Hoşgeldiniz!

Richard Videoları İzle

Rehber Köpeğe Diplomatik Misafir Kartı Takmak 01:09
Rehber Köpeğe Diplomatik Misafir Kartı Takmak 2.602 izlenme - 4 gün önce İngiliz Büyükelçi Richard Moore, engelli eşinin köpeği için çıkarılan "diplomatik misafir" kartı için teşekkür etti. Çanakkale kara muharebelerinin 102. yılı münasebetiyle Şehitler Abidesi'nde tören düzenlendi. Törene İngiliz Büyükelçi Richard Moore, görme engelli eşi Maggie Moore ile birlikte katıldı. Eşine rehberlik eden köpeği 'Star Morre' için ise akreditasyon kartı çıkarıldı. Kartta, "Birleşik Krallık. Diplomatik misafir. Rehber köpek" yazıyor. Büyükelçi Moore, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından köpek için çıkarılan akrediteye sosyal medya üzerinden teşekkür etti.
The Hobbit: The Desolation of Smaug Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:16
The Hobbit: The Desolation of Smaug Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı 435.053 izlenme - 4 yıl önce Peter Jackson'ın yönetmen koltuğunda yer aldığı Hobbit Smaug'un Çorak Toprakları filminin fragmanı. Misty Dağları'ndan başarıyla geçen Thorin ve beraberindekilerin Mirkwood ormanındaki zorlu maceralarına odaklanıyor. Yanlarında Büyücü Gandalf olmadan ormanı geçmek zorunda olan Hobbitler insanların yaşadığı bölgeye ulaştığında Bilbo Baggins'in cücelerle olan anlaşması da son bulacak. Yalnız Dağ'a ulaşmak zorunda olan ekip ulu ejder Smaug'un saklandığı inine giden Gizli kapı'yı bulabilecekler mi? Peki güneye doğru gizli bir görev peşinde olduğunu söyleyen Gandalf nerede? Hobbit: Smaug'un Viranesi adıyla da bilinen film, 2013 Aralık ayında gösterime girecek.
Gumball Slayt 2 03:56
Gumball Slayt 2 147.920 izlenme - 3 yıl önce Gumball Slayt 2..
Rugby maçında korkunç sakatlık! 00:36
Rugby maçında korkunç sakatlık! 130.398 izlenme - 3 yıl önce Richard Haughton isimli rugby sporcusunun yaşadığı sakatlık izleyenleri korkuttu...
Dawkins'i Trolleyen Eleman 00:23
Dawkins'i Trolleyen Eleman 2.783 izlenme - 2 ay önce South Park dizisinde cinsiyet değiştiren okul öğretmeni Mrs. Garrison ile gönül ilişkisi yaşayan bilim adamı Richard Dawkins, bir imza etkinliği sırasında kendisine bu konuyla soru yöneltilerek trolleniyor.
10 Rillington Place (1971) Fragman 00:53
10 Rillington Place (1971) Fragman 4.114 izlenme - 3 ay önce 1971 yapımı 10 Rillington Place filminin fragmanı. Filmde Richard Attenborough, Judy Geeson ve John Hurt oynuyor.
