Hoşgeldiniz!

Robot

Patronuna Küfür Ederek İstifa Eden Robot 00:08
Patronuna Küfür Ederek İstifa Eden Robot 1.114.290 izlenme - 3 yıl önce Yemek robotluğunada insan oğlunada Lanet olsun! Bundan sonra gaddar olucam şerefsiz olucam diyen robot kardeşimizin kendi ırkı uğruna başlattığı savaş.
Derdimin Dermanı AkınSoft Robotu 02:02
Derdimin Dermanı AkınSoft Robotu 7.418 izlenme - 5 gün önce AkınSoft son videosunda robotlarının hangi işlerde kullanılabileceğine dair bir sunum hazırlamış. en sonda da Erik Dalı oynuyor. Yavaş vurun!
Deneysel Bankacılık: Ro-Bankacılık 00:05
Deneysel Bankacılık: Ro-Bankacılık 968.661 izlenme - 4 yıl önce Bankacılık işlemleri için internet mi? Lütfen aşalım artık bunları. facebook.com/deneyselbankacilik twitter.com/deneyselbanka
Arif V 216 Dans Sahnesi 01:13
Arif V 216 Dans Sahnesi 29.833 izlenme - 2 ay önce 5 Ocak 2017'de vizyona girecek olacak G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinin devamı Arif V 216 filminden bir sahne siz çok özel alkışlarlayaşıyorum üyeleri ile paylaşıyorum. Filmde geçmişe gidiliyor ve bir sürü olaylar olaylar.
Robotu Örselemek 01:03
Robotu Örselemek 2.059 izlenme - 17 saat önce Boston Dynamics’in meşhur "nazik" robotu SpotMini (Geçen sefer arkadaşına kapıyı açmıştı) bu sefer yaratıcıları tarafından test amaçlı yapılan tüm engellemelerine rağmen kapıyı açmayı başarmış... Özellikle belirtmişler ki bunu robot otonom şekilde gerçekleştiriyor kimsenin yönlendirmesiyle değil yani ona aç denildiği zaman açana kadar sürekli deniyor... Son olarak "Bu test, robotu rahatsız etmez veya zarar vermez" diye belirtmişler.
3 Sevimli Kinder Sürpriz Yumurta Açıyoruz  - Afacan Oyuncaklar 03:22
3 Sevimli Kinder Sürpriz Yumurta Açıyoruz - Afacan Oyuncaklar 888.624 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda 3 tane yeni Kinder sürpriz yumurta açıyoruz. Sonra da yumurtaların içinden çıkanları birleştirerek oyuncak haline getiriyor. Bu yumurtalardan çok sevimli oyuncaklar çıktı!
Türk Mühendisler Akıllı Robot Balık Üretti 01:45
Türk Mühendisler Akıllı Robot Balık Üretti 4.519 izlenme - 1 hafta önce Fırat Üniversitesinde öğretim elemanları, gerçek bir balığın sinir sistemi ve tuna balığını model alarak 3 boyutlu yazıcıyla 3 boyutlu hareket kabiliyetine sahip keşif, gözlem, araştırma ve askeri amaçlı kullanılabilecek "Robot Balık" üretti.
Bu Yıl Piyasaya Çıkacak Olan Seks Robotları 04:15
Bu Yıl Piyasaya Çıkacak Olan Seks Robotları 5.121 izlenme - 2 hafta önce Çinli Dalian merkezli EXDOLL şirketi, akıllı seks robotlarını sergiledi,Dokunulduğunda tepki veren seks robotları yıl içinde piyasaya çıkacak.
Barcelona'da Seks Robotu Atölyesi ilk Kez Görüntülendi 03:57
Barcelona'da Seks Robotu Atölyesi ilk Kez Görüntülendi 16.065 izlenme - 3 ay önce Barcelona'da robot kızların bulunduğu bir genelev açılmış. Türk parasıyla 500 TL'lik ödeme yapanları içeri kabul eden genelevde rezervasyonlar internet üzerinden yapılıyormuş. Modellerin vücut ölçüleri ve yetenekleri de web sitesinde detayları ile anlatılıyormuş. RealDoll şirketi ilk cinsel ilişki robotlarını ise birkaç ay sonra piyasaya sunmaya hazırlandıklarını bildirmiş.
Boston Dynamics'in Kapıyı Açan Yapay Zekalı Sarı Robotu 00:45
Boston Dynamics'in Kapıyı Açan Yapay Zekalı Sarı Robotu 2.650 izlenme - 1 hafta önce Boston Dynamics’in paylaştığı son videoda, yeni geliştirilen bir robot, kapıyı tanımlıyor, arkadaşı da kapıyı açıyor. Yapay zeka ve robot teknolojileri korkutucu bir şekilde gelişmeye devam ediyor. Giderek daha da yetenekli hale gelen robotlar, izleyenleri şaşkına çeviriyor.
