Hoşgeldiniz!

rock'n roll

Kediciklerden Rock'n Roll Şov 02:21
Kediciklerden Rock'n Roll Şov 10.689 izlenme - 3 yıl önce Yeni formata geçen Adnan Oktar'ın Brezilyalı kediciğinin samba videosu sosyal medyayı salladı. Adnan Oktar'ın isteği ile stüdyoda rock müzik çalındı. Bir anda 1960'ların rüzgarının estiği stüdyoda kediciklerden birisi sahnede Adnan Hoca için Rock'n Roll dansı yaptı. Dansı çok beğenen Oktar güzel kediciğe "Maşallah çok güzelsin" diye iltifat etti.
Serpil Kaya - Lahmacun ve Rock'n Roll 01:29
Serpil Kaya - Lahmacun ve Rock'n Roll 2.833 izlenme - 11 ay önce İşte özgün ve doğal olan kızın sözleri kendisine ait lahmacun ve Rock'n Roll şarkısı sizlerle bence gayet neşeli ve şirince olmuş. Yeni videolar için kanalıma abone olun www.izlesene.com/nefer26medya
Britney Spears - İ Love Rock’n Roll 03:06
Britney Spears - İ Love Rock’n Roll 27.259 izlenme - 8 yıl önce brİtney spears
Elvis Presley - Jailhouse Rock (Restorasyonlu) 03:19
Elvis Presley - Jailhouse Rock (Restorasyonlu) 181 izlenme - 3 hafta önce Bu öyle bir şarkıdır ki Dünya üzerinde kulak misafiri olmayan kalmamıştır.Dinleyen zat ismini bilmese bile muhakkak "Ben bunu daha önce duymuştum sanki." diye iç geçirir.Aynı zamanda gitar solosu olan ilk şarkı olarak müzik tarihindeki yerini almıştır. 1957'de yayınlandığında US ve UK Müzik listelerinin hepsinde 1. sıraya oturmuş.R&B , Most played dahil.Evet yanlış duymadınız hepsinde 1. olmuş.2006'da tekrardan yayınlandığında UK listelerinde gene 1. olmuş.İnanabiliyor musunuz sanatçısı hayata gözlerini yummuş bir şarkı 49 yıl sonra tekrardan yayınlanıyor ve yine eze eze 1.'liğe yükseliyor.Bu Elvis'e neden Kral dendiğinin cevabıdır sanırım. Velhasılıkelam zamanının ötesinde olduğunu üzerinden 60 yıl geçmesine rağmen verdiği zevkten ve popülaritesinden hiçbir şey kaybetmediğini görerek idrak etmek mümkündür.
Kral Elvis'in Anısına Tüm Ustalar Bir Arada (Cash, Orbison, Lewis, Perkins) 03:01
Kral Elvis'in Anısına Tüm Ustalar Bir Arada (Cash, Orbison, Lewis, Perkins) 373 izlenme - 2 ay önce Tüm zamanların en çok satan,en ünlü ve pek çoklarına göre de en yakışıklı şarkıcısı 77'de Graceland'da hayata gözlerini yumar.Tüm dünya sarsılır.Müziğin ritmini değiştiren,sahne şovlarını başka bir boyuta taşıyan adam artık aramızda değildir. Kariyerlerinin tüm ideali Kral'ın müziğine bir adım da olsa yaklaşmak olan Jerry Lee Lewis,Roy Orbison ve Carl Perkins gibi usta sanatçılar da aynı yılın son günlerinde Johnny Cash'in önderliğinde en büyük ilham kaynaklarına şükranlarını sunmak için bir araya gelirler.Ve daha mutlu günlerden kalma bu şarkıyı-''this train is bound for glory''-hep birlikte söylerler. İçlerindeyse şu an yalnızca Jerry Lee Lewis(81) hayattadır.
Adnan Oktar Rock'n Roll House 02:21
Adnan Oktar Rock'n Roll House 1.897 izlenme - 2 yıl önce Adnan hocamızın Brazilyalı talebesinin ve aslanın Little Richard şarkısı eşliğindeki performansını izliyoruz.
AC/Dc I' Love Rock'n Roll 03:09
AC/Dc I' Love Rock'n Roll 1.969 izlenme - 3 yıl önce AC/Dc I' Love Rock'n Roll ...
