Hoşgeldiniz!

ridley

Yeni Bir Hz. Musa Filmi Geliyor 02:02
Yeni Bir Hz. Musa Filmi Geliyor 27.658 izlenme - 4 yıl önce Ünlü Yönetmen Ridley Scott'ın Yönetmenliğini Yaptığı Film, Hz. Musa'nın Hayatının Önemli Dönüm Noktalarını Konu Ediniyor.
Yaratık Fragman (1979) 01:57
Yaratık Fragman (1979) 25.959 izlenme - 5 yıl önce Yaratık serisinin ilk filmi olan 1979 yılı yapımı Yaratık filminin resmi fragmanı.
Aşırı Korkunçlu Yasak Video 06:56
Aşırı Korkunçlu Yasak Video 417 izlenme - 2 ay önce Weyland Yutani şirketinin gizli arşivlerinden çıkan görüntüler tüyler ürpertiyor!
Kingdom Of Heaven - Selahaddin Eyyubi vs Balian 02:26
Kingdom Of Heaven - Selahaddin Eyyubi vs Balian 4.456 izlenme - 2 yıl önce Şiddetle sansürsüz uncut versiyonunu izleyin diye önerdiğimiz Kingdom Of Heaven filminden Selahaddin ve Balian ın Küdus için yaptığı barış antlaşması sahnesi. Sahnede görüldüğü gibi Selahaddin tüm hristiyanları ve yahudileri Avrupa topraklarına ulaştırmış hiçbir esiri öldürmemiştir. Dantenin İlahi Komedyasında Selahaddinin Cennete bulunan tek Müslüman olduğunuda belirtelim.
Stand By Me - Roger Ridley 05:27
Stand By Me - Roger Ridley 10.503 izlenme - 9 yıl önce düşünün!... bir deejay dünyanın çeşitleri bölgelerinde sokak çalgıcılarına (müzisyenlerine) bir parçayı aynı tonlarda çaldırıyor ve kayıt ediyor. daha sonra tüm bu kayıtları hem görsel hemde işitsel olarak mixliyor. ve bakın ortaya nasıl bir sonuç çıkıyor :-) İzleyin ve izlettirin. gerçek bir prodüktörlük ve yaratıcılık örneği nasıl oluyor anlayacaksınız.
1492: Conquest of Paradise Film Müziği 04:46
1492: Conquest of Paradise Film Müziği 436 izlenme - 3 ay önce 1492: Cennetin Keşfi (İng. 1492: Conquest of Paradise, Fr. 1492 : Christophe Colomb, İsp. 1492: La conquista del paraíso), ABD, Fransa, İspanya, İngiltere ortak yapımı, 1992 çıkışlı tarih filmi. Kristof Kolomb'un Amerika'yı keşfinin 500. yılı dolayısıyla yapılan iki filmden biri olan 1492: Cennetin Keşfi, bu keşfin Avrupa'daki etkileri ve Kolomb'un yeni dünyadaki yerleşim çabalarını konu alıyor.
 İşte Apple'ın İlk Reklam Filmi 00:59
İşte Apple'ın İlk Reklam Filmi 4.401 izlenme - 4 yıl önce Dünya devi Apple, ilk reklam filmini bundan tam 30 yıl önce 1984’te çekti. Apple Bilgisayar’ın kurucularından Steve Jobs’un beğendiği ama yönetim kuruluna beğendiremediği film, ekranlarda sadece 1 kez gösterildi. 60 saniyelik reklam, Oscar ödüllü yönetmen Ridley Scott tarafından çekildi. Statüko ve tek düzeliğe karşı çıkışın işlendiği reklam filmi, tam 1 milyon dolar harcanmasına rağmen, titiz bir çalışma olmadığı, aceleye getirildiği gerekçesiyle eleştirilerin hedefi olmuştu.
Maximus Meridius Decimus vs. Dicleli Gaul (Tigris of Gaul) 07:11
Maximus Meridius Decimus vs. Dicleli Gaul (Tigris of Gaul) 1.964 izlenme - 2 yıl önce Maximus Reyiz'i bir türlü alt edemeyen Comodus, Dicle'nin çayırlarında emekliliğinin keyfini çıkaran Gaul'u kavgaya çağırarak hainliğine hainlik, ibneliğine ibnelik ve yavşaklığına yavşaklık katarak Maximus Reyiz'e rakip yapıyor. İyi seyirler efendim...
