Hoşgeldiniz!

ricky gervais

Ricky Gervais - Homoseksüel Hayvanlar 04:53
Ricky Gervais - Homoseksüel Hayvanlar 1.168 izlenme - 2 yıl önce İngiliz komedyen Rick Gervais'in Out of England 2 adlı gösterisinden kısa bir bölüm. Yakın zamanda gösterisini tamamını eklemeyi düşünüyorum. O zamana kadar sitede bulunan ufak bölümlerle idare edeceksiniz. Not: Şikago gösterisinin kopyasıdır.
Ricky Gervais - Hitler ve Nietzsche (Altyazılı) 02:48
Ricky Gervais - Hitler ve Nietzsche (Altyazılı) 1.411 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde de “AIDS, soykırım, savaş, ırk ve din gibi kırmızı çizgileri olan alanlarda mizah yapılmalı mı? Yapılırsa sınırları olmalı mı?” sorularıyla tartışılan konuya,“The Office” efsanesinin yaratıcısı, gönüllerin antipatiği Ricky Gervais’in Hitler ve Nietzsche üzerinden yaklaşımını izliyoruz. İyi seyirler…
Kate Winslet'in Oscar Alan Film ve Oyunculara Göndermeleri - Extras Dizisi 02:02
Kate Winslet'in Oscar Alan Film ve Oyunculara Göndermeleri - Extras Dizisi 1.126 izlenme - 1 yıl önce Extras adlı komedi dizisini internette uzun zamandır arıyordum. En sonunda buldum. Bu bölümde Kate Winslet konuk oyuncu olmuş ve Oscar kazanmanın yollarını anlatıyor. Son Oscar'larda mental sorunları olan bir kadını canlandıran Jennifer Lawrence'ın Oscar aldığı düşünülürse, Kate Winslet'in tespitleri epey doğru görünüyor.
Ricky Gervais - Homoseksüel Evliliği 01:32
Ricky Gervais - Homoseksüel Evliliği 883 izlenme - 2 yıl önce İngiliz komedyen Ricky Gervais'in bir stand-up şovunda Kaliforniya eyaletinde yasak olan homoseksüel evliliği hakkındaki sorularından oluşan bir kesit...
Between Two Ferns – Steve Carell (Türkçe Altyazılı) 03:36
Between Two Ferns – Steve Carell (Türkçe Altyazılı) 1.243 izlenme - 2 yıl önce Cogumuzun “The Office” efsanesi ile tanidigi Steve Carell bir baska efsane “Between Two Ferns” in konugu... Ugrastiklari mizah tarzi benzer, kafalari bir iki adam, bir araya gelince muhabbet de keyifli oluyor haliyle. Iyi seyirler..
Ricky Gervais - Nuh 'un Gemisi 14:52
Ricky Gervais - Nuh 'un Gemisi 329 izlenme - 1 yıl önce Ricky Gervais'i çok severim çok komik adamdır yine beni kahkahalara boğdu kendileri izliyoruz.
Ricky Gervais - Golden Globe Gömüşleri (2012) 07:23
Ricky Gervais - Golden Globe Gömüşleri (2012) 443 izlenme - 1 yıl önce Ofansif şakalarıyla ün yapmış olan ingiliz komedi dahisi Ricky Gervais 2010 ve 2011'de olmak üzere art arda iki yıl Golden Globe sunuculuğu yapmış ve üçüncü kez 2012 yılında bu görevi üstlenmiş. Acımadan ne düşünürse söylüyor. Bizim ülkede bu tip bi şey olsa nasıl olur acaba demekten alamıyor kendini insan. İzliyoruz efendim.
Ricky Gervais - Noah's Ark - Nuh'un Gemisi 15:42
Ricky Gervais - Noah's Ark - Nuh'un Gemisi 420 izlenme - 2 yıl önce Ricky Gervais'ın çocukluğundan kalma nuhun gemisi hikayesini anlatan çocuk kitabını, yıllar sonra tekrar yorumlamasını izliyoruz. Ayrıca bu gösterisi dışında (tamamından bahsediyorum) türkçe alt yazısı mevcut değil diğer gösterilerinin. Buradan çeviri yapan arkadaşlara da bi seslenelim.
Muppets Most Wanted Fragmanı 02:35
Muppets Most Wanted Fragmanı 221 izlenme - 3 yıl önce Çocukluğumuzdan bu yana bizleri kendilerine hayran bırakan Muppet'lar 21 Mart 2014'te vizyona girmesi bekleniyor.
Ricky Gervais 2012 Golden Globes Opening Monologue 06:11
Ricky Gervais 2012 Golden Globes Opening Monologue 123 izlenme - 5 yıl önce
Celebrity Lullabies With Ricky Gervais | Susam Sokağı: Ricky Gervais ile Ünlü Ninniler 03:04
Celebrity Lullabies With Ricky Gervais | Susam Sokağı: Ricky Gervais ile Ünlü Ninniler 15 izlenme - 9 ay önce Çocuklar için eğitimli: Sesame Street: Celebrity Lullabies With Ricky Gervais "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."