Hoşgeldiniz!

rio karnavalı

Dünyanın En Zor Mesleği -  Rio Karnavalı'nda Çalışmak 01:46
Dünyanın En Zor Mesleği - Rio Karnavalı'nda Çalışmak 81.053 izlenme - 2 yıl önce Jessica pimentinha isimli ablamızı Rio karnavalına hazırlayan bu abimiz işini usataca yaparken hüneli elleri ile aldıgı paranın hakkını profesyonelce veriyor.
Acun Firarda - Rio Karnavali +18 10:11
Acun Firarda - Rio Karnavali +18 1.464 izlenme - 2 ay önce Acun Firarda Rio Karnavali' nda. Bastan söyleyeyim videoda üstsüz hanimefendiler var. Kücükler izlemesin:) rio karnavalı
Dünyaca Ünlü Rio Karnavalı Başladı 00:43
Dünyaca Ünlü Rio Karnavalı Başladı 8.645 izlenme - 12 ay önce Dünyanın en büyük festivali olarak anılan Rio Karnavalı başladı. Brezilya’nın en güzel kentlerinden biri olan Rio de Janeiro’da düzenlenen karnavala yaklaşık bir milyon turistin akın etmesi bekleniyor. Karnavalın açılışı, kentin simgesi olan anahtarı Kral Momo’ya teslim etmesiyle yapıldı. Festival samba gösterileriyle birbirinden renkli görüntülere sahne oluyor. Büyük ilgi gören karnaval 17 Şubat’a kadar devam edecek.
Gerçek Rio Karnavalı! 01:27
Gerçek Rio Karnavalı! 24.358 izlenme - 3 yıl önce Seksi dansçıları ve sokaklarda yapılan eğlenceleri ile dikkat çeken karnavalın gerçek görüntüleri yayınlandı.
Gerçek Rio Karnavalı! 01:27
Gerçek Rio Karnavalı! 7.966 izlenme - 3 yıl önce Seksi dansçıları ve sokaklarda yapılan eğlenceleri ile dikkat çeken karnavalın gerçek görüntüleri yayınlandı.
rio karnaval dansı - thalia 06:38
rio karnaval dansı - thalia 3.036 izlenme - 6 yıl önce
 Rio'da Karnaval Coşkusu 00:50
Rio'da Karnaval Coşkusu 591 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'nın dünyaca ünlü Rio karnavalı birbirinden renkli renkli görüntülere sahne oluyor. Karnaval dolayısıyla, dünyanın dört bir yanından yüz binlerce yabancı turist, Rio de Janerio'ya akın etti. 4 Mart'a kadar devam edecek olan dans ve eğlence festivaline şehirdeki iki yüzden fazla dans okulu katılıyor. Karnavala katılan genç bir kadın duygularını şu şekilde ifade etti: ''Mükemmel, karnaval korteji her zaman harika oluyor. Bu karnaval adeta bizim kimliğimiz gibi, tamamen bizi anlatıyor.''...
Dünyaca ünlü Rio Karnavalı başladı 01:01
Dünyaca ünlü Rio Karnavalı başladı 768 izlenme - 4 yıl önce