''Muhteşem Yaratıklar- Beautiful Creatures 02:27
''Muhteşem Yaratıklar- Beautiful Creatures" Türkçe alt yazılı fragman -1 Mart'ta Sinemalarda 65.976 izlenme - 4 yıl önce Lanet kendini göstermeye başladı.Tüm karanlık sırlar gün ışığına çıkıyor!!! New York Times en çok satanlar listesindeki fantastik gençlik roman
Evrim Neden Önemlidir? - Akvaryumdaki Balık 10:28
Evrim Neden Önemlidir? - Akvaryumdaki Balık 1.391 izlenme - 2 ay önce Evrim gelişmiş ülkelerde gercekligi bile tartışılmayan - dini dogmaları bir kenara bırakmış bircok ülkenin müfredatta yer verdiği biyolojinin temel diregidir. Biyoloji dersi veriyorsan EVRİM'e yer vermemek, futbol oynamak isteyip top kullanmamaya benzer. Geçtigimiz günlerde Haberturk'de Sakarya'da tarih hocası olan bir şahıs; Evrim müfredattan çıkarılmalı çocukların kafası karıştırılıyor gibi bir aciklama yaptı. Bu yetmedi bilimin bir din olduğunu söyledi. 3 metre insanların yaşadıgına, bir adamın denizi ortadan ikiye yardıgına, konuşan karıncalarin varligina inanan insanların EVRİMi mantıksız bulması bana gülünç geliyor . "buradayız çünkü sıradışı bir balık topluluğu, karada yaşayan hayvanların ayaklarına dönüşecek özel bir yüzgeç anatomisine sahipti; çünkü dünya, buzul çağı boyunca asla tamamen donmadı; çünkü afrika'da bundan bir milyon yıl önce ortaya çıkan küçük ve narin bir tür, bugüne kadar ne yapıp edip canlı kalmayı başardı. daha "yüce" bir yanıt için yanıp tutuşuyor olabiliriz, ama ne yazık ki yok." stephen jay gould -Alıntıdır- Ekibimizden İnan Muslu tarafından Türkçeleştirilen ve Umut Efe tarafından seslendirilen bu Açıkça Açıkla videosunda, evrimsel biyolojinin sunduğu gerçeklerle baş edemeyeceğini fark edenlerin nihayetinde konuyu kapatmak adına sorduğu ve sık sık duyduğumuz o meşhur soruya cevap arıyoruz: "Evrimin ne önemi var? Gerçekten önemli mi?" Evrim karşıtlarının ötesinde, evrimsel biyolojinin önemini kavrayan okurlarımız için de bu sorunun cevabına dair sağlam bir fikre sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu gösterecek bir video olmasını umuyoruz. -alıntıdır-
Stephan Hawking  -  Neden Buradayız ? 34:03
Stephan Hawking - Neden Buradayız ? 4.515 izlenme - 8 ay önce Prf. Stephen Hawking’in sunumuyla izleyeceğimiz bu belgeselde bir grup gönüllünün tarihteki ünlü kaşiflerin izinden giderek hayatlarımıza ışık tutan keşiflere farklı bakış açılarıyla yaklaşmalarını izleyeceğiz. Başlangıçtan beri süre gelen ve insanlığı en çok zorlayan soruların cevaplarını ararken; moleküler biyoloji, astrofizik ve kuantum fiziğine başvurarak “Neredeyiz?”, “Bu evrende yalnız mıyız?” ya da “Zamanda yolculuk yapmak mümkün müdür?” gibi konuları, var olan bilimsel birikimimizle açıklamaya çalışıyor. İzliyoruz ...
Gumball Slayt 2 03:56
Gumball Slayt 2 14.021 izlenme - 3 yıl önce Gumball Slayt 2
Geceyarısından Önce / Before Midnight / Türkçe altyazılı fragman 01:41
Geceyarısından Önce / Before Midnight / Türkçe altyazılı fragman 26.915 izlenme - 4 yıl önce "Before Midnight" 19 Temmuz'da Sinemalarda! Trende tanıştığınız ve birlikte sadece bir gün geçirebileceğiniz kişi hayatınızın aşkı olabilir mi? Sinema tarihine geçen Jesse ve Celine'nin aşk hikayesi kaldığı yerden 9 yıl aradan sonra tekrar izleyici karşısında. Çiftin artık iki kızları vardır ve Paris'te birlikte yaşamaktadırlar. İkili bu süreçte bir yığın değişim yaşamış, çeşitli sürprizlerin yaşanacağı bir hayata doğru yelken açmıştır. Tüm sorunlara ve değişikliklere rağmen, değişmeyen tek şey ise birbirlerine duydukları naif aşktır. Yunanistan'da geçirdikleri bir tatil günü, geçmişlerini muhakeme edip ilişkilerini masaya yatırdıkları, beklenmedik gelişmelerle dolu bir güne dönüşecektir. "Gün Doğmadan" ile başlayıp "Gün Batmadan" ile devam eden on sekiz yıllık aşkın üçüncü perdesinde başrollerde Ethan Hawke ve Julie Delpy bulunuyor. İlk gösterildiği günden bu yana 2013'ün en fazla övgü toplayan filmine dönüşen "Geceyarısından Önce"nin yönetmenlik koltuğunda ise Richard Linklater bulunuyor. Filmin senaryosu önceki filmde olduğu gibi Linklater, Hawke ve Delpy ortaklığının ürünü.
