Hoşgeldiniz!

riga

Eurovision 2003 Türkiye - Sertab Erener 02:59
Eurovision 2003 Türkiye - Sertab Erener 23.905 izlenme - 9 yıl önce
Letonya'da Maç Halkın Umurunda Değil 05:03
Letonya'da Maç Halkın Umurunda Değil 14.044 izlenme - 3 yıl önce Ntvspor muhabiri Erbatur Ergenekon, Letonya maçı öncesi Riga'da, stüdyodan gelen "Halk maç hakkında ne düşünüyor?" sorusuna "Maç halkın umurunda değil" cevabı verdi.
Dj Juicy M - Live From First Daca, Riga 04:40
Dj Juicy M - Live From First Daca, Riga 16.086 izlenme - 4 yıl önce Short live clip from First Daca club last night.
Riga Sarışın Festivali - Letonya 01:04
Riga Sarışın Festivali - Letonya 4.581 izlenme - 3 yıl önce 2009 dan bu yana letonya ekonomisini düzeltmek için yapılan bir festival olmakla birlikte renkli görüntülere tanık etmekte bizi. Yardım için para falan topluyorlar. Bu yıl 13 temmuzda yapılıyor, bir de sarışın olmak yetmiyor ha pembe de giyinmek gerekiyor veya bu küçük köpeklerden götürülüyor. Araya erkeklerde kaynayabiliyor.
Stefani - Djiga-Riga 04:00
Stefani - Djiga-Riga 1.680 izlenme - 3 yıl önce Stefani - Djiga-riga (Video Klip 2014)
Nazi Avcilari Cukurs 43:10
Nazi Avcilari Cukurs 97 izlenme - 9 ay önce Bu bölümde Riga canavarı olarak bilinen Herbert Cukurs'a Mosad suikastini öğreniyoruz. Bunun için Mosad ajanı Cukurs ile arkadaş olmuş, onun Brezilya'dan, Uruguay'a gitmesini sağlamıştır.
ayçin hamit interrail baltık bölümü 04:51
ayçin hamit interrail baltık bölümü 150 izlenme - 7 yıl önce 7 temmuz - 7 ağustos 2010 tarihleri arasında yaptığımız interrail turunun baltık bölümü vilnius litvanya riga letonya tallinn estonya...
Deniz Özlemi 03:42
Deniz Özlemi" Altın Madalya Kazandırdı 96 izlenme - 3 yıl önce Görüntü Dökümü: Ödül alan öğrenci Ali Acar resim çalışması yaparken,Ödül alan öğrenci Ali Acar röp,Öğrencinin ödül aldığı resim,Öğrencinin aldığı ödül ve diploma,Öğretmen ve öğrenciden röp,Genel detaylar, "Deniz özlemi" altın madalya kazandırdı- Aksaray Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi 10 yaşındaki Ali Acar, denize özlemi ve barışı anlattığı resmiyle Letonya'da düzenlenen 14. Uluslararası Görsel Sanatlar Yarışması'nda 4 bin eser arasından altın madalya kazandı- Acar: "Ödül aldığım resimde 'denizdeki canlılar nasıl kardeşçe ve uyum içinde yaşayabiliyorsa dünyadaki insanlar da bu şekilde uyum içinde, kardeşçe yaşayabilir' fikrini vurgulamak istedim. Dünya barışına dikkati çekmek için bu resmi yaptım" TURAN KAZAK - Aksaray Bilim ve Sanat Merkezi öğrencisi Ali Acar, denize duyduğu özlem ve barışı anlattığı resimle 14. Uluslararası Görsel Sanatlar Yarışması'nda altın madalya kazandı.
Riga ve Talin'de Gezilecek ve Görülecek Yerler | Gazella Turizm 07:54
Riga ve Talin'de Gezilecek ve Görülecek Yerler | Gazella Turizm 62 izlenme - 3 yıl önce Gazella Turizm profesyonel tur rehberi Orhan Dertsavar Riga ve Talin'de görülmesi gereken yerleri ve yapılması gerekenleri anlatıyor. http://www.gazella.com/...
Gezimanya.com - Riga 02:48
Gezimanya.com - Riga 25 izlenme - 3 yıl önce Riga Tanıtım Videosu.
EuroBasket 2015 şehirlerinden Riga! 01:22
EuroBasket 2015 şehirlerinden Riga! 6 izlenme - 2 yıl önce EuroBasket 2015'e ev sahipliği yapacak ülkelerden olan Letonya'nın Riga şehri tanıtıldı... 18.08.2015 günü Sporx kanalına yüklediğim 'EuroBasket 2015 şehirlerinden Riga!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sporx kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Letonya Cumhurbaşkanı Berzins İle Ortak Bir Basın Toplantısı Düzenledi 06:07
Letonya Cumhurbaşkanı Berzins İle Ortak Bir Basın Toplantısı Düzenledi 9 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaskani Recep Tayyip Erdogan, resmî bir ziyaret icin bulundugu Riga'da Letonya Cumhurbaskani Andris Berzins ile birlikte ortak basin toplantisi gerceklestirdi.