Hoşgeldiniz!

rizeli

203 Kiloluk Kütüğü Sırtında Taşıyan Rizeli Rambo 02:20
203 Kiloluk Kütüğü Sırtında Taşıyan Rizeli Rambo 2.780 izlenme - 3 hafta önce Rize'de 'Rambo' lakaplı Ramazan Çepni, 203 kilogram olarak tartılan ağaç kütüğünü sırtında taşımayı başardı. Rize’nin Çayeli İlçesi Büyükköy Beldesi’nde yaşayan 43 yaşındaki Ramazan Çepni, gücü ve kuvveti nedeniyle çevresi tarafından 'Rambo' olarak adlandırılıyor. Ramazan Çepni kimine göre Seyit Onbaşı kimine göre ise yerli Herkül. Çepni, geçtiğimiz günlerde ormanlık alanda sırtına aldığı dev bir kütüğü taşıyınca arkadaşları tarafından fotoğrafları çekilerek sosyal medyada paylaşılmıştı. Çepni, elektronik hassas terazi ile tartıldığında toplamda 203 kilogram gelen kütüğü yeniden sırtladı. Üç kişinin bile yerinden kaldıramadığı 203 kiloluk kütüğü ip yardımı ile sırtına alan Çepni, zorlanmadan 50 metre taşımayı başardı. Vinç istendi "ben taşırım" dedi. Ramazan Çepni, ormanlık alandaki kütüğü taşımak için vinç aranırken gerek olmadığını belirtip kütüğü kendisi taşımaya karar verdiğini belirterek “Amcam arazisindeki bir ağacı kesmeye karar verdi. Ağacı birlikte kestik. Ancak kütükler çok ağır olunca vinç çağırmak istedi. Ben de vince gerek olmadığını kütükleri taşıyabileceğimi söyledim. Taşıyarak kütükleri ormanlık alandan yola çıkartım ve araca yükledik” dedi. Ramazan Çepni hemşehrisi olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdiğini de ifade ederek bir gün çocukları ile birlikte onu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ziyaret etmeyi çok arzuladığını belirtti. Çepni, “Cumhurbaşkanıma selam söylüyorum. Onu çok seviyorum. Rambo her zaman hazır. Rabbimin bana verdiği bu gücü her zaman onun için kullanmaya hazırım. Ona çok dua ediyorum. Üç çocuk demişti benim altı çocuğum var. Bir gün nasip olursa çocuklarımla birlikte kendisini ziyaret etmek istiyorum. Bu beni çok mutlu eder" şeklinde konuştu. "Seyit Onbaşı kaldırdı bende kaldırırım" Çanakkale Boğazı’nda tek başına kaldırarak topa yerleştirdiği 215 kiloluk top mermisi ile adını tarihe kazıyan Seyit Onbaşı’yı rahmetle anan Çepni, “Seyit Onbaşı’yı buradan rahmetle anıyorum. Tüm şehitlerimize rabbim rahmet etsin. Ondan sonra 215 kiloluk o top mermisini kimse kaldıramamış. Ben o mermiyi kaldırmaya hazırım. O bombayı kaldırıp ben deondan 100 sene sonra tarihe geçmek istiyorum” diye konuştu.
Deposuz Arabayla Yola Çıkan Rizelinin Muhteşem Çözümü 00:56
Deposuz Arabayla Yola Çıkan Rizelinin Muhteşem Çözümü 5.847 izlenme - 3 ay önce Eski model kamyonetinde yakıt deposu olmayan Karadenizli adam kendince muhteşem bir çözüm bulmuş.
Rizelinin Bıldırcın Avı 00:52
Rizelinin Bıldırcın Avı 1.244 izlenme - 3 hafta önce Rizeli Gazeteci Ali Birerdinç, av sahasında gördüğü bıldırcını tüfeği ile vurmak yerine üzerine atlayıp yakaladı.
Rizeli Çift Yarışmayı Kazanınca? - Ben Bilmem Eşim Bilir 03:15
Rizeli Çift Yarışmayı Kazanınca? - Ben Bilmem Eşim Bilir 48.014 izlenme - 4 yıl önce Yarışmaya çıkartmaları ile gelen rizeli çift yarışmayı kazanınca özel plakalı ve yazılı çıkarmalarını arabaya yapıştırdı.
Sinirden Eşine Çıldıran Bayan Yarışmacı! - Ben Bilmem Eşim Bilir 04:12
Sinirden Eşine Çıldıran Bayan Yarışmacı! - Ben Bilmem Eşim Bilir 71.940 izlenme - 4 yıl önce Dün akşam yayınlanan 'Ben Bilmem Eşim Bilir' programına damga vuran Rizeli çift.
