Hoşgeldiniz!

Roberto Baggio Videoları İzle

Roberto Baggio - Johnnie Walker Reklamı 01:07
Roberto Baggio - Johnnie Walker Reklamı 1.291 izlenme - 2 ay önce az önceki paylaşımdan etkilenerek bu reklam aklıma geldi, sitede bulamadım yükleyeyim dedim. sitede olup da ben bulamamışsam affola arkadaşlar. altyazı bulamadım pek de anlamam ama özet geçeyim: 94 dünya kupası finalinde brezilya ve italya penaltılara kalır ve baggio penaltıyı kaçırarak italyanın kaybetmesine sebep olur, "sonrasındaki 4 sene hergün penaltı kaçırdım, 4 sene sonra tekrar bir maçta penaltı kullanmaya karar verdim" diyor ve atıyor. inanmaktan vazgeçmeyin mesajı veren güzel bir reklam
Bu Gol Tarihe Geçer 01:05
Bu Gol Tarihe Geçer 222 izlenme - 2 yıl önce Katolik aleminin ruhani lideri Papa Franciscus'un verdiği ilhamla Arjantinli eski futbolcu Inter Kulübü Başkan Yardımcısı Javier Zanetti'nin hayır vakfıyla birlikte hayata geçirdiği "Barış için Dinlerarası Maç'ı dün oynandı. Organizasyonda G.Saray'da Fernando Muslera ve Fenerbahçeli Emre Belözoğlu da yer aldı. Geceye damga vuran isim ise Arjantinli efsane Diego Armando Maradona oldu. İtalyanların eski yıldızı Roberto Baggio da Arjantinli efsanevi yıldız Maradona'nın enfes pasıyla muhteşem bir gole imzayı attı.
Roberto Baggio Şimdiye Kadar En İyi Gol 08:18
Roberto Baggio Şimdiye Kadar En İyi Gol 224 izlenme - 3 yıl önce Şimdiye Kadar Ki En İyi Gol
Dünya Kupası tarihine damga vuran goller! Roberto Baggio 00:29
Dünya Kupası tarihine damga vuran goller! Roberto Baggio 314 izlenme - 3 yıl önce Roberto Baggio (İtalya - Çekoslovakya)
Yetenekten Değil Formadan! 00:49
Yetenekten Değil Formadan! 23 izlenme - 3 yıl önce Brezilyalılar, 1994 Dünya Kupası'nda penaltı kaçırarak kupayı Brezilya'ya kaptıran İtalya ve Roberto Baggio ile dalga geçti.