Hoşgeldiniz!

roket

RPG Roketinden Son Anda Kurtulmak - Suriye 00:14
RPG Roketinden Son Anda Kurtulmak - Suriye 653.056 izlenme - 3 yıl önce Suriye'de iç savaşın başlangıcından beri en ilginç videolardan biri. İzliyoruz efendim...
Roketleri İplemeyen Asker - Thug Life 00:21
Roketleri İplemeyen Asker - Thug Life 756.533 izlenme - 4 yıl önce Meşhur asker abimizin yine o meşhur anlarını thugladık layfladık, buyrun azizim. Çok daha fazla video ve sonrasında abone olmak için! na burda adresimiz:http://www.izlesene.com/thuglife
Roket Kapsülü İçinde Uzaya Giden Astronotlar 02:46
Roket Kapsülü İçinde Uzaya Giden Astronotlar 4.911 izlenme - 3 hafta önce Haziran 2018'de Kazakistan'dan fırlatılan Soyuz MS-09 roketi, içinde 3 mürettebatıyla uzaya doğru yol aldı. Dünyada hissedilen yerçekiminden dört kat daha fazla bir kuvvetle koltuklarında oturan astronotlar, bir yandan da kontrol panelindeki görevlerini yapıyor. Çömelir şekilde oturarak G-kuvvetinin vereceği hasarlardan daha az etkileniyorlar. MS-09'un içine yerleştirilen kameralar sayesinde ilk kez uzaya fırlatılan bir roketin içindekiler anbean kaydedilmiş oldu.
Falcon 9 Son Görevinde Denize Düştü 00:43
Falcon 9 Son Görevinde Denize Düştü 2.563 izlenme - 2 hafta önce SpaceX şirketinin kurucusu Elon Musk tarafından yapılan açıklamaya göre Falcon 9 roketi son görevinde başarısız bir iniş sergileyerek denize düştü.
Kentsel Dönüşüme Roketleriyle Karşı Çıkan Dayı 00:46
Kentsel Dönüşüme Roketleriyle Karşı Çıkan Dayı 5.933 izlenme - 3 ay önce Kamulaştırmaya direnen abimiz beledeyie ekiplerine yaptığı roketlerle direnip bir nevi püskürtmüş. havai fişek falan değil lan adam bildiğin kendi yapmış. Görüntüler Çin'den.
Ayşe Özyılmazel - Roket 03:21
Ayşe Özyılmazel - Roket 81.249 izlenme - 4 yıl önce Ayşe Özyılmazel'in, DMC etiketiyle yayınlanan "Roket" albümünün "Roket" isimli çalışması NetD Müzik'te ! Şarkı Sözleri (lyrics): Gelene bak gelene döndüm 180 derece Kalbim aşktan bir paket bozuluyor bana niye Giyim kuşam bek bir jilet dudakları bana kısmet Biraz daha konuşursak aşık olurum elbet Kalbim roket uçuyor roket Güzel hareket aşık oldum net Ortam roket uçuyor roket Şık şık Herkes aşık oldum net Gelene bak gelene döndüm 180 derece Kalbim aşktan bir paket bozuluyor bana niye Giyim kuşam bek bir jilet dudakları bana kısmet Biraz daha konuşursak aşık olurum elbet Kalbim roket uçuyor roket Güzel hareket aşık oldum net Ortam roket uçuyor roket Şık şık herkes aşık oldum net O beni deli ediyor yanıma da yakışıyor Elimi elime koysa içim titrer dokunursa Nolur sabahlar olmasa Kalbim roket uçuyor roket Güzel hareket aşık oldum net Ortam roket uçuyor roket Şık şık Herkes aşık oldum net Kalbim roket uçuyor roket Güzel hareket aşık oldum net
Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Roket 00:50
Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Roket 12.061 izlenme - 10 ay önce Maşa İle Koca Ayı Türkçe - Roket Koca Ayı Noel arifesini o kadar çok sever ki sadece tatilini kutlamak için erkenden kalkar. Evini temizler, Noel ağacını süsler ve Noel Baba’nın gelmesi için bekler. Fakat, onun yerine Maşa gelir ve tatil bir felakete dönüşür: ağaç yanar, süsler kırılır ve Noel Baba bir araba kazası geçirir. Orman sakinleri hediyesiz kalırlar. Fakat, Maşa İle Koca Ayı durumu düzeltmek için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar ve yeniyılı daha önce olmadığı kadar güzel kutlarlar. Maşa İle Koca Ayı tüm Rus çocukları tarafından bilinen Rus folkloründe kahramanlardir. Sadece dizilerde modern dünyada yaşamakta ve farklıdırlar; bu da Animaccord Animasyon Stüdyosu’na etkileşimlerde yeni olasılıklar getirmiştir. Diziler iki ana karakter arasındaki eşsiz ilişkiden bahseder. Maşa bir yerde duramayan ve herşeye burnunu sokan aşırı derecede aktif bir küçük kızdır. Koca Ayı rahatı ve sessizliği seven büyük ve içten bir erkektir. Ilk buluşmalarından sonra, Koca Ayı Maşa’nın kendisini kesinlikle sürükleyeceği hep bir diğer eğlence ve vahşi maceraya beklenti içindedir. Maşa İle Koca Ayı.
