Hoşgeldiniz!

Rizeli Videoları

Dev Araba Markasını Rezil Eden Karadenizli Adam! 02:07
Dev Araba Markasını Rezil Eden Karadenizli Adam! 8.908 izlenme - 6 gün önce Rizeli abimiz, aracını servise su almasından dolayı götürdüğü ama servis yetkilileri vatandaşa aracın su kanallarına debisi yüksek su vurulduğunu ve bu yüzden sızdırma yaptığı için hatayı vatandaşta buldu. Rizeli vatandaş eline aldığı itfaiye hortumu ile araca su tutması ile birlikte arabanın su alması karşısında “Aynı bir dere ferahlığında araba su alıyor, balık da yetiştirebilirsiniz bu arabanın içinde. Bu arabamın üçüncü servisten gelmesi." diyor. İzliyoruz efendim.
Sinirden Eşine Çıldıran Bayan Yarışmacı! - Ben Bilmem Eşim Bilir 04:12
Sinirden Eşine Çıldıran Bayan Yarışmacı! - Ben Bilmem Eşim Bilir 72.047 izlenme - 4 yıl önce Dün akşam yayınlanan 'Ben Bilmem Eşim Bilir' programına damga vuran Rizeli çift.
Rizeli Çift Yarışmayı Kazanınca? - Ben Bilmem Eşim Bilir 03:15
Rizeli Çift Yarışmayı Kazanınca? - Ben Bilmem Eşim Bilir 48.145 izlenme - 4 yıl önce Yarışmaya çıkartmaları ile gelen rizeli çift yarışmayı kazanınca özel plakalı ve yazılı çıkarmalarını arabaya yapıştırdı.
Deposuz Arabayla Yola Çıkan Rizelinin Muhteşem Çözümü 00:56
Deposuz Arabayla Yola Çıkan Rizelinin Muhteşem Çözümü 5.866 izlenme - 8 ay önce Eski model kamyonetinde yakıt deposu olmayan Karadenizli adam kendince muhteşem bir çözüm bulmuş.
203 Kiloluk Kütüğü Sırtında Taşıyan Rizeli Rambo 02:20
203 Kiloluk Kütüğü Sırtında Taşıyan Rizeli Rambo 2.884 izlenme - 5 ay önce Rize'de 'Rambo' lakaplı Ramazan Çepni, 203 kilogram olarak tartılan ağaç kütüğünü sırtında taşımayı başardı. Rize’nin Çayeli İlçesi Büyükköy Beldesi’nde yaşayan 43 yaşındaki Ramazan Çepni, gücü ve kuvveti nedeniyle çevresi tarafından 'Rambo' olarak adlandırılıyor. Ramazan Çepni kimine göre Seyit Onbaşı kimine göre ise yerli Herkül. Çepni, geçtiğimiz günlerde ormanlık alanda sırtına aldığı dev bir kütüğü taşıyınca arkadaşları tarafından fotoğrafları çekilerek sosyal medyada paylaşılmıştı. Çepni, elektronik hassas terazi ile tartıldığında toplamda 203 kilogram gelen kütüğü yeniden sırtladı. Üç kişinin bile yerinden kaldıramadığı 203 kiloluk kütüğü ip yardımı ile sırtına alan Çepni, zorlanmadan 50 metre taşımayı başardı. Vinç istendi "ben taşırım" dedi. Ramazan Çepni, ormanlık alandaki kütüğü taşımak için vinç aranırken gerek olmadığını belirtip kütüğü kendisi taşımaya karar verdiğini belirterek “Amcam arazisindeki bir ağacı kesmeye karar verdi. Ağacı birlikte kestik. Ancak kütükler çok ağır olunca vinç çağırmak istedi. Ben de vince gerek olmadığını kütükleri taşıyabileceğimi söyledim. Taşıyarak kütükleri ormanlık alandan yola çıkartım ve araca yükledik” dedi. Ramazan Çepni hemşehrisi olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdiğini de ifade ederek bir gün çocukları ile birlikte onu Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde ziyaret etmeyi çok arzuladığını belirtti. Çepni, “Cumhurbaşkanıma selam söylüyorum. Onu çok seviyorum. Rambo her zaman hazır. Rabbimin bana verdiği bu gücü her zaman onun için kullanmaya hazırım. Ona çok dua ediyorum. Üç çocuk demişti benim altı çocuğum var. Bir gün nasip olursa çocuklarımla birlikte kendisini ziyaret etmek istiyorum. Bu beni çok mutlu eder" şeklinde konuştu. "Seyit Onbaşı kaldırdı bende kaldırırım" Çanakkale Boğazı’nda tek başına kaldırarak topa yerleştirdiği 215 kiloluk top mermisi ile adını tarihe kazıyan Seyit Onbaşı’yı rahmetle anan Çepni, “Seyit Onbaşı’yı buradan rahmetle anıyorum. Tüm şehitlerimize rabbim rahmet etsin. Ondan sonra 215 kiloluk o top mermisini kimse kaldıramamış. Ben o mermiyi kaldırmaya hazırım. O bombayı kaldırıp ben deondan 100 sene sonra tarihe geçmek istiyorum” diye konuştu.
