Hoşgeldiniz!

ritüel

Adana Cono Kavgası 01:26
Adana Cono Kavgası 51.343 izlenme - 1 yıl önce Tüm videoyu ağzım açık izledim harbiden. Bakalım kavgayı kim kazanacak?
Can Can: Alituran ( Ali Ataş) Söz: Geleneksel,müzik Düzenleme: A Ataş 03:38
Can Can: Alituran ( Ali Ataş) Söz: Geleneksel,müzik Düzenleme: A Ataş 18.224 izlenme - 3 yıl önce Alevi Cem erkanlarinda söylene gelmis geleneksel eser.
Norveç Hallingdans Folk Dansı 04:05
Norveç Hallingdans Folk Dansı 2.372 izlenme - 11 ay önce Kuzey denildiğinde tereddütsüz akla daima norveç gelir . Bu soguk ve soguk oldugu kadar bir o kadar sempatik ülke insanlarının yaptıgı geleneksel Halling folk dansını izleyecegiz.
En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi ve Ritüeli 03:50
En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi ve Ritüeli 2.646 izlenme - 3 yıl önce Bazı hayvanlar çok sıradışı çiftleşme yöntemlerine veya ritüellerine sahipler, fakat içlerinden 11 tanesinin çiftleşme ritüeli diğerlerine kıyasla aşırı tuhaf. Hayvanlar aleminin en ilginç çiftleşmeleriyle veya çiftleşme ritüelleriyle alakalı ilginç bilgiler öğrenmek için bu videoyu kesinlikle izlemelisiniz.
İlluminati'nin Mehmet Karahanlı İnfazı - Kurtlar Vadisi 09:55
İlluminati'nin Mehmet Karahanlı İnfazı - Kurtlar Vadisi 1.469 izlenme - 2 yıl önce Kurtlar vadisi dizisinde Mehmet Karahanlı'nın İlluminati tarafından infazından öncesi sahneleri izleyeceksiniz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/97938/illuminati-ve-polat-alemdar-kurtlar-vadisi
Kan Kartalı Sahnesi - Vikings 03:46
Kan Kartalı Sahnesi - Vikings 839 izlenme - 2 yıl önce Ragnar Lodbrok'a ihanet ederek gücünü elinden almaya çalışan Jarl Borg, Ragnar tarafından kan kartalı yapılmak üzere cezalandırılır. Bizzat kendi elleriyle işe koyulan Ragnar, geleneğe göre önce kurbanı arkadan keser ve sonra elleriyle kazarak kurbanın kaburgalarını bularak onları ayırır. Akciğere ulaştıktan sonra onları dışarıya doğru çekerek omuzlara koyar. Tüm bunların sonunda ortaya çıkan görüntü kanatları andırır ve en önemlisi tüm bunlar yapılırken eğer kurban sesini çıkartmazsa Valhalla'ya gidebilir.
Dünyanın En Kötü Dişli Kabilesi 02:32
Dünyanın En Kötü Dişli Kabilesi 721 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar Dünyanın en güzel dişli kabilesi videosundan sonra birde en kötüsünü görelim istedim. O videodan sonra yeterince bozulan psikolojimizi düzeltmek adına bir paylaşım. Gerçi bu kadar yarı çıplak adamı bir arada görüp kimin psikolojisi düzelebilir ki. Dini bir ritüel izlediğimiz. 1992 yapımı Baraka belgeselinden. Belgeselin her karesi büyüleyici. Şiddetle tavsiye olunur. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/109441/dunyanin-en-guzel-disli-kabilesi
Elise Hatun - Ritüel Dansı 05:07
Elise Hatun - Ritüel Dansı 217 izlenme - 1 yıl önce Elise Hatun - Ritüel Dansı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tabu - Ayinler (National Geographic Belgesel) 47:01
Tabu - Ayinler (National Geographic Belgesel) 389 izlenme - 2 yıl önce National Geographic'in sevilen belgesel serisi Tabu'nun bu videosundaki konumuz ayinler. İyi seyirler.
Bungee Jumping Sporunu Yüzyıllar Önce Bulan Kabile 01:49
Bungee Jumping Sporunu Yüzyıllar Önce Bulan Kabile 645 izlenme - 3 yıl önce Bungee Jumping tarihi, Pasifik Adaları'nın Pentecost Adası'ndaki kara atlayışçılarından esinlenen dört Tehlikeli Sporlar Kulübü üyesi 1979'da bacaklarına esnek halatlar bağlayarak Clifton Asma Köprüsü'nden atlamasıyla başladı. Böylece günümüz bungee jumping dönemini başlattılar. İşte dünyaya bir adrenalin sporu hediye eden bu kabile yüzyıllardır geleneğini sürdürmeye devam ediyor. Genç erkekler yaklaşık 100 metre yükseklikteki ahşap kuleden ayaklarına bağladıkları sarmaşık ipleriyle kendilerini aşağıya bırakmaktadırlar.
