Hoşgeldiniz!

richard

The Hobbit: The Desolation of Smaug Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:16
The Hobbit: The Desolation of Smaug Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı 424.042 izlenme - 3 yıl önce Peter Jackson'ın yönetmen koltuğunda yer aldığı Hobbit Smaug'un Çorak Toprakları filminin fragmanı. Misty Dağları'ndan başarıyla geçen Thorin ve beraberindekilerin Mirkwood ormanındaki zorlu maceralarına odaklanıyor. Yanlarında Büyücü Gandalf olmadan ormanı geçmek zorunda olan Hobbitler insanların yaşadığı bölgeye ulaştığında Bilbo Baggins'in cücelerle olan anlaşması da son bulacak. Yalnız Dağ'a ulaşmak zorunda olan ekip ulu ejder Smaug'un saklandığı inine giden Gizli kapı'yı bulabilecekler mi? Peki güneye doğru gizli bir görev peşinde olduğunu söyleyen Gandalf nerede? Hobbit: Smaug'un Viranesi adıyla da bilinen film, 2013 Aralık ayında gösterime girecek.
Gumball Slayt 2 03:56
Gumball Slayt 2 141.336 izlenme - 2 yıl önce Gumball Slayt 2..
Rugby maçında korkunç sakatlık! 00:36
Rugby maçında korkunç sakatlık! 130.360 izlenme - 2 yıl önce Richard Haughton isimli rugby sporcusunun yaşadığı sakatlık izleyenleri korkuttu...
Stephan Hawking  -  Neden Buradayız ? 34:03
Stephan Hawking - Neden Buradayız ? 4.345 izlenme - 2 ay önce Prf. Stephen Hawking’in sunumuyla izleyeceğimiz bu belgeselde bir grup gönüllünün tarihteki ünlü kaşiflerin izinden giderek hayatlarımıza ışık tutan keşiflere farklı bakış açılarıyla yaklaşmalarını izleyeceğiz. Başlangıçtan beri süre gelen ve insanlığı en çok zorlayan soruların cevaplarını ararken; moleküler biyoloji, astrofizik ve kuantum fiziğine başvurarak “Neredeyiz?”, “Bu evrende yalnız mıyız?” ya da “Zamanda yolculuk yapmak mümkün müdür?” gibi konuları, var olan bilimsel birikimimizle açıklamaya çalışıyor. İzliyoruz ...
''Muhteşem Yaratıklar- Beautiful Creatures 02:27
''Muhteşem Yaratıklar- Beautiful Creatures" Türkçe alt yazılı fragman -1 Mart'ta Sinemalarda 62.907 izlenme - 4 yıl önce Lanet kendini göstermeye başladı.Tüm karanlık sırlar gün ışığına çıkıyor!!! New York Times en çok satanlar listesindeki fantastik gençlik roman
The Godfather - Final Sahnesi 05:01
The Godfather - Final Sahnesi 2.406 izlenme - 2 ay önce Godfather, Mario Puzo'nun yazdığı aynı isimli romandan uyarlanan, Francis Ford Coppola'nın yönettiği, Marlon Brando ve Al Pacino'nun başrollerini paylaştığı filmdir. Film, New York'ta yaşayan güçlü bir İtalyan mafya ailesinin hikâyesini anlatır. Corleone ailesi, Don Vito Corleone'nin başında olduğu, suça dayalı bir örgüt kurmuş olan İtalyan asıllı bir ailedir. Michael Corleone, babasının vurulması ve sonrasında ailenin en büyük kardeşi Sonny'nin öldürülmesi üzerine ailenin başına babası tarafından abisi Fredo yerine getirilir. Tek özelliği zekasıyken yavaş yavaş acımasız olmayı, güçlü olmayı ve kendine güvenmeyi öğrenen Micheal kısa bir süre sonra babasının içinde bulunup güçlendiği suç dünyasında, babasından daha acımasız, soğukkanlı ve daha güçlü; bu yüzden daha yalnız, daha mutsuz bir hale gelir. İlk filmin final sahnesi; Michael'in, aileye ihanet eden eniştesi Carlo Rizzi'yi öldürtmesi ve gittikçe acımasız, soğukkanlı bir Don'a dönüşünü göstermekte. İyi seyirler.