Bu Nasıl Açlıktır? 03:25
Bu Nasıl Açlıktır? 2.530 izlenme - 2 ay önce Rizeli dayıdan açlık üzerine ilginç tespitler... Yorumsuz...
7 Dakikada 7 Kere Radara Yakalan Karadenizli Vatandaşın İsyanı 01:18
7 Dakikada 7 Kere Radara Yakalan Karadenizli Vatandaşın İsyanı 4.424 izlenme - 11 ay önce Ordu'da Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanan TEDES uygulaması tarafından binlerce vatandaşa radar cezası kesildi. Öyle ki bazı vatandaşlara 1'er dakika arayla 7 ceza birden kesilirken sosyal medyada Ordu Büyükşehir Belediyesine büyük tepki var. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Trafik Elektronik Denetleme Sistemi (TEDES) Projesi Ordu’da Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanıyor. Karadeniz Sahil Yolu Ordu Şehiriçi Geçişi’nde 18 Kasım 2015 tarihinden itibaren faaliyete geçen sistemde, 19 kule radar cihazı ile 11 araç plaka tanıma sistemi ışık ve hız ihlallerini görüntülü ve fotoğraflı olarak tespit tespit ediyor. Tespit edilen ihlaller ise sürücülere ceza olarak yansıyor.
Mustafa Topaloğlu - Oflu İle Rizeli (Can Uzman Remix) 03:47
Mustafa Topaloğlu - Oflu İle Rizeli (Can Uzman Remix) 8.028 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Topaloğlu Oflu İle Rizeli Can Uzman Remix
Bir Umut Var İçim’de 03:55
Bir Umut Var İçim’de 14.357 izlenme - 6 yıl önce istankar rizeli
Rizelilerin 2015 Seçim Sonuçlarına Tepkileri 03:32
Rizelilerin 2015 Seçim Sonuçlarına Tepkileri 5.991 izlenme - 1 yıl önce Rizeli vatandaşların, 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri sonrasında meclis çoğunluğunu kaybeden AKP'ye yönelik yorumlarını ve koalisyon hakkındaki düşüncelerini izleyeceksiniz. AKP-CHP koalisyonu diyenler çoğunlukta. İyi seyirler.
Ulan Garı Beni Rezul Ettun (Ben Bilmem Eşim Bilir) 03:29
Ulan Garı Beni Rezul Ettun (Ben Bilmem Eşim Bilir) 11.832 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'de Ekrana Gelen Ve Haftasonlarının Fenomeni Haline Gelen Ben Bilmem Eşim Bilir Programında Yine Keyifli Anlar Yaşandı. kanal D'de Ekrana Gelen Ve Haftasonlarının Fenomeni Haline Gelen Ben Bilmem Eşim Bilir Programında Yine Keyifli Anlar Yaşandı. yarışmaya Rize'den Katılan Ve Oldukça Keyif Veren Çift Matkapla Duvar Delme Oyununda İzleyenleri Gülme Krizine Soktu. Rizeli Çiftin Giriştiği Diyalogları Duyan Stüdyodaki Konuklar Kahkahalara Boğuldu. yarışma Rekorunu Kırdı rizeli Esma Ve Mevlüt Çifti, Yarışmada Daha Evvel 89 Saniyede Yapılabilen Bir Oyunu 36 Saniyede Yaparak Yeni Ve Kırılması Zor Bir Rekora İmza Attı. Esma, Eşinin Tarif Ettiği İşaretli Noktaları 36 Saniyede Delmeyi Başardı. kahkahalara Boğan Diyalog yarışmanın Renkli Sunucusu İlker Ayrık'ın Rekoru Açıklaması İle Birlikte Rizeli Çiftin Diyalogları Stüdyoyu Gülmekten Kırdı Geçirdi. Mevlüt, Rekoru Eşine Sarılarak Kutladı Ve Karadenizli Şivesiyle "ulan Garı Beni Rezil Ettun, Diyecekler Bana Garı Yaptı Sen Yapamadın" İfadelerini Kullandı. Kanal D'nin Çiftin Sözlerini Altyazılı Olarak Çevirmesi De Dikkat Çekti.
İzmirli Taylan - Rizeli Kız 05:30
İzmirli Taylan - Rizeli Kız 5.939 izlenme - 2 yıl önce izmirli Taylan - Rizeli Kız Extra Damar Extra Arabesk Radyo Damarex www.damarex.com “Ekstra Damar Ekstra Arabesk Radyo Damarex” sloganı ile Arabesk müzik severler için yayın hayatına başlayan, Arabesk müziğin en sevilen şarkılarına yer veren Radyo Damarex, canlı ve kesintisiz müzik ziyafeti ile radyo dinleme sitemizde siz dinleyicileri ile buluşuyor. Türkiye’nin en damar radyosu olduğunu belirten radyo kanalını Arabesk müzik sevenler için tavsiye ederiz. Otomatik DJ programı ile kesintisiz müzik yayını yapan radyo kanalını 7/24 sitemizden canlı dinleyebilirsiniz.