Özel Bir Kadın - Pretty Woman Fragmanı 02:45
Özel Bir Kadın - Pretty Woman Fragmanı 14.850 izlenme - 3 yıl önce Vivian Ward, çok şanssız bir sokak kadınıdır. Ancak bu kötü şans onu yakışıklı, çok başarılı ve ünlü bir işadamı olan Edward Lewis ile karşılaştırır. İkili inanılmaz derecede güzel günler yaşamaya başlarlar.
Evrene Olan Etkimiz Bir Hiç - Carl Sagan 03:22
Evrene Olan Etkimiz Bir Hiç - Carl Sagan 2.565 izlenme - 10 ay önce ABD'li Ünlü Astrofizikci üstad Carl Sagan'dan evren hakkında kısa bir farkindalik pasaji yaşayacağız. İzliyoruz.
Mezarına Tüküreceğim Fragmanı 02:53
Mezarına Tüküreceğim Fragmanı 19.124 izlenme - 3 yıl önce 1978 ABD yapımı gerilim ve korku türlerindeki Mezarına Tüküreceğim (Day of the Woman / I Spit on Your Grave) filminin fragmanı. Dört adam tarafından alıkonulup tecavüze uğrayan bir kadının, olaydan sonra kaçmayıp tek tek bu adamları telef etmesi üzerine kurulu bir film.
Richard Dawkins - İrtidad Sorunu 01:12
Richard Dawkins - İrtidad Sorunu 3.450 izlenme - 2 yıl önce Müslüman bir konuşmacı, Müslüman bir ailede doğan bir çocuğu İslami usullere göre yetiştirmede bir sakınca görmediğini, doğru olanın bu olduğuna inandığını söylüyor. Ona göre, çocuk yeterli bir yaşa geldiğinde ailesinden aldığı geleneksel eğitimi gözden geçirebilir. Bu zamana kadar, Müslüman ailenin bu çocuğu İslami usullere göre yetiştirme hakkı vardır. Sonuçta İslam'ın evrensel ve hümanist mesajları mevcuttur. Bunda sakınca bulunmamaktadır. Dawkins ise bu durumu çocuk istismarı olarak gördüğünü daha önce defalarca belirtmiştir. Konuşmacıya ısrarla aynı soruyu sorar çünkü cevabını iyi bilmektedir: ''İrtidadın cezası nedir?'' İrtidadın, yani İslam'ı terk etmenin cezası Şeriat'a göre ölümdür. Bu hüküm, Halife Ömer'in Mekke hükümlerine dayanmaktadır. Bu esasen bir devlet politikasıdır ve mantığı şu şekildedir: Bir gayrimüslimi öldürmek doğru olmaz zira bu durum gayrimüslimleri İslam dininden soğutacaktır fakat İslam'ı terk eden birine ölüm cezası vermekte fayda vardır zira bu hem caydırıcı bir ceza olarak nüfusumuzu koruyacak hem de gayrimüslimlerde ''İslam, bu dini benimsemiş bir kişide bu dini terke zorlayacak olumsuzluklar barındırmaktadır.'' gibi bir izlenim uyandırmanın önüne geçecektir.