Yolda Yürürken Hemen Yanına Roket Düşen Adam 00:12
Yolda Yürürken Hemen Yanına Roket Düşen Adam 16.223 izlenme - 10 ay önce Kilis'te yolun karşısına geçmek isterken hemen yanına roket düşen 73 yaşındaki İbrahim Kaya, ölümden kıl payı kurtuldu.
Konya'da Öğrenciler Geliştirdikleri Roketin Atışını Gerçekleştirdi 01:39
Konya'da Öğrenciler Geliştirdikleri Roketin Atışını Gerçekleştirdi 6.800 izlenme - 9 ay önce video
SpaceX Roketi UFO Keşfetti 00:27
SpaceX Roketi UFO Keşfetti 8.514 izlenme - 10 ay önce Elon Musk'ın Spacex roketi uzayda Ufo benzeri çok enteresan bir gök cismi yakaladı. Yetkililer bunun Ufo olabileceğinin haberlerini yaptılar.
Ev Yapımı Roketle Dünyanın Düz Olduğunu Kanıtlamak 02:41
Ev Yapımı Roketle Dünyanın Düz Olduğunu Kanıtlamak 4.673 izlenme - 9 ay önce Dünyanın düz olduğunu kanıtlamak için kendi ürettiği roketle kendini gökyüzüne fırlatan ABD'li Mike Hughes isimli adam, çöle düşerek yaralandı.
Ankara'da roket fabrikasında patlama 00:42
Ankara'da roket fabrikasında patlama 25.772 izlenme - 5 yıl önce Ankara Elmadağ'da bulunan Roketsan fabrikasında patlama meydana geldi. , Ankara'nın Elmadağ ilçesinde bulunan roket fabrikasında meydana gelen patlamada 2'si ağır 4 kişi yaralandı. Edinilen bigiye göre fabrikadaki atık malzemelerin imhası sırasında patlama meydana geldi. Olayda fabrikada çalışan 4 işçi yaralandı.İkisinin durmu ağır olan yaralılar, Elmadağ Devlet Hastanesi'ndeki ilk müdahalenin ardından Ankara'daki çeşitli hastanelere sevk edildi.
Van'da Roket ve Uçaksavara Dayanıklı Kumaş Üretilmesi 04:14
Van'da Roket ve Uçaksavara Dayanıklı Kumaş Üretilmesi 1.562 izlenme - 4 ay önce Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi'nde bilim insanları, savunmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz dönemde roket, uçaksavar ve benzeri mühimmatlara karşı dayanabilecek zırt ürettiler.Helal olsun sapasağlam yapsalar bari
Antalya'daki Roketli Saldırıdan İlk Görüntüler (14 Ekim 2016 Cuma) 06:25
Antalya'daki Roketli Saldırıdan İlk Görüntüler (14 Ekim 2016 Cuma) 11.672 izlenme - 2 yıl önce Antalya - Kemer Karayolu üzerindeki dağlık alandan Balıkçı Barınağı'na iki roket atıldı. Roketlerden ilki balıkçı firmasının dükkanına isabet etti. Bölgeye ambulans ve özel harekat timleri sevk edildi. Polis ekipleri olay yerine ulaştığı sırada küçük çaplı bir patlama sesi de duyuldu. Polis, dağlık alanda roketin atıldığı bölgeye doğru operasyon başlattı. Roket ve patlama nedeniyle yaralı olmadığı öğrenildi.
