Hoşgeldiniz!

rockabilly

The Cramps - Like A Bad Girl Should 03:11
The Cramps - Like A Bad Girl Should 97 izlenme - 3 yıl önce 1976 yılında kurulan psychobilly tarzındaki grup, 2009 yılında videodaki abimizin (Erick Lee Purkhiser) ölümüne kadar çalmaya devam etmiştir.pis-kirli soundu herkese hitap etmese de candır. Videodaki ablanın adı ise poison ivy,grubun gitaristidir.
Japonya'nın Apaçileri - Rockabilly Dansçıları 03:18
Japonya'nın Apaçileri - Rockabilly Dansçıları 87 izlenme - 3 yıl önce Japonya'da Rockabilly dansçılarının genellikle Harajuku'da yaptığı dansları ve motorlarını içeren bir müzik videosu. Bu dansçılar motosikletleri ile hava atmaları, apaçimsi greaser saçları ve ilginç dansları ile bilinirler. Tam olarak tehlikeli insanlar olduğunu bilmesem de çoğu motosiklet çetelerine üyeler. Yoyogi Park'ta cuma günleri danslarını gerçekleştiriyorlar ve insanların büyük ilgisini çekiyorlar.
Queen - Crazy Little Thing Called Love (1979) 02:54
Queen - Crazy Little Thing Called Love (1979) 60 izlenme - 3 yıl önce Queen, 1970 yılında kurulmuş tüm dünyada albümleri 300 milyondan fazla satmış İngiliz rock grubudur. 1960'ların sonlarında Smile grubunun dağılma sürecine girmesi sonrasında Brian May, Roger Taylor ve Freddie Mercury tarafından Londra'da kurulmuştur. Bir yıl sonra John Deacon'un katılımıyla grup tamamlanmıştır. 70'lerin ilk yıllarında üne kavuşan grup bugün hâlâ geniş bir hayran kitlesine sahiptir. Stadyum rock, hard rock, heavy metal, opera rock ve bunun gibi daha nice müzik türüne büyük katkılarda bulunmuştur. 1999 yılında Channel 4 tarafından düzenlenen "Music of the Millenium" anketinde Queen tüm zamanların en iyi ikinci grubu, rock opera tarzının ilk örneği olarak da gösterilen şarkıları Bohemian Rhapsody ise en iyi şarkı seçilmiştir.Queen'in toplamda 18 albümü, 18 single'ı ve 8 DVDsi 1 numaraya yükselmiş ve bu sayede en çok satan gruplar arasındaki yerini almıştır. Queen, İngiltere listelerinde en uzun süre yer alan müzik grubu olma özelliğini de taşımaktadır.Grubun 1981'de yayınlanan ilk derleme albümü olan Greatest Hits, 25 milyondan fazla kopya ile İngiltere'de tüm zamanların en çok satan albümü olmuştur. Şarkı Sözleri (lyrics): This thing called love I just can't handle it This thing called love I must get round to it I ain't ready Crazy little thing called love This thing (this thing) called love (called love) It cries (like a baby) In a cradle all night It swings (woo woo) It jives (woo woo) It shakes all over like a jelly fish I kinda like it Crazy little thing called love There goes my baby She knows how to Rock'n'Roll She drives my crazy She gives me hot and cold fever Then she leaves me in a cool cool sweat I gotta be cool relax get hip! Get on my track's Take a back seat Hitch hike And take a long ride on my motor bike Until I'm ready Crazy little thing called love I gotta be cool relax get hip! Get on my track's Take a back seat Hitch hike And take a long ride on my motor bike Until I'm ready (ready Freddie) Crazy little thing called love This thing called love I just can't handle it This thing called love I must get round to it I ain't ready Crazy little thing called love...
Flat Duo Jets - Rockhouse 02:52
Flat Duo Jets - Rockhouse 27 izlenme - 7 yıl önce from the album two headed cow a post break-up recording 2008.dedicated to my mates doktorsungbloozmonkey and thecrazycowpresents.