Full Yabancı Hit Mix 2013 Rock'n Roll Baby Dj Seanthezea Orginal Song 34:09
Full Yabancı Hit Mix 2013 Rock'n Roll Baby Dj Seanthezea Orginal Song 1.799 izlenme - 3 yıl önce Şarkı İsimleri Belli Ancak Bilmeyen Varsa Alta Yazsın Söylerim İsmini Herkeze Teşekkür Ederiz. Resim Reawer Adlı Designers...
Austin Moon Ross Lynch  I Got That Rock'n Roll 02:16
Austin Moon Ross Lynch I Got That Rock'n Roll 1.332 izlenme - 3 yıl önce Lynch I Got That Rock'n Roll
Halay & Rock'n Roll 00:30
Halay & Rock'n Roll 556 izlenme - 1 yıl önce Çekilen halaya bir rock and roll kolajı hazırlanmış. İzlemesi de eğlenceli. Buyurun efendim.
Austin Moon (Ross Lynch) - I Got That Rock'n Roll (Reprise) [hd] 02:16
Austin Moon (Ross Lynch) - I Got That Rock'n Roll (Reprise) [hd] 1.743 izlenme - 3 yıl önce Watch Austin Moon, Played By Ross Lynch, Perform A Reprise Of The Song 'ı Got That Rock'n Roll' From The Austin & Ally Episode Moon Week & Mentors. This Song...
Atatürk Anadolu Lisesi - Acdc - Rock'n Roll Train 03:36
Atatürk Anadolu Lisesi - Acdc - Rock'n Roll Train 1.020 izlenme - 3 yıl önce Ankara Atatürk Anadolu Lisesi İstanbul’da gerçekleşen 15. Vodafone Freezone Liselerarası Müzik Yarışması finalinde ACDC’den Rock’n Roll Train parçasını seslendiriyor.
Otobüste Rock'n Roll Potpori 03:30
Otobüste Rock'n Roll Potpori 451 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Austin Moon - I Got That Rock'n Roll 02:16
Austin Moon - I Got That Rock'n Roll 782 izlenme - 3 yıl önce Austin Moon - I Got That Rock'n Roll
50 & 60'ların En Güzel Parçaları (Klip) 17:37
50 & 60'ların En Güzel Parçaları (Klip) 381 izlenme - 1 yıl önce Zart diye aklıma gelip zort diyerekten yaptığım bir kolaj, yani şarkı listesini klibe ya da açıklamaya dahil etmedim, üşendim valla ne yalan söyleyeyim, öylece yaptım saldım araya. Elli ve altmışlı yıllar arasında meşhur olan doo wop, rock'n roll, soul, blues felan karışık ortaya hazırladık işte. Bu kolaj biraz hareketli şarkılar barındırdığı için Aretha Franklin, Frank Sinatra, Paul Anka, Marvin Gaye, Otis Baba gibi isimler yok. Zihinlerimizde daha baskın olan Pop, New r&b, Progressive Rock ya da Psychedelic Rock tarzları biraz daha geç çıkış yaptığı için dahil değil gibidir kolaja!
Adnan Oktar Rock'n Roll House 02:21
Adnan Oktar Rock'n Roll House 514 izlenme - 3 yıl önce Adnan hocamızın Brazilyalı talebesinin ve aslanın Little Richard şarkısı eşliğindeki performansını izliyoruz.
Austin Moon (Ross Lynch) - I Got That Rock'n Roll (Reprise) [hd] 02:17
Austin Moon (Ross Lynch) - I Got That Rock'n Roll (Reprise) [hd] 483 izlenme - 3 yıl önce Austin Moon (ross Lynch) - I Got That Rock'n Roll (reprise) [hd]
Linkin Park-Faint 02:40
Linkin Park-Faint 1.035 izlenme - 7 yıl önce dikkatamatör yapımdır
Pertevniyal Anadolu Lisesi - The Arrows - I Love Rock'n Roll 03:05
Pertevniyal Anadolu Lisesi - The Arrows - I Love Rock'n Roll 286 izlenme - 3 yıl önce 2012 İstanbul elemelerinde Pertevniyal Anadolu Lisesi The Arrows’dan I Love Rock’n Roll şarkısını seslendiriyor.
