Hoşgeldiniz!

Rising Star Türkiye Videoları İzle

Kadraja Memeleri Alalım - Rising Star 00:28
Kadraja Memeleri Alalım - Rising Star 106.384 izlenme - 12 ay önce TV 8 rising star adlı sikko programında programı yönetenlerde izlemeye değer bir program olmadıklarını biliyor olacak ki memeleri kadraja alma derdine düşmüşler. Ne diyelim doğru yapıyorlar, nasılsa ülkemizde beyni yerine sikiyle düşünen insan sayısı çok fazla. Durum böyle olunca kadın vucudunun cinsel obje olarak kullanılması gayet normal. Bu millet bunu hakediyor.
Sesiyle Hem Annesini Hem De Yılmaz Morgül'ü Ağlattı 01:22
Sesiyle Hem Annesini Hem De Yılmaz Morgül'ü Ağlattı 920 izlenme - 10 ay önce Rising Star Türkiye'nin 16 Ağustos 2016 Salı akşamı yayınlanan bölümünde † oy alarak duvarı kaldıran Ercan Özalp, duygu yüklü şarkısıyla hem Yılmaz Morgül'ü hem de annesini ağlattı.
Yılmaz Morgül'ün Gözlükleri Olay Oldu (Rising Star Türkiye 26 Temmuz Salı) 00:15
Yılmaz Morgül'ün Gözlükleri Olay Oldu (Rising Star Türkiye 26 Temmuz Salı) 899 izlenme - 11 ay önce Rising Star 4. yeni bölümünde pembe bir takım ile programa katılan Yılmaz Morgül'ün çiçekli gözlükleri geceye damga vurdu. Rising Star Türkiye'de pembe takım ve çiçeklerle kaplı gözlükleriyle ekrana çıkan Yılmaz Morgül izleyenler şaşırttı. Doğaya, tabiata vurgu yapmak için pembe giyindiğini ve çiçekli gözlükler taktığını söyleyen ünlü sanatçı, konu ile ilgili; "Hayal kurmaya devam edin. bir insanın hayalleri biterse kendi de biter. Polyanna Morgül olun, her insana iyi niyet ve hoşgörüyle yaklaşın. Vicdanlı olun, insan olun." dedi. İşte Yılmaz Morgül'ün olay yaratan o gözlükleri:
Ozancan Demir - Sıkı Tut (Rising Star Türkiye 11 Temmuz Pazartesi 2016) 06:45
Ozancan Demir - Sıkı Tut (Rising Star Türkiye 11 Temmuz Pazartesi 2016) 399 izlenme - 12 ay önce Ozancan Demir - Sıkı Tut (Rising Star Türkiye 11 Temmuz Pazartesi 2016) Rising Star Türkiye yarışmacısı Ozancan Demir, ‘ oylama puanıyla Rising Star duvarını kaldırarak bir üst tura geçmeye hak kazandı. Şarkı Sözleri: Neşet Ertaş Sıkı Tut (Bozlak) Şarkı Sözü Şu fani dünyaya geldim gidiyom Sıkı tut bir yarin elinden gönül Yarine yar isen daha ne diyon Anca yarin anlar halından gönül Dünya güzeldir belki hoşuna Değme sakın bela gelir başına Doğru git gel hele olan işine Belki sapıtırlar yolundan gönül
Snapchat Yılmaz Morgül'den İlham Alıyor 00:30
Snapchat Yılmaz Morgül'den İlham Alıyor 307 izlenme - 11 ay önce Ekranların sevilen ses yarışması Rising Star Türkiye’de bu hafta jüri üyelerinden Yılmaz Morgül’ün imajı en çok dikkat çekenler arasındaydı. Yılmaz Morgül gözlükleri ve yüzündeki aksesuarıyla oldukça dikkat çekerken, sosyal medya kullanıcıları ‘Snapchat Yılmaz Morgül’den ilham alıyor’ yorumunda bulundular.
Ozancan Demir - Yolcu (Rising Star Türkiye 20 Eylül 2016) 02:23
Ozancan Demir - Yolcu (Rising Star Türkiye 20 Eylül 2016) 283 izlenme - 9 ay önce Ozancan Demir - Yolcu (Rising Star Türkiye 20 Eylül 2016) Şarkı Sözleri: Bir anadan dünyaya gelen yolcu Görünce dünyaya gönül verdin mi Kimi böyük kim böcek kimi kul marak edip heçbirini sordun mu Bunlar neden nedenini sordun mu İnsan ölür ama uruhu ölmez Bunca mahlukat var heç biri gülmez Cehennem azabı zordur çekilmez Azap çeken hayvanları gördün mü Insandan doganlar insan olurlar Hayvandan doganlar hayvan olurlar Hepiside bu dünyaya gelirler Ana haktır sen bu sirra erdin mi Vade tekmil olup ömrün dolmadan Emanetçi emaneti almadan Ömrüyün baginin gülü solmadan Varip bir canana ikrar verdin mi varip bir cananın kulu oldun mu Garip bülbül gibi feryat ederiz Cehalet(cahiller) elinde küskün kederiz Hep yolcuyuz böyle geldik böyle gideriz Dünya senin vatanin mi yurdun mu
Yılmaz Morgül Taktığı Gözlükle Yine İlgi Odağı Oldu  00:54
Yılmaz Morgül Taktığı Gözlükle Yine İlgi Odağı Oldu 190 izlenme - 10 ay önce Rising Star Türkiye'nin 15 Ağustos 2016 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde sevilen jüri üyesi Yılmaz Morgül, taktığı gözlükle yine herkesin ilgi odağı oldu. Yılmaz Morgül, karıncayı andıran gözlüğünü neden taktığını bu sözlerle açıkladı.
İrem Derici ve Yılmaz Morgül'den Kahkahaya Boğan Atışma 00:47
İrem Derici ve Yılmaz Morgül'den Kahkahaya Boğan Atışma 174 izlenme - 10 ay önce Rising Star Türkiye'nin 15 Ağustos 2016 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde iki jüri üyesi Yılmaz Morgül ve İrem Derici, yarışmacının performansını yorumlarken bir anda atışmaya başladı.
Kadraja Memeleri Alalım - Rising Star 00:50
Kadraja Memeleri Alalım - Rising Star 152 izlenme - 11 ay önce Rising Star Türkiye adlı yarışma videosu ile karşınızdayım,performansını göstermek için çıkan Özgül adlı yarışmacı performansını sergiliyor,gayette ses güzel ama sonunda olanlar oluyo kameramana komut veren reji yarışmacının memeleri alalım diyo şaka gibi kız görse dava açar neyse izliyoruz.
Ozancan Demir - Yine Bir Hal Oldu & Dane Dane Benleri Var (Rising Star Türkiye) 03:11
Ozancan Demir - Yine Bir Hal Oldu & Dane Dane Benleri Var (Rising Star Türkiye) 152 izlenme - 9 ay önce Ozancan Demir - Yine Bir Hal Oldu & Dane Dane Benleri Var (Rising Star Türkiye Final) Şarkı Sözleri: Yine bir hal oldu garip gönlüme Bu dünya başıma dar oldu gitti Attı kısmet bizi gurbet ellere Her günüm her anım zar oldu gitti Yüreğime ateş düştü yanarım Mecnun gibi Leyla diye ağlarım İlkbaharda viran oldu bağlarım Goncanın etrafı har oldu gitti
Mustafa ve Harun - Hasta Oldum Derdine (Rising Star Türkiye 11 Temmuz Pazartesi) 02:46
Mustafa ve Harun - Hasta Oldum Derdine (Rising Star Türkiye 11 Temmuz Pazartesi) 188 izlenme - 12 ay önce Rising Star Türkiye yarışmacısı Mustafa ve Harun, ’ oylama puanıyla Rising Star duvarını kaldırarak bir üst tura geçmeye hak kazandı. ŞarkI Sözleri: Hasta oldum derduneda Oku bana yasini Gün boyunca ağlayup da silesun Gözyaşumi silesun Gel geç evun başindanda Evun başi şen olsun Çağir beni geleyimda Gelmeyenler kör olsun Kemençemun kulağida Eruktendur erukten Ben nasil ayrilayimda Senun gibi ferukten Hayde hayde hayda yok Haydan bize fayda yok Kizlar kahve içerlerda Gelinlere çay'da yok
Yılmaz Morgül  Başarılı Yarışmacıyı Şarkıyla Tebrik Etti (Rising Star Türkiye 11 Temmuz Pazartesi) 02:51
Yılmaz Morgül Başarılı Yarışmacıyı Şarkıyla Tebrik Etti (Rising Star Türkiye 11 Temmuz Pazartesi) 129 izlenme - 12 ay önce Yılmaz Morgül Başarılı Yarışmacıyı Şarkıyla Tebrik Etti (Rising Star Türkiye 11 Temmuz Pazartesi) Rising Star Türkiye jüri üyesi Yılmaz Morgül, Seda Yüksel’in performansı sonrası söylediği şarkı ile yarışmacının övgüde bulundu.
Gözyaşlarıyla Ablasını Anlattı 00:57
Gözyaşlarıyla Ablasını Anlattı 66 izlenme - 11 ay önce Rising Star Türkiye yarışmacısı Cansel Koç’un kardeşi konuşmak istedi ancak mikrofon bir türlü açılmadı. Sözlerini havada bırakmak istemeyen Mustafa Sandal, Cansel’in kardeşinin yanına koştu ve mikrofonunu onunla paylaştı. Gözyaşlarıyla ablasını anlatan minik misafir stüdyodaki herkesi duygulandırdı.
Yılmaz Morgül Yeni Tarzıyla Görenleri Şaşkına Çevirdi ( Rising Star Türkiye 11 Temmuz Pazartesi) 01:45
Yılmaz Morgül Yeni Tarzıyla Görenleri Şaşkına Çevirdi ( Rising Star Türkiye 11 Temmuz Pazartesi) 42 izlenme - 12 ay önce Yılmaz Morgül Yeni Tarzıyla Görenleri Şaşkına Çevirdi ( Rising Star Türkiye 11 Temmuz Pazartesi) Rising Star Türkiye jürisi Yılmaz Morgül, yeni tarzıyla dikkatleri üzerine çekti ve büyük beğeni topladı.