Pokemon - 1. Sezon 1. Bölüm 19:18
Pokemon - 1. Sezon 1. Bölüm 29.007 izlenme - 4 yıl önce Ash, Misty, Brook ve Roket Takımı' nın maceralarının başladığı o bağımlılık yapan çizgi filmin ilk bölümü. Doksanların sonu ikibinlerin başını kapsayan çizgi dizi, dönemin ilk okul çocuklarını etkisi altına almış, karakterler birer kahraman olmuşlardır. Bugün hala taso kolleksiyonunu tutan evlenmiş çoluga çocuga karısmıs insanlar bulmak mümkündür. Gerek çizgi filmi, gerekse tasoları unutmamız sanırım mümkün olmayacak.
Nasa'nın Milyon Beygirlik Jet Moturu Testi ( Rs-25 ) 08:53
Nasa'nın Milyon Beygirlik Jet Moturu Testi ( Rs-25 ) 5.210 izlenme - 1 yıl önce Aerojet Rocketdyne RS-25, diğer adıyla uzay mekiği ana motoru dondurucu sıvı yakıtlı bir roket motorudur. NASA’nın uzay istasyonunda kullanılmıştır ve fırlatma rampasında kullanılması düşünülmüştür ve Rocketdyne şirketi tarafından Birleşik devletlerde yapılmıştır. RS-25 dondurucu sıvı hidrojeni ve sıvı oksijeni yakar ve her bir motor kalkış esnasında 1,859 kN(418,000 lb) güç üretir. RS-25 60’lı yılların izinden gitmesine rağmen motorun gelişime açık olması nedeniyle çeşitli geliştirmelere uğramıştır. 1 Nisan 1981 tarihinde ilk denenmesinin yapılmasıyla beraber RS-25 güvenlik, bakım ve motor güvenilirliği açısından birçok geliştirmeye uğramıştır. Bu motor deniz seviyesinde 452 saniye ( 4.43 km/s ), ya da bir vakumda 366 saniye ( 3.59 km/s ) bir dürtü(Isp) üretir. Bunun yanı sıra yaklaşık 3,5 ton (7.700 pound) ağırlığı vardır. RS-25 -253 °C ( -423 °F ) ile 3300 °C ( 6000 °F ) arası bir sıcaklıkta çalışabilir.
En Efsane Roket Kazaları 10:42
En Efsane Roket Kazaları 2.621 izlenme - 6 ay önce Özellikle Elon Musk sayesinde son zamanlarında en büyük trendlerinden biri olan uzay araçları ve roketler aslında bir çok değişik kuruluşun üzerinde çalışma yaptığı bir alan. Her alanda olduğu gibi bu alanda da başarısızlıklar malesef oluyor. Bu videomuzda milyon dolarlara mal olan hataları beraber izleyelim. 10) Nasa Antares 9) Atlas rocket 8) Ariane 5 7) Juno II 6) Atlas 5) Titan I 4) Spacex Falcon 9 3) Atlas Centaur 2) Atlas Centaur 5 1) Proton M Like this video and subscribe to my channel for more content like this.
SpaceX - Bir Roket Nasıl İndirilmez? 02:08
SpaceX - Bir Roket Nasıl İndirilmez? 3.330 izlenme - 9 ay önce SpaceX'in resmi YouTube adresi üzerinden aynen bu başlıkla paylaştığı videoda, şirketin başarılarını değil başarısızlıklarını izliyoruz. 2013'ten 2016'ya kadar birçok farklı başarısız denemeyi ve patlayan Falcon 9 roketlerini görüyoruz. Alaylı bir dille hazırlanan videoda SpaceX, alışkın olduğumuz mizahi tarafını da tekrar gösteriyor. Altyazılar efsane! Elon Musk "Başarısızlar elbette olacak. Eğer hiçbir başarısızlık yaşamıyorsanız ortada bir inovasyon da yoktur." ifadesinin ne denli doğru bir söylem olduğunu meyvesini günümüzde nasıl topladığını görüyoruz. Ne zamandır aklımda bu videoyu paylaşmak ama sürekli unutup durdum, şimdi sizlerle. İyi seyirler...
