Hoşgeldiniz!

Rögar Videoları İzle

Kavgada Kullanmak İçin Rögar Kapağı Sökmek 02:23
Kavgada Kullanmak İçin Rögar Kapağı Sökmek 108.808 izlenme - 3 yıl önce Rusya'da geçen klasik bir şarhoş kavgası, kahramanımızın rögar kapağını sökme girişimi ile bambaşka bir boyuta ulaşıyor..
Sabahları Mis Gibi Bok Kokuyor - Uşak 01:00
Sabahları Mis Gibi Bok Kokuyor - Uşak 11.503 izlenme - 9 ay önce Uşak'ta şehrin göbeğindeki logarlardan gelen koku nedeniyle esnaf ve vatandaş perişan. (bu arada spiker muhtemelen CHPli olsa gerek videonun tamamında bir türlü AKP ye sövdürtemedi.
Rögar Kapağı Koleksiyonu Yapan Çift 00:48
Rögar Kapağı Koleksiyonu Yapan Çift 2.561 izlenme - 2 ay önce Gecenin bir yarısı sokakta in, cin top oynarken iki sevgili gözlerine yerde bulunan rögar kapağını kestirirler. Kadın aklı sıra kamuflaj yapıp diğer eleman rögar kapağını yerinden söker. Ulan ne amaçla onu alırsın satacak mısın? Yoksa koleksiyon mu yapacaksın.
Rögar  Kapağını Açıp Kanalizasyonun İçine Atlayan Adam 00:58
Rögar Kapağını Açıp Kanalizasyonun İçine Atlayan Adam 5.630 izlenme - 10 ay önce Sabah 10:30 dolaylarında 35 yaşlarında bir adamın Esenler'de cadde ortasında rögar kapağını açıp kanalizasyona atladığı sonra da kaybolduğu söyleniyor. Abinin ne derdi vardı, böyle intihar etmek için kim bilir neler yaşadı.
Rögar Kapakları Böyle Üretiliyor 02:15
Rögar Kapakları Böyle Üretiliyor 1.475 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'da üretilen rögar kapakları ABD başta olmak üzere birçok ülkeye ihraç ediliyor. Zor şartlar altında rögar kapaklarının üretimi Hintli yönetmen tarafından kameraya alındı.
Kavgada Kullanmak için Rögar Kapağı Sökmek 02:23
Kavgada Kullanmak için Rögar Kapağı Sökmek 3.416 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da geçen klasik bir şarhoş kavgası, kahramanımızın rögar kapağını sökme girişimi ile bambaşka bir boyuta ulaşıyor.
Petek Temizleme Nasıl Yapılır? 01:16
Petek Temizleme Nasıl Yapılır? 2.262 izlenme - 3 yıl önce Petek kombi ve tesisat temizliğini profesyonel ustalara yaptırabilirsiniz. Petek temizliği ortalama 3 yılda bir yapılması gereken bakımlar arasındadır. petek temizleme hakkında bilgi içeren bir video. Petek temizliği nasıl yapılır kimyasal ilaçla petek temizleme. Kalorifer tesisat temizleme. http://www.istanbul-tesisat.com/radyator-petek-temizligi.html
Tıkanıklık açma 02:59
Tıkanıklık açma 1.796 izlenme - 3 yıl önce http://www.istanbul-tesisat.com/lavabo-tikanikligi-acma.html Tıkanıklık açma makinesi ile hizmet veren firmamız İstanbul Tesisat ana borulardaki tıkanıklık işlemleri dışında ki daire içi tesisatınızda ki tıkanıklık açma işlemlerine garanti veriyor. Yani daire içi tesisatınızda ki tıkanıklık açılmazsa ücret almıyoruz. İstanbul Tesisat farkı ile tıkanıklık açıldıktan sonra kamera görüntülemesini de yapıyoruz. Sizlere tertemiz kırmadan dökmeden gider açma olanağı sunuyoruz.
