Hoşgeldiniz!

ricky gervais

Ricky Gervais'in Twitter Yorumu 00:53
Ricky Gervais'in Twitter Yorumu 1.935 izlenme - 3 ay önce İngiliz komedyen, aktör, film yapımcısı ve yayıncı Ricky Dene Gervais'in stand up gösterisindeki twitter yorumunu izliyoruz efendim.
Ricky Gervais - Homoseksüel Hayvanlar 04:53
Ricky Gervais - Homoseksüel Hayvanlar 1.664 izlenme - 3 yıl önce İngiliz komedyen Rick Gervais'in Out of England 2 adlı gösterisinden kısa bir bölüm. Yakın zamanda gösterisini tamamını eklemeyi düşünüyorum. O zamana kadar sitede bulunan ufak bölümlerle idare edeceksiniz. Not: Şikago gösterisinin kopyasıdır.
Kate Winslet'in Oscar Alan Film ve Oyunculara Göndermeleri - Extras Dizisi 02:02
Kate Winslet'in Oscar Alan Film ve Oyunculara Göndermeleri - Extras Dizisi 1.713 izlenme - 3 yıl önce Extras adlı komedi dizisini internette uzun zamandır arıyordum. En sonunda buldum. Bu bölümde Kate Winslet konuk oyuncu olmuş ve Oscar kazanmanın yollarını anlatıyor. Son Oscar'larda mental sorunları olan bir kadını canlandıran Jennifer Lawrence'ın Oscar aldığı düşünülürse, Kate Winslet'in tespitleri epey doğru görünüyor.
Ricky Gervais - Hitler ve Nietzsche (Altyazılı) 02:48
Ricky Gervais - Hitler ve Nietzsche (Altyazılı) 1.791 izlenme - 3 yıl önce Ülkemizde de “AIDS, soykırım, savaş, ırk ve din gibi kırmızı çizgileri olan alanlarda mizah yapılmalı mı? Yapılırsa sınırları olmalı mı?” sorularıyla tartışılan konuya,“The Office” efsanesinin yaratıcısı, gönüllerin antipatiği Ricky Gervais’in Hitler ve Nietzsche üzerinden yaklaşımını izliyoruz. İyi seyirler…
Between Two Ferns – Steve Carell (Türkçe Altyazılı) 03:36
Between Two Ferns – Steve Carell (Türkçe Altyazılı) 1.668 izlenme - 3 yıl önce Cogumuzun “The Office” efsanesi ile tanidigi Steve Carell bir baska efsane “Between Two Ferns” in konugu... Ugrastiklari mizah tarzi benzer, kafalari bir iki adam, bir araya gelince muhabbet de keyifli oluyor haliyle. Iyi seyirler..
Ricky Gervais - Homoseksüel Evliliği 01:32
Ricky Gervais - Homoseksüel Evliliği 1.160 izlenme - 3 yıl önce İngiliz komedyen Ricky Gervais'in bir stand-up şovunda Kaliforniya eyaletinde yasak olan homoseksüel evliliği hakkındaki sorularından oluşan bir kesit...
Popüler Olmak Haklı Olmaktan Daha Mı Önemli ? 01:35
Popüler Olmak Haklı Olmaktan Daha Mı Önemli ? 67 izlenme - 3 ay önce İngiliz komedyen, aktör, film yapımcısı ve yayıncı Ricky Gervais dünyanın gidişatının kötü olduğunu ve bunu da sosyal medyaya bağlamış. Facebook ve Twitter'ın hayatımızın her alanına girmesi ve insanların üzerindeki etkisini kısa ve öz olarak anlatmış.
Ricky Gervais - Golden Globe Gömüşleri (2012) 07:23
Ricky Gervais - Golden Globe Gömüşleri (2012) 749 izlenme - 3 yıl önce Ofansif şakalarıyla ün yapmış olan ingiliz komedi dahisi Ricky Gervais 2010 ve 2011'de olmak üzere art arda iki yıl Golden Globe sunuculuğu yapmış ve üçüncü kez 2012 yılında bu görevi üstlenmiş. Acımadan ne düşünürse söylüyor. Bizim ülkede bu tip bi şey olsa nasıl olur acaba demekten alamıyor kendini insan. İzliyoruz efendim.
Ricky Gervais - Noah's Ark - Nuh'un Gemisi 15:42
Ricky Gervais - Noah's Ark - Nuh'un Gemisi 671 izlenme - 3 yıl önce Ricky Gervais'ın çocukluğundan kalma nuhun gemisi hikayesini anlatan çocuk kitabını, yıllar sonra tekrar yorumlamasını izliyoruz. Ayrıca bu gösterisi dışında (tamamından bahsediyorum) türkçe alt yazısı mevcut değil diğer gösterilerinin. Buradan çeviri yapan arkadaşlara da bi seslenelim.
Muppets Most Wanted Fragmanı 02:35
Muppets Most Wanted Fragmanı 227 izlenme - 5 yıl önce Çocukluğumuzdan bu yana bizleri kendilerine hayran bırakan Muppet'lar 21 Mart 2014'te vizyona girmesi bekleniyor.
Ricky Gervais 2012 Golden Globes Opening Monologue 06:11
Ricky Gervais 2012 Golden Globes Opening Monologue 124 izlenme - 6 yıl önce
Ricky Gervais Ateizm Üzerine 02:14
Ricky Gervais Ateizm Üzerine 6 izlenme - 1 yıl önce Yalanın icadı adlı filmin meşhur oyuncu Ricky Gervais bu videoda bir saat içinde nasıl ateist olduğunu anlatıyor.
Ricky Gervais Ateizm Üzerine 02:14
Ricky Gervais Ateizm Üzerine 0 izlenme - 1 yıl önce Yalanın icadı adlı filmin meşhur oyuncu Ricky Gervais bu videoda bir saat içinde nasıl ateist olduğunu anlatıyor.