Richard Clayderman - Nostalgia 02:54
Richard Clayderman - Nostalgia 7.115 izlenme - 3 yıl önce Richard Clayderman - Nostalgia
The Godfather - Final Sahnesi 05:01
The Godfather - Final Sahnesi 2.644 izlenme - 8 ay önce Godfather, Mario Puzo'nun yazdığı aynı isimli romandan uyarlanan, Francis Ford Coppola'nın yönettiği, Marlon Brando ve Al Pacino'nun başrollerini paylaştığı filmdir. Film, New York'ta yaşayan güçlü bir İtalyan mafya ailesinin hikâyesini anlatır. Corleone ailesi, Don Vito Corleone'nin başında olduğu, suça dayalı bir örgüt kurmuş olan İtalyan asıllı bir ailedir. Michael Corleone, babasının vurulması ve sonrasında ailenin en büyük kardeşi Sonny'nin öldürülmesi üzerine ailenin başına babası tarafından abisi Fredo yerine getirilir. Tek özelliği zekasıyken yavaş yavaş acımasız olmayı, güçlü olmayı ve kendine güvenmeyi öğrenen Micheal kısa bir süre sonra babasının içinde bulunup güçlendiği suç dünyasında, babasından daha acımasız, soğukkanlı ve daha güçlü; bu yüzden daha yalnız, daha mutsuz bir hale gelir. İlk filmin final sahnesi; Michael'in, aileye ihanet eden eniştesi Carlo Rizzi'yi öldürtmesi ve gittikçe acımasız, soğukkanlı bir Don'a dönüşünü göstermekte. İyi seyirler.
En Az Üç Milim Sapma Var - Jackal 03:52
En Az Üç Milim Sapma Var - Jackal 3.947 izlenme - 1 yıl önce Başrollerini Richard Gere, Jack Black ve Bruce Willis'in rol aldığı 1997 yapımı 'Jackal' filminden muhteşem bir sahne.
Richard Clayderman Lady İn Red/tralcet-Çetinuysal 04:18
Richard Clayderman Lady İn Red/tralcet-Çetinuysal 6.112 izlenme - 5 yıl önce Richard Clayderman Lady in Red/ TRALCETçetinuysal
Kaçak (The Fugitive) Fragmanı 2 01:58
Kaçak (The Fugitive) Fragmanı 2 6.885 izlenme - 3 yıl önce Kaçak filminin fragmanı
Richard Dawkins Nefret Mesajlarını Okuyor 03:40
Richard Dawkins Nefret Mesajlarını Okuyor 2.703 izlenme - 2 yıl önce Richard Dawkins, ateist duruşundan dolayı kendisine gönderilen hakaret ve küfür içerikli mesajları okuyor.
Jaws Fragman 03:21
Jaws Fragman 13.510 izlenme - 4 yıl önce Devası büyük beyaz bir köpekbalığının küçük bir adada yaşamakta olan insanları tehdit edişi ve onunla mücadeleyi konu alıyor.
Richard Clayderman - Feelings 03:31
Richard Clayderman - Feelings 6.291 izlenme - 5 yıl önce
Richard Dawkins - Tanrı Yanılgısı (Bölüm 1) 15:06
Richard Dawkins - Tanrı Yanılgısı (Bölüm 1) 2.045 izlenme - 1 yıl önce Ünlü Britanyali Etolog ve evrim bilimci Richard Dawkins'in hazirladigi Belgesel'in ilk bölümünü paylaşıyoruz. Her toplum kendi ideolojisini toplumuna empoze ederek mutlak dogrunun kendisi olduguna inandırdı. Bu ideolojiler savaşları doğurdu; dinsel hoşgörü diye bir şey var olmakla birlikte, o da sadece bir yere kadar var; ondan sonrası yıkım, hoşgörüsüzlük, vahşet, şiddet, din savaş­ları. Aynı şekilde, ideolojilerin yol açlığı ulusal ve kabilesel bölünmeler, siyah milliyetçiliği ve çeşitli kabilesel söylemler var.