Rögar Kapağı Meraklısı Çift 00:48
Rögar Kapağı Meraklısı Çift 78 izlenme - 2 ay önce Sosyal medyada paylaşılan videoda güvenlik kamerasına takılan bir çiftin yaptıkları görenleri şoke etti... Görüntülerde gece saatlerinde kaldırımda yürüyen çiftin dikkatini bir anda yerdeki rögar kapağı çekiyor. İlk önce ne yaptıkları anlaşılamasa da çift bir süre sonra rögar kapağına eğilerek yerinden söküyor. Görüntülerde görülüyor ki çiftin kıyafetlerinin altına sakladığı ve daha önce söktükleri bir rögar kapağı daha bulunuyor. Yerde gördükleri ikinci kapağı da söken çift o kapağı da ellerinde tuttukları kıyafetlerine saklayarak yollarına devam ediyor. Bu durum sosyal medyada çiftin rögar kapağı kolleksiyonu yaptıkları yorumlarına bile yol açtı.
Petek Temizleme 01:35
Petek Temizleme 1.378 izlenme - 3 yıl önce
KIRMADAN Su Kaçağı Tespiti 00:18
KIRMADAN Su Kaçağı Tespiti 976 izlenme - 3 yıl önce Kırmadan cihaz ile su kaçak bulma istanbul tesisat http://www.istanbul-tesisat.com/kirmadan-su-kacagi-bulma.html Pis Su Borusu Görüntüleme 0532 283 64 40
Lavabo Tıkanıklığı Açma 00:51
Lavabo Tıkanıklığı Açma 898 izlenme - 3 yıl önce Tıkalı lavabo boruları seramikler kırılmadan robotla açan firma. Lavabo tıkanıklığı ortalama yarım saat içerisinde eskisinden daha iyi temizlenerek suyun akışkanlığı sağlanır. Lavabo aç, lavabo açıcı, wc tuvalet ve mutfak giderlerinde yağlanma sonucu oluşan tıkanıklığı hiçbiryeri kırmadan robotla açıyoruz. Kamera ile görüntülüyoruz. http://www.istanbul-tesisat.com/lavabo-tikanikligi-acma.html
Havuz Kaçağı Kimyasalı FlexDUB Uygulama Tesisat Kaçak Sıvısı 01:39
Havuz Kaçağı Kimyasalı FlexDUB Uygulama Tesisat Kaçak Sıvısı 844 izlenme - 3 yıl önce Havuz ve teras derz arası kaçaklarına kesin çözüm sunan flex dub zemin aralarında boşlukları doldurur. http://www.kacakgidericikimyasal.com Su tesisat borularında meydana gelen kaçakları kapatan kimyasal sıvı, Kalorifer borularında ve kombi tesisat kaçaklarında kullanılabilir. Ürünümüz ¼ oranında sulandırılarak kaçak olan zemine dökülür. Fırça yardımı ile yüzeye ve derz aralarına yedirilir. Önerilen işlemin iki defa uygulanmasıdır. http://www.istanbul-tesisat.com/hic-kirmadan-kimyasal-ile--kalorifer-tesisat-su-kacagi-onarimi.html Islak zemin, Teras zemini, Derz araları, Yüzme ve Süs havuzları kaçakları için kullanılır. Yüzme havuzlarında, ıslak yüzeylerde, su tanklarında ve depolarındaki su kaçaklarını herhangi bir zemini kırma dökme yapmadan tamir eden, insana ve çevreye zararı olmayan bir kimyasaldır. Teraslarda izalasyon problemi yüzünden su sızıntısı şikayetiniz varsa ürünümüz sorunsuz bir şekilde uygulanıp tüm kaçakları kapatabilecek derecededir. Seramik (kalebodur, fayans) arası boşlukların araları bilindik yöntem derz ürünlerinin sulandırılarak zemine uygulanması sonucu su tanecikleri malzeme içerisinde boşluk meydana getirir. Zamanla buharlaşan bu su taneleri çatlaklara ve derz arası boşlukların meydana gelmesine sebep olur. Bu boşluklar havuz veya diğer zemin kaplamalarında gözle görünmeyen çatlaklara dönüşüp suyun bir alt tabakaya geçmesine neden olur. Sağlam bir şekilde izalasyonu yapılmamış bu tür alanların kırılıp yeniden yapılması büyük maliyetler gerektirir. Flex dub havuz kimyasalı bu gereksiz maliyetleri ortadan kaldırıp, sizlere kesin sonuç alabileceğiniz çözümler sunar. Derz arası boşlukları dolduran ilaç 1 litrelik ambalaj ve 5litre 10 litre ve 20 litrelik amlajlarla satın alabileceğiniz ürünlerden oluşmaktadır.
