Hoşgeldiniz!

rim

Pacific Rim: Uprising (2018) Comic-Con Teaser Fragman - Join the Jaeger 01:07
Pacific Rim: Uprising (2018) Comic-Con Teaser Fragman - Join the Jaeger 4.459 izlenme - 10 ay önce 2018'de gösterime girecek Pacific Rim: Uprising filminin teaser fragmanı. Filmde Scott Eastwood, John Boyega ve Tian Jing oynuyor.
Rim Jong Sim - Batsın Sizin Madalyanız 02:06
Rim Jong Sim - Batsın Sizin Madalyanız 7.120 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Koreli halter sporcusu Rim Jong Sim farklı sikletlerde madalyalar kazanmayı başarmış biri. Geçtiğimiz ay içerisinde düzenlenen 2015 Halter Dünya Şampiyonası'nda yaşadıklarıysa tüm başarılarından farklı bir yerde tutulmalı. Siklet yükseltip katıldığı turnuvada antrenör zulmüne uğrayıp sakat sakat, acı içerisinde yarışmaya zorlanıyor. Mevzu ile alakalı şu yazıya; http://www.cumhuriyet.com.tr/koseyazisi/439255/Olimpizm_bunun_neresinde_.html göz atmanızı öneririm.
Pasifik Savaşı 2 İsyan Pacific Rim 2 Uprising 2 Türkçe Altyazılı Fragman 02:28
Pasifik Savaşı 2 İsyan Pacific Rim 2 Uprising 2 Türkçe Altyazılı Fragman 843 izlenme - 4 ay önce Pasifik Savaşı 2: İsyan (Pacific Rim 2: Uprising) filminin 2. Türkçe altyazılı fragmanı yayında! Kitlesel imha yapan dünya dışı canavarlar ve onları yenilgiye uğratmak üzere inşa edilen insanların komuta ettiği süper makinalar arasında tüm dünyaya yayılan bir çatışma… Pacific Rim İsyan insanlığa yapılan kıyasıya saldırının sadece bir başlangıcıydı. John Boyega (Star Wars: Güç Uyanıyor), korkunç “Kaiju”ya karşı insanlığı kurtarmak için hayatını veren efsanevi bir babanın oğlunu, bir zamanlar umut vaat eden bir Jaeger pilotu olan asi Jake Pentecost karakterini canlandırıyor. Jake, eğitimini bırakıp yeraltı suç dünyasına girmiştir. Ancak, durdurulması zor bir tehdit şehirleri yıkıp dünyaya diz çöktürürken, savaşın gölgesinde yetişmiş, cesur bir pilot nesline liderlik eden ve yıllardır ayrı düştüğü kız kardeşi Mako Mori (Rinko Kikuchi) Jake’e babasının mirasına layık bir şekilde yaşaması için son bir şans verecektir. Yenik düşenler için adalet ararken tek umutları yok edici güçlere karşı dünya çapındaki bir isyanda bir araya gelmektir. Jake’e yetenekli, rakip pilot Lambert (Hızlı ve Öfkeli’deki Scott Eastwood) ile 15 yaşındaki Jaeger korsanı Amara (yeni oyuncu Cailee Spaeny) eşlik ediyor ve PPDC’nin kahramanları geriye kalan tek ailesi oluyor. Dünya üzerindeki en güçlü savunma gücü olmak üzere bir araya gelerek olağanüstü ve yepyeni bir maceraya doğru yola çıkıyorlar. Pacific Rim İsyan filminin yönetmeni Steven S. DeKnight (Netflix’deki Daredevil, STARZ’dan Spartacus). Filmde ayrıca Jing Tian, Burn Gorman, Adria Arjona ve Charlie Day rol alıyor. Pasifik Savaşı 2: İsyan (Pacific Rim 2: Uprising), 23 Mart 2018 tarihinde sinemalarda!
Adanalı Ayhan 04:16
Adanalı Ayhan 5.485 izlenme - 9 yıl önce
Dj İbrahim Çelik - Minimal Rim 02:05
Dj İbrahim Çelik - Minimal Rim 9.064 izlenme - 8 yıl önce dj ibrahim çelik
Cankan Yar Yar 05:58
Cankan Yar Yar 6.447 izlenme - 10 yıl önce ....
Affet Beni Yarim 04:53
Affet Beni Yarim 3.943 izlenme - 9 yıl önce seni cok seviyorum yarim beni affet
Kenan Dogulu Cakkıdı 03:18
Kenan Dogulu Cakkıdı 3.208 izlenme - 10 yıl önce ....