Turbo Türkçe Fragman 02:18
Turbo Türkçe Fragman 11.429 izlenme - 4 yıl önce DreamWorks'ün sunduğu Turbo filminin yayınlanan Türkçe dublajlı fragmanı.
Richard Stoltzman - Maid With The Flaxen 02:49
Richard Stoltzman - Maid With The Flaxen 4.460 izlenme - 3 yıl önce Richard Stoltzman - Maid With The Flaxen
The Killers - Dirt Sledding ft. Ryan Pardey, Richard Dreyfuss 04:37
The Killers - Dirt Sledding ft. Ryan Pardey, Richard Dreyfuss 2.549 izlenme - 1 yıl önce The Killers ft. Ryan Pardey, Richard Dreyfuss - Dirt Sledding (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): Hey kid I'm getting tired Of all this Running around I think I'm going down Oh yeah Don't you think it's time Time we reconciled Maybe we could Talk a while Santa had a change of heart Santa had a change of heart Santa had a change of heart Santa had a change of heart A change of heart A change of heart And we know it wasn't easy You've been after me a long while A pathological display Now take a moment to imagine My dismay When I heard you had a heart change I was sceptical at first Til you've seen it for yourself I guess you just expect the worst Crooked nose and bloodshot eyes Iron will for telling lies Cheap shit smile and one inch fuse You hurt me Santa and I'm confused Pretty girls, Christmas lights Mistletoe, holy nights Don't it sound like heaven on a cloud Yeah, I hear you on the bomb shell I was taken back myself And I'd like to make it alright So I called the elves We hashed up a little guess what Your nice status was renewed Just tell Santa what you want I'm gonna make your dreams come true Red Porsche 944 like Jake In "Sixteen Candles" for goodness sake And a couple more you might have missed Like a shiny Rolex on my wrist and Pretty girls, Christmas lights Mistletoe, holy nights Don't it sound like heaven on a cloud Too many people in black robes posing as judges They should turn that mirror around Too many people weighed down by frivolous grudges When will we look to leave the past behind [Richard Dreyfuss:] You know it's nice to see you wrapped up See how far you've come There's something to be said for being present Not just getting one So pass the gravy and tap your toes And don't mind Ol' Jack Frost nipping at your nose Crooked nose and bloodshot eyes Iron will for telling lies If you've got squabble in your skin Just take that turkey and trade it in for Pretty girls, Christmas lights Mistletoe, holy nights All I ever really wanted was Pretty girls, Christmas lights Mistletoe, holy nights Don't it sound like heaven on a cloud Don't it sound like heaven on a cloud __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! The Killers - Dirt Sledding ft. Ryan Pardey, Richard Dreyfuss Official Music Video Music video by The Killers performing Dirt Sledding. (C) 2015 Island Records, a division of UMG Recordings, Inc.
Franny (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 02:47
Franny (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 2.400 izlenme - 2 yıl önce Andrew Renzi'nin yönettiği 2015 yapımı Franny filminin fragmanı. Başrolde Richard Gere, Theo James ve Dakota Fanning oynuyor.
Lolita (1962) Fragmanı 01:03
Lolita (1962) Fragmanı 6.646 izlenme - 3 yıl önce Lolita (1962) Fragmanı Ramsdale (James Mason), New Hampshire’a yeni gelmiş Avrupalı göçmen Humbert aşık olduğu kişiye ulaşabilmek için büyük bir plan yapar.; Charlotte Haze (Shelley Winters) ile evlenecek ve Charlotte’nin güzeller güzeli kızına (Sue Lyon) her zaman yakın olacaktır.
Kuşku - Richard Feynman 02:39
Kuşku - Richard Feynman 1.729 izlenme - 1 yıl önce Amerikalı fizikçi Richard Feynman'ın kuşku duymaya ve sorgulamaya ilişkin görüşlerinden kısa alıntılar.