğutan Dansçı 694 izlenme - 3 yıl önce Manitanızla sahneye çıktığınızda kız biraz gönülsüzse onu gaza getirmek için başvurulmaması gereken yol bu videoda gösterilmiş
Rezil Olmak Bu Olsa Gerek 00:16
Rezil Olmak Bu Olsa Gerek 557 izlenme - 5 yıl önce Hamzacosuk Tv
Seksi Olayım Derken Rezil Olanlar 05:32
Seksi Olayım Derken Rezil Olanlar 149 izlenme - 1 yıl önce Amcanın ne işi var striptiz direğinde, yada araba yıkayan kızın arabanın tepesinde hepsi seksi olmak için bunları yapmışlar ama ellerine yüzlerine bulaştırmışlar.
Şov Yapmak İsterken Rezil Olanlar... 01:00
Şov Yapmak İsterken Rezil Olanlar... 338 izlenme - 4 yıl önce Bazen şovlar sorun yaratabilir. İşte şov yaparken rezil olan insanlar...
Rezil olmak böyle bişey 00:50
Rezil olmak böyle bişey 196 izlenme - 4 yıl önce Rezil olmak böyle bişey heralde
Gmax'de kıza rezil olmak 01:58
Gmax'de kıza rezil olmak 276 izlenme - 6 yıl önce Gmax'de kıza rezil olmak
Bir İnsan En Fazla Kaç Kişiye Rezil Olabilir? 01:32
Bir İnsan En Fazla Kaç Kişiye Rezil Olabilir? 259 izlenme - 5 yıl önce Bir İnsan En Fazla Kaç Kişiye Rezil Olabilir?
Düğünde Rezil Olan Gelin 00:18
Düğünde Rezil Olan Gelin 96 izlenme - 1 yıl önce Sussuzluktan ölmüs gelin rezil komik peinlich damat düğün gülmek sevmek sabirsiz aşk berlin dügünsalon fanta sandim
Beyazın Rezil Olduğu Komik Hatırası (Beyaz Şhow) 01:04
Beyazın Rezil Olduğu Komik Hatırası (Beyaz Şhow) 278 izlenme - 4 yıl önce Beyazıt Öztürk'ün Rezil Olduğu Komik Hatırası (Beyaz Şhow)
Manitaya Rezil Olup Cool Davranmaya Devam Etmek 00:23
Manitaya Rezil Olup Cool Davranmaya Devam Etmek 223 izlenme - 3 yıl önce Bu videoyu paylaşırken aklıma bir anım geldi onu paylaşmak isterim sayın site sakinleri.Bundan 6-7 yıl evvel ocak ayı gibi şehre kar düştü ve akabinde kaldırımlar yer yer buz tuttu.Bot giymeyi hiç sevmeyen ben sırf kaymamak için o gün spor ayakkabılarımı çıkarıp botlarımı giyerek okulun yolunu tuttum günü kazasız belasız atlatıp eve sadece 25 metre kala sevdiğim kızı gördüm, görmemle beraber ayaklarım yerden kesildi ve göt üstü yere düştüm.Evet 25 metre daha dayanamadım, sonra hatırladığım kız ve arkadaşlarının bana kıkır kıkır güldüğü ve içimden hem onlara hem kendime sövdüğüm, ne yazık ki videodaki eleman kadar relax olamadım.Buda iğrenç bi anımdır, varsa sizinde bu video ya benzer anılarınız paylaşında okuyak :)
Tükürdüğünü Yalayan Ergenin Rezil Olması 00:46
Tükürdüğünü Yalayan Ergenin Rezil Olması 236 izlenme - 3 yıl önce Yarışmayı kaybedip diğer arkadaşlarının yarışmasını bekleyen eleman daha fazla sinirinden ve sıkıntısından bekleyemiyor olsa gerek yere tükürüp yarışma alanını terketmeyi deniyor. Ama onu bir sürpriz beklediğinden habersiz. Ayağı kayan gencimiz tükürdüğünü yalamakla kalmayıp, hem rezil oluyor hem de baştan aşağı ıslanıyor. Ortaya da böyle komik görüntüler çıkıyor tabi. İzleyelim..
O Kadar Kızın Arasında Nasıl Rezil Olunur İzle 00:32
O Kadar Kızın Arasında Nasıl Rezil Olunur İzle 100 izlenme - 3 yıl önce eğlenceli videolar, komik videolar, enteresan videolar, komedi videoları, kamera şakaları, ilginç videolar,dehşet videolar, dehşet verici videolar,inanılmaz görüntüler, inanılmaz videolar, çok ilginç görüntüler, kesinlikle izlenmesi, kesinlikle izleyin,kesinlikle izlenmeli,kesinlikle izlenmesi gereken videolar
Kızı Etkileyeceğim Diye Rezil Oldu 00:48
Kızı Etkileyeceğim Diye Rezil Oldu 106 izlenme - 4 yıl önce Yanındaki kız arkadaşını etkilemek adına duvarın üstünden atlamaya çalışan genç rezil oluyor.
Rezil Olmak 00:50
Rezil Olmak 32 izlenme - 8 ay önce Güzel bayana hava atmak isterken düştüğü durum pişman etti.
Evrimci Hocanın Canlı Yayında Cevap Verememesi 03:23
Evrimci Hocanın Canlı Yayında Cevap Verememesi 177 izlenme - 3 yıl önce Bu video'da, HaberTürk ekranlarında Emre Dorman'ın sorusunu ve cevap veremeyen ateisti izliyoruz.
30 Bin Kişiye Aynı Anda Rezil Olmak! 01:31
30 Bin Kişiye Aynı Anda Rezil Olmak! 134 izlenme - 5 yıl önce Spor Müsabakası İzlemeye Giden Adam Kameralara Burnunu Karıştırırken Yakalandı.
Rezil olmak böyle bir şey olsa gerek! 01:32
Rezil olmak böyle bir şey olsa gerek! 150 izlenme - 5 yıl önce Rezil olmak böyle bir şey olsa gerek!
Sizi İzleyen Kimsenin Olmadığı Düşüncesine Kapılmanın Sonucu Olarak Rezil Olmak 00:50
Sizi İzleyen Kimsenin Olmadığı Düşüncesine Kapılmanın Sonucu Olarak Rezil Olmak 97 izlenme - 3 yıl önce İş yaparken etrafta kimseler olmadığı düşüncesine kapılıp saçma hareketler yapmak ve sonrasında sizi birisinin izlediğini fark ettiğiniz o an dünyanın en utanç verici anı olabilir. Allah'tan buradaki arkadaş o utanç duygusunu hissetmemiş, belki videoyu izlediğinde...