The Subways - Rock'n Roll Queen (Türkçe Altyazı) 02:48
The Subways - Rock'n Roll Queen (Türkçe Altyazı) 115 izlenme - 1 yıl önce The Subways - Rock'n Roll Queen Lyrics You are the sun You are the only one My heart is blue My heart is blue for you Be my, be my, be my little rock and roll queen Be my, be my, be my little rock and roll queen You are the sun You are the only one You are so cool You are so rock and roll Be my, be my, be my little rock and roll queen Be my, be my, be my little rock and roll queen Be my, be my, be my little rock and roll queen Be my, be my, be my little rock and roll queen You are the sun You are the only one You are so cool It's all so rock and roll
Bedük - Canlı Performans (Beat Freak - Lonely Boy - Rock'n Roll Queen) 10:01
Bedük - Canlı Performans (Beat Freak - Lonely Boy - Rock'n Roll Queen) 357 izlenme - 4 yıl önce Bedük - Canlı PErformans (Beat Freak - Lonely Boy - Rock'n Roll Queen)
Akbaba - Devil 05:05
Akbaba - Devil 77 izlenme - 1 yıl önce 1980'lerde kurulan Türk Hard Rock ve Rock'n Roll grubu olan Akbaba'nın ilk ve tek albümü olan "Moonlight'tan" bir güzellik. Grup 1986 yılında, Kolon, Mavi Sakal ve Mu topluluklarının da yer aldığı 1. Bursa Rock Festivalinde çıkış yaparak adından söz ettirmiş, 1992 yılında Yıldız Üniversitesi'ndeki son konserlerinde sahneye 20 kişiyle çıkarak sanat hayatlarına veda etmişlerdir. Can Orkan Özülkü (vokal) Serhat Çiftdal (gitar) Tuncay Gündüz (klavye) Taylan Eryavaş (trompet) Aykut Demirel (saksafon) Hakan(bas) Barış(davul)
Austin Moon - I Got That Rock'n Roll 02:16
Austin Moon - I Got That Rock'n Roll 216 izlenme - 3 yıl önce Austin Moon - I Got That Rock'n Roll
Reha Midilli Anadolu Lisesi-Joan Jett & Black Hearts - I Love Rock'n Roll 02:42
Reha Midilli Anadolu Lisesi-Joan Jett & Black Hearts - I Love Rock'n Roll 236 izlenme - 3 yıl önce Reha Midilli Anadolu Lisesi 2013 yılında İzmir’de gerçekleşen elemelere Joan Jett & Black Hearts’tan I Love Rock’n Roll şarkısıyla katıldı.
Joan Jett and The Blackhearts (Arrows Cover) -  I Love Rock'n Roll (Türkçe Altyazı) 02:59
Joan Jett and The Blackhearts (Arrows Cover) - I Love Rock'n Roll (Türkçe Altyazı) 102 izlenme - 1 yıl önce Joan Jett and The Blackhearts (Arrows Cover) - I Love Rock'n Roll Lyrics I saw him dancing there by the record machine I knew he must have been about seventeen The beat was going strong Playing my favorite song And I could tell it wouldn't be long till he was with me, yeah me And I could tell it wouldn't be long till he was with me, yeah me Singing, I love rock and roll So put another dime in the jukebox, baby I love rock and roll So come and take your time and dance with me Ow! He smiled, so I got up and asked for his name But that don't matter, he said, 'cause it's all the same He said, "Can I take you home Where we can be alone?" And next we were moving on, he was with me, yeah me Next we were moving on, he was with me, yeah me Singing, I love rock and roll So put another dime in the jukebox, baby I love rock and roll So come and take your time and dance with me Ow! He said, "Can I take you home Where we can be alone?" Next we're moving on, he was with me, yeah me And we'll be moving on and singing that same old song, yeah with me Singing I love rock and roll So put another dime in the jukebox, baby I love rock and roll So come and take your time and dance with me I love rock and roll So put another dime in the jukebox, baby I love rock and roll So come and take your time and dance with I love rock and roll So put another dime in the jukebox, baby I love rock and roll So come and take your time and dance with I love rock and roll So put another dime in the jukebox, baby I love rock and roll So come and take your time and dance with I love rock and roll So put another dime in the jukebox, baby I love rock and roll So come and take your time and dance with me
Britney Spears (Arrows Cover) -  I Love Rock'n Roll (Türkçe Altyazı) 03:06
