Hoşgeldiniz!

roche

Bu Gol Şike Mi Şanssızlık Mı? 00:28
Bu Gol Şike Mi Şanssızlık Mı? 3.355 izlenme - 2 yıl önce Okyanusya Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda oynanan Nadi-Tefana maçında Nadi kalecisi Mikael Roche'nin attığı gol görenleri hem şaşırttı hem de şike mi yoksa şanssızlık mı diye sorgulattı.
2014 Puskası Alabilecek Mi? 01:24
2014 Puskası Alabilecek Mi? 1.853 izlenme - 3 yıl önce 2014 Puskas yılın golü adayları 3'e düşürüldü. İşte final oylamasına kalan 3 gol! 3 golün arasında kendine yer bulan kadın futbolcu Stephanie Roche, ödülü kazaanırsa Puskas alan ilk kadın futbolcu olarak bir ilki başarmış olacak.
Kadın Futbolcudan Sıra Dışı Bir Gol! 00:20
Kadın Futbolcudan Sıra Dışı Bir Gol! 490 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz yıl attığı müthiş golle Puskas Yılın Golü Ödülü'ne aday olan İrlandalı Stephanie Roche, İrlanda Cumhuriyeti ile Kosta Rika arasında oynanan maçta yine müthiş bir gole imza attı.
Kaleci 90+4'te mucizeyi başardı! 00:36
Kaleci 90+4'te mucizeyi başardı! 337 izlenme - 2 yıl önce İngiltere 2. Ligi'nde Morecambe ile Portsmouth arasında oynanan maçta ev sahibi ekibin alecisi Barry Roche 90+4'te attığı gol ile takımına puanı getiren isim oıldu.
2014 Puskas Ödülü Kimin Olacak? İşte Goller... 01:24
2014 Puskas Ödülü Kimin Olacak? İşte Goller... 340 izlenme - 3 yıl önce 2014 Puskas ödülü bugün sahibini bulacak! Finale kalan isimler; James Rodriguez, Robin van Persie ve Stephanie Roche'nin gollerini hatırlayalım..
Kaleci 90+4'te mucizeyi başardı 00:36
Kaleci 90+4'te mucizeyi başardı 79 izlenme - 2 yıl önce İngiltere 2. Ligi'nde Morecambe ile Portsmouth arasında oynanan maçta ev sahibi ekibin alecisi Barry Roche 90+4'te attığı gol ile takımına puanı getiren isim oıldu.
Bayandan Çok Temiz Gol 00:25
Bayandan Çok Temiz Gol 69 izlenme - 3 yıl önce İrlanda'da Peamouth United forması giyen Stephanie Roche attığı golle erkek meslektaşlarını bile kıskandırdı.
Rackcreww Redoksca...! Ret...! Roche...! 01:01
Rackcreww Redoksca...! Ret...! Roche...! 317 izlenme - 9 yıl önce rack crew 2. calısmamız redoksca...! ret..! roche...! İyİ seyİrler
Beceriksiz Kaleciden Kendi Kalesine Akılları Zorlayan Gol -Mikael Roche 01:01
Beceriksiz Kaleciden Kendi Kalesine Akılları Zorlayan Gol -Mikael Roche 34 izlenme - 2 yıl önce Okyanusya Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda oynanan Nadi-Tefana maçında Nadi kalecisi Mikael Roche'nin kendi kalesine attığı gol fizik kurallarını alt üst etti.
Sezonun Golü: Dişi Ibrahimovic Attı! 00:25
Sezonun Golü: Dişi Ibrahimovic Attı! 73 izlenme - 4 yıl önce Sezonun Golünü Futbolun Egemen Sınıfı Erkek Futbolcu Değil, Bir Kadın Kaydetti! Peamount United Kadın Takımı'nın Yıldızı Steph Roche Öyle Bir Gol Attı Ki, Sezonun Golü Erken Gelmiş Oldu!
La Roche  Posay Hydreane Bb Creme Ve Kolay Bir Makyaj 15:37
La Roche Posay Hydreane Bb Creme Ve Kolay Bir Makyaj 53 izlenme - 4 yıl önce Http://guzellikkazani.com/
Kadın Futbolcudan Sıra Dışı Bir Gol! 00:20
Kadın Futbolcudan Sıra Dışı Bir Gol! 22 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz yıl attığı müthiş golle Puskas Yılın Golü Ödülü'ne aday olan İrlandalı Stephanie Roche, İrlanda Cumhuriyeti ile Kosta Rika arasında oynanan maçta yine müthiş bir gole imza attı.
İngiltere 2. Ligi'nde Kaleci 90+4'te mucizeyi başardı! 00:17
İngiltere 2. Ligi'nde Kaleci 90+4'te mucizeyi başardı! 12 izlenme - 2 yıl önce İngiltere 2. Ligi'nde Morecambe ile Portsmouth arasında oynanan maçta ev sahibi ekibin alecisi Barry Roche 90+4'te attığı gol ile takımına puanı getiren isim oldu.
Sébastien Tellier - Roche 03:00
Sébastien Tellier - Roche 20 izlenme - 3 yıl önce Sébastien Tellier'nin Roche adlı şarkısının resmi klibi Şarkı sözleri (Lyrics): Je rêve de Biarritz en été Pourtant le soleil brille sur ma peau Je rêve de biarritz en été Je vois des filles qui changent de couleur de peau Je vois le ciel bleu t'épouser Et moi d'un seul coup t'aimer Je rêve de toi et moi les mains dans la main Amoureuse de Sébastien (Bruit d'orgasme féminin) Le soleil brille et brûle mon nom sur ta peau Amoureuse du vent chaud Je sens la chaleur de l'été Say aaaah Say aaaah Je sens la chaleur de l'été Say aaaah Say aaaah ...
Yine o isim, yine müthiş bir gol!... 00:15
Yine o isim, yine müthiş bir gol!... 10 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz yıl attığı müthiş golle Puskas Yılın Golü Ödülü'ne aday olan İrlandalı Stephanie Roche, İrlanda Cumhuriyeti ile Kosta Rika arasında oynanan maçta yine müthiş bir gole imza attı.