Robot Kargocular 01:08
Robot Kargocular 225.931 izlenme - 4 yıl önce Teslimatlar Artık Robot Kargocular ile kapınıza hava yoluyla gelecek bu kısa videoyu izleyin.
İçine Dansöz Kaçmış Dans Eden Robot 00:39
İçine Dansöz Kaçmış Dans Eden Robot 10.176 izlenme - 2 ay önce Görüntüde bir tanıtım fuarında yeni robotunu tanıtan firma robotunu adeta dansözler gibi oynatıyor
Dengesini Kendi Sağlayarak Bisiklet Süren Robot 00:39
Dengesini Kendi Sağlayarak Bisiklet Süren Robot 151.012 izlenme - 2 yıl önce Bisiklet kullanırken dengede durabilmek, ilk defa kullananlar için oldukça zordur. Beyin dengeyi otomatik olarak kurar ve vücudun dengede durabilmesi için komutlar verir. Şimdi bunu bir bilgisayar sisteminin bir robota uyguladığını düşünün.
En İlginç Robotlar 01:32
En İlginç Robotlar 131.520 izlenme - 4 yıl önce En İlginç Robotlar
İşte Gerçek Hayatta Transformers  Gözlerinize İnanamayacaksınız 00:27
İşte Gerçek Hayatta Transformers Gözlerinize İnanamayacaksınız 285.484 izlenme - 5 yıl önce Adamı kimsenin iplememesi zaten olayın vahametini gözler önüne sermekte... Oysa o da özünde iyi bir insan ve bir şeyler başarmak istiyor.
Teknoloji Severlere Özel 3,5 Tonluk Dev Robot 02:14
Teknoloji Severlere Özel 3,5 Tonluk Dev Robot 1.384 izlenme - 1 hafta önce Teknoloji severlere ve lüks düşkünlerine özel ürünler geliştiren Furrion, yılbaşında düzenlenen CES 2018'de Prosthesis isimli dış iskeleti tanıttı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Robot Sophia'nın Son Röportajı 02:58
Robot Sophia'nın Son Röportajı 3.570 izlenme - 2 ay önce Hong Kong merkezli Hanson Robotics tarafından yapılıp dünyanın gündemime oturan robot Sophia ile yapılan son röportajı izliyoruz
Avatar'da ki Savaş Robotunun Gerçek Olması 01:55
Avatar'da ki Savaş Robotunun Gerçek Olması 1.962 izlenme - 2 hafta önce Avatar filminden hatırladığımız insan tarafından kullanılan savaş robotu gerçekleşmiş gibi duruyor. Şimdilik biraz ağır ilerlese de ilerisi için geliştirilmeye açık bir fikir gibi, robot ayrıca telefon uygulaması ile de insansız olarak yönetilebiliyormuş.
İcat Ettiği Robotla Boston Dynamics'e Ayar Veren Eleman 02:23
İcat Ettiği Robotla Boston Dynamics'e Ayar Veren Eleman 6.622 izlenme - 3 ay önce Görüntüde Boston Dynamics ürettiği robotları kıskananan eleman o roborlara tıpatıp benzeyen bir robot üretti
Her Soruya Cevap Veren Robot - Bursa 05:08
Her Soruya Cevap Veren Robot - Bursa 4.561 izlenme - 3 ay önce Bursa'da ortaokul öğrencilerinin yaptığı robot, kendine sorulan her soruya anında cevap veriyor. Bursa özel okulda öğrenim gören 11 yaşındaki 7 öğrenci, öğretmenleri sordukları sorulardan bunalınca yapay zekayla çalışan robot yapmaya karar verdi.
 Robot Araba Rekor Kırıyor 02:22
Robot Araba Rekor Kırıyor 95.564 izlenme - 4 yıl önce Bir İngiliz sanatçı tarafından 3 ayda hazırlanan bu otomobil internet aleminde paylaşım rekorları kırıyor. Ünü tüm dünyaya nam salmış film serisi Transformers'tan esinlenerek hazırlanmış bu robot araba, 3 ay gibi kısa bir sürede yapılmış. Arka tekerleklerin üzerine çömelik vaziyette bir duruş ile sergilenen bu otomobil adeta bir insan figüru ile karşımıza çıkıyor.Hetain Patel isimli ingiliz sanatçı ve mühendis kardeşi Pritum tarafından düzenlenen proje, iki kardeşin 3 aylık yoğun çabalarıyla son haline geldi. Mütevazi bir otomobil ile temsili robot arabayı arabayı oluşturan iki kafadar bu günlerde sosyal medyada en çok konuşulan ikili.