Bu Nasıl Açlıktır? 03:25
Bu Nasıl Açlıktır? 2.549 izlenme - 7 ay önce Rizeli dayıdan açlık üzerine ilginç tespitler... Yorumsuz...
7 Dakikada 7 Kere Radara Yakalan Karadenizli Vatandaşın İsyanı 01:18
7 Dakikada 7 Kere Radara Yakalan Karadenizli Vatandaşın İsyanı 4.465 izlenme - 1 yıl önce Ordu'da Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanan TEDES uygulaması tarafından binlerce vatandaşa radar cezası kesildi. Öyle ki bazı vatandaşlara 1'er dakika arayla 7 ceza birden kesilirken sosyal medyada Ordu Büyükşehir Belediyesine büyük tepki var. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Trafik Elektronik Denetleme Sistemi (TEDES) Projesi Ordu’da Büyükşehir Belediyesi tarafından uygulanıyor. Karadeniz Sahil Yolu Ordu Şehiriçi Geçişi’nde 18 Kasım 2015 tarihinden itibaren faaliyete geçen sistemde, 19 kule radar cihazı ile 11 araç plaka tanıma sistemi ışık ve hız ihlallerini görüntülü ve fotoğraflı olarak tespit tespit ediyor. Tespit edilen ihlaller ise sürücülere ceza olarak yansıyor.
Yolun Üzerine 3 Katlı Bina Yapan Rizeli 01:43
Yolun Üzerine 3 Katlı Bina Yapan Rizeli 2.030 izlenme - 6 ay önce Rize'de Yaşayan Bir Kişi, Arsasının Uygun Almaması Nedeniyle 3 Katlı Evini Ana Kolonları Yol Üzerine Kalacak Şekilde İnşa Etti.
Bir Umut Var İçim’de 03:55
Bir Umut Var İçim’de 14.361 izlenme - 7 yıl önce istankar rizeli
Mustafa Topaloğlu - Oflu İle Rizeli (Can Uzman Remix) 03:47
Mustafa Topaloğlu - Oflu İle Rizeli (Can Uzman Remix) 8.181 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Topaloğlu Oflu İle Rizeli Can Uzman Remix
Rize’de Lokantacının İsyanı: Vidi Vidi Ediyisun Bağa 01:07
Rize’de Lokantacının İsyanı: Vidi Vidi Ediyisun Bağa 3.764 izlenme - 1 yıl önce Rize’de bir lokanta çalışanının motosikletle yemek servisine çıktığı müşterilerine dış serviste yaşadığı olayları anlatması güldürdü.
Ulan Garı Beni Rezul Ettun (Ben Bilmem Eşim Bilir) 03:29
Ulan Garı Beni Rezul Ettun (Ben Bilmem Eşim Bilir) 11.876 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'de Ekrana Gelen Ve Haftasonlarının Fenomeni Haline Gelen Ben Bilmem Eşim Bilir Programında Yine Keyifli Anlar Yaşandı. kanal D'de Ekrana Gelen Ve Haftasonlarının Fenomeni Haline Gelen Ben Bilmem Eşim Bilir Programında Yine Keyifli Anlar Yaşandı. yarışmaya Rize'den Katılan Ve Oldukça Keyif Veren Çift Matkapla Duvar Delme Oyununda İzleyenleri Gülme Krizine Soktu. Rizeli Çiftin Giriştiği Diyalogları Duyan Stüdyodaki Konuklar Kahkahalara Boğuldu. yarışma Rekorunu Kırdı rizeli Esma Ve Mevlüt Çifti, Yarışmada Daha Evvel 89 Saniyede Yapılabilen Bir Oyunu 36 Saniyede Yaparak Yeni Ve Kırılması Zor Bir Rekora İmza Attı. Esma, Eşinin Tarif Ettiği İşaretli Noktaları 36 Saniyede Delmeyi Başardı. kahkahalara Boğan Diyalog yarışmanın Renkli Sunucusu İlker Ayrık'ın Rekoru Açıklaması İle Birlikte Rizeli Çiftin Diyalogları Stüdyoyu Gülmekten Kırdı Geçirdi. Mevlüt, Rekoru Eşine Sarılarak Kutladı Ve Karadenizli Şivesiyle "ulan Garı Beni Rezil Ettun, Diyecekler Bana Garı Yaptı Sen Yapamadın" İfadelerini Kullandı. Kanal D'nin Çiftin Sözlerini Altyazılı Olarak Çevirmesi De Dikkat Çekti.