Adı: Roket  Soyadı: Atar / Bursa'da yaşayan işadamı Roket Atar 03:28
Adı: Roket Soyadı: Atar / Bursa'da yaşayan işadamı Roket Atar 10.825 izlenme - 3 yıl önce Evet başlığı okuduğunuz gibi vatandaşımızın adı soyadı roket atar bey... "Bursa'da yaşayan işadamı Roket Atar, babası tarafından konulan ismi ve soyadı dolayısıyla internet sitelerinde konu olurken, her gün meraklı vatandaşlarca da telefonla aranıyor. Bebek tekstili üzerine 16 yıldır üretim yapan bir firmanın sahibi olan Atar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, iş dünyası ve resmi yazışmalarında "Roket" ve "Atar" adı, soyadını görenlerin önce güldüğünü belirterek, "İnanmayıp kimliğime bakıyorlar. Gerçeği görünce de nedenini soruyorlar" dedi."
Fırlatma İçin Taşınan Dev Falcon 9 Roketi! 07:03
Fırlatma İçin Taşınan Dev Falcon 9 Roketi! 1.951 izlenme - 7 ay önce Falcon 9, Kaliforniya'da Hawthorne isimli bölgede bulunan SpaceX tesisinde üretiliyor. Aynı zamanda sürekli olarak geliştirilmelerine devam edilen roket, sürekli olarak bu tesise getiriliyor. Bununla birlikte fırlatma alanı ise Florida'da ve bu da Falcon 9'un taşınması gereken 4.000 km'lik bir yol olduğu anlamına geliyor. Bu uzun yol boyunca Falcon 9'un parçaları tırlara yüklenerek taşınıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nazi İntikam Roketleri - V2 04:54
Nazi İntikam Roketleri - V2 2.446 izlenme - 8 ay önce Savaşın sonlarında Amerikalı askerler silahın üretildiği nordhausen kasabasına girdiler. Çok ciddi bir direniş ile karşılaştılar. Oysa burasını da işgal edilecek sıradan bir alman kasabası sanıyorlardı. Kasabaya girip, yeraltına inşa edilen tesisi bulduklarında, gözlerine inanamadıkları teknoloji ile karşılaştılar. 10 yıl sonraki teknoloji hemen önlerinde duruyordu. üretimde kullanılan esir köle işcilerden sağ bulduklarını kurtardılar ve v2 ile ilgili her döküman, bitmiş roket ve parçayı Amerika'ya taşıdılar. Bu miktar binlerce tona varıyordu. Roketin ve v2'nin babası alman mühendis Wernher von braun'u da başka bir yerde ele geçirdiler. Onu da Amerika'ya götürüp kendi roket programlarını başlattılar. Ele geçirildiğinde von braun'un sol kolu kırıktı ve alçıdaydı. V1 ve v2 gibi fonksiyonel başarılar üreten nazi roket programı bir askeri fiyaskodur. Almanlar roket programına milyarlarca mark yatırdılar. Hem de sıkışık savaş ekonomisi esnasında. Ancak roketlerinden askeri anlamda, silah olarak, kesinlikle savaşın kaderini değiştirecek verimli sonuçlar alamadılar. V2, ileriki uzay ve balistik roket programlarına yapılmış bir yatırım olarak havacılık tarihinde yerini aldı. Amerikalılar savaştan 10 yıl kadar sonra bile v2'nin temel alındığı yeni roketler ile uğraşıyordu. Wernher von braun ise aslında en başından beri hayali olan şeyin, uzay yolculuğunun peşine Amerika hesabına düştü. İlk başarılı fırlatmayı sağlayan atlas roketini dizayn etti.
Kilis'te Roketin Düşme Anı 01:06
Kilis'te Roketin Düşme Anı 7.700 izlenme - 3 yıl önce Kilis'te roketin düşme anı TRT World kameralarına yansıdı. (dha)Kilis Devlet Hastanesi'nin arka kısmındaki araziye, Suriye tarafından atılan 8 roket mermisinin düşmesi sonucu 1 kişi hayatını kaybetti. Yaralanan 4 yaşındaki çocuğun da hastanede yaşamını yitirmesi ile ölenlerin sayısı 2'ye yükseldi. Roket mermilerinin düşme anı kameralara böyle yansıdı.(on air bombs)
 Suriyeli Askerler Eğlenirken Vuruldu 01:02
Suriyeli Askerler Eğlenirken Vuruldu 10.744 izlenme - 4 yıl önce Suriyeli askerler eğlenirken bir taraftan da kamer aile kayıttalar. Bu sırada hiç beklemedikleri yerden bir roket atılıyor ve suriyeli asker vuruluyor.