Rizeli Tırcıdan FH Volvo Kral Mahalinde Yolculuk 11:43
Rizeli Tırcıdan FH Volvo Kral Mahalinde Yolculuk 13.170 izlenme - 9 yıl önce nadir ersayın Efkarlı Yola Devam,,,
Rizeli Tırcıdan Efkarlı Yol 05:47
Rizeli Tırcıdan Efkarlı Yol 6.638 izlenme - 8 yıl önce nadir ersayin
şahan 08:48
şahan 4.494 izlenme - 9 yıl önce
Tankı Ele Geçiren Rizeli 01:37
Tankı Ele Geçiren Rizeli 248 izlenme - 4 ay önce Hainlerin darbe girişiminde bulunduğu gece vatandaşlar kendilerini tanklara siper ederken bir grup vatandaşın bir tankı ele geçirip kaçırdığı anlar.
Prensip - Rizeli Aşık 03:01
Prensip - Rizeli Aşık 3.710 izlenme - 8 yıl önce prensip - rizeli aşık rapriz.com
10 yaşında servis kullanan küçük kız 00:41
10 yaşında servis kullanan küçük kız 1.900 izlenme - 6 yıl önce 10 yaşında servis kullanan küçük kız can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
03:11
"Çay Demleme Yarışması" - RİZE 1.380 izlenme - 2 yıl önce Rize'de farklı bölgelerden insanlar, kendi hünerlerini göstererek çay demleme konusunda hüner sahibi olduklarını göstermeye çalıştı.
piyanist kadir götür beni gittiğin yere solton ms5 01:30
piyanist kadir götür beni gittiğin yere solton ms5 2.099 izlenme - 8 yıl önce amatörüz ama iyiyiz
Rizeli Baba Gondola Binerse (Küfür İçerir) 02:59
Rizeli Baba Gondola Binerse (Küfür İçerir) 586 izlenme - 2 yıl önce Kızının zoruyla gondola binen Rizeli babanın güldüren tepkileri. Kameraya yansıyan komik görüntüler sizlerle...
Rizeli Çift Ben Bilmem Eşim Bilir 01:54
Rizeli Çift Ben Bilmem Eşim Bilir 1.475 izlenme - 4 yıl önce Rizeli Çiftler Ben Bilmem Eşim Bilir programına damga vurdu.
Rizeli Kız Süper Yorum Süper Ses (Beni Düşünmedun Mi) 01:43
Rizeli Kız Süper Yorum Süper Ses (Beni Düşünmedun Mi) 285 izlenme - 2 yıl önce
rizeli maymunlar 00:45
rizeli maymunlar 1.348 izlenme - 7 yıl önce rizeli maymunlar
Bıldırcını Elle Yakalayan Rizeli Avcı 00:52
Bıldırcını Elle Yakalayan Rizeli Avcı 23 izlenme - 3 hafta önce Rizeli Gazeteci Ali Birerdinç, av sahasında gördüğü bıldırcını tüfeği ile vurmak yerine üzerine atlayıp yakaladı. Samsun’da bıldırcın avına çıkan Birerdinç, av sahasında gördüğü bir bıldırcını tüfeği ile vurmak yerine üzerine atlayıp yakaladı. Rizeli tecrübeli gazeteci, yakaladığı bıldırcını daha sonra öperek yine doğaya bıraktı.
Bevliye Yerine Diş Doktoruna Giden Rizeli Dayı 02:46
Bevliye Yerine Diş Doktoruna Giden Rizeli Dayı 596 izlenme - 2 yıl önce Bevliye yerine diş doktoruna giden Rizeli Dayının macerasını dinliyoruz. Bakalım arka ne kadar sağlammış.
Recep Ali Hut - Rizeliyim Rizeli 05:08
Recep Ali Hut - Rizeliyim Rizeli 1.056 izlenme - 5 yıl önce
Rizeli Kadın Kocasını Böyle Madara Etti 01:53
Rizeli Kadın Kocasını Böyle Madara Etti 804 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'de yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir'in bu akşam yayınlanacak bölümüne Karadenizli çift damga vuracak.
Www.facebook.com/mapavrili  Emsalsiz.. 03:59
Www.facebook.com/mapavrili Emsalsiz.. 1.122 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/mapavrili emsalsiz..
Rizeli Reis 06:03
Rizeli Reis 1.649 izlenme - 8 yıl önce canum kurban vatana