Hoşgeldiniz!

Roketli

Sevimli Kahramanlar Türkçe | Roketli Patenler 01:53
Sevimli Kahramanlar Türkçe | Roketli Patenler 3.525 izlenme - 6 ay önce Coyote bu defa da roketli patenleri ile Road Runner ‘ın peşindedir. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ankara'daki roketli saldırının zanlıları yakalandı! 02:57
Ankara'daki roketli saldırının zanlıları yakalandı! 16.815 izlenme - 4 yıl önce Habertürk muhabiri Ömer Topsakal, Ankara Dikmen'de Emniyet Genel Müdürlüğü ve polisevine düzenlenen roketli saldırı ve saldırganların yakalanma anıyla ilgili soruşturma başlatıldı
AK Parti Genel Merkezi'ne lav silahlı saldırı 01:13
AK Parti Genel Merkezi'ne lav silahlı saldırı 2.293 izlenme - 4 yıl önce Genel başkanlık makamının bulunduğu 8'inci kat ile 7'nci kat arasındaki bölüme isabet ettiği iddia edilen lav mermisinin derin bir çukur açtığı ve bu katlardaki bazı camların kırıldığı belirtildi. Olaydan kısa bir süre sonra bina çevresini kuşatan polis, güvenlik kordonu oluşturdu. Çevrede kuş uçurtmayan polis, binaya kimseyi yaklaştırmadı. Bazı üst düzey partililerin genel merkeze gelip, bilgi aldıkları ifade edildi. Polis, roket mermisinin nereden atıldığını belirlemek için bölgede geniş kapsamlı araştırma yapıyor.
Silopi çatışma anı - Polis saldırısı 02:38
Silopi çatışma anı - Polis saldırısı 144 izlenme - 2 yıl önce 03.10.2015 günü Botan Press kanalına yüklediğim 'Silopi çatışma anı - Polis saldırısı' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/botanpress kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Roketli Çılgın Hırsız 01:11
Roketli Çılgın Hırsız 34 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/roketlicilginhirsiz.htm Çılgın Hırsız Minion çok derin bir çukura düşmüş ve burdan kurtulması gereklidir. Çünkü çukurda oluşan çatlaklardan sızan lavlar yükselmektedir. Çılgın Hırsızın tek yapabileceği sırtındaki renkli kristallerle çalışan roketi ateşlemek ve roketin durmaması yoldaki kristalleri de toplamaktır. Beceri oyunları içerisindeki bu güzel oyunu FARE ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
Silopide mayın patlaması sonrasına ait görüntüler 01:08
Silopide mayın patlaması sonrasına ait görüntüler 65 izlenme - 2 yıl önce 03.10.2015 günü Botan Press kanalına yüklediğim 'Silopide mayın patlaması sonrasına ait görüntüler' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/botanpress kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Sondaj Çalışması Yapan İşçilere Roketli Saldırı: 2 Yaralı 00:53
Sondaj Çalışması Yapan İşçilere Roketli Saldırı: 2 Yaralı 1 izlenme - 3 hafta önce Sondaj çalışması yapan işçilere roketli saldırı: 2 yaralıHAKKARİ - Hakkari'nin Şemdinli ilçesi kırsalında terör örgütü mensupları tarafından düzenlenen roketli saldırı sonucu 2 işçi yaralandı.
Kilis'teki çocuklar çok korkuyor 02:31
Kilis'teki çocuklar çok korkuyor 16 izlenme - 1 yıl önce Kilis'te bir okul bahçesine düşen roket mermisi nedeni ile 1'i çocuk 2 kişi hayatını kaybetti. Aradan zaman geçti ama Kilis'e düşen roket mermilerinin sayısı azalmak yerine arttı. CNN TÜRK muhabiri Zeynep Karamustafa ve kameraman Özcan Altıntaş o okula gitti. Veliler ve öğrencilerle konuştu. Hepsi korkuyor. Çocuklarını bir an olsun yalnız bırakmıyor, Kimisi çocuğunu okula göndermiyor.
Siirt'te Tugay Komutanlığına Roketli Saldırı 01:50
Siirt'te Tugay Komutanlığına Roketli Saldırı 3 izlenme - 6 ay önce Siirt'te Tugay Komutanlığına Roketli Saldırı!
Roketli Panda 02:15
Roketli Panda 12 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/roketlipanda.htm Roketli panda oyununa giriş yaptıktan sonra level1'den başlayarak oyunda ilerlemeye çalışın. Karşınıza çıkan kuşları ve kolonları mouse yardımı ile nişan alarak etkisiz hale getirin ve önünüzü açıp rahat bir şekilde yolunuza devam edin. Enerjiniz bitmeden varış noktasına ulaşabilirseniz diğer etaplarda oyuna devam edebilirsiniz. İyi eğlenceler..
Roketli Panda 2 01:27
Roketli Panda 2 14 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/roketlipanda2.htm Roketli panda, yeni oyununda yine uçuş macerasına katılıyor. Panda'nın roketini güçlendirmek için oyunda denemeler yaparak para kazanmalısınız. Daha sonra kazanılan bu para ile roketli pandanın uçuş performansını arttıracak itemler satın alın. Oyunun kontrolü mouse iledir. Hepinize iyi eğlenceler..
Roketli Hayvanlar 04:07
Roketli Hayvanlar 7 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/roketlihayvanlar.htm Devasa büyük fırlatıcıdan atılan hayvanları fırlatıyor kontrol ederek tüm altınları toplamaya çalışıyor ve engelleri aşarak varış noktasına varmayı hedefliyoruz. Tabi bu ilk başlarda mümkün olmayabilir. Alanı önceleri incelemeli ve birazda para toplayarak roketlerin gücünü artırmalısınız. Mouse'unuzla devasa fırlatıcının en iyi fırlatma noktasına geldiğinde fırlatarak hayvanlarda takılı olan roketleri çalıştırabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Roketli Sincap 01:06
Roketli Sincap 7 izlenme - 2 yıl önce Sevimli sincabın hayalindeki yıldızlara ulaşabilmesi için roketi ile tüm yıldızlara erişmeliyiz. Bunun için mouse'unuzla küplerin çevresindeki yıldızları toplamalı ve roketi hareketlendirerek hayalindeki yıldız için sincaba yardımcı olmalıyız. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/roketlisincap.htm
TSK, Kilis'e Roketli Saldırı Sonrası IŞİD Mevzilerini Vurdu, 3 IŞİD'li Öldürüldü 03:27
TSK, Kilis'e Roketli Saldırı Sonrası IŞİD Mevzilerini Vurdu, 3 IŞİD'li Öldürüldü 4 izlenme - 1 yıl önce Suriye tarafından atılan 2 roket mermisi bu sabah Kilis'e düştü. TSK saldırıya anında yanıt verdi. 2 Katyuşa mevzisi imha edildi, 3 IŞİD'li terörist öldürüldü.