Hindistan'da Damdan Bebek Atma Ritüeli 01:19
Hindistan'da Damdan Bebek Atma Ritüeli 294 izlenme - 3 yıl önce Olay başlıkta anlaşıldığı üzere Hindistan'da geçiyor. Efendim bu adamlar inanışa göre çoluk çocuğunu tapınağın damından aşağı atıyor, aşağıda da bir grup bekleyen çocukları karşılıyor. Bu ritüel ile çocukların ileride güçlü birer birey olacağına inanılıyor.
Jean Rouch - Les Maîtres Fous - Çılgın Efendiler 27:50
Jean Rouch - Les Maîtres Fous - Çılgın Efendiler 131 izlenme - 1 yıl önce Jean Rouch (1917-2004) Fransız film yapımcısı ve antropolog. Ethnofiction adı verilen akımın banisi konumunda olan yapımcı, çalışmalarında insanın toplumsallaşmasında bulunan ilkel ve içgüdüsel kavramsallaştırma mekanizmalarına değinmiştir. En çok bilinen çalışması olan 1955 -Les Maîtres Fous- Çılgın Efendilerde 19. yüzyılda Afrika'daki Fransız ve İngiliz sömürge yönetimlerinde ortaya çıkan Hauka adlı dinsel hareketi ele almaktadır. Sömürge yöneticileriyle karşılaşan Afrika yerlilerinin tahayyül dünyasında sömürge amirlerinin nasıl bir yer ettiğini Roux'un bu çalışmasından anlıyoruz. Yani bu çalışmada Afrikalıların beyazları nasıl gördüğüne şahit olacaksınız Not: Filmde önce Hauka mezhebine mensup olanların şehir hayatın mensup oldukları sosyal tabakalar anlatılmaktadır. ilerleyen safhada katılımcılar ormanlık bir bögede yer alan ayin alanına gelerek çeşitli ritüeller gerçekleştirirler. Ritüellere katılanlar çeşitli seromonilerle bedenlerini beyazların ruhlarının kullanımına hazırlayarak bir tür tenasüh- reenkarnasyon riti uygularlar. Daha sonraki aşamalardaki ritüellerden en canalıcı olanı dayak ve yumurta kırma ritüeli ki bunlar beyaz adamın hiyerarşik ilişkilerinin temsili niteliğindedir. Köpek yeme ritüeli beyaz adamın zenginllik ve otoriterlik alametlerinden olan köpeğin yenilerek bir tabu davranış kollektif olarak canlandırılır ki bu beyazların kendi koydukları kanunları hiçesayması olarak da okunabilir.
96.Bölüm-Sorular-Kuran'dan Cevaplar 58:04
96.Bölüm-Sorular-Kuran'dan Cevaplar 296 izlenme - 2 yıl önce Kuran'a göre Sağ ve Sol Kavramları Deniz Mahsulleri ve Leş Kavramı Çocukların dini eğitimi Kuran ilk geldiği zaman peygamberimizin delilleri Selam vermek ritüel midir Savm ve Siyam kavramları arasındaki fark Bakara Kıssası Kurana göre abdest konusu .
Yerlilerin Karınca Ritüeli 04:44
Yerlilerin Karınca Ritüeli 167 izlenme - 2 yıl önce Yerlilerin karınca ve eldivenle hazırladıkları bir yaş ritüeli izleyeceksiniz. ne var bunda alt tarafı karıncaları eldivene diziyorlar kıskaçları ellere gelecek şekilde, ısırtıyorlar işte, karınca ısırığından ne olcak mk diyeceksiniz. ama işin garip tarafı; Ateş karıncalarının Zehirleri, hücrede toksin etki yaratan alkeloid içeriyor ve vücutta yanıklara ve çok şiddetli sancılara neden oluyor ve daha da garip tarafı: Ateş karıncaları birlikte hareket ediyor, birlikte besleniyor veee hep birlikte sokuyorlar. Yerliler ne kadar canı acısa da buna alışmış gibi görünüyor. Peki sıradan bir insanı bu teste soksak ne olur? Buyrun o da burada ; https://www.youtube.com/watch?v=5xC816FTBXA Herkese iyi seyirler dilerim... Teşekkürler.