Evrene Olan Etkimiz Bir Hiç - Carl Sagan 03:22
Evrene Olan Etkimiz Bir Hiç - Carl Sagan 2.481 izlenme - 4 ay önce ABD'li Ünlü Astrofizikci üstad Carl Sagan'dan evren hakkında kısa bir farkindalik pasaji yaşayacağız. İzliyoruz.
Gumball Slayt 2 03:56
Gumball Slayt 2 14.004 izlenme - 2 yıl önce Gumball Slayt 2
Geceyarısından Önce / Before Midnight / Türkçe altyazılı fragman 01:41
Geceyarısından Önce / Before Midnight / Türkçe altyazılı fragman 23.345 izlenme - 3 yıl önce "Before Midnight" 19 Temmuz'da Sinemalarda! Trende tanıştığınız ve birlikte sadece bir gün geçirebileceğiniz kişi hayatınızın aşkı olabilir mi? Sinema tarihine geçen Jesse ve Celine'nin aşk hikayesi kaldığı yerden 9 yıl aradan sonra tekrar izleyici karşısında. Çiftin artık iki kızları vardır ve Paris'te birlikte yaşamaktadırlar. İkili bu süreçte bir yığın değişim yaşamış, çeşitli sürprizlerin yaşanacağı bir hayata doğru yelken açmıştır. Tüm sorunlara ve değişikliklere rağmen, değişmeyen tek şey ise birbirlerine duydukları naif aşktır. Yunanistan'da geçirdikleri bir tatil günü, geçmişlerini muhakeme edip ilişkilerini masaya yatırdıkları, beklenmedik gelişmelerle dolu bir güne dönüşecektir. "Gün Doğmadan" ile başlayıp "Gün Batmadan" ile devam eden on sekiz yıllık aşkın üçüncü perdesinde başrollerde Ethan Hawke ve Julie Delpy bulunuyor. İlk gösterildiği günden bu yana 2013'ün en fazla övgü toplayan filmine dönüşen "Geceyarısından Önce"nin yönetmenlik koltuğunda ise Richard Linklater bulunuyor. Filmin senaryosu önceki filmde olduğu gibi Linklater, Hawke ve Delpy ortaklığının ürünü.
Özel Bir Kadın - Pretty Woman Fragmanı 02:45
Özel Bir Kadın - Pretty Woman Fragmanı 12.976 izlenme - 3 yıl önce Vivian Ward, çok şanssız bir sokak kadınıdır. Ancak bu kötü şans onu yakışıklı, çok başarılı ve ünlü bir işadamı olan Edward Lewis ile karşılaştırır. İkili inanılmaz derecede güzel günler yaşamaya başlarlar.
Richard Dawkins - İrtidad Sorunu 01:12
Richard Dawkins - İrtidad Sorunu 3.399 izlenme - 1 yıl önce Müslüman bir konuşmacı, Müslüman bir ailede doğan bir çocuğu İslami usullere göre yetiştirmede bir sakınca görmediğini, doğru olanın bu olduğuna inandığını söylüyor. Ona göre, çocuk yeterli bir yaşa geldiğinde ailesinden aldığı geleneksel eğitimi gözden geçirebilir. Bu zamana kadar, Müslüman ailenin bu çocuğu İslami usullere göre yetiştirme hakkı vardır. Sonuçta İslam'ın evrensel ve hümanist mesajları mevcuttur. Bunda sakınca bulunmamaktadır. Dawkins ise bu durumu çocuk istismarı olarak gördüğünü daha önce defalarca belirtmiştir. Konuşmacıya ısrarla aynı soruyu sorar çünkü cevabını iyi bilmektedir: ''İrtidadın cezası nedir?'' İrtidadın, yani İslam'ı terk etmenin cezası Şeriat'a göre ölümdür. Bu hüküm, Halife Ömer'in Mekke hükümlerine dayanmaktadır. Bu esasen bir devlet politikasıdır ve mantığı şu şekildedir: Bir gayrimüslimi öldürmek doğru olmaz zira bu durum gayrimüslimleri İslam dininden soğutacaktır fakat İslam'ı terk eden birine ölüm cezası vermekte fayda vardır zira bu hem caydırıcı bir ceza olarak nüfusumuzu koruyacak hem de gayrimüslimlerde ''İslam, bu dini benimsemiş bir kişide bu dini terke zorlayacak olumsuzluklar barındırmaktadır.'' gibi bir izlenim uyandırmanın önüne geçecektir.