Russell Crowe - Oscar Ödülü Konuşması (2001 - Altyazılı) 04:01
Russell Crowe - Oscar Ödülü Konuşması (2001 - Altyazılı) 2.203 izlenme - 2 yıl önce 88. Akademi Ödülleri Töreni'ne yaklaştığımız bu günlerde, değerli, kaliteli oyunculardan Russell Crowe'un da konuşmasını yüklemek istedim.2001 yılında düzenlenen 73. Akademi Ödülleri'nde Russell Crowe'un Ed Harris, Tom Hanks, Javier Bardem ve Geoffrey Rush gibi rakiplerine karşı kazandığı Oscar ödülü konuşmasını izliyoruz.(Altyazı tekrardan bana aittir, kendimce anlaşılır şekilde çevirmeye çalıştım, yanlışlarım olabilir.İyi seyirler.)
Alien (1979 - Space Jockey & Terkedilmiş Gemi 06:30
Alien (1979 - Space Jockey & Terkedilmiş Gemi 1.121 izlenme - 2 yıl önce 1979 yılında gösterime giren Alien filminden bir kesit. Yardım sinyali alan kargo gemisinin bilgisayarı, mürettebata haber vermeden sinyalin geldiği LV-426 gezegenine doğru rotayı çevirir. Sonra da gezegene varınca mürettebatı uyandırır. Karşılarında çok eski bir gemi bulan mürettebat incelemeye başlar. Uzay ve uzaylı kavramına çok farklı bir bakış açısı getiren film, bizlere tamamen yabancı ve tuhaf gelen bir algı ile ileride nelerle karşılaşabileceğimiz konusunda ipuçları veriyor. iyi seyirler...
Exodus: Gods and Kings (1. Fragman) 01:37
Exodus: Gods and Kings (1. Fragman) 2.321 izlenme - 4 yıl önce Ridley Scott'ın yönettiği ve başrolünde Christian Bale'in oynadığı Exodus: Gods and Kings filminin fragmanı
Prometheus - Kurban Sahnesi 02:14
Prometheus - Kurban Sahnesi 935 izlenme - 2 yıl önce Tanrı'nın arandığı film olan Prometheus'un açılışını oluşturan bu sahnede kendini kurban eden birini görmekteyiz. Kendini feda ederek dünyada hayatı başlatan biri veya tanrı fikri ile hayatın başlangıcına farklı bir bakış açısı getirmektetir.
Alien Covenant / Yaratık Covenant Kamera Arkası 06:04
Alien Covenant / Yaratık Covenant Kamera Arkası 261 izlenme - 1 yıl önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Scrawl (2015) Fragman 01:39
Scrawl (2015) Fragman 108 izlenme - 9 ay önce Oyuncular: Mark Forester Evans, Daisy Ridley, Liam Hughes, Annabelle Le Gresley, Catherine Ruddick, Joe Daly, Ellie Selwood Senaryo-Yönetmen: Peter Hearn
Prometheus - Gemi İdare Bölümü Sahnesi 03:57
Prometheus - Gemi İdare Bölümü Sahnesi 358 izlenme - 2 yıl önce 2012 yılında gösterime giren Prometheus filminde David isimli androidin çocuk gibi orayı burayı mıncıklayıp dururken geminin idare bölümünü ve son kayıtlarını bulmasını izliyoruz. Gördüğü herşeyi saniye almadan çözen bu pezevenk android gemi navigasyonunun son olarak dünyayı hedeflediğini öğreniyor. Dünyayı gösterirken afrikaya zoom yapan Ridley Scott'a teşekkürlerimizi borç biliriz. Ayrıca Ridley Scott adamdır..
Gladiator (2002) - Fragman 02:55
Gladiator (2002) - Fragman 361 izlenme - 3 yıl önce Gladyatör, özgün ismiyle Gladiator, 2000 yılı tarihli bir tarihi aksiyon filmidir. Russell Crowe ve Joaquin Phoenix'in başrollerde olduğu filmin yönetmeni ise Ridley Scott'tur. Film 73. Akademi Ödüllerinden, En İyi Film Ödülü dahil, beş ödüle lâyık görülmüştür. Richard Harris gibi emektar oyuncuları da bünyesinde barındıran filmin çekimleri sırasında hayatını kaybeden Oliver Reed'in eksik planları bilgisayar hileleriyle tamamlanmış. Aradım baktım bu filmin elazığ versiyonu gibi videoları sitede dururken orjinalinin olmaması açıkcası yakışmamış bende ekleyeyim dedim.