Pasifik Savaşı 2 İsyan 02:25
Pasifik Savaşı 2 İsyan 172 izlenme - 3 ay önce https://dizifilm.shop güncel dizi ve film siteniz.
Pasifik Savaşı - Set Çekimleri Kamera Arkası 03:14
Pasifik Savaşı - Set Çekimleri Kamera Arkası 2.090 izlenme - 5 yıl önce Pasifik Savaşı filminin set çekimleri sırasındaki kamera arkası görüntülleri.
Pasifik Savaşı - Robot Konsepti Röportaj 04:10
Pasifik Savaşı - Robot Konsepti Röportaj 2.392 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda Idris Elba, Charlie Hunnam ve Rinko Kikuchi gibi isimlerin yer aldığı Pasifik Savaşı filminin robotların nasıl ortaya çıktığını anlatan özel video.
Pasifik Savaşı Kamera Arkası 14:37
Pasifik Savaşı Kamera Arkası 2.169 izlenme - 5 yıl önce Oyuncu kadrosunda Charlie Hunnam, Idris Elba, Rinko Kikuchi, Charlie Day, Ron Perlman, Robert Kazinsky, Max Martini, Clifton Collins gibi isimlerin yer aldığı Pasifik Savaşı filminin 14 dakikalık çok özel kamera arkası videosu.
Pasifik Savaşı - Saldırı Altında Özel Kamera Arkası Video 03:39
Pasifik Savaşı - Saldırı Altında Özel Kamera Arkası Video 2.306 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Idris Elba, Charlie Hunnam ve Rinko Kikuchi gibi isimlerin yer aldığı Pasifik Savaşı filminin Saldırı Altında isimli özel kamera arkası videosu.
Pasifik Savaşı - Robot Seti Kamera Arkası 03:48
Pasifik Savaşı - Robot Seti Kamera Arkası 930 izlenme - 5 yıl önce Pasifik Rim filminin robot setiden çekilen ve oyucularla birlikte yönetmenle yapılan özel video.
Pasifik Savaşı - Kaiju ve Jaeger Dövüş Sahnesi 01:11
Pasifik Savaşı - Kaiju ve Jaeger Dövüş Sahnesi 1.682 izlenme - 5 yıl önce Guillermo del Toro'nun bilim kurgu filmi olan Pasifik Savaşı filminin Kaiju (yaratık) ve Jaeger (robot) dövüş sahnesi.
Pasifik Savaşı – Pacific Rim 2013 – 3. Fragmanı 02:37
Pasifik Savaşı – Pacific Rim 2013 – 3. Fragmanı 1.735 izlenme - 5 yıl önce Filmin yönetmeni Guillermo del Toro izleyicilere eşsiz bir bilim kurgu filmi sunmak için Legendary Pictures ile iş birliğine girmiş Idris Elba, Charlie Hunnam ve Rinko Kikuchi’ni de filmin başrollerini paylaşıyorlar. Bir bilim kurgu olan filmde İnsanlık tehdit altındadır uzaylılarla savaşmak için, Jaegers ismi verilen robotları kullanacak ve Kaiju ismi verilen dev yaratıklarla savaşacaklardır…
Pacific Rim Fragman (2013) Türkçe Altyazılı 02:19
Pacific Rim Fragman (2013) Türkçe Altyazılı 952 izlenme - 5 yıl önce Pacific Rim (2013) filmi 19 temmuz 2013 cuma günü gösterime giriyor... Yapım:2013 - ABD Tür:Bilim Kurgu, Aksiyon, Gerilim, Macera Süre:137 dakika Yönetmen:Guillermo del Toro Oyuncular:Charlie Hunnam,Ron Perlman,Idris Elba,Charlie Day,Rinko Kikuchi,Clifton Collins Jr.,Heather Doerksen,Burn Gorman,Robert Maillet,Brad William Henke,Max Martini,Jake Goodman,Robert Kazinsky,Diego Klattenhoff
Pasifik Savaşı - Pacific Rim (Filmden Sahneler) 02:44
Pasifik Savaşı - Pacific Rim (Filmden Sahneler) 736 izlenme - 5 yıl önce Denizden Kaiju adı verilen yaratıklar yükselmeye başlayınca büyük bir savaş başlar, özel bir silâh üretilir. Jaeger adı verilen büyük robotlar beyin gücüyle yönetilir ama onlar bile Kaijuların yanında savunmasız kalırlar. Yenilmenin eşiğindeki insanoğlunun son çaresi eski pilot ve deneyimsiz stajerdir. Birlikte, kıyamete karşı insanlığın son umudu olacaklardır.
