Hoşgeldiniz!

roket takımı

Denizin Buz Gibi Sularından Gelen Gizemli Pokemon 02:28
Denizin Buz Gibi Sularından Gelen Gizemli Pokemon 2.778 izlenme - 8 ay önce Pokemon'un 1 sezonunda Ash Ketchum ve arkadaşlarının ziyaret ettiği gizemli deniz fenerinde ortaya çıkan gizemli pokemonu tekrar hatırlayalım efem. İyi seyirler.
Pokemon - 1. Sezon 1. Bölüm 19:18
Pokemon - 1. Sezon 1. Bölüm 8.319 izlenme - 2 yıl önce Ash, Misty, Brook ve Roket Takımı' nın maceralarının başladığı o bağımlılık yapan çizgi filmin ilk bölümü. Doksanların sonu ikibinlerin başını kapsayan çizgi dizi, dönemin ilk okul çocuklarını etkisi altına almış, karakterler birer kahraman olmuşlardır. Bugün hala taso kolleksiyonunu tutan evlenmiş çoluga çocuga karısmıs insanlar bulmak mümkündür. Gerek çizgi filmi, gerekse tasoları unutmamız sanırım mümkün olmayacak.
Pokemonun Sırlarını Çözen Çocuk 06:00
Pokemonun Sırlarını Çözen Çocuk 4.252 izlenme - 2 yıl önce Çocukken hepimizin severek izlediği, bölüm kaçırdığında üzüldüğü pokemonun ayrıntılarını anlatmış bir arkadaşımız. İyi seyirler alkışlarla yaşıyorum ahalisi.
Pokemonun Sırlarını Çözdük 06:00
Pokemonun Sırlarını Çözdük 3.091 izlenme - 3 yıl önce Çocukken hepimizin severek izlediği, bölüm kaçırdığında üzüldüğümüz pokemonun ayrıntılarını anlatıyoruz
İman Takımı - Sevaba Hazır Olun 00:33
İman Takımı - Sevaba Hazır Olun 1.285 izlenme - 2 yıl önce Efendim, roket takımı doğru yolu bulup mottosunu güncellemiş. İyi seyirler dilerim alkışlarla yaşıyorum ahalisi.
Roket Takımı Mottosu - Belaya Hazır Olun 00:23
Roket Takımı Mottosu - Belaya Hazır Olun 978 izlenme - 2 yıl önce Çizgi filmlerdeki en efsane ikililerden biri; Jessy ve James ha bi de meowth (3 oldu) Pokemon çizgi filminin en unutulmaz sahnelerinden biri, roket takımının olaya dalış sahnesi; "belaya hazır olun hem de çifte belaya dunyayı yozlaşmaktan kurtarmak için insanları bir çatı altında toplamak için sevgi ve gerçek belasını kınamak için yıldızların ötesine ulaşmak için jessy ! james ! roket takımı her zaman ışık hızıyla hareket eder ya teslim olun ya da savasmaya hazır olun ! maaoooovvvv"
Pokemonun Sırlarını Çözdük - 2 04:03
Pokemonun Sırlarını Çözdük - 2 1.117 izlenme - 3 yıl önce Çocukken hepimizin severek izlediği, bölüm kaçırdığımızda üzüldüğümüz Pokemonun ayrıntılarını anlatmaya, 2. bölümümüzle devam ediyoruz!
Pokemon - Türkçe Dublajlı Jenerik 01:01
Pokemon - Türkçe Dublajlı Jenerik 1.275 izlenme - 2 yıl önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/12371/pokemon Önemli: Şarkının türkçe dublajını yükleyen @Ketsugi316 dir. Türkçesi video'ya gömülmüştür. Yani teşekkür edilmesi gereken biri varsa oda @Ketsugi316'dir.
Roket Takımı - İbrahim Tatlıses & Sevtap Parman 01:27
Roket Takımı - İbrahim Tatlıses & Sevtap Parman 642 izlenme - 2 yıl önce Belaya hazır olun! Hem de çifte belaya! Dünyayı yozlaşmaktan kurtarmak için, İnsanları bir çatı altında toplamak için, Sevgi ve belasını kınamak için, Yıldızların ötesine ulaşmak için... şeklinde giden roket takımı sloganını hatırlatan, Yeşilçam'ın en sempatik ikililerinden İbrahim Tatlıses ve Sevtap Parman ikilisiniz izliyoruz...
Pokemon Rusty 7-8-9. Bölüm (Altyazılı) 06:42
Pokemon Rusty 7-8-9. Bölüm (Altyazılı) 489 izlenme - 3 yıl önce Serinin 7, 8 ve 9. bölümleri ile karşınızdayım bölüm ile ilgil notlar; -SS. ANNE Pokemon Red'deki bir gemi, roket takımındakileri yeniyorsun vs. -EV Trainer üst düzey pokemonu sağlam yapan çalıştırıcı -20$ yazmışım orası 10$ olacak. İyi seyirler
Roket Takımı Fon Müziği 01:05
Roket Takımı Fon Müziği 312 izlenme - 2 yıl önce Roket takımı ulvi amaçlarını sayıp "teslim olun, ya da savaşmaya hazır olun" şeklinde bitirirken çalar efendim dinlemekte olduğunuz müzik.
Roket Takımı Mottosu 00:28
Roket Takımı Mottosu 292 izlenme - 2 yıl önce Uzun süredir alkışlarla yaşıyorumu izleyici olarak takip ediyodum. bu vidyonun burda bulunmaması beni derinden üzdüğü için harekete geçme kararı aldım. iyi seyirler
Roket Takımı Daeş Versiyonu 00:35
Roket Takımı Daeş Versiyonu 103 izlenme - 1 yıl önce Pokemeondaki roket takımı ile öyle bir dalga geçtik ki duyanlar kulaklalarını inanamıyor daha fazlası için youtube kanalımıza bekleriz https://www.youtube.com/watch?v=SdUHNHCBLoY&index=5&list=PLGqz7CUnx5vvztzIV3xGHrLuyuLhbob8K Türkler Buna Gülüyor // Sosyal Müslüman Youtube SOSYAL MÜSLÜMAN
Pokemonun Sırlarını Çözdük - 3 05:04
Pokemonun Sırlarını Çözdük - 3 218 izlenme - 3 yıl önce Çocukken hepimizin severek izlediği, bölüm kaçırdığımızda üzüldüğümüz Pokemonun ayrıntılarını anlatmaya, 3. bölümümüzle devam ediyoruz!
Pokemon Go - Roket Takımı 02:40
Pokemon Go - Roket Takımı 44 izlenme - 1 yıl önce Herkes elinde akıllı telefonlarıyla dışarıda Pokemon arıyor. Bu videoda ben de sizlere Roket Takımı'nın Pokemonlarıyla ilgili bilgi verip Pokemonların özelliklerinden bahsedeceğim.