Hoşgeldiniz!

Roket Mermisi Videoları İzle

Patlamayan Roket Mermisi 00:26
Patlamayan Roket Mermisi 5.786 izlenme - 3 yıl önce Patlamayan ve kamyonetin arkasına düşen roket mermisi korkuttu. Şans eseri yaralanan veya ölen olmadı.
Kilis - Yavrum, Parka Gitmeliyken Mezarlığa Geldin 03:17
Kilis - Yavrum, Parka Gitmeliyken Mezarlığa Geldin 2.901 izlenme - 11 ay önce Suriye'de IŞİD kontrolündeki bölgeden Kilis'e atılan roketler nedeniyle ölenlerin sayısı 20'yi aştı. Ocak ayından bu yana IŞİD'in en az 70 roket attığı Kilis'te halk "Neden engel olunmuyor?" diye tepki gösteriyor. Kilis'te okullar tatil edilmedi ama aileler, güvenlik kaygısı nedeniyle çocuklarını okula göndermiyor. Roket saldırıları sonucu hayatını kaybeden çocuklardan biri beş yaşındaki Nisa Döne Sezer. Nisa'nın annesi Zehra, kızının cenazesinde "Yavrum, parka gitmeliyken mezarlığa geldin" diye isyan ediyor. Selin Girit ve Göktay Koraltan'ın haberi.
Kilis'te Roket Canlı Yayında Böyle Düştü 01:00
Kilis'te Roket Canlı Yayında Böyle Düştü 230 izlenme - 1 yıl önce Kilis Devlet Hastanesi'nin arka kısmındaki araziye, Suriye tarafından atılan sekiz roket mermisinin düşmesi sonucu 2 kişi hayatını kaybetti. Merminin düşme anı o anda bölgede yayında olan TRT World kameralarına yansıdı
Kilis’e Üç Roket Mermisi Düştü: 3'ü Ağır 6 Kişi Yaralı 00:34
Kilis’e Üç Roket Mermisi Düştü: 3'ü Ağır 6 Kişi Yaralı 16 izlenme - 1 yıl önce Kilis’e bu sabah saatlerinde Suriye tarafından atılan üç roket mermisi daha düştü. Olayda 3'ü ağır, 6 kişi yaralandı. Suriye tarafından atılan üç roket mermisi, bu sabah saat 09.40 sıralarında Kilis’e düştü. Bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kilis Valisi Süleyman Tapsız, olayda 6 kişinin yaralandığını söyledi. Yaralılardan 3'ünün durumunun ağır olduğu öğrenildi. Kilis’e dün 5 katyuşa mermisi isabet etmişti. Olayda 12 kişi yaralanmıştı.
Kilis’e 3 Roket Mermisi Düştü 00:18
Kilis’e 3 Roket Mermisi Düştü 6 izlenme - 1 yıl önce Kilis’te kent merkezindeki jandarma lojmanlarının bulunduğu bölgeye Suriye tarafından ateşlenen 3 roket düştü. Bölgeye çok sayıda güvenlik gücü ve ambulans sevk edildi.
Kilise 2 Roket Mermisi Düştü 02:37
Kilise 2 Roket Mermisi Düştü 1 izlenme - 12 ay önce Kilis’te, Suriye’den ateşlenen iki roketin isabet etmesi sonucu büyük panik yaşanırken, koyunlar telef oldu. Saat 07.55 sıralarında Suriye’den peş peşe ateşlenen iki roketin bir tanesi Orman İşletme Müdürlüğü bahçesine diğeri ise Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü bahçesine düştü. Her iki olayda da büyük maddi hasar oluşurken çevredeki evlerin camları kırıldı. Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü bahçesine düşen roketlerde koyunlar telef oldu.