En Az Üç Milim Sapma Var - Jackal 03:52
En Az Üç Milim Sapma Var - Jackal 3.870 izlenme - 8 ay önce Başrollerini Richard Gere, Jack Black ve Bruce Willis'in rol aldığı 1997 yapımı 'Jackal' filminden muhteşem bir sahne.
Mezarına Tüküreceğim Fragmanı 02:53
Mezarına Tüküreceğim Fragmanı 17.802 izlenme - 3 yıl önce 1978 ABD yapımı gerilim ve korku türlerindeki Mezarına Tüküreceğim (Day of the Woman / I Spit on Your Grave) filminin fragmanı. Dört adam tarafından alıkonulup tecavüze uğrayan bir kadının, olaydan sonra kaçmayıp tek tek bu adamları telef etmesi üzerine kurulu bir film.
Richard Clayderman - Nostalgia 02:54
Richard Clayderman - Nostalgia 6.923 izlenme - 2 yıl önce Richard Clayderman - Nostalgia
Richard Clayderman Lady İn Red/tralcet-Çetinuysal 04:18
Richard Clayderman Lady İn Red/tralcet-Çetinuysal 6.107 izlenme - 5 yıl önce Richard Clayderman Lady in Red/ TRALCETçetinuysal
Richard Dawkins - Tanrı Yanılgısı (Bölüm 1) 15:06
Richard Dawkins - Tanrı Yanılgısı (Bölüm 1) 2.006 izlenme - 11 ay önce Ünlü Britanyali Etolog ve evrim bilimci Richard Dawkins'in hazirladigi Belgesel'in ilk bölümünü paylaşıyoruz. Her toplum kendi ideolojisini toplumuna empoze ederek mutlak dogrunun kendisi olduguna inandırdı. Bu ideolojiler savaşları doğurdu; dinsel hoşgörü diye bir şey var olmakla birlikte, o da sadece bir yere kadar var; ondan sonrası yıkım, hoşgörüsüzlük, vahşet, şiddet, din savaş­ları. Aynı şekilde, ideolojilerin yol açlığı ulusal ve kabilesel bölünmeler, siyah milliyetçiliği ve çeşitli kabilesel söylemler var.
Kuşku - Richard Feynman 02:39
Kuşku - Richard Feynman 1.687 izlenme - 9 ay önce Amerikalı fizikçi Richard Feynman'ın kuşku duymaya ve sorgulamaya ilişkin görüşlerinden kısa alıntılar.
Kaçak (The Fugitive) Fragmanı 2 01:58
Kaçak (The Fugitive) Fragmanı 2 5.565 izlenme - 3 yıl önce Kaçak filminin fragmanı
richard clayderman - feelings 03:31
richard clayderman - feelings 6.273 izlenme - 5 yıl önce
The Killers - Dirt Sledding ft. Ryan Pardey, Richard Dreyfuss 04:37
The Killers - Dirt Sledding ft. Ryan Pardey, Richard Dreyfuss 2.320 izlenme - 11 ay önce The Killers ft. Ryan Pardey, Richard Dreyfuss - Dirt Sledding (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (lyrics): Hey kid I'm getting tired Of all this Running around I think I'm going down Oh yeah Don't you think it's time Time we reconciled Maybe we could Talk a while Santa had a change of heart Santa had a change of heart Santa had a change of heart Santa had a change of heart A change of heart A change of heart And we know it wasn't easy You've been after me a long while A pathological display Now take a moment to imagine My dismay When I heard you had a heart change I was sceptical at first Til you've seen it for yourself I guess you just expect the worst Crooked nose and bloodshot eyes Iron will for telling lies Cheap shit smile and one inch fuse You hurt me Santa and I'm confused Pretty girls, Christmas lights Mistletoe, holy nights Don't it sound like heaven on a cloud Yeah, I hear you on the bomb shell I was taken back myself And I'd like to make it alright So I called the elves We hashed up a little guess what Your nice status was renewed Just tell Santa what you want I'm gonna make your dreams come true Red Porsche 944 like Jake In "Sixteen Candles" for goodness sake And a couple more you might have missed Like a shiny Rolex on my wrist and Pretty girls, Christmas lights Mistletoe, holy nights Don't it sound like heaven on a cloud Too many people in black robes posing as judges They should turn that mirror around Too many people weighed down by frivolous grudges When will we look to leave the past behind [Richard Dreyfuss:] You know it's nice to see you wrapped up See how far you've come There's something to be said for being present Not just getting one So pass the gravy and tap your toes And don't mind Ol' Jack Frost nipping at your nose Crooked nose and bloodshot eyes Iron will for telling lies If you've got squabble in your skin Just take that turkey and trade it in for Pretty girls, Christmas lights Mistletoe, holy nights All I ever really wanted was Pretty girls, Christmas lights Mistletoe, holy nights Don't it sound like heaven on a cloud Don't it sound like heaven on a cloud __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! The Killers - Dirt Sledding ft. Ryan Pardey, Richard Dreyfuss Official Music Video Music video by The Killers performing Dirt Sledding. (C) 2015 Island Records, a division of UMG Recordings, Inc.