Atlantik Savaşı ,Atlantic Rim 01:29
Atlantik Savaşı ,Atlantic Rim 675 izlenme - 4 yıl önce Atlantik Savaşı ,Atlantic Rim
Oğuz Kaderim Kader Olsaydı 04:37
Oğuz Kaderim Kader Olsaydı 753 izlenme - 8 yıl önce ilyas demir
çeker giderim 03:31
çeker giderim 795 izlenme - 8 yıl önce Şiir: ahmet ekici yorum: nermin aydın - a. zade
serserim 05:12
serserim 569 izlenme - 9 yıl önce 28.07.2009
SİNEMASKOP_BÖLÜM 94_PASİFİK SAVAŞI_ROBOT FİLMLERİ_KANAL 35 01:01:58
SİNEMASKOP_BÖLÜM 94_PASİFİK SAVAŞI_ROBOT FİLMLERİ_KANAL 35 610 izlenme - 5 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Pacific Rim / Pasifik Savaşı / Altyazılı Fragman 02:21
Pacific Rim / Pasifik Savaşı / Altyazılı Fragman 843 izlenme - 5 yıl önce Ünlü yapımcı ve yönetmen Guillermo del Toro, "Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures PASİFİK SAVAŞI" filmini sunar. Denizden Kaiju adı verilen yaratıklar yükselmeye başlayınca, milyonlarca insanın canına mal olacak ve insan kaynaklarını tüketen bir savaş başlar. Bu devasa Kaijular ile savaşabilmek için özel bir silah üretilir. Jaeger adı verilen büyük robotlar akılları nöral bir köprüde kitlenmiş iki pilot tarafından beyin gücüyle yönetilir. Ama Jaegerlar bile acımasız Kaijuların yanında savunmasız kalırlar. Yenilmenin eşiğindeki insanoğlunun son çaresi eski pilot (Charlie Hunnam) ve deneyimsiz stajer (Rinko Kikuchi)'dir. Birlikte, kıyamete karşı insanlığın son umudu olacaklardır Senaryosunu Travis Beacham'ın yazdığı film Oscar® adayı Guillermo del Toro ("Pan's Labyrinth") tarafından yönetildi. Yapımcılığını Thomas Tull, Jon Jashni ve Mary Parent'in üstlendiği filmin baş yapımcısı Callum Greene. Filmde Charlie Hunnam (TV's "Sons of Anarchy"), Idris Elba ("Thor"), Rinko Kikuchi ("The Brothers Bloom"), Charlie Day ("Horrible Bosses"), ve Ron Perlman ("Hellboy" serisi) rol alıyorlar. Oyuncu kadrosunda ayrıca Max Martini, Robert Kazinsky, Clifton Collins, Jr., Burn Gorman, Larry Joe Campbell, Diego Klattenhoff, ve Brad William Henke de bulunuyor. Del Toro'ya sahne arkasında Akademi Ödüllü görüntü yönetmeni Guillermo Navarro, yapım tasarımcısı Andrew Neskoromny, editör Peter Amundson, ve kostüm tasarımcısı Kate Hawley eşlik ediyorlar. 2013 yazında gösterime girecek "Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures PASİFİK SAVAŞI" bir Warner Bros Entertainment şirketi olan Warner Bros Pictures tarafından dağıtılacaktır. Filmin, Türkiye vizyon tarihi¸ 19 Temmuz 2013'tür.
Bitirim_ikili 01:53
Bitirim_ikili 699 izlenme - 9 yıl önce muhakak İzleyİn emege hakaret vede İhanet etmeyİn
Askerim 02:06
Askerim 462 izlenme - 9 yıl önce
Pasifik Savaşı TV Fragman 00:32
Pasifik Savaşı TV Fragman 516 izlenme - 5 yıl önce Pasifik Savaşı (Pacific Rim) filminin televizyonlarda yayınlanan resmi fragmanı.
Logic - Özür Dilerim 01:58
Logic - Özür Dilerim 876 izlenme - 9 yıl önce dicksiyon dersleri final alßümündenn ßy namles
PACIFIC RIM KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP KANAL 35 30:42
PACIFIC RIM KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP KANAL 35 563 izlenme - 5 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 16:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 17:15 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz...**** https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Vitra Rim Ex Klozet Reklamı 00:30
Vitra Rim Ex Klozet Reklamı 343 izlenme - 4 yıl önce Vitra Rim Ex Klozet Reklamı