2014-15 Nba Sezonu Ritüelleri 02:37
2014-15 Nba Sezonu Ritüelleri 85 izlenme - 2 yıl önce 2014-15 NBA Sezonu Ritüelleri Daha fazlasını www.izlesene.com/futbolarena kanalından izleyebilirsiniz.. 13.08.2015 günü Futbol Arena kanalına yüklediğim '2014-15 NBA Sezonu Ritüelleri' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/futbolarena kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Maymun İlahisi - Kecak 03:13
Maymun İlahisi - Kecak 160 izlenme - 2 yıl önce Ron Fricke tarafından 1992'de çekilen "Baraka" adlı filmin en etkileyici sahnelerinden biri. Bali'de Kecak ya da Maymun İlahisi olarak adlandırılan dansın bir temsilini izleyeceksiniz. Topluluğun "reisi" olan abimizin sevimliliği ve "ça ça" sesleri ayrıca takdir topluyor...
Şamanik Yolculuk: Hazırlık Ritüeli, Dört Yön 02:21
Şamanik Yolculuk: Hazırlık Ritüeli, Dört Yön 243 izlenme - 4 yıl önce Sorulara ve sorunlara rehberlerden bir karşılık bulabilmek için uygulanan bir yöntem olan Şamanik Yolculuk'a hazırlık olarak önce adaçayı yakılıp tütsüsü kullanılıyor, sonra Dört Ana Yön'e sesleniliyor....Kadim Ritüellerin güzelliği ve çağdaş günlük yaşamda kullanma olanağı. Juanita Puddifoot İstanbul, Üsküdar'da Deneyimle'ye geliyor. Kaçırmayın....28-29 Eylül 2013
Mega Rituel Pt.3 (Mimari Ve Enerji İlişkisi,piramitlerin Sırrı Ve Kabe) 14:08
Mega Rituel Pt.3 (Mimari Ve Enerji İlişkisi,piramitlerin Sırrı Ve Kabe) 110 izlenme - 3 yıl önce Elektrik Üreten Piramitlerin Sırları,mimari-Enerji İlişkisi Ve Kabenin Önemi.. Finale Mega Rituel'e Doğru Yaklaştık..
Batıl bir din Hinduizm 39:50
Batıl bir din Hinduizm 104 izlenme - 2 yıl önce Hinduizm, diğer Uzakdoğu dinleri gibi batıl bir inançtır. Allah'ın vahyine değil, insanların ürettikleri saçma geleneklere ve öğretilere dayanan büyük bir yanılgıdır. Ancak Hinduların sözde kutsal kitap olarak kabul ettikleri bu metinlerin hiçbiri Allah’ın vahyine dayanmaz. Bu metinler yalnızca Aryanlar ve çeşitli Hindu liderleri tarafından kaleme alınmış efsanelerden, hikayelerden ibarettir. Hindular, hayatlarını, ayinlerini, ritüellerini bu kitaplardaki hurafelere göre düzenlerler. Bu nedenledir ki Hinduizm, akıldışı uygulamalar ve batıl geleneklerle doludur. Ve bu kitaplarda tanımlanan kasvetli ve karanlık dünya, Hindular için ideal bir hayat modeli olmuştur. Kuşkusuz her insan dilediği dini seçmekte ve ona göre yaşamakta özgürdür. Ama doğrunun ne olduğunu anlatmak ve yanlışı eleştirmek de, Allah'ın Müslümanlara verdiği bir görevdir. Bu belgeselin hazırlanmasındaki amaç ise, bu yanılgıya karşı hem Hinduları hem de diğer insanları uyarmaktır. http://www.a9.com.tr/izle/2903/HD-Belgeseller/Batil-bir-din-Hinduizm A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Mega Rituel Part 2 (Masonluğun Tarihi Ve Kabbala) 14:02
Mega Rituel Part 2 (Masonluğun Tarihi Ve Kabbala) 87 izlenme - 3 yıl önce Mega Rituel Belgeselinin 2. Bölümünde Kabalayı Daha İyi Kavrayabilmeniz İçin Birkaç Temel Konudan Bahsedildi. Adım Adım Asıl Konuya Doğru Giriş Yapıyoruz.. S...
Mega Ritüel Part 1 ( Masonluğun Temeli ) 09:14
Mega Ritüel Part 1 ( Masonluğun Temeli ) 62 izlenme - 3 yıl önce İlluminatinin Yüzyıllardır Süregelen Luciferian Planlarına Karşı Gelebilmek Ve İnsanları Bu Sisteme Karşı Bilinçlendirmek İçin Biz Undeground Ve Gerçek Medya...