Mazgaldan Çıkan Zombiler! Muhteşem Bir Şaka! 01:44
Mazgaldan Çıkan Zombiler! Muhteşem Bir Şaka! 1.241 izlenme - 3 yıl önce The Walking Dead'in tanıtımı için yapılan kamera şakası New Yorklulara korkunç anlar yaşattı. Yeraltının zombilerle dolu bir şehir New York da olsa katlanılamaz.
Esenler'de  Rögar Kapağını Açtı, Kanalizasyona Atlayıp İntihar Etti! O Anlar Kamerada 02:44
Esenler'de Rögar Kapağını Açtı, Kanalizasyona Atlayıp İntihar Etti! O Anlar Kamerada 276 izlenme - 10 ay önce Esenler'de Suriyeli Amir, rögar kapağını açtıktan sonra kanalizasyona atlayarak intihar etti. İntihar eden Suriyelinin cesedi 3 saatlik çalışma sonrası çıkarıldı.
İlaçlı Petek Temizliği 01:12
İlaçlı Petek Temizliği 647 izlenme - 3 yıl önce Peteklerinizi yerinden sökmeden kimyasal ilaç ve makine sayesinde hızlı bir şekilde temizliyoruz. Temizlik bittikten sonra evinizde kirlilik olmuyor. Peteklerinizi temizlerken kalorifer tesisat borularınızı da yıkıyoruz. http://www.istanbul-tesisat.com/radyator-petek-temizligi.html
Su Sızıntısı Tespiti 00:12
Su Sızıntısı Tespiti 616 izlenme - 3 yıl önce http://www.istanbultesisat.net/su-sizintisi-tespiti.html su sızıntısı tespiti yapan firmalar arasında en köklü firmalardan biri olan İstanbul Tesisat su sızıntı kaçaklarını tespit eder.
 Rögar kapağı hırsızları kameraya yakalandı 02:31
Rögar kapağı hırsızları kameraya yakalandı 284 izlenme - 1 yıl önce Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesi Alemdar Mahallesi'nde son 8 günde 13 rögar kapağının çalınması vatandaşları canından bezdirdi. Mahalledeki rögar kapaklarının çalınması olası bir faciaya davet hazırlarken, hırsızlar güvenlik kameralarına yakalandı.
Sevgilisini Rögar Deliğine Attı 03:07
Sevgilisini Rögar Deliğine Attı 557 izlenme - 3 yıl önce Çin'de meydana gelen olayda bir adam sevgilisini rögar deliğine atıp kapağı üzerine kapatıyor. Olay güvenlik kameraları tarafından böyle görüntülendi. Çin'in Haiku kentinde bir erkek sevgilisini öldürmek için ilginç bir yol izledi. Kadını kaldırımdaki rögar deliğinin üstüne yönlendirip içine düşürdükten sonra üstünü rögar kapağıyla örttü. Talihsiz kadın 3 buçuk metre suyun içinde tam 60 saat kurtarılmayı bekledi. Elbiselerini birleştirerek ip yapan kadın uzun uğraşlar sonunda kurtarıldı. Sevgilisini rögara atarak öldürmek isteyen adam ise tutuklandı. Çin'li adam ilk ifadesinde kız arkadaşına olan 16 bin 500 dolarlık borcunu ödememek için böyle bir yöntem seçtiğini anlattı.