Blade Runner Film Müziği 04:39
Blade Runner Film Müziği 159 izlenme - 3 yıl önce Büyük üstad Vangelis'ten tüyleri diken diken eden bir eser. Ridley Scott'ın yönetip, Harrison Ford'un oynadığı 1982 tarihli Blade Runner filminin sonunda çalar.
Ridley Scott Film Portföyü 02:40
Ridley Scott Film Portföyü 174 izlenme - 3 yıl önce Sinemanın bir diğer usta ismi Ridley Scott'un film portföyü.Usta yönetmen hafızalara geçen alien, body of lies, a good year, kingdom of heaven, gladiator, american gangster, black hawk down ve blade runner gibi filmlerin yönetmenliğini üstlenmiştir.
Alien Serisi Hakkında İlginç Bilgiler 09:30
Alien Serisi Hakkında İlginç Bilgiler 39 izlenme - 1 yıl önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...
Exodus: Gods And Kings Official Trailer #1 (2014) 01:37
Exodus: Gods And Kings Official Trailer #1 (2014) 99 izlenme - 4 yıl önce Exodus: Gods And Kings Official Trailer #1 (2014) - Christian Bale, Ridley Scott Epic Movie Hd
Marslı - The Martian - Türkçe Dublajlı Fragman 02:49
Marslı - The Martian - Türkçe Dublajlı Fragman 64 izlenme - 3 yıl önce Mars’a gönderilen arstranotlardan Mark Watney şiddetli bir fırtına sonrası öldü sanılarak ekibi tarafından terk edilir. Ancak Watney hayattadır ve kendisini Mars’ta yapayalnız bulur. Elindeki sınırlı olanaklarla, zekasını ve dayanıklılığını kullanarak dünyaya yaşadığına dair bir sinyal gönderir. Bilim adamları ‘Marslı’nın eve dönmesi için uğraşırken, ekip arkadaşları da kurtarma operasyonunda yer alırlar.
Sittin On The Dock Of The Bay 04:13
Sittin On The Dock Of The Bay 33 izlenme - 3 yıl önce İnsanda değişik hisler uyandırıyor, uzaklaşmak gibi, kaçıp gitmek gibi. Yağmurda bir başına el cepte dolaşmak gibi veya güneşli bir günde şarkıya ve ıslığa eşlik ederek söylemek gibi.. İyi dinlemeler..
Yaratık: Covenant - Türkçe Altyazılı Fragman 02:14
Yaratık: Covenant - Türkçe Altyazılı Fragman 14 izlenme - 2 yıl önce Ridley Scott'ın yönetmenliğini yaptığı film, 19 Mayıs 2017 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak. Koloni gemisi Covenant’ın mürettebatı galaksinin oldukça uzak bir köşesinde, keşfedilmemiş cennet olarak varsaydıkları bölgenin aslında karanlık ve çok tehlikeli bir yer olduğunu anlarlar.
Star Wars 8 THE LAST JEDI Official TRAILER 2017 Daisy Ridley Disney Movie HD 02:21
Star Wars 8 THE LAST JEDI Official TRAILER 2017 Daisy Ridley Disney Movie HD 10 izlenme - 1 yıl önce Star Wars 8 THE LAST JEDI Official TRAILER 2017 Daisy Ridley Disney Movie HD ONE Media https://plus.google.com/u/0/+movietrailers-youtube
philips ridley scott.mp4 05:08
philips ridley scott.mp4 16 izlenme - 6 yıl önce
Sınevızyon 108.bölüm 11:53
Sınevızyon 108.bölüm 5 izlenme - 1 yıl önce Cansu Bizim'in hazırlayıp sunduğu, beyazperdenin ve gişenin nabzını tutan, sinemaseverlere yön veren Sinema Programları Fil Tv ve Sinema Tv'de! Sinema sizin için vazgeçilmezse, Her hafta vizyona giren yeni filmleri kaçırmıyor yakından takip ediyorsanız SineVizyon,SineBox,SineHaber tam size göre! Filmlere ait en güncel bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkaları...