Hoşgeldiniz!

riski

Lizbon Genelevi ve Jeofizik Bilimin İlişkisi 05:40
Lizbon Genelevi ve Jeofizik Bilimin İlişkisi 2.441 izlenme - 7 ay önce Depremde kiliseler yerle bir oldu ama Lizbon Genelevi ayakta kaldı. Bunu gören halk depremin Tanrıdan gelen bir felaket olmadığını anladı. Deprem günahkarları yok ediyorsa neden kiliseler yıkıldı, genelev ayakta kaldı. Melih Baki anlatıyor.
Sucuk Salamı Yerde Bulsam Yerim 00:39
Sucuk Salamı Yerde Bulsam Yerim 1.951 izlenme - 2 yıl önce Sokaktaki vatandaşlara işlenmiş et hakkında sorular yöneltildi. Kanser yapma riski taşıyan işlenmiş etlerle ilgili bir vatandaşın yorumuysa çok ilginçti.
Örümcek Ağı Estetiği Güvenli Midir? Asimetri Riski Var Mıdır? Dr. Nüket Eroğlu 01:09
Örümcek Ağı Estetiği Güvenli Midir? Asimetri Riski Var Mıdır? Dr. Nüket Eroğlu 270 izlenme - 3 yıl önce Dr. Nüket Eroğlu taze bilgilerini açıklamak için videoyu seçti ve healthplay'e geldi. HealthPlay hakkında daha fazla bilgi, www.healthplay.co 'da KLİNİK İLET...
Türkiye'de Deprem Riski 01:56
Türkiye'de Deprem Riski 1 izlenme - 3 gün önce Dünyanın Oluşumundan Beri, Sismik Yönden Aktif Bulunan Bölgelerde Depremlerin Ardışıklı Olarak Oluşturduğu Ve Sonucundan Da Milyonlarca İnsanın Ve Barınakların Yol Olduğu Bilinmektedir. Bilindiği Gibi Türkiye Dünyanın En Etkin Deprem Kuşaklarının Birinin Üzerinde Bulunuyor. Türkiye En Yakın Depremi 2 Gün Önce Yaşadı.
Düşük Riski, Nedenleri, Çözümleri Nelerdir? 02:23
Düşük Riski, Nedenleri, Çözümleri Nelerdir? 88 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/dusuk-riski-nedenleri-cozumleri/ Sağlıklı hamilelik geçirmek tüm anne adaylarının en çok istediği şeydir. Hamilelikte en çok korkulan durumlardan biri ise düşük yaşamaktır. Peki, düşük riski, nedenleri, çözümleri nelerdir? Hamilelikte yaşanabilecek düşük riski ile ilgili merak edilenleri sizler için Prof. Dr. Teksen Çamlıbel’e sorduk. Anne karnında bebeğin daha sağlıklı büyümesi için bu videolara da bir göz atın. Hamilelikte Sigara Kullanımının Zararları Nelerdir?, Gebelikte Nasıl Beslenmeliyiz? Hamilelik sürecinde de cilt bakımını ihmal etmeyen hanımlar için bir videomuz var! Hamilelerde Cilt Bakımı Nasıl Olmalıdır?
İnme riski kimlerde daha yüksektir? 01:00
İnme riski kimlerde daha yüksektir? 74 izlenme - 2 yıl önce İnme riski kalp-damar hastalığı olan kişilerde yüksektir. Tansiyon hastaları da inme riski taşır. Beyin kanaması da inmeye neden olabilir.
Serebral Palsi Nedir? 01:14
Serebral Palsi Nedir? 106 izlenme - 3 yıl önce Fizyoterapist Doç. Dr. Gönül Acar, doktoramcam.com Çocuk Sağlığı Portalı için açıkladı. http://www.doktoramcam.com/Uzman/Detay/doc-dr-gonul-acar/469
No Touch ile Tedavi Olan Hastalarda Hastalığın Nüksetme Riski Nedir? 03:33
No Touch ile Tedavi Olan Hastalarda Hastalığın Nüksetme Riski Nedir? 4 izlenme - 4 ay önce No Touch ile tedavi olan hastalarda hastalığın nüksetme riski nedir?? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Onun Korkulu Rüyası 02:09
Onun Korkulu Rüyası"Elektriklerin Kesilmesi" 31 izlenme - 2 yıl önce Artvin'de 18 yıl önce geçirdiği trafik kazası nedeniyle felç olan ve evinde elektrikli solunum cihazına bağlı olarak yaşamını sürdüren 45 yaşındaki İsminaz Yılmaz, Türkiye genelinde meydana gelen elektrik kesintisi nedeniyle büyük endişe yaşadı. Yılmaz, nefes alışını sağlayan cihazın durması halinde ölüm riskiyle karşı karşıya kalıyor.
Hareketsiz Yaşam Kalp Krizi Riskini Artırıyor! 01:39
Hareketsiz Yaşam Kalp Krizi Riskini Artırıyor! 6 izlenme - 2 yıl önce Fatih Üniversitesi Maltepe Hastanesi Kalp-Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Mustafa Güden, kalp krizi riskleri hakkında bilgilendiriyor. www.hastane.fatih.edu.tr