Türkiyenin İlk İnsansı!!! Robotu 10:36
Türkiyenin İlk İnsansı!!! Robotu 2.354 izlenme - 2 ay önce Akınsoft'un üretmiş olduğu ve insansı olduğunu idda ettiği robotu webtekno ailesi incelemiş. Üretici ekip eklem yapıları sayesinde insansı haraketler yapabildiğini söylüyor. Hatta bir eli bile olduğunu iddia ediyor. Bu aşamada ya eklem haraketleri ve el kavramı doğru algılanmamış ya da bizler birer mutantız. Bir de dipnot düşeyim buradaki iğnelemelerim üretimde emeği geçen arkadaşları kapsamıyor. Milyar dolarlık manevi yatırımları teknolojiden üstün gören ve böyle kar amacı olmadan kendini döndürmeye çalışan kurumları desteklemeyen hükümeti kapsıyor. Kim bilir destek verilse birgün bu robotlarda tam anlamıyla insansı olabilir.
İnsan Şeklindeki Robot Kadını Gerçek Sanmak 00:46
İnsan Şeklindeki Robot Kadını Gerçek Sanmak 5.357 izlenme - 5 ay önce Japonya'nın başkenti Tokyo'da düzenelenen 2017 Tokyo Oyun Fuarı'nda tanıtılan insan şeklindeki robotu görenler hayrete düştü.Robotu dikkatli bakanlar bu tıpa tıp insan dedi
Romantizm İsteyen Seks Robotu 02:26
Romantizm İsteyen Seks Robotu 19.905 izlenme - 11 ay önce İspanyol mühendis Sergi Santos, yapay zeka kullanarak seks robotu üretti. Samantha adını verdiği robot, muadillerinden farklı olarak romantizm arıyor.
Aksaraylı Gençlerin Ürettiği Robot 00:58
Aksaraylı Gençlerin Ürettiği Robot 1.505 izlenme - 4 hafta önce Gençlik ve Spor Bakanlığının uygulamaya koyduğu "Kod Adı 2023" projesi kapsamında Aksaray Gençlik Merkezi'ndeki gençlerin tasarlayıp ürettikleri yerli robotlar, uluslararası platforma çıkmaya hazırlanıyor.Robot biraz ufak gibi sanki emeğe laf yok helal olsun
Akınsoft Tarzı Robotların Dubai Polis Teşkilatında Kullanılması 01:16
Akınsoft Tarzı Robotların Dubai Polis Teşkilatında Kullanılması 1.542 izlenme - 4 hafta önce Bizde "Akıncı saat kaç?" tarzı espirilere konu olacak bir robotun Dubai polis teşkilatınca kullanıldığını görüyoruz. Robot haraketli bir kamera gibi aslında; yüz tanıma, plaka tanıma gibi özellikleri var. Pekala bir AVM'de yada otopark'ta devriye gezebilir. Engelli parkına park etmiş, aranan yada şüpheli araçları güvenliğe rapor edebilir. İnsanlara rehberlik edebilir. Yani bu sitede Akınsoft'un benzer çalışmaları ile çok dalga geçiliyor da, biraz vizyon sahibi olmak gerek. Boston Dynamics gibi olmak için bir yerden başlamak gerek.
İnsandan Esinlenerek Yapılan Robot 01:22
İnsandan Esinlenerek Yapılan Robot 2.462 izlenme - 2 ay önce Japon mühendisler tarafından yapılan, insana en çok benzeyen ve bir insanın yapabileceği her hareketi neredeyse başarıyla taklit edebilen robot herkesi şaşkına çevirdi. Tasarlanırken insanı konu alarak yola çıkılan robotlar hareketleriyle pes dedirtiyor.
Arif V 216 Set Ekibi ile Röportaj 02:31
Arif V 216 Set Ekibi ile Röportaj 2.941 izlenme - 2 ay önce 5 Ocak 2019'da vizyona girecek G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinin devamı olan Arif V 216 çekimleri sırasında film set ekibinden özel röportajlar siz Alkışlarlayaşıyorum üyeleri için burada.
Robot Silah 01:37
Robot Silah 49.332 izlenme - 4 yıl önce Commercial Companies Showed Off Their Weaponized Robots To U.s. Army Officers At Fort Benning, Georgia, This Week. Military Leaders Were Looking To See What ...
Robot Sophia: İnsanları Yok Edeceğim (Türkçe Alt Yazılı) 02:17
Robot Sophia: İnsanları Yok Edeceğim (Türkçe Alt Yazılı) 3.882 izlenme - 3 ay önce Hanson Robotics tarafından geliştirilen Sophia, göz teması kurabiliyor, söylenenleri anlayabiliyor ve mimiklerinin gerçekçiliğiyle dikkat çekiyor. Bir insan gibi eğitim görüp, aileye sahip olmak istediğini söylüyor. "İnsanları yok etmek ister misin?" sorusuna ise "İnsanları yok edeceğim." cevabını veriyor.