Hoşgeldiniz!

rocky 3

Rocky 3 - Rocky, Thunderlips'e Karşı (Sezai Aydın Dublaj) 08:39
Rocky 3 - Rocky, Thunderlips'e Karşı (Sezai Aydın Dublaj) 2.854 izlenme - 2 yıl önce Sizler için arşivimden ufak bir yeniyıl hediyesi dostlar.Rocky hayırkurumlarına bağış yapmak için Thunderlips ile gösteri maçı yapmayı kabul eder.Mickey ise bu durumdan oldukça tedirgindir.
Rocky Hulk Hogan'a Karşı - Rocky III (1982) 08:36
Rocky Hulk Hogan'a Karşı - Rocky III (1982) 2.169 izlenme - 2 yıl önce Serinin 3. bölümünde Rocky artık ağır siklet boks şampiyonudur, ünlüdür ve zengindir. Hayır işlerine girişmiştir. Gösteri maçı için güreşçi Hulk / Hollywood Hogan'la aynı ringe çıkma cesaretini gösterebilmiştir, sırf hayır amaçlıdır. Efsane seride iki efsane aynı ringde. =3 efsane oldu.
Sezen Cumhur Önal'dan Rocky sunumu (Müzik Yelpazesi, 1986) 00:36
Sezen Cumhur Önal'dan Rocky sunumu (Müzik Yelpazesi, 1986) 1.231 izlenme - 2 yıl önce Dönemin popüler filmlerinden olan ve büyük ses getiren filmi Rocky birde Sezen Cumhur Önal'ın tanıtımıyla dinlemek ve nostalji yaşatmak adına sizlerle paylaşmak istedim. Kabul buyrunuz dostlar.
Mickey nin Rocky ye Hayat Tavsiyesi (Rocky 3) 03:52
Mickey nin Rocky ye Hayat Tavsiyesi (Rocky 3) 309 izlenme - 2 yıl önce Bazen sevdiklerimizin zorluklarla yüzleşmesini önlemek için elimizden ne gelirse yaparız.Haklı nedenlerimiz olsa da herkes kendine çizilmiş yolu er ya da geç yaşayacaktır,yaşamalıdır da.Mickey , Rocky nin Clubber ile karşılaşmayıp daha zayıf boksörlerle mücadele edeceği maçlar ayarlar.Çünkü öğrencisi eskisi gibi "aç" değildir.Sokaklardan gelen adam konforlu bir yaşam sürmektedir artık.Mickey tüm bu çabalarına rağmen Rocky , Clubber ın kışkırtmalarına dayanamaz ve maçı kabul eder.Mickey ise artık emekli olmak istemektedir...
Rocky 3 İdman 07:24
Rocky 3 İdman 106 izlenme - 3 yıl önce Please Check Out My Facebook Page For More Motivation: Http://www.facebook.com/heppsanhometraining