Güne Damga Vuran Video 00:29
Güne Damga Vuran Video 7.375 izlenme - 3 yıl önce İç savaşın sürdüğü Suriye’de çekildiği tahmin edilen ve sosyal medyada paylaşılan video güne damgasını vurdu. Kamyonet üzerine yerleştirilen bataryayı ateşleyen bir kişinin üzerindeki İnegöl Belediyespor forması dikkati çekti. Formanın bu adamın eline nasıl geçtiği tartışılırken, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş konuyla ilgili bir açıklama yaptı.
Denizin Buz Gibi Sularından Gelen Gizemli Pokemon 02:28
Denizin Buz Gibi Sularından Gelen Gizemli Pokemon 9.951 izlenme - 2 yıl önce Pokemon'un 1 sezonunda Ash Ketchum ve arkadaşlarının ziyaret ettiği gizemli deniz fenerinde ortaya çıkan gizemli pokemonu tekrar hatırlayalım efem. İyi seyirler.
Falcon Heavy Roketinin Fırlatıldığı Anlarda Elon Musk 01:38
Falcon Heavy Roketinin Fırlatıldığı Anlarda Elon Musk 2.935 izlenme - 10 ay önce SpaceX şirketi Falcon Heavy roketi ile uzaya bir araç yollamış ve iticilerinden iki tanesini dünyaya geri indirmeyi başarmıştı. Tarihi anlarda ise şirketin sahibi Elon Musk'ın görüntüleri National Geographic ?tarafından yayınlandı.
Roketleri İplemeyen Buz Adam 01:44
Roketleri İplemeyen Buz Adam 14.257 izlenme - 4 yıl önce Abimiz artık nasıl bir ortamdayda duyguları yok gibi. Yanıbaşına roketler mermiler düşüyor yağıyor ama dünya onun umrunda bile değil. Sakinlik hastalığı olabilir.
IŞİD Militanı Deliği Tutturamadı Bina Başına Çöktü 00:39
IŞİD Militanı Deliği Tutturamadı Bina Başına Çöktü 7.283 izlenme - 3 yıl önce Suriye'nin İdlib kenti yakınlarında terk edilmiş bir binanın içinden dışarıdaki hedefe ateş etmeye çalışan IŞİD militanı, roketi duvardaki küçük delikten geçirmeyi başaramayınca bina başına çöktü.İnternet paylaşım sitelerinde yayımlanan görüntülere göre, bir bina enkazının duvarlarını siper olarak kullanan IŞİD militanı, elindeki RPG roketatarı duvardaki küçük bir delikten dışarıdaki hedefe ateşliyor. Ancak militanın ateşlediği roket küçük delikten çıkmak yerine duvara çarparak patlıyor ve militanın içinde bulunduğu bina başına çöküyor ve militan toz bulutları arasında kayboluyor.
Daha Önce Dünyada Var Olmamış Bir Madde Üretildi:  Metalik Hidrojen 02:10
Daha Önce Dünyada Var Olmamış Bir Madde Üretildi: Metalik Hidrojen 2.096 izlenme - 11 ay önce Harvard Üniversitesi bilim insanları, teoriye girdikten yaklaşık bir asır sonra metalik hidrojen oluşturmayı başardı. Metalik hidrojen, bilim insanlarının maddenin doğasıyla ilgili temel sorulara cevap bulmalarına yardımcı olacak. Bunun yanı sıra, maddenin oda sıcaklığında çalışabilen süper iletkenlerden, güçlü roket iticilere kadar geniş bir uygulama yelpazesinde kullanılabileceği düşünülüyor.
  Roketin Düşme Anı Kamerada 00:45
Roketin Düşme Anı Kamerada 9.864 izlenme - 5 yıl önce Suriye’de muhaliflere atılan bir roket amatör kamera tarafından kaydedildi. Suriye’de yaşanan iç savaş, 2,5 yılı aşkın bir süredir devam ederken, çatışmaların yaşandığı bölgelerden gelen görüntülere bir yenisi daha eklendi. Bir video sitesine yüklenen görüntülerde, muhaliflerin çatışma anı yer aldı. Videodaki görüntüde çatışmanın en şiddetli anında, muhaliflerin cephe aldığı noktaya bir roket düşüyor. O anda kayıtta olan amatör bir kamera ise olanları saniye saniye görüntülüyor. Roketin düşmesiyle ortalığı bir anda toz bulutu kaplarken, muhalifler yaralanan arkadaşlarına yardım ederek bölgeden uzaklaşıyor.