Hoşgeldiniz!

Roket Adam Videoları

roket adam çarpıştı 02:57
roket adam çarpıştı 1.887 izlenme - 7 yıl önce nascar bahar kupası nda korkunç bir kaza yaşandı. roket adam lakaplı sürücü diğer otomobile çarpınca havada ters dönüp yere düştü.
the rocketeer 00:31
the rocketeer 621 izlenme - 6 yıl önce raiders of the lost ark'ın geleneği gerilim eğlence ve baş döndüren özel efektlerle roket adam'dasürüyor. 1930'ların hollywood'unda şanssızlığın son doruklarındaki pilot cliff secord'un hikayesi...cliff insanın roket gibi havada süzülmesini sağlayan bir aygıt icat eder. ancak çok uzun sürmeden kötü casus timothy dalton roketi çalmak için bir komplo kurar.
roket adam haberlerde 00:22
roket adam haberlerde 319 izlenme - 6 yıl önce roket adam haberlerde http//gulmekrizi.com/?p2578
Athena - Roket Adam 03:45
Athena - Roket Adam 277 izlenme - 5 yıl önce
Athena - Roket Adam 03:45
Athena - Roket Adam 93 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Athena Çıkış Tarihi: 02.06.2005 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: eskitiyor beynimi elim kolum bağlı nasır tutmuş o dudak sesiyle kalpleri istemeden yanlışlıkla satardı illaki bildiği vardı roketi ateşle kafanın üstüne sanki güneş okşar gibi bahar günü çek çek onları da vur aşağılara birbirinizin üstüne basa basa nasıl iştir bu roket adam? masanın üstündeki tarihi geçmiş mevzuu uykudan önce öp beni ballı süt bekletme yalnız kaldım asansör bu katta oksijen tüplü kafamla roketi ateşle kafanın üstüne sanki güneş okşar gibi bahar günü çek çek onları da vur aşağılara birbirinizin üstüne basa basa nasıl iştir bu roket adam? kaç dakika kaç dakika var daha mutlu sonlar hep acıyla başlar unutma çek çek onları da vur aşağılara birbirinizin üstüne basa basa nasıl iştir bu roket adam?
Ben 10 Roket Adam 01:06
Ben 10 Roket Adam 38 izlenme - 2 yıl önce Roket adamında yapmanız gereken roketi ateşlemek ve yönünü sizin çimeniz gerekiyor ve karşıdaki adamı patlatın bunu yaparken çok seri olmalısınız yoksa roket patlar iyi eğlenceler... http://www.oyunskor.com/ben10superroket.htm
Jaguar XJR ve Roket Adam Karşı Karşıya 03:12
Jaguar XJR ve Roket Adam Karşı Karşıya 21 izlenme - 1 yıl önce Gerçekleştirdiği uçuşlarla izleyicilere heyacan dolu dakikalar yaşatan Yves Rossy, yine sıra dışı bir uçuşa imza attı. Jaguar’ın 2016 model XJR modeli için sırt çantası gibi giyilebilen uçuş aracını giyen Yves Rossy, Jaguar XJR modeliyle karşı karşıya geldi. Dubai çöllerinde gerçekleştirilen drag yarışında Jaguar XJR’nın sürücü koltuğunda 56 yaşındaki eski Formula 1 ve Le Mans 24 Saat pilotu Martin Brundle yer aldı. Helikopterden atlayıp Jaguar XJR ile aynı noktadan drag yarışına başlayan Yves Rossy, 2,8 kilometrelik yarışta az bir farkla Jaguar XJR’ın gerisinde kaldı. Yarışı birincilikle tamamlayan Jaguar XJR’da 5 litre hacimli süperşarjlı V8 motorun yer aldığını ve otomobilin 550 beygir güç ürettiğini belirtelim. Uçuş aracıyla yapılan heyacan dolu bu karşılaşmayı hemen yukarıdan izleyebilirsiniz.
Athena-Roket Adam(Athena 2005) 03:46
Athena-Roket Adam(Athena 2005) 40 izlenme - 5 yıl önce Athena-Roket Adam(Athena 2005)