Hoşgeldiniz!

rob schneider

Bir Kızın Penis Görmek İçin Verdiği Mücadele 01:54
Bir Kızın Penis Görmek İçin Verdiği Mücadele 120.083 izlenme - 8 yıl önce
Ateşli Piliç Filminin En Komik Sahnesi 01:54
Ateşli Piliç Filminin En Komik Sahnesi 118.180 izlenme - 8 yıl önce Ateşli Piliç (Hot Chick) Filminin En Komik Sahnesi
Ateşli Piliç - Tuvalet Sahnesi 02:55
Ateşli Piliç - Tuvalet Sahnesi 5.306 izlenme - 2 yıl önce Ateşli Piliç (The Hot Chicken) 200 yılında çekilmiş bir komedi filmidir. Konusu: Jessica Spencer lisede ponpon kızlar yarışmasına hazırlanan, okulun en güzel ve popüler kızlarından birisidir. Arkadaşlarıyla beraber bir antika dükkanına alış verişe giderler. Jessica bir çift küpe beğenir ama antikacı kadın küpeyi Jessica'ya satmaz. Jessica'da küpeleri el çabukluğuyla başka bir çift küpeyle yer değiştirir ve satın alır. Alışverişi yaptıktan sonra Jessica arabasına benzin almak için arkadaşlarıyla benzin istasyonuna gider. Bu sırada benzin istasyonunda soygun yapan Clive işini bitirir ve benziklikten çıkar. Kızlar Clive'i pompacı sanarlar ve benzin doldurduktan sonra arabasının bakımını yaptırırlar ve giderler. Jessica küpenin tekini benzin istasyonunda düşürür ve Clive'de küpeyi bulur. Küpe lanetlidir. Jessica ve Clive küpeyi taktıktan sonra ruhları ve bedenleri yer değiştirir ve olaylar gelişir.
Erkek Jigolo (Deuce Bigalow: Male Gigolo) Fragman 01:25
Erkek Jigolo (Deuce Bigalow: Male Gigolo) Fragman 1.958 izlenme - 2 yıl önce Rob Schneider'ın başrolünde oynadığı, 1999 yapımı komedi filmi Erkek Jigolo'nun fragmanı. Filmi Mike Mitchell yönetiyor.
Big Stan Trailer 02:12
Big Stan Trailer 4.129 izlenme - 5 yıl önce Stan bir dolandırıcıdır.Bir gün iş üstündeyken polisler tarafından yakalanır ve 1 veya 3 yıl arası hapis cezası alır ama hapise 6 ay sonra gidecektir. Stan hapisanede tecavüze uğrama korkusu yaşar . Bunun için bu 6 ayı iyi değerlendirir ve Usta adlı bir kişiyle tanışır.Geçen bu 6 ayda stan bütün kung fu tekniklerini öğrenir ve hapishaneye gider .Ve bundan sonra hapishanede gırgır şamata başlar.
Benim Annem Bir Dinozor Fragmanı 01:57
Benim Annem Bir Dinozor Fragmanı 2.854 izlenme - 5 yıl önce 2012 ABD ve Güney Kore ortak yapımı animasyon filmi Dino Time ( Benim Annem Bir Dinozor) 'ın fragmanı. Ernie evde annesinin baskısından çok sıkılmış bir çocuktur ve bir o kadar da yaramazdır; üstelik kız kardeşi onu sürekli şikayet etmektedir. Bir gün en yakın dostu Max ile beraber Dinozor Müzesi'ne giderler ve fosil sergi alanında başlarını belaya sokarlar. Güvenlik görevlilerine yakalanırlar ve Ernie oda hapsini boylar. Max'in evine kaçmayı başarır ama iki kafadar daha büyük bir belaya bulaşırlar, zira hiç çalışmayan yumurta şeklinde bir zaman makinesinin içine girerler ve makine birden çalışır.
The Chosen One (2011) Fragman 02:26
The Chosen One (2011) Fragman 129 izlenme - 7 ay önce 2011 yapımı komedi filmi The Chosen One'a ait fragmanı. Filmi Rob Schneider yönetiyor, Schneider aynı zamanda başrolde oynuyor.
Erkek Fahişelerin Olağan Toplantısı - Erkek Jigololar 04:03
Erkek Fahişelerin Olağan Toplantısı - Erkek Jigololar 659 izlenme - 3 yıl önce Erkek fahişelerin (Erkek Jigolo) büyük ilgi gördüğü bir ülke düşünün. İşlerini önemle ve titizlikle yapan kişileride. İşte bu konu üzerine yapılmış absürd bir komedi filmi ''Deuce Bigalow'' filminden alıntı bu ufak sahnedeki dialoglara dikkat.
American Crude Fragmanı 03:22
American Crude Fragmanı 798 izlenme - 4 yıl önce 2007 ABD yapımı dram ve komedi türlerindeki American Crude filminin fragmanı. Johnny 4 yıldır Amerikan Rüyasını yaşamak için çok çaba sarfetmiş ve hayatında her şeyi yoluna koymayı başarmıştır. Ta ki en yakın arkadaşı için hazırladığı bekarlığa veda partisine kadar. Şimdi, planladığı bu gece, transeksüel bir fahişe, kaçak bir bakire, dünyalar güzeli eski bir sabıkalı ve bir porno kralının da katılımıyla faciaya dönüşmek üzeredir.