Hoşgeldiniz!

Röfle Videoları İzle

Saç tebeşirleri ile rengarenk röfle 03:15
Saç tebeşirleri ile rengarenk röfle 1.778 izlenme - 2 yıl önce İstediğiniz renk saç tebeşirini seçin, saçınıza uygulayın, sonra da saçınıza istediğiniz şekli verin. Rengarenk ve farklı olmak çok kolay.
Doğal Röfleli ve Gölgeli Saç Modelleri 01:29
Doğal Röfleli ve Gölgeli Saç Modelleri 3.392 izlenme - 3 yıl önce Güzellikte doğallığa dönüş modası devam ediyor. Bu modadan saçlar da nasibini alıyor ve doğal röfleli ve "doğal gölgeli saç modelleri" olarak karşımıza çıkıyor. Yıllardır eskimeyen bir saç rengi olan röfleli saçlar, 2014 yılında ana saç rengine yakın tonlarda röfle ve gölgeler eşliğinde trend olarak karşımıza çıkıyor. En güzel "doğal röfleli saç modelleri" videodan izleyebilirsiniz.
Röfle İle Balyaj Arasında Ne Fark Vardır? 00:30
Röfle İle Balyaj Arasında Ne Fark Vardır? 1.200 izlenme - 2 yıl önce Röfle çok eskiden çok umumi sarışınlık adı altında yapılan bir çalışmaydı. Ama bu artık çok eskisi kadar kalmadı. Çok yoğun yapılan bir şey değildir. Balyaj röfle arasındaki fark röfle daha çok ince ince çalışılan ve sık çalışılan bir çalışmaydı. Balyaj şimdi daha kalın çalışmalar daha sportif tutamlar halinde saça yapılan ışıltı ve renklendirme çalışmalarıdır.
SAMSUN Stilist Ümit Bayan Kuaförü (RÖFLE ) uygulaması 00:32
SAMSUN Stilist Ümit Bayan Kuaförü (RÖFLE ) uygulaması 277 izlenme - 1 yıl önce Röfle uygulaması ve sol yana mavi ve pembe renk uygulaması
Röfle Yaptırmanın Modası Geçti Mi? 00:44
Röfle Yaptırmanın Modası Geçti Mi? 260 izlenme - 2 yıl önce Röfle balyaj hala moda, bunlar kadınların vazgeçilmek renklendirme çalışmalarıdır. Yalnız röflenin artık tek başına değil balyajlar yeni modada yeni trendler balyaj çok daha fazla yapılıyor röfle biraz zaman içinde kayboldu gitti. Şimdi daha çok balyaj ve omle çalışmaları daha revaçta. Ama sadece tek başına değil bunlar kahvenin üzerine balyaj çalışması, bakırın karamalin üzerine balyaj çalışması, omre çalışması ya da güzel bir kumralın üzerine balyaj çalışması şu an 2015 senesinde çok daha revaçta, çok daha moda yeni trendler bunlar.
Gölgenin Röfleden Farkı Nedir? 00:33
Gölgenin Röfleden Farkı Nedir? 151 izlenme - 2 yıl önce Gölge ve röfle arasında işlem olarak net bir fark yoktur. Gölge saçın dipten uca kendi rengine yakın bir renkte tutamlarının açılmasıdır. Röfle ise saçın daha ziyade uçlarına doğru tutamların daha sarıya yakın renklere boyanmasıdır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Şafak Bayan Kuaförü Modeller 1 09:34
Şafak Bayan Kuaförü Modeller 1 221 izlenme - 3 yıl önce 2013-2014 modellerimiz
Pantene Boyadan Kaynaklanan Yıpranmalara Karşı Yoğun Onarıcı Saç Bakım Maskesi 00:37
Pantene Boyadan Kaynaklanan Yıpranmalara Karşı Yoğun Onarıcı Saç Bakım Maskesi 104 izlenme - 3 yıl önce Boyadan ve röfleden kaynaklanan yıpranmaları onarır. Şampuan ve saç kreminden sonra, saçınıza boylu boyunca uygulayın. Sadece 2 dakika bekletip durulayın. Ha...
Pantene 7/24 Anında Parlaklık Veren Koruyucu Saç Bakım Spreyi 00:33
Pantene 7/24 Anında Parlaklık Veren Koruyucu Saç Bakım Spreyi 103 izlenme - 3 yıl önce Boyalı ve röfleli saçlarınız Pantene 7/24 Anında Parlaklık Veren Koruyucu Saç Bakım Spreyi ile sağlıkla ışıldayan parlaklığa kavuşsun. İyice çalkalayıp saçla...