Britney Spears (Arrows Cover) - I Love Rock'n Roll (Türkçe Altyazı) 75 izlenme - 1 yıl önce Britney Spears (Arrows Cover) - I Love Rock'n Roll Lyrics I saw him dancing there by the record machine I knew he must have been about seventeen The beat was going strong Playing my favorite song And I could tell it wouldn't be long till he was with me, yeah me And I could tell it wouldn't be long till he was with me, yeah me Singing, I love rock and roll So put another dime in the jukebox, baby I love rock and roll So come and take your time and dance with me Ow! He smiled, so I got up and asked for his name But that don't matter, he said, 'cause it's all the same He said, "Can I take you home Where we can be alone?" And next we were moving on, he was with me, yeah me Next we were moving on, he was with me, yeah me Singing, I love rock and roll So put another dime in the jukebox, baby I love rock and roll So come and take your time and dance with me Ow! He said, "Can I take you home Where we can be alone?" Next we're moving on, he was with me, yeah me And we'll be moving on and singing that same old song, yeah with me Singing I love rock and roll So put another dime in the jukebox, baby I love rock and roll So come and take your time and dance with me I love rock and roll So put another dime in the jukebox, baby I love rock and roll So come and take your time and dance with I love rock and roll So put another dime in the jukebox, baby I love rock and roll So come and take your time and dance with I love rock and roll So put another dime in the jukebox, baby I love rock and roll So come and take your time and dance with I love rock and roll So put another dime in the jukebox, baby I love rock and roll So come and take your time and dance with me
Behçet Canbaz Anadolu Lisesi - Joan Jett & The Blackhearts - I Love Rock'n Roll 02:59
Behçet Canbaz Anadolu Lisesi - Joan Jett & The Blackhearts - I Love Rock'n Roll 192 izlenme - 3 yıl önce 2012 İstanbul elemelerinde Behçet Canbaz Anadolu Lisesi Joan Jett & The Blackhearts’tan I Love Rock’n Roll şarkısını seslediriyor.
Cahit Oben - Rock The Bob 01:55
Cahit Oben - Rock The Bob 45 izlenme - 1 yıl önce Cahit Oben, (d. 4 Ekim 1945) Türk besteci, söz yazarı ve müzisyen. Suadiyeli olarak da tanınır. 1960'lı yılların ilk yarısında; "Sailors", "Cahit Oben 4'lüsü", gibi gruplar kurmuştur. 1970 yılında yine müzisyen olan ağabeyi Ahit Oben ile birlikte çalışmışlardır. Füsun Önal, Şenay, Melih Kibar'ın ilk sahne çalışmaları da Fikret Kızılok gibi Cahit Oben ile olmuştur. 1965 yılı Altın Mikrofon yarışmasında Şey adlı bestesiyle finale kalmıştır. Daha sonraları Fikret Kızılok'u ritm gitar ve solist olarak gurubuna almış ve birlikte çalışmaya başlamışlardır. 1966 yılında; bas gitarda Koray Oktay, ritm gitarda, Fikret Kızılok, bateride Emre Ulaştır’dan oluşan dört kişilik grubuyla Her gün Kavga şarkısıyla yine Altın Mikrofon’a katılmışlardır. Makaram Sarı bağlar, Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber plaklarından bir kaçıdır. 14 plağı vardır. Canım Kardeşim film müziği ile 1973 yılının en iyi film müziği Adana Altın Koza Film Festivalinde ödülüne layık görülmüştür. 1970'li yıllarda film müzikleri yapmaya başlayan Cahit Oben 1970 yılında “Linç”, 1983 yılında En Büyük Şaban filmlerinin müziklerine imzasını atmıştır. Ayrıca 1975 yılında Türkiye'yi Eurovision şarkı yarışmasına temsil etmek için 1975 Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Finali'ne katılmış Yeşim adlı şarkıcıyı bu yarışmada lanse etmiş Böyle mi Başlar isimli şarkı 1. mansiyon ödülüne layık görülmüştür. Ayrıca kendisi Özlenen Sevgi şarkısı ile yarışmada yer almıştır. O yıl Türkiye'yi temsil etme hakkı kazanan şarkı, Semiha Yankı'nın seslendirdiği "Seninle Bir Dakika" adlı şarkı olmuştur. Kaynak: Wikipedia
Rauf Denktaş Lisesi - Joan Jett & Blackhearts - I Love Rock'n Roll 02:56
Rauf Denktaş Lisesi - Joan Jett & Blackhearts - I Love Rock'n Roll 97 izlenme - 3 yıl önce 2012 Ankara elemelerinde Rauf Denktaş Lisesi Joan Jett & Blackhearts'dan I Love Rock'n Roll parçsasını seslendiriyor.
Kiss - I Love It Loud 04:08
Kiss - I Love It Loud 28 izlenme - 1 yıl önce 80'lerden ritmine kendinizi kaptırıp gideceğiniz bir Kiss şarkısı. "Loud, I wanna hear it loud, right between the eyeeesss" kısmı hiç bitsin istemezsiniz.