Jaws Fragman 03:21
Jaws Fragman 11.798 izlenme - 4 yıl önce Devası büyük beyaz bir köpekbalığının küçük bir adada yaşamakta olan insanları tehdit edişi ve onunla mücadeleyi konu alıyor.
Playstation 2 - WRC 2001 (Efsane İçerir) 00:30
Playstation 2 - WRC 2001 (Efsane İçerir) 2.332 izlenme - 1 yıl önce Playstation 2 için hazırlanan WRC oyununun, Richard Burns ve Tommi Makinen'li reklamı..
Turbo Türkçe Fragman 02:18
Turbo Türkçe Fragman 10.440 izlenme - 4 yıl önce DreamWorks'ün sunduğu Turbo filminin yayınlanan Türkçe dublajlı fragmanı.
Kültür Müslümanlığı/Hristiyanlığı 00:20
Kültür Müslümanlığı/Hristiyanlığı 851 izlenme - 6 ay önce Allahsızın önde gideni Richard Dawkins anlatıyor. Demek ki neymiş ateist olmak ile Kâni Karaca dinleyip kendinden geçmek, dilimizde sayısız İslâm kökenli sözcüğü, deyimi kullanmak arasında bir çelişki yokmuş. Mürtediz, kültür müslümanıyız.
Lebron James'ten Richard Jefferson'a Harika Asist 00:11
Lebron James'ten Richard Jefferson'a Harika Asist 806 izlenme - 6 ay önce Cleveland Cavaliers ve Atlanta Hawks'ın playoff yarı finali 1. maçında, LeBron, Richard Jefferson'a hızlı hücumda bu asisti yaptı.
Franny (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 02:47
Franny (2015) Türkçe Altyazılı Fragman 1.908 izlenme - 1 yıl önce Andrew Renzi'nin yönettiği 2015 yapımı Franny filminin fragmanı. Başrolde Richard Gere, Theo James ve Dakota Fanning oynuyor.
Richard Stoltzman - Maid With The Flaxen 02:49
Richard Stoltzman - Maid With The Flaxen 3.915 izlenme - 3 yıl önce Richard Stoltzman - Maid With The Flaxen
Someone Like You - Richard Clayderman 04:36
Someone Like You - Richard Clayderman 2.703 izlenme - 2 yıl önce ''Someone Like You'' Şarkı Sözleri (lyrics): Login now to have your sent lyrics counted and climb our user rankings! Lyricsmania staff is working hard for you to add Someone Like You lyrics as soon as they'll be released by Richard Clayderman, check back soon! In case you have the lyrics to Someone Like You and want to send them to us, fill out the following form
Lolita (1962) Fragmanı 01:03
Lolita (1962) Fragmanı 6.040 izlenme - 3 yıl önce Lolita (1962) Fragmanı Ramsdale (James Mason), New Hampshire’a yeni gelmiş Avrupalı göçmen Humbert aşık olduğu kişiye ulaşabilmek için büyük bir plan yapar.; Charlotte Haze (Shelley Winters) ile evlenecek ve Charlotte’nin güzeller güzeli kızına (Sue Lyon) her zaman yakın olacaktır.
The Demented Fragman 01:47
The Demented Fragman 4.905 izlenme - 3 yıl önce Oyuncu kadrosunda Kayla Ewell, Richard Kohnke, Ashlee Brian gibi isimlerin yer aldığı The Demented filminin resmi fragmanı.