Kırmadan Su Kaçağı Bulma 00:52
Kırmadan Su Kaçağı Bulma 495 izlenme - 3 yıl önce Su kaçaklarını kamera ile buluyoruz. Profesyonel su kaçak yer tespit hizmeti 0532 283 64 40 http://www.istanbul-tesisat.com/kirmadan-su-kacagi-bulma.html Stresin hayatımızın neredeyse her anın da yer aldığı bir dünyada birde evinizde ortaya çıkan su kaçakları başınıza dert örmesin. Su kaçak bulan firma olarak bilinmezlik içeren su sızmalarını su kaçak arama makinesiyle kırma dökme olmadan sizi yıpratmadan bulmakta ve onarımını yaparak işlemi tamamlamaktayız. Bizi son çare olarak düşünmeyin. Evinizi herhangi bir tesisatçıya rastgele su akan yeri kazdırıp yıkık hale getirmeden bize ulaşıp uzman yardımı alırsanız ustalarımız su kaçağının olduğu bölgeyi profesyonelce tespit edip tamirini yaparak size rahat bir nefes aldırır. Üst komşumdan daireme su akıyor diyorsanız çaresiz kalmayın. Size son teknolojiyle ve uzman ekibimizle su sızıntısını buluyoruz. Zaman zaman yağmur yağdığında su tesisatından kaynaklanan duvarlarda su kaçakları olabilir. Dışarıda damla damla yağan yağmur başkalarına huzur verirken sizin keyfinizi kaçırmasın. Ustalarımız boru patlağından kaynakla bilen su kaçaklarını robot makine yardımıyla bulup bir daha tekrarlanmamak üzere ve garantili bir şekilde tamir ederler. Firmamız dur durak bilmeden yeni çözümler üretmeye devam etmektedir. Sizin kafanızı kurcalayan gece uykunuzu bile etkileyen su sızmasını su kaçak arama makinesi ile bularak sizi eski huzurunuza kavuştururlar. İşimizi gerçekten profesyonelce yapıp müşteri memnuiyetine yüksek ölçüde değer veren firma olarak su sızıntılarında kameralı yer tespiti yapıp bilinçli bir şekilde hareket etmekteyiz. Bu güne kadar ki bizden su kaçak bulma hakkında bilgi ve destek isteyen müşterilerimizin sorunlarını ince eleyip sık dokuyarak çözüme kavuşturduk. Sizde gerçekten işinin ehli olan ustalarla canınızı sıkan su sızdırmalarını bulup tamiratını yaptırmak istiyorsanız bize ulaşın .
Gelişmişlik Düzeyinin En Küçük Göstergesi - Rögar Kapağı 03:18
Gelişmişlik Düzeyinin En Küçük Göstergesi - Rögar Kapağı 518 izlenme - 2 yıl önce Mühendislik, medeniyet, uygulama ve doğru işçiliğin birleşmesi. Bir rögar kapağına gösterilen özene bakın, birde bizdeki üstün körü yapılanlara bakın. Ya yoldan 10 cm yukarıda yapılmıştır, ya da kenarı çukur kalmıştır vs vs anlatmaya gerek yok. Hepimiz her gün yollarda bu tarz rögarlar ile karşılaşıyoruz. Disiplinin, kendi kendini kontrol, empati, sorumluluk, adalet, verimlilik, kalite, güzellik, huzur, iyi bir yaşam ve insana verilen değer ve de saygı. İşte gelişmişlik böyle bir şey ; en ufak birimden en büyük birime kadar ,bir özen ,kalite ve standart vardır.