 Yerlilerin Karınca Ritüeli 04:44
Yerlilerin Karınca Ritüeli 86 izlenme - 3 yıl önce Yerlilerin karınca ve eldivenle hazırladıkları bir yaş ritüeli izleyeceksiniz. ne var bunda alt tarafı karıncaları eldivene diziyorlar kıskaçları ellere gelecek şekilde, ısırtıyorlar işte, karınca ısırığından ne olcak mk diyeceksiniz. ama işin garip tarafı; Ateş karıncalarının Zehirleri, hücrede toksin etki yaratan alkeloid içeriyor ve vücutta yanıklara ve çok şiddetli sancılara neden oluyor ve daha da garip tarafı: Ateş karıncaları birlikte hareket ediyor, birlikte besleniyor veee hep birlikte sokuyorlar. Yerliler ne kadar canı acısa da buna alışmış gibi görünüyor. Peki sıradan bir insanı bu teste soksak ne olur?
Masonluğun felsefesi Kabala 05:15
Masonluğun felsefesi Kabala 46 izlenme - 2 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/22556/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Masonlugun-felsefesi-Kabala A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Eski Mısır, Astek, Sümer’ler de para ile tutulan yasçılar ritüeller yapıyorlardı. Yas batıl bir inan 01:40
Eski Mısır, Astek, Sümer’ler de para ile tutulan yasçılar ritüeller yapıyorlardı. Yas batıl bir inan 35 izlenme - 2 yıl önce KARTAL GÖKTAN: Adnan Bey yas tutmayla ilgili bazı bilgiler var uygun görürseniz onları okuyacağım. ADNAN OKTAR: Bakalım. KARTAL GÖKTAN: Profesyonel parayla tutulan yascılar eski Mısır, eski Yunan, Astekler, Romalılar’da, Asurlular’da, Persler’de ve Afrika kültürlerinde yaygın olarak kullanılırdı. Bu yascılar cenaze evinin sahibi tarafından veya cenaze planlayıcılar tarafından tutulurdu. Astekler’de yas törenlerinde uzun süren ağlama ritüelleri yapılırdı.  Mısır’da önemli bir kimse ölünce ölü evinin kadınları başları ve yüzlerine çamur sürerler, elbiselerini vücutlarına iple sardıktan sonra çıplak göğüslerini döverek dolaşırlardı. Cenaze evinin sahibi parayla yascılar tutardı. Eski İbraniler’de eğer kişi halktan biriyse bir hafta yas tutulurdu. Eğer kişi ünlü bir lider veya sanatçı ise bir ay yas tutulurdu. Yahudilikte matem adetleri elbiseyi yırtma, çula sarılma, yere oturma, başa kül serpme, kül üzerinde yatma, bedeni kesme, saçı yolma, ağlayıp dövünme, oruç tutma gibi çeşitli şekillerdeydi. Kitab-ı Mukaddes’te de en çok geçen matem türü elbiseleri yırtmak. Hz. Musa (a.s) özel sebeplerle elbise yırtmayı Hz. Harun (a.s) ve çocuklarına yasakladı. Ancak Yahudi tarihinde bu uygulamayla sık sık karşılaşıldı. Dördüncü yüzyılda Eflatun, parayla yas tutulmasını kanunla yasaklamıştı. On yedinci yüzyılda İrlanda kilisesi parayla yascı tutulmasını yasaklamıştı. ADNAN OKTAR: Evet. Yascı birçok insan. Bu yascılara bu fayda verir. http://www.a9.com.tr/izle/198656/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Eski-Misir-Astek-Sumer’ler-de-para-ile-tutulan-yascilar-ritueller-yapiyorlardi-Yas-batil-bir-inanistir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Mega Rituel Part 4 (911 Ve Numeroloji) 13:57
Mega Rituel Part 4 (911 Ve Numeroloji) 51 izlenme - 3 yıl önce 11 Eylül Komplosunun Ardındaki Spiritual Sırlar.. Komplonun Arkasındaki Gizli Güç..
Kürşad Terci - Kağan Korad - Soner Egesel - Danza Ritüel Del Fuego 03:54
Kürşad Terci - Kağan Korad - Soner Egesel - Danza Ritüel Del Fuego 59 izlenme - 5 yıl önce
2014-15 NBA Sezonu Ritüelleri 02:37
2014-15 NBA Sezonu Ritüelleri 6 izlenme - 2 yıl önce 2014-15 NBA Sezonu Ritüelleri Daha fazlasını www.izlesene.com/bahisanaliz kanalından izleyebilirsiniz.. 13.08.2015 günü Bahisanaliz kanalına yüklediğim '2014-15 NBA Sezonu Ritüelleri' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/bahisanaliz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Pogba ve Bolt'un İlginç El Sıkışma Ritüeli  00:26
Pogba ve Bolt'un İlginç El Sıkışma Ritüeli 1 izlenme - 7 ay önce Manchester United'ın yıldızı Paul Pogba ile ünlü atlet Usain Bolt, yeni yıla aynı mekanda girdiler. İkilinin el sıkışma ritüeli kameralara böyle yansıdı.