Hoşgeldiniz!

robot kol

Parmak Arası Bıçak Oyunu Oynayan Robot Kol 00:45
Parmak Arası Bıçak Oyunu Oynayan Robot Kol 4.223 izlenme - 12 ay önce Bıçak ustası robot kol parmak arası bıçak oyununu başarılı bir şekilde oynadı. Bir robotun eline bıçak yerleştirmek ne kadar sağlıklı bilinmez ancak Stäubli TX40 robotu verilen görevi başarıyla yerine getirdi. İnsanların sarhoşken oynadığı ve sonunda ciddi yaralanmalara sebep olan oyunu şimdi bir robottan izliyoruz.
CNC Robot Kol ile Eğlenmek 00:44
CNC Robot Kol ile Eğlenmek 2.140 izlenme - 1 yıl önce Üretimde önemli yer tuttan CNC robot kol ile sanırım ağırlık denemesi bir kütle ile yapılmak istenmiş.
robot kol yapımı 04:50
robot kol yapımı 3.222 izlenme - 8 yıl önce
Termenatör 04:36
Termenatör 1.862 izlenme - 3 yıl önce Terme Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından 9.Uluslararası Robot Yarışması için üretildi. Yarışmada 2. olmuştur. Projede ekibi: Danışman Öğretmen-Ramazan İnan Öğrenciler: Özkan Şahin- Oktay Bozkurt Özellikleri: *İha destekli *Robotik kol 6 yönlü *Yakıcı lazer sistemi *Kamera sistemi 3 adet *Goggle gözlükle ve ekranlı takip sistemi *Delme sistemi *Delme sistemine bağlı olarak endoskopik yılan kamera *Ses sistemi donanımı *Uydu bağlantısı gps ve osd sistemi *Android cep telefonu kontrollü *Aydınlatma sistemi
Bütünlemeye Kaldığını Öğrenen Robot 00:07
Bütünlemeye Kaldığını Öğrenen Robot 157 izlenme - 3 yıl önce Yine bütünlemeye kaldığını öğrenen robot ortalığı velveleye veriyor.
Robot Kol - By Elektroking 01:45
Robot Kol - By Elektroking 551 izlenme - 9 yıl önce
Robot Kolu Nasıl Yapılır 05:31
Robot Kolu Nasıl Yapılır 40 izlenme - 1 yıl önce Sırrın bozuldu Marvel şimdi sen düşün !! Evde deneyip kardeşinizi, çoluğunuzu çocuğunuzu dövmeyin arkadaşlar. Keyifli seyirler...
Sahibini Duvara Tırmandıran Protez Kol 01:02
Sahibini Duvara Tırmandıran Protez Kol 84 izlenme - 3 yıl önce ABD’nin İleri Savunma Projeleri Araştırma Ajansı DARPA’nın 2014 yılında dünyanın ilk kablosuz protezi olarak kayıtlara geçen DEKA protez kol sistemi, sahibinin tırmanıcılık yapmasını sağlayacak kadar güçlü ve hassas yapıda. ABD ordusunun eski mensuplarından bir gönüllünün katıldığı deney de, DEKA’nın ne kadar marifetli olduğunu ispatlıyor. Luke Skywalker’ın robot kolundan çok da eksiği bulunmadığı anlaşılan DEKA protez kol, bir çatışmada kolunu kaybeden askerin ağırlığını duvar boyunca çekmeyi başardı.
Sıcak Dövme Haddeleme Robotu 03:55
Sıcak Dövme Haddeleme Robotu 46 izlenme - 1 yıl önce Tara Robotik Otomasyon tarafından devreye alınan bu sistemde ABB IRB 7600 marka yüksek hız, uzun kol, sıcak ve ağır koşullara dayanıklı özel sıcak dövme hot forging robotu kullanılmıştır. Sistemde indüksiyon fırınında ısınan çelik ya da alüminyum iş parçası, Tara Robotik Otomasyon tarafından özel olarak tasarlanan sıcak malzeme fisktütrüne düşer ve sıfırlanır. Daha sonra sıcak dövme hot forging robotu iş parçasını bu sıfırlamadan alır ve rekvals halledeme makinasına götürür. Burada değişik operasyonlardan robot tarafından geçirilen sıcak iş parçasına robot kol tarafından şekil verilir ve diğer operasyon için sıcak iş parçasını fikstüre koyar. Binek ve hafif ticari araç ön süspansiyon takımları üreticisi olan müşterimizde değişik tipteki ve ölçüdeki iş parçaları robot tarafından rahatlıkla işlenebilmektedir. Tara Robotik Otomasyon tarafından özel olarak imal edilen sıcak dövme hat forging rekvals haddeleme robot eli tamamıyla bu iş için özel olarak imal edilmiştir ve patentlidir. Sıcağa karşı özel olarak tasarlanmış robot gripperı ile sıcak malzeme rahatlıkla taşına bilmektedir. Sizde diğer kazanan müşteriler gibi mantıklı bir yatırım yapmak istiyorsanız; sıcak dövme hot forging işiniz için rekvals haddeleme robotu düşünüyorsanız, firmamızla bir an önce iletişime geçebilir, ücretsiz keşif için bizleri çağırabilirsiniz... Emrah HÜNERLİTÜRKOĞLU Elekronik ve Haberleşme Müh. 0544 620 80 05 emrah@tararobotik.com
Robot Kol2 - By Elektroking 00:53
Robot Kol2 - By Elektroking 289 izlenme - 9 yıl önce
Yılanı Andıran Robot Kol! 02:05
Yılanı Andıran Robot Kol! 57 izlenme - 3 yıl önce (Robot olsun veya olmasın) Yılanlardan korkanlarımız için gelecekte onlardan kaçılabilecek çok az yer bulunacak gibi gözüküyor. Havada asılı kalarak belirlenen yolu izleyebilen OC Robotics’ Series II – X125 system snakebot, çocukluk korkularımızı gün yüzüne çıkarmasının haricinde gelecekte insanlığa oldukça faydalı olabilir.
Düşünce İle Hareket Eden Robot Kol 01:55
Düşünce İle Hareket Eden Robot Kol 61 izlenme - 5 yıl önce Dünya Gündemindeki Alternatif Haber Dosyaları Ahmet Rıfat Albuz'un Hazırlayıp Sunduğu Atlas'ta.
Parmak Arası Bıçak Oyunu Oynayan Robot Kol 00:45
Parmak Arası Bıçak Oyunu Oynayan Robot Kol 13 izlenme - 12 ay önce Bıçak ustası robot kol parmak arası bıçak oyununu başarılı bir şekilde oynadı. Bir robotun eline bıçak yerleştirmek ne kadar sağlıklı bilinmez ancak Stäubli TX40 robotu verilen görevi başarıyla yerine getirdi.