Kamera Gider Borusu Görüntüleme 03:05
Kamera Gider Borusu Görüntüleme 391 izlenme - 3 yıl önce http://www.istanbul-tesisat.com/atik-gider-su-borusu-icini-goruntuleme.html Tıkanıklık açma işlemleri genellikle sonradan sorun yaşatabilen işlemlerdir. Böyle bir iş için kamera mutlaka kullanılmalıdır. Tıkanıklık açmak değil açtıktan sonra neler yaşanacağını görebilmek önemlidir. Daha sonra sorun yaşanır mı? Hatta kalıcı bir hasar var mı diye bakılır, tekrar tıkanma ihtimali varsa müşteriye bilgi verilir. Defalarca tıkanıklık açma makinesi çağırıp her seferinde ödeme yapması engellenir. Kökten çözüm önerileri sunulur bunların hepsi kamera ile görüntü alınabilmesi halinde mümkün olacaktır. Siz siz olun kamerası olmayan hiç kimseyi tıkanıklık açmak için çağırmayın.
Böyle Kapak Rögar da Yok ! İzle 00:36
Böyle Kapak Rögar da Yok ! İzle 294 izlenme - 3 yıl önce Reklam filminde adam Emma Emma diye diye başımızın etini yiyor Emma en sonunda adamı fena haklıyor.
Pis Su Borusu Görüntüleme 03:03
Pis Su Borusu Görüntüleme 362 izlenme - 3 yıl önce Pis Su Borusu Görüntüleme 0532 283 64 40Kamera kaçak bulma, boru yer tespiti, tıkanıklık yer tespiti, su sızıntısı ve tıkanma problemlerinin sebeplerini kanal görüntüleme kamerası ile tespit ediyoruz. Kamera ile Görüntüleme ve Robotla - Kırmadan Kanal Açma pimaş açma http://www.istanbul-tesisat.com/kirmadan-pimas-tikanikligi-acma-gider-tikanikligi.html
Rögar Kapağı Bomba Gibi Patladı 00:19
Rögar Kapağı Bomba Gibi Patladı 206 izlenme - 2 yıl önce Rögar kapağı bomba gibi patladı! Çin'de kanalizasyonda biriken metan gazının patlaması sonucu bir çocuk korkunç şekilde yaralandı.
Kalorifer Petek Havası Nasıl Alınır? 02:11
Kalorifer Petek Havası Nasıl Alınır? 307 izlenme - 3 yıl önce Petek veya radyatörlerinizin havası nasıl alınır? Peteklerinizin üstü ısınmadığında genelde peteklerin içerisinde hava olur. Ama her zaman peteklerin havasın...
Kameralı Kanal - Açma 01:15
Kameralı Kanal - Açma 303 izlenme - 3 yıl önce İSTANBUL TESİSAT 0212 515 61 59 http://www.istanbul-tesisat.com/kanal-acma.html Kamera ile Görüntüleme ve Robotla Kırmadan Kanal Açma İşleri Yapılır Robot Kamera İle Kanalizasyon ve Atık Su Görüntüleme Sistemleri Kameralı Sistem,Görüntülü Tıkanıklık Açma,Kanal Görüntüleme
İzmir Rögar Kapağı Firmaları Plastik Rögar Kapağı 04:19
İzmir Rögar Kapağı Firmaları Plastik Rögar Kapağı 343 izlenme - 4 yıl önce Silikopolimer D400 Rögar Kapağı
Kavgada Kullanmak için Rögar Kapağı Sökmek 02:23
Kavgada Kullanmak için Rögar Kapağı Sökmek 289 izlenme - 2 yıl önce Rusya'da geçen klasik bir şarhoş kavgası, kahramanımızın rögar kapağını sökme girişimi ile bambaşka bir boyuta ulaşıyor.
Antbiokim - Tasofilt Rögar Filtresi 02:29
Antbiokim - Tasofilt Rögar Filtresi 316 izlenme - 4 yıl önce Antbiokim - Tasofilt Rögar Filtresi