Hoşgeldiniz!

Roche Videoları İzle

Bu Gol Şike Mi Şanssızlık Mı? 00:28
Bu Gol Şike Mi Şanssızlık Mı? 3.333 izlenme - 11 ay önce Okyanusya Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda oynanan Nadi-Tefana maçında Nadi kalecisi Mikael Roche'nin attığı gol görenleri hem şaşırttı hem de şike mi yoksa şanssızlık mı diye sorgulattı.
2014 Puskası Alabilecek Mi? 01:24
2014 Puskası Alabilecek Mi? 1.849 izlenme - 2 yıl önce 2014 Puskas yılın golü adayları 3'e düşürüldü. İşte final oylamasına kalan 3 gol! 3 golün arasında kendine yer bulan kadın futbolcu Stephanie Roche, ödülü kazaanırsa Puskas alan ilk kadın futbolcu olarak bir ilki başarmış olacak.
Kaleci 90+4'te mucizeyi başardı! 00:36
Kaleci 90+4'te mucizeyi başardı! 332 izlenme - 1 yıl önce İngiltere 2. Ligi'nde Morecambe ile Portsmouth arasında oynanan maçta ev sahibi ekibin alecisi Barry Roche 90+4'te attığı gol ile takımına puanı getiren isim oıldu.
Kadın Futbolcudan Sıra Dışı Bir Gol! 00:20
Kadın Futbolcudan Sıra Dışı Bir Gol! 490 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz yıl attığı müthiş golle Puskas Yılın Golü Ödülü'ne aday olan İrlandalı Stephanie Roche, İrlanda Cumhuriyeti ile Kosta Rika arasında oynanan maçta yine müthiş bir gole imza attı.
2014 Puskas Ödülü Kimin Olacak? İşte Goller... 01:24
2014 Puskas Ödülü Kimin Olacak? İşte Goller... 338 izlenme - 2 yıl önce 2014 Puskas ödülü bugün sahibini bulacak! Finale kalan isimler; James Rodriguez, Robin van Persie ve Stephanie Roche'nin gollerini hatırlayalım..
Kaleci 90+4'te mucizeyi başardı 00:36
Kaleci 90+4'te mucizeyi başardı 75 izlenme - 1 yıl önce İngiltere 2. Ligi'nde Morecambe ile Portsmouth arasında oynanan maçta ev sahibi ekibin alecisi Barry Roche 90+4'te attığı gol ile takımına puanı getiren isim oıldu.
Bayandan Çok Temiz Gol 00:25
Bayandan Çok Temiz Gol 67 izlenme - 2 yıl önce İrlanda'da Peamouth United forması giyen Stephanie Roche attığı golle erkek meslektaşlarını bile kıskandırdı.
Beceriksiz Kaleciden Kendi Kalesine Akılları Zorlayan Gol -Mikael Roche 01:01
Beceriksiz Kaleciden Kendi Kalesine Akılları Zorlayan Gol -Mikael Roche 32 izlenme - 11 ay önce Okyanusya Şampiyonlar Ligi C Grubu'nda oynanan Nadi-Tefana maçında Nadi kalecisi Mikael Roche'nin kendi kalesine attığı gol fizik kurallarını alt üst etti.
Rackcreww Redoksca...! Ret...! Roche...! 01:01
Rackcreww Redoksca...! Ret...! Roche...! 316 izlenme - 8 yıl önce rack crew 2. calısmamız redoksca...! ret..! roche...! İyİ seyİrler
Sezonun Golü: Dişi Ibrahimovic Attı! 00:25
Sezonun Golü: Dişi Ibrahimovic Attı! 73 izlenme - 3 yıl önce Sezonun Golünü Futbolun Egemen Sınıfı Erkek Futbolcu Değil, Bir Kadın Kaydetti! Peamount United Kadın Takımı'nın Yıldızı Steph Roche Öyle Bir Gol Attı Ki, Sezonun Golü Erken Gelmiş Oldu!
La Roche Posay Ürünleri 00:59
La Roche Posay Ürünleri 24 izlenme - 2 yıl önce La Roche Posay cilt bakım ürünlerini indirimli fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışı ile www.dermoeczanem.com sitesinden temin edebilirsiniz. http://www.dermoeczanem.com/la-roche-posay
La Roche  Posay Hydreane Bb Creme Ve Kolay Bir Makyaj 15:37
La Roche Posay Hydreane Bb Creme Ve Kolay Bir Makyaj 47 izlenme - 3 yıl önce Http://guzellikkazani.com/
La Roche Posay Ürünl 00:23
La Roche Posay Ürünl 47 izlenme - 3 yıl önce La Roche-posay Laboratoire Dermatologique Dermo-kozmetik Cilt Bakım, Güneş Koruma, Yüz, Saç Ve Makyaj Ürünleri En İyi Fiyat, http://www.kozmopoli.com/marka/103/la-roche-posay
İngiltere 2. Ligi'nde Kaleci 90+4'te mucizeyi başardı! 00:17
İngiltere 2. Ligi'nde Kaleci 90+4'te mucizeyi başardı! 12 izlenme - 1 yıl önce İngiltere 2. Ligi'nde Morecambe ile Portsmouth arasında oynanan maçta ev sahibi ekibin alecisi Barry Roche 90+4'te attığı gol ile takımına puanı getiren isim oldu.
Kadın Futbolcudan Sıra Dışı Bir Gol! 00:20
Kadın Futbolcudan Sıra Dışı Bir Gol! 20 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz yıl attığı müthiş golle Puskas Yılın Golü Ödülü'ne aday olan İrlandalı Stephanie Roche, İrlanda Cumhuriyeti ile Kosta Rika arasında oynanan maçta yine müthiş bir gole imza attı.
Sébastien Tellier - Roche 03:00
Sébastien Tellier - Roche 18 izlenme - 2 yıl önce Sébastien Tellier'nin Roche adlı şarkısının resmi klibi Şarkı sözleri (Lyrics): Je rêve de Biarritz en été Pourtant le soleil brille sur ma peau Je rêve de biarritz en été Je vois des filles qui changent de couleur de peau Je vois le ciel bleu t'épouser Et moi d'un seul coup t'aimer Je rêve de toi et moi les mains dans la main Amoureuse de Sébastien (Bruit d'orgasme féminin) Le soleil brille et brûle mon nom sur ta peau Amoureuse du vent chaud Je sens la chaleur de l'été Say aaaah Say aaaah Je sens la chaleur de l'été Say aaaah Say aaaah ...
Yine o isim, yine müthiş bir gol!... 00:15
Yine o isim, yine müthiş bir gol!... 10 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz yıl attığı müthiş golle Puskas Yılın Golü Ödülü'ne aday olan İrlandalı Stephanie Roche, İrlanda Cumhuriyeti ile Kosta Rika arasında oynanan maçta yine müthiş bir gole imza attı.
Yine Stephanie Roche Yine Müthiş Gol! 00:39
Yine Stephanie Roche Yine Müthiş Gol! 9 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz yıl attığı müthiş golle Puskas Yılın Golü Ödülü'ne aday olan İrlandalı Stephanie Roche, İrlanda Cumhuriyeti ile Kosta Rika arasında oynanan maçta yine müthiş bir gole imza attı.