Rizelinin Bıldırcın Avı 00:52
Rizelinin Bıldırcın Avı 1.324 izlenme - 6 ay önce Rizeli Gazeteci Ali Birerdinç, av sahasında gördüğü bıldırcını tüfeği ile vurmak yerine üzerine atlayıp yakaladı.
Rizelilerin 2015 Seçim Sonuçlarına Tepkileri 03:32
Rizelilerin 2015 Seçim Sonuçlarına Tepkileri 6.007 izlenme - 2 yıl önce Rizeli vatandaşların, 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri sonrasında meclis çoğunluğunu kaybeden AKP'ye yönelik yorumlarını ve koalisyon hakkındaki düşüncelerini izleyeceksiniz. AKP-CHP koalisyonu diyenler çoğunlukta. İyi seyirler.
Bu Çaykur Rize Nasıl Gol Atacak - Hasan Şaş 01:47
Bu Çaykur Rize Nasıl Gol Atacak - Hasan Şaş 4.560 izlenme - 1 yıl önce Ntv spor yorumcusu Hasan Şaş son dakikaların oynandığı Çaykur Rize - Galatasaray maçında öngörüsünü konuşturduğu anları izliyoruz efendim.. iyi seyirler..
İzmirli Taylan - Rizeli Kız 05:30
İzmirli Taylan - Rizeli Kız 5.972 izlenme - 2 yıl önce izmirli Taylan - Rizeli Kız Extra Damar Extra Arabesk Radyo Damarex www.damarex.com “Ekstra Damar Ekstra Arabesk Radyo Damarex” sloganı ile Arabesk müzik severler için yayın hayatına başlayan, Arabesk müziğin en sevilen şarkılarına yer veren Radyo Damarex, canlı ve kesintisiz müzik ziyafeti ile radyo dinleme sitemizde siz dinleyicileri ile buluşuyor. Türkiye’nin en damar radyosu olduğunu belirten radyo kanalını Arabesk müzik sevenler için tavsiye ederiz. Otomatik DJ programı ile kesintisiz müzik yayını yapan radyo kanalını 7/24 sitemizden canlı dinleyebilirsiniz.
Rizeli Tırcıdan FH Volvo Kral Mahalinde Yolculuk 11:43
Rizeli Tırcıdan FH Volvo Kral Mahalinde Yolculuk 13.383 izlenme - 9 yıl önce nadir ersayın Efkarlı Yola Devam,,,
Mehmet Abi Sistem Dışı - Southpark Sessizliği 00:33
Mehmet Abi Sistem Dışı - Southpark Sessizliği 2.051 izlenme - 2 yıl önce Rize tv de atma türküler programı canlı olarak sunuluyor.O arada içerideki büyük ihtimal reji odasında bangır bangır maç izleniyor.Mehmet abide o esnada transa geçiyor.
Rizeli Tırcıdan Efkarlı Yol 05:47
Rizeli Tırcıdan Efkarlı Yol 6.675 izlenme - 9 yıl önce nadir ersayin
Prensip - Rizeli Aşık 03:01
Prensip - Rizeli Aşık 3.718 izlenme - 8 yıl önce prensip - rizeli aşık rapriz.com
10 yaşında servis kullanan küçük kız 00:41
10 yaşında servis kullanan küçük kız 1.901 izlenme - 6 yıl önce 10 yaşında servis kullanan küçük kız can_fb Tarafından Yüklenmiştir. Vakit Ayırıp Videoyu İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim...Keyifli Vakit Geçirmeniz Dileğiyle iyi seyirler... Videoyu beğendiyseniz kanalıma abone olmayı unutmayın!...
Evinde Buzağı Besleyen Kadın 02:11
Evinde Buzağı Besleyen Kadın 147 izlenme - 4 ay önce Rizeli Leyla Çelik, annesi doğum sırasında ölen ve "Kadife" adını verdiği buzağıya çocuğu gibi bakıyor. Rizeli Leyla Çelik, doğum sırasında annesi ölen ve "Kadife" adını verdiği buzağıyı evinde besliyor. Babasının vefatı sonrası yaşadığı İstanbul'u terk eden Çelik, memleketi Rize'nin İyidere ilçesindeki annesinin yanına yerleşti. Burada beslediği "Hanımkız" isimli ineğinin, 15 gün önce yavrusunu dünyaya getirirken can vermesinden büyük üzüntü duyan Çelik, "Kadife" adını verdiği buzağının bakımını üstlendi. "Kadife"ye bir süre ahırda bakan Çelik, soğuk nedeniyle hastalanması üzerine buzağıyı evinde beslemeye başladı. Bez bağlıyor, parfüm sıkıyor Yaklaşık 10 gündür evinde baktığı buzağıya iğne yapan ve biberonla süt veren Çelik, ördüğü elbiseyi giydirdiği "Kadife"nin altına bez bağlıyor, zaman zaman güzel kokması için parfüm sıkıyor. Evde Çelik'in peşinden ayrılmayan "Kadife" ise yatağına yatırılınca sakin şekilde uyumaya başlıyor. "Yemeğini yiyor ve zıplıyor" Çelik, doğumda annesinin ölmesinin ardından buzağının yetersiz beslenme ve soğuk hava nedeniyle hastalandığını belirtti. Bunun üzerine veterinerden yardım istediğini ifade eden Çelik, "Veteriner, yalnız bulunduğu ve annesinin kanadı altında olmadığı için üşüttüğünü ve tedavi olması gerektiğini söyledi. Antibiyotik ve iğne tedavisi verdi. Üşüdüğü için eve aldım, burada yatak yaptım. Düzenli olarak iğnelerini yaptım. Son iğnesini dün vurdum. Şimdi sağlığı yerinde. Yemeğini yiyor ve zıplıyor." dedi. "Günde iki makine çamaşırı var" Eve aldıkları ilk zamanlarda buzağının çok rahat olmadığını aktaran Çelik, "Eve ve bize alışınca oldukça rahatladı. Tedirgin bakışları vardı. Şimdi hep burada yaşayacak gibi rahat tavırları var. Bez aldım. Gündüzleri bez takıyorum. Gece daha çok yatacağı yeri havlu ve büyük poşetlerle muhafaza ediyorum. Bize hiçbir sıkıntı vermiyor. Günde iki makine çamaşırı var. Plaj havlularım var çok sayıda, altına seriyorum. Hiçbir sıkıntımız yok. Kendi evladımız olsa bu kadar içimize sinerdi." ifadelerini kullandı.
Şahan 08:48
Şahan 4.495 izlenme - 9 yıl önce
Zoru Görünce Çark Edip Memleketini Değiştiren Çocuk 00:16
Zoru Görünce Çark Edip Memleketini Değiştiren Çocuk 1.163 izlenme - 2 yıl önce Feshane Rize Günleri'nde yaşanan bir hadise. Arkadaşımızın nereli olduğu muallak.
Dişi Dana Tacizi - Rize 00:44
Dişi Dana Tacizi - Rize 907 izlenme - 2 yıl önce Kim demiş tacizi erkekler yapar diye. Dişi dana bile tacizde bulunabiliyor. Arkadaş elinden zor kurtulmuş.
piyanist kadir götür beni gittiğin yere solton ms5 01:30
piyanist kadir götür beni gittiğin yere solton ms5 2.116 izlenme - 8 yıl önce amatörüz ama iyiyiz
03:11
"Çay Demleme Yarışması" - RİZE 1.384 izlenme - 3 yıl önce Rize'de farklı bölgelerden insanlar, kendi hünerlerini göstererek çay demleme konusunda hüner sahibi olduklarını göstermeye çalıştı.
Tankı Ele Geçiren Rizeli 01:37
Tankı Ele Geçiren Rizeli 252 izlenme - 9 ay önce Hainlerin darbe girişiminde bulunduğu gece vatandaşlar kendilerini tanklara siper ederken bir grup vatandaşın bir tankı ele geçirip kaçırdığı anlar.
Geri Vites Mustafa - Rize 01:30
Geri Vites Mustafa - Rize 719 izlenme - 2 yıl önce Rize'den yine farklı bir haber. Rizeli Mustafa Mert engebeli arazide tam 10 km geri geri giderek ilginç bir denemeye imza attı. Mert, yörenin engebeli arazisinde aracını geri vitese takarak kilometrelerce yol katediyor. Bu yeteneğiyle Guinness rekorlar kitabına girmek isteyen Karadenizli'nin yanında bir de yardımcı arkadaşı var. Merak ettiğim şey bu arkadaşın beynini bir kuşa taksak hakikaten geri geri uçar mı?
Rize Halkının Yürüyen Merdivenle Tanışması 02:59
Rize Halkının Yürüyen Merdivenle Tanışması 924 izlenme - 2 yıl önce El oğlu aya, marsa çıkarken bazı illerimizde hala yürüyen merdivenle ilk kez karşılaşan insanlarımız var. Teknoloji harikasi yürüyen merdiven. Adamlar yapmışşş be abi. İlk yürüyen merdiven macerasında fordculuk yapan dayılar, düşenler, korkudan binemeyenler, "panik atak" olanlar derken bu güzel icadi bize sunanları alkışlıyoruz.