Hoşgeldiniz!

Rize Haberleri Videoları İzle

Rize'nin Göbeğinde Define Avı 02:44
Rize'nin Göbeğinde Define Avı 752 izlenme - 2 yıl önce Rize'de bir vatandaş ihbar üzerine şehrin merkezinde başlattığı kazı çalışmasında beklediği hazineyi bulamayınca arayıp arkadaşını bi güzel kalayladı. Kısacası beklediği hazine fos çıkınca kazı esnasında patlayan 3 borunun ardından rizeyi bok kokusu sardı. Ve bu durum sonrası esnaf perişan halde.
 Rize'nin Göbeğinde Define Avı 02:43
Rize'nin Göbeğinde Define Avı 660 izlenme - 3 yıl önce Rize'de bir vatandaş ihbar üzerine şehrin merkezinde başlattığı kazı çalışmasında beklediği hazineyi bulamayınca arayıp arkadaşını bi güzel kalayladı. Kısacası beklediği hazine fos çıkınca kazı esnasında patlayan 3 borunun ardından rizeyi bok kokusu sardı. Ve bu durum sonrası esnaf perişan halde.
Haber53 Rize Halkını En Çok Sinirlendiren Durumlar 04:33
Haber53 Rize Halkını En Çok Sinirlendiren Durumlar 592 izlenme - 3 yıl önce Haber53 kanalının rize halkına yaptığı kamuoyu araştırmasını izliyorsunuz.
 Böyle Hırsız Görülmedi 00:53
Böyle Hırsız Görülmedi 166 izlenme - 3 yıl önce Rize’de bir fırından para kutusunu çalan hırsız, eşkalinin tespit edilememesi için üzerindeki elbiseleri çıkartıp kafasına boş un paketi geçirdi. Rize’de güvenlik kameralarına ilginç bir hırsızlık olayı yansıdı. Bir fırında tezgahın üzerinde bulunan yardım kutusunu gözüne kestiren hırsız, tezgahın boş olduğu bir anı yakalayarak para kutusunu çaldı. Tezgahı görüntüleyen güvenlik kameralarını unutmayan hırsız, eşkalinin tespit edilememesi için üzerindeki elbiseleri çıkartıp kağıt un paketinden yaptığı bir maske ile çıplak olarak dükkana girdi. Hırsız dükkandan çıkarken de kapıda bıraktığı parmak izlerini silmeyi unutmadı. Hırsızın tüm çabalarına rağmen polis yaptığı çalışma ile hırsızı yakalamayı başardı.
Haber53 Evde Kimin Sözü Geçer? 06:24
Haber53 Evde Kimin Sözü Geçer? 112 izlenme - 3 yıl önce Haber53'ten rize halkıyla yaptığı röportajları izlemektesiniz.
Haber53 Rize Halkı Sevgililer Günü Hakkında Ne Düşünüyor? 14:12
Haber53 Rize Halkı Sevgililer Günü Hakkında Ne Düşünüyor? 56 izlenme - 3 yıl önce Haber53 Rize Halkı Sevgililer Günü